Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość nogi nogi nogi
nadzieja nigdy nie umiera :-O mam znow wypite :D nie jadlam juz 2 dni, tylko pije,pale i rzygam :-O jestem psychiczna :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeśli ktoś się tak zachowuje z powodu mężczyzny to nie gniewaj się ale musi być psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi nogi nogi
ale mi to nic nie pomaga :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarthaC
tu wszyscy jesteśmy totalnie sfrustrowani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi nogi nogi
dziekuje. ide spac. Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma za co dziękować nie jestem egoistką, życzę zdrowia i zerwij wszystkie kontakty z tym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo w życiu nie przyciągnełam.Wybierałam sobie takich patałachów, bo wydawało mi się, że człowiek który oberwał od życia, jest lepszy , mądrzejszy i ma inne priorytety.Niestety, odnosi się to chyba tylko do niektórych kobiet.Wcale nie muszę takich wyszukiwać - wokoło TYLKO tacy.A jak znajdzie się jakiś normalniejszy to woli młodsze, ładniejsze i bezproblemowe.Nie znam poukładanych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecho z nudów czytam sobie Twoje posty na tym forum netkobiety i uważam, że mimo wszystko masz sporo racji. No np. z tym zgadzam się w 100%: "Bo ich nauczyłyśmy nieodpowiedzialności.Bo współczujemy biedakom, że się tak strasznie męczą z prezerwatywą. A jakby sobie który uświadomił jak boli założenie spirali, albo odczuwał skutki hormonów to już nie byłby taki hej do przodu.Kobiety uwielbiają męczennictwo, nie mówią partnerom jak coś je boli czy odczuwają dyskomfort.Bo trza być zadowoloną, usmiechniętą i wiecznie szczęśliwą." Ja myślę tak samo jak Ty, jesteś naprawdę bardzo mądrą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że popieprzonych facetów normalne kobiety nie chcą takich popieprzonych normalne omijają szerokim łukiem a nawet uciekają od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Przeczytalam poczatek i koniec tematu. Mnie sie wydaje ze w duuupe kobiecie daje wychowanie(nie wiem czy temat byl poruszany) Kobieta to matka,zona i opiekunka domowego ogniska. Kiedys kobieta przed slubem kwitla,po slubie flaczala.Maz mial prawo byc zmeczony,ona nie.Wyjscie do fryzjera bylo swietem. W moim rodzinnym domu nie bylo uczenia dziewczynki(mnie) uslugiwania mezowi,brania pelnej odpowiedzialnosci za zycie rodzinne. Jest malzenstwo.Jest maz i jest zona.Obydwoje odpowiadaja za zycie rodzinne. Kobiety daly sie zamiesc pod dywan.One nie sa przezroczyste,one nie znaja innego zycia,ktorego nauczyla ich wlasna matka.Przynajmniej ja tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dziś ciężką noc i muszę jeszcze poczuwać..Gościu , Asterka wydaje mi się mądrą kobietą, namawiałam ja by tu napisała, ale nie odpowiada jej poziom dyskusji..Z tego co wiem, po netkobietach ma ogromny niesmak.Została zbanowana za głoszenie niewygodnych prawd.Co do nieznajomości innego życia - obiecałam sobie solennie, że nie będę latać wokół faceta.Tylko nistety się nie da.Dlaczego męzczyźni są z mniej ładnymi kobietami?Bo te się starają, ustępują i dbają.To jest ten fenomen nieładna kobieta- przystojny facet.Miałam taki układ w domu.Do zdobywania, adorowania są te piękne.Do życia te mniej atrakcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarthaC
już ma k, dosyć tych pierdół. Jeszcze raz powtarzam, na nic się nie godzę i nie ustępuję, Nie nadskakuję. Nawet bym chciała, żeby gdzieś poszedł bo mam go dosyć. Ale nie, on się nadal mnie trzyma! Nie wiem co jest grane! Pewnie jestem pięknoscią! K, nie wiedizałam... ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale się dowiedzieć hehe a już z tym twoim rozdwojeniem jaźni.... to przegięcie. Pytałaś Asterkę.... no, no... to tak w myślach się odbywało, czy gadałaś na głos do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarthaC
Jesteś pie/r/d/o/l/nięta ! Jak spieprza to źle, bo woli młodsze i ładniejsze, jak się trzyma to pijawka... czy ty czasem czytasz co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarthaC
