Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość znowu leze i wyje
ja to nie pracuję, ale mam przynajmniej za co żyć....nie muszę pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć misiaczki
Chyba ustaliłyśmy, że ma rentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezeeeee i kwicze
ja tez nie pracuje bo musze tu siedziec caly dzien pod wplywem alkoholu i hejtowac. Jestem troll numer 123.589. kolor pazurkow bialy lakier i czarne kropki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezeeeee i kwicze
lzy mi leca :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć misiaczki
Nie kłam. To ja. JA! Słyszysz! Jaaaaaa tu cały dzień siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaraMauuupa
no to co, że idiotów, ale za to szczęśliwych i z sukcesami. JA nie kłamię, ja po prostu SIĘ NIE ZGADZAM NA PRZEŹROCZYSTOŚĆ, a panowie to nie żule bo jak wspominałam jeden przedsiębiorca a drugi w sumie ślusarz ale obaj zmotoryzowani to raczej nie mogli by pić na okrągło. Kiedyś dawno oglądałam serial PROFIT i tam była taka laska, macocha głownego bohatera. Ona chciała poderwać jakiegoś dziadka i jej nie wychodziło. Ten jej pasierb mówi: "och, może po prostu nie jesteś w jego typie" a ona na to z przekonaniem: "jestem w typie WSZYSTKICH mężczyzn!" Po tej manifestacji, przyłożyła się i osiągnęła co chciała. To była najlepsza lekcja. No nie mówię, ze jestem w typie wszystkich, ale ta ilośc akurat mi wystarcza i to jeszcze jest nadmiar jak na moje skromne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezeeeee i kwicze
Maupa bo zes pewnie nie gruba i dlatego masz amantow :) a pazurki jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasze wargi sromowe
jeszcze w porzasiu ????? :D🖐️ 2013-08-08 21:23:21 Asterka10 Zbanowany Jak Ty sobie Kenobi wyobrażasz seksapil u osoby, która czuje się jak g...Czy wszyscy faceci uważają, że każda kobieta się z seksapilem rodzi i potrafi nim manipulować? 25.aniow głupoty gadasz - mam super cycki i noszę dekolty.Mam piękne ręce, cudowną skórę i wiele ładnych elementów.I co i pstro.facet to stworyenie wzbredne + moe go zniechci wszystko od zeza do ksztaltu warg sromowych wlcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaraMauuupa
pazurki - french

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaraMauuupa
generalnie to nie mam talii :( ale idzie zamaskować, a jak przychodzi co do czego to brak talii jest niezauważony :P z powodu innych bodźców że tak powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam talia
niepotrzebna, ladna buzka i biuscik i gitara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na cygańskim weselu ta gitara gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha cały czas pilnuje żeby ten durny topik nie zdechł. Trzeba faktycznie być totalnym zjeeebem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie niewidoczna
Facet na przezroczystą reaguje jak czujnik systemu alarmowego, alarm jednak nie wyje, system nie reaguje, bo nie jest włączony. Patrzy jeden z drugim, a jakby nie widział. Odwraca wzrok, zajmuje się czymś innym. Ścianą, lampą, czymkolwiek. Nie chce tracić czasu na kogoś, kto jest już poza konkursem piękności. Ewentualnie zawiesi oko, uśmiechnie się, gdy rozpozna osobę znaną z telewizji. Wystarczy, że zdobędziesz sławę, będziesz zauważana w wieku grubo pobalzakowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie kretynka :-O nikt nie pisal a ta musiala oczywiscie znowu cuchnaca gebe otworzyc :-O musisz byc piekielnie brzydka.:-Oswoj ciagnie do swojego. Brzydka psychopatka przyciaga brzydkich psychopatow.Pewnie worek na glowe musisz zakladac, zeby cie ktorys chcial podupczyc :-O Logiczne, ze dla NORMALNYCH facetow jestes przezroczysta bo normalny facet wezmie normalna kobiete a nie kretynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40+ i coz sie pani spodziewa, ze 20 latki beda sie pana interesowac.? 40 letni chlop szuka mlodszych a nie rowiesnic. Troche pozno aby byc wybredna. Radze szukac i zwracac uwage na takich dobrze po 50. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu - jak cię tak strasznie denerwuje ten watek, nie czytaj.Nie czytaj różowy pazurku i inne odmiany tego samego trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imebcylko to ty jestes trolem a nie my . idz sie leczyc ? prochow nie wzielas dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam jak mi pozytywne myslenie zmienilo zycie :) jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakiego ch/uja ciagniesz ten temat z****** prukwo????????? zaklamana bladzio ty:-O urzedniczka, nauczycielka buhaaaaaaaa :D psychopatka na prochach z 10-oma osbowosciami na 5 forach :-O k***a nudzi ci sie to wez ta gruba d**e umyj i wywietrz :-O bo smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S.... trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha Trollu ty
:-O 50 lat niedlugo skonczysz zaklamana bladzio :-Oa trolujesz jak gomgowno po forach :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha jak mi się nudzi to czytam twój wątek i ciągle zadaje sobie pytanie: po co ci facet?? a jeśli masz z kimś być to się pojawi w twoim życiu sam bez twojego udziału i zapewniam cię czterdziestoletnie kobiety nie są przezroczyste są niektóre takie że szok:) pozdrawiam i przestań szukać faceta, olej to że go nie masz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to aby nie być samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha Trollu ty
wez przestan gosciu :-O wiesz ilu jej to juz pisalo :-O obojetnie co nie napiszesz jest zle. Wiec pytam sie po raz setny : Po jaki ch/uj ten temat ciagniesz ku/rwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np. Jennifer Lopez ma chyba 44 lata wiem, że to skrajne porównanie bo Polki 40 letnie w większości nie mają czasu aby tak wyglądać ale nie możesz pisać, że kobiety 40 letnie są przezroczyste!!!!! i więcej wiary w siebie życzę i olania że nie masz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha Trollu ty
sluchaj jesli ona jest chora psychicznie i na zarazliwe zapalenie watroby to sorry..........ale po pierwsze zaden facet jej nie zechce i nie chcial (sama pisala ) a po drugie ona o tym doskonale wie bo by nie miala w sobie tyle nienawisci do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tym bardziej nie powinna myśleć o facetach, bo mężczyzna chce mądrej, w miare ładnej i zdrowej oraz pachnącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście takie wymagania ma mężczyzna na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×