Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość jak znajde to dam
Runa, dziwne ze zawsze pojawiasz sie na zawolanie :D jak Czterdziecha vel Asterka jest to ty tez :D dziwne nie :D blizniaczki syjamskie jestescie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal jestem. Żal mi Cię autorko. Teraz mi cię żal. Nawet oddam Ci tego nicka, Czterdziestko, Ruto i co tam jeszcze. Jakiś czas temu mnie Ruta wkurzyła, to ją zahasłowałam :) I nie, nie jestem Ruta - prawdziwa Ruta. Chyba po to mam stopkę, żeby mnie odróżnić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
"głupsze reczy ludzie tu weypisuja i co, nikt nie widzi problemu, po to sa fora.." jakby tak bylo to bys bana nie miala asterko/czerdziecho/ruto Fora nie sa po to aby opowiadac niestworzone historie i osobowosci i nie po to aby ublizac ludziom !!Tu kazdego wyzwalas "!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie trolu, w tym aspekcie nie udało ci sie sledztwo...tak missnowegojorku to ja ruta, rura, runa...ale nikim innym nie jestem, zaraz cie to rozzłosci, ze połozyłas swoje sledztwo...pisze sobie na forach, bo sie nudze i mam duzo czasu...mam prawo jak i ty...mozesz pokazac moje zdjecia, gila mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
nie mam dzieci, nie pracuje to sobie pisze, a co, nie wolno mi? pisz de zaklamana idiotko, ale nie opowaiadaj ludziom jakas ty wspaniala :-O i ze wszystkie kobiety po 40 sa przezroczyste i nikt ich nie chce :-O jestes trolem internetowym bos chora psychicznie i nie masz co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Was już dosyć.Współczuję Ci asterko, zwiędła ruto i kim jeszcze chcesz być.Możesz sobie wziąć nicka, skoro tu jesteś. Hasło to "nudziara". Pławcie się we własnym sosie.Bo i tak pewnie nie wyciągniecie wniosków, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez goryczy bez złości
Możesz go teraz wziąć,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ukrywam swego stanu nawet w realu, nie jestem zakłamana jak ty...sam masz skłonnosc do kreowania sobie osobowosci, widze ze cie tokreci, baw sie, mnie to własciwie nie przeszkadza...ale,,,rób to rzetelnie...40 to nie ja, asterka to nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
ale nikim innym nie jestem dokladnie jestes nikim. na netkobiety tez rozpoznali ze missnowegojorku i asterja to jedna i ta sama osoba. dziwne nie. a teraz bedziesz dalej krecic i manipulowac. o takie twoje hobby. Bo ten temat jest zupelnie bez sensu. Niczego tu nie zyskalas oprocz wrogow i nie rozumiem po co ciagniesz ten temat dalej ? napisz do redakcji, niech skasuja ten temat chory czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez goryczy bez złości
Nie wklejaj jej zdjęć, po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
oczywiscie, piszesz w tym samym czasie co Czterdziecha, pojawiasz sie na zawolanie. Dwie rozne osoby ale pisza do siebie dzien w dzien na 3 forach : kafe, wyborcza, netkobiety, ty ludzi masz za idiotow chyba??? missnowegojorku Replies: 956 Idź do postu Moja "przyszywana blizniaczka" pod wzgledem sposobu pisania, wybredna jak nieodzalowana Asterka i uwaza sie za kogos bez duzych oczekiwan, nie odbieraj mi tytulu desperata, pleeaase Właściwie jestem teraz człowiekiem bez oczekiwań. Mój Ty Bliźniaku...A Asterka (cóż nie pisze się o nieonecnych) alen iech tam... miala naprawdę niewielkie wymagania...po prostu nie było popytu na nią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
uwazasz, ze to w porzadku wymyslac niestworzone historie i osobowsci i nabierac ludzi? uwazasz, ze to w porzadku ublizac ludziom, ktorzy chcieli tobie pomoc wierzac tobie, ze masz prawdziwy problem? uwazasz, ze to w porzadku ublizac ludziom bo maja inne zdanie niz ty? inaczej mysla i inaczej zyja? to po co zalozylas ten temat? na kazdy argument zareagowalas chmsko, wulgarnie, agresywnie oraz naublizalas tutaj kazdemu oprocz Ruty vel Ciebie. moze jestes psychopatka albo gimgownem siedzacych na forach z nudow. Nikt tego nie wie. Ale granie ludziom na uczuciach i branie ich na litosc przez wymyslone historyjki jest podle. chyba nie wierzysz, ze jedna jedyna osoba uwierzyla w to, ze jestes autentyczna osoba? moze na poczatku, ale jak widziala, ze na kazdy post odpowiadasz tak samo : wyzwiska i jedne i te same monotonne slogany o facetach i pustych mlodych kobietach to kazdemu powinno sie zapalic swiatelko, ze jestes zwyklym trolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że to jakaś emerytka bez rodziny, której się nudzi i przybiera na necie różne osobowości, zakłada tematy, bawi się ludźmi, cieszy się, że oni się nabierają na jej problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
no jakas radoche bedzie z tego miec a przy okazji moze rozladowac swoje agresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
i oczywscie jak tutaj wielokrotnie podkreslala, uwaza sie za zejebiscie inteliegentna osobe i mysli, ze kazdy jest glupi i da sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynym powodem
dlaczego nikogo nie masz to fakt, ze jestes psychicznie chora i roznosisz wirusy. I tyle w temacie. Facet po/ru/cha bo mu pewnie dajesz na 1 randce i rzuci. A ludziom sprzedajesz bajki, ze cale zycie nie mozesz nikogo znalezc bos nieatrakcyjna i przezroczysta. Jasne, twoja nietrakcyjnosc wywodzi sie z tego, ze jestes chora psychicznie, jedziesz na prochach i alkoholu i przypuszczam, ze jestes okropnie zaniedbana, bo osoby psychicznie chore zadko sie myja i golnie siebie zaniedbuja. a wiec taki desperat z internetu, ktory dlugo nie ru/ch/al trafi na ciebie, dasz mu i arivederci, s*******a jak najszybciej