Wyobraź sobie, ze on ma akurat tyle kasy, ze by mu było beze mnie równie dobrze i równie wygodnie. Naokoło armia wolnych babek w różnym wieku, chętnych pomóc w potrzebie. Ale jak znam życie to zaraz będziesz miała jakieś durne wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny raz dobrze radzę nie czytaj.I daruj sobie te wszystkie komplementy - piszesz jak tutejszy troll.Nie sprowadzajmy dyskusji do poziomu śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziestka uważasz że do życia nadają się tylko kobiety mniej atrakcyjne? to jest nieprawda co piszesz do życia nadają się kobiety które mają w głowie poukładane i w ogóle nie ma tu znaczenia uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarthaC
jak to ? gadasz sama ze sobą i nie chcesz żeby cie czytali ? TO SIE KŁÓCI z definicją patologicznego netowego grafomana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że to zależy od szczęście, jedna ma szczęście do facetów, druga nie, ty 40cho nie masz, ja też nie bo przyciągam samych nieudaczników, maminsynków bez pracy, bez prawka, bez mieszkania, co z tego że mnie kocha jak nieudacznik bez perspektyw? 30latek bez prawka, bez mieszkania, dobrej pracy, mieszkający z rodzicami :/ takich facetów właśnie przyciągam. Mimo że brzydka ani garbata nie jestem. A moja sąsiadka trochę młodsza ode mnie ważąca 100kg wyszła niedawno za mąż i to za przystojniaka, jak tu się nie wkurzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarthaC
racja gościu powyżej, no ale co zrobić jak autorka generalizuje cały czas, nie cierpi jak ktoś ma więcej szczęścia, szuka dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcia, a ja uwielbiam osoby z takim podejściem krytycznym.Jak nie podobają mi się czyjeś wywody to ich nie czytam.I nie komentuję.Nie ma nic gorszego jak takie pouczanki.Piszę o swoich facetach , ze swojego punktu widzenia.Ja tak odbieram świat i taki jest świat dla mnie.Zgadzam się, że w dużej mierze zależy to od szczęścia, bo też znam kobiety , które są okropne i wyglądowo i charakterologicznie i są w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a,i na netkobietach co innego o tobie piszą,kłamczuchu trolico.Nieładnie tak oczerniać byłe forum.Nudzi ci się chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mężczyźni są z mniej ładnymi kobietami?Bo te się starają, ustępują i dbają.To jest ten fenomen nieładna kobieta- przystojny facet. ...... I co w tym dziwnego? Jak sie kogos kocha to sie stara, ustepuje i dba. Czynia tak i mezczyzni i kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,nim coś napiszesz,poczytaj wstępnie. Ta kobieta ma zupełnie inną kulturę,nie zalewa sobą forum,nie jedzie po nikim i rozmawia właściwie o niczym z jednym panem,który jest chyba na kilku wątkach równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja twierdzę, że nie ma ludzi kulturalnych?Ale wybacz na niektóre teksty na tym forum nie można odpowiadać kulturalnie.Nie mówię o trollach , ale i o ciociach dobra rada , które po 10 NIE nadal chcą cię zbawiać na SWOJĄ filozofię.I strzelają focha jak się nie dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potencjalny związek rozwiał sie jak sen złoty.Nikt mi nie powie, że faceci widzą coś więcej niz urodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci nie powie, bo co? Bo Ty tak każesz i chcesz sobie żyć w iluzji, że jest jak myślisz? Moja koleżanka ma wielkie powodzenie wśród facetów, i to młodszych. Wprawdzie ma 34 lata, ale urody to ona nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodę?? Po 40ce??? Gdyby facec***atrzyli tylko na urodę, to WSZYSTKIE kobiety po 40ce kwiczałyby że nikt ich nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ patrzą.Wybacz nawet po 40 ma się urodę albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu rózne maszkarony maja mezów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 40ce to ma się wspomnienia po urodzie. Albo sie tych wspomnień nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×