Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
Tollu, sam nie wiesz co nosisz w środku.Czy nie masz syfilisu - bo objawy na to wskazują - wystarczy cię poczytać.W miarę ładna jestem, a jeśli o zapachu mówimy - to przy mnie większośc facetó to abnegaci higieniczni.A facetów na poziomie jak na lekarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha Trollu ty
haha no tak DLA CIEBIE facetow na poziomie jest na lekarstwo :D jesli w ogole sie jakis toba zainteresuje :D syfilisa to ty masz kretynko. po jakiego ch/uja ciagniesz ten temat???????? My wszyscy wiemy ze jestes chora psychicznie, klamiesz ze masz syna, ze masz matke chora na alzheimera, ze jestes urzednikiem, pedagogiem i ch/uj wie co jeszcze :-O siedzisz od lat sama w chacie i napi/er/dal/as trollu posrany po forach od rana do nocy :-O kto takie cos jak ty bedzie chcial??????? faceta na poziomie jej sie chce a sama zulica patologiczna. dobre zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha Trollu ty
najlepiej nie piszcie do niej to temat zdechnie. Trollico idz wez prochy i popij piwem i won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech sie naparzaja obie baby posrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz Czterdziech w d... cmoknąć trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek z różanym nadzieniem
Facetów "na poziomie" jest sporo, a nie na lekarstwo. Tylko, że nie w każdym "towarzystwie". Aby takiego poznać, trzeba: - mieć "kreatywną pracę" - mieć zainteresowania i poświęcać im czas - najlepiej związane z podróżami, brydżem etc. - interesować się rozwojem osobistym. Mężczyźni ci rzadko pojawiają się w takich miejscach, co skwaszone czterdziestki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to na poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze taki na poziomie rozporka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek z różanym nadzieniem
Wg mnie na poziomie to facet, który jest wykształcony albo przynajmniej inteligentny, zaradny, ma dobrą pracę, rozwija się, mówi poprawną polszczyzną, dba o siebie. Do tego umie się ubrać, jest dowcipny i ciekawy w rozmowie oraz ma niezły charakter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy to juz maja kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerdziecha vel Asterka
wez sie zaloguj :-O k***a teraz pod pomarancza bedziesz pisac aby dalej snuc teorie z pi/zdy wziete. ty i poziom ? buahahaa :D Trolico zdechla. pies z kulawa noga na ciebie nie nasra. poziom u ciebie sie zaczyna i konczy na rozporku. nawet zulom spod budki z piwem nie zycze takiej syfiary jak ty, bo jeszcze im hiva sprzedasz :-O zarazne zapalenie watroby juz parom sprzedalas :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek z różanym nadzieniem
Część z nich nie ma, bo jest rozwiedziona, owdowiała, a nawet są sympatyczni starsi kawalerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy wybieraja mlodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek z różanym nadzieniem
Bez przesady. ;-) Wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" gość np. Jennifer Lopez ma chyba 44 lata wiem, że to skrajne porównanie bo Polki 40 letnie w większości nie mają czasu aby tak wyglądać ale nie możesz pisać, że kobiety 40 letnie są przezroczyste!!!!! i więcej wiary w siebie życzę i olania że nie masz faceta """" Ta pani ma duży tyłek ale i duże pieniądze. Wszystko zaczyna się od powodów. związania się z kimś. Oraz powodów nawiązania związku. Czterdziestka , rozwódka , dzieciata , gruba ...zawsze jest przeźroczysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pączek z różanym nadzieniem może i są tacy fajni po 40 tce jak piszesz a z tego co moje koleżanki opowiadają, to naprawdę uszy więdną i chcę zaznaczyć że są to mężczyźni po studiach, mieszkający w dużych miastach it. a są to przeważnie no nie wiem jak to napisać żeby ładnie zabrzmiało: panowie którzy nie potrafią utrzymać rozporka zapiętego, nie ma normalnych wolnych mężczyzn po 40 tce i koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 tka może wyglądać nawet jak Sophia Loren, po 40 tce spotka tylko takich panów a nie chce mi się ich nawet nazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozporek przylazl i 40 troluje na orange. Glupie babsko. Zeby faceta na poziomie zainteresowac to trzeba najpierw jakis poziom miec. Trzeba byc ladna, szczupla, zdrowa i usmiechnieta a nie zrzedna, stara, chamska, wulgarna, chora na leb idiotka jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 16:45 nie masz pojęcia o czym piszesz dużo ładnych 40 tek trafia na wulgarnych mężczyzn i są to faceci po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś wytłumaczyć tak prosto bez żadnych zawijek co to znaczy ,że kobieta po 40 jest przezroczysata? Ja tego nie kumam czy tez jestem przezroczysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie autorce chodziło o kobiety, które nie ubiorą się fajnie, nie umalują, nie pójdą do fryzjera, nie mają nic do powiedzenia fajnego ani żadnych zainteresowań oraz celu w życiu, takie kobiety w każdym wieku są przezroczyste!!!! nawet gdy mają 20 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie "kobiety" jak autorka sa przezroczyste i to W KAZDYM WIEKU. sama pisala, ze czy miala 20 czy 30 czy ile tam lat, zawsze byla przezroczysta. niech spada. Wieczne pieprzenie, ze jest inteligentna. Haha, smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" gość Może mi ktoś wytłumaczyć tak prosto bez żadnych zawijek co to znaczy ,że kobieta po 40 jest przezroczysata? Ja tego nie kumam czy tez jestem przezroczysta? """""" Chodzi o uczciwość . A to wyczuwa każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 7 kg nadwagi, jestem wykształcona, dobrze ubrana, chodze do fryzjera, duzo czytam, nie jestem biedna...i tez jestem przezroczysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" gość Może mi ktoś wytłumaczyć tak prosto bez żadnych zawijek co to znaczy ,że kobieta po 40 jest przezroczysata? Ja tego nie kumam czy tez jestem przezroczysta? """""" Chodzi o uczciwość . A to wyczuwa każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlatuja sie do mnie albo zonaci, albo młodzieniaszkowie ma seks, albo na kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jest zycie i juz. Sa faceci na poziomie w tym wieku o sa ! Ale to naprawde trzeba byc bardzo ladna kobieta, jakas biznesswoman i miec kasy jak lodu...to sie ma jakies szanse na takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakma sie do tego pozytywne myslenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz, najlepiej stosowac tak zwane "naklejanki". Musisz ponaklejac ladnych, przystojnych chlopow z gazet na lodowke i wierzyc bardzo mocno, ze na stare lata ci sie poszczesci :) :):) mi sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×