Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
o facetów trzeba po 40stce zabiegac, byc czuła i opikuncza, nie obarczac swoimi problemami, oprac, ugotowac, utulic, wybaczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:52albo jestes durna,albo ulomna psychicznie i przyciagasz takich typów durna babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i muszę was zamartwić. Gość z 12:52 ma rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dobre.Takiż ciebie facet jak z pudziana baletnica...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , trzeba bo po czterdziestce dziecinnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czarujmy się - w tym wieku faceta tyłkiem już nie zatrzymasz. To czym chcesz go zatrzymać? Fochem i wymaganiami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to rób tak ja poradził gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze juz piatek.praca skonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 9 marca był spokój. ten beznadziejnie nudny, międlący się temat wreszcie spadł. I kto go podbił? Czterdziecha. Do swoich wszelkich, cytowanych wcześniej zalet Czterdziecho dodaj, ze jest jesteś niewyobrażalnie nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to typowy troll. W kółko tylko: nie chcesz czytać to nie czytaj,albo naucz się czytać ze zrozumieniem. Ona niechce wymiany myśli tylko żeby się nad nią litowali i się nią interesowali. Żałosna i śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ jak najbardziej chcę wymiany myśli.Jak zbawienia czekam kogoś z kim mogłabym to zobić.Nudzi Cię ten wątek, to napisz coś sensownego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie chce wymieniać z tobą myśli głupia torbo, bo nikomu się nie uśmiecha być przez ciebie wyzwanym. Gadaj sobie z sama sobą tępa dzido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubaRenata
A ja tak tu zagladam co tydzien badz dwa. I mi w tym czasie kojene kilo leca :) Obecnie mam juz 68 kg a licze, ze za 2-3 miesiace bedzie 60 :-D Zamiast sie ciagle uzalac radze sie wziasc za siebie. Wyglad to jedno ale po prostu czlowiek sie lepiej czuje we wlasnej skorze gdy troche schudnie :) Do tego, przez uprawianie sportu, cialo mi sie ladnei wyrzezbilo. Startowalam z duzej wagi wiec wiadomo, ze nie wygladam jak modelka ale jednak dobrze mi robi popatrzec teraz na siebie w lustrze. Co mnie od poczatku uderzalo w autorce to niechec do samorefleksji i niechec do sprobowania czegokolwiek nowego, cokolwiek by to nie bylo. Tacy ludzie niestety sa nudni i szybko sie starzeja :O Mogla w tym samym czasie co ja zabrac sie za cwiczenia i zaloze sie ze czulaby sie teraz lepije. Ale nie! Ona nie bedzie cwiczyc! No dbra. To nie. :-D Tylko komu ona szkodzi? :-D I do tego to uporczywe wypieranie sie ze nie jest Asterka...Przeciez to zalosne :O Te posty, ktore ktos tu wstawil pokazaly poza wszelkie watpliwosci, ze to ta sama osoba. Czemu sie nie przyznac? I co z tego ze pisala na kilku forach? No to pisala i juz, bo si enudzi w domu. Patologczne jest jedyne ze si etego wypiera w tak zalosny sposob :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mózgu też chyba tracisz kilogramy gruba krowo, bo nie ma czegoś takiego jak "wziąść". Kup sobie słownik ortograficzny, ty prymitywna oślico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne sa te poprawiania czyis bledow ortograficznych na forum.Nie jestes przez to inteligentniejsza sieroto zawistna.Tluku jeden ty scislodupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Renato, kolejny raz utwierdzasz mnie w przekonaniu, że każdy widzi tylko czubek własnego nosa.Kochasz sport?Świetnie.Ja nienawidzę i nie będę się umartwiać.Czy będę ważyć 90 czy 70, które ważyłam całe życie i tak obleci.Ani się nie obżeram, ani nie jem niezdrowo.Ot metabolizm po 40.Nie będę szczupła.Nigdy nie byłam.I nie życzę sobie takich rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie rady sobie życzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japkoo
Chcialam ci powiedziec, autorko , ze strasznie ci wspolczuje tego , ze zawsze bedziesz gruba , i ze nigdy az do smierci nie zwiazesz sie z wartosciowym facetem . To musi byc okropne byc tak przegranym i nieszczesliwym jak ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartciowy facet bbyłby nawet z kimś grubym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wartościowy byłby z wartościową, chyba że 40 mierzy swą wartość wagą, to ho ho w czołówce, niedługo najgrubszą świnię przegoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona nie napisała, że wartościowy nie zechce być z grubą i wartościową, tylko, że nie zechce byc z Czterdziestką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się pokrywa, nie jest wartościowa i jest gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nic nie chce zmieniać więc będzie coraz gorzej, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japkoo czasami czytam co pisze czterdziecha i się tu nie udzielam bo mi się nie chce, ale wyjątkowo nie spodobał mi się twój wpis a mi ciebie żal bo jakbyś była mądra to byś wiedziała że nic nikomu na tej ziemi nie jest dane raz na zawsze, wartościowy mężczyzna/kobieta też nie jest dany raz na zawsze jeśli potrafisz myśleć to wiesz dlaczego tak jest, a co do otyłości to jeszcze nie wiesz co ci się przytrafi, możesz kiedyś roztyć się z powodu choroby i żadna dieta ci nie pomoże wtedy będą cię nazywać świnią zobaczysz jak to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę nie widzisz tej ironii w tym wpisie? Autorka nie chce nic zmieniać. Bo nie. Więc jeśli nic nie zmieni (a to jej wybór) będzie jak Jabłko mówi. Myślisz, że mądry i wartościowy mężczyzna pokocha Czterdziechę? Nie, bo taki człowiek pracuje nad sobą i nie wytrzymałby z kimś tak skwaszonym i zniechęconym. A co do tuszy - jasne, że są rózne choroby, ale można z nimi walczyć, co wymaga wysiłku. Autorka woli wygodę i zbiera to, co zasiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do charakteru to fakt, skoro jest skwaszona i zniechęcona to żaden zaznaczam żaden mężczyzna nie zwróci na nią uwagi bo nikt nie lubi negatywnych ludzi ale co do otyłości to powinno się schudnąć dla zdrowia ale nie dla mężczyzny, bo to jest głupie myślenie że: jak będę chuda to mnie pokocha wartościowy a jak gruba to już nie, mężczyzna ma kochać nie za to czy się jest grubym czy chudym!!!! chudnie sie dla siebie, dla swojego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Autorka nie lubi biegać i ćwiczyć a dieta nic nie daje, więc życzyłaby sobie rady, jak schudnąć bez diety i ćwiczęń (odsysanie tłuszczu nie wchodzi wgrę bo kosztuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez diety i ćwiczeń nie schudnie najlepiej niech pozna sobie kogoś o trudnym charakterze który zaserwuje jej tyle emocji, że schudnięcie gwarantowane, nawet nie będzie miała na forach pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dla ciebie propozycję treningu. Ten srojdek co ci zrobił tego twojego wypierdka to ci jakieś grosze płaci, zdaje sie 300 zł? Ty weź go przećwicz po sądach tak żeby płacił 800. Albo lepiej - 1200. Tylko przyłóż się!!!!! Powinnaś trochę schudnąć, no i dostaniesz bonusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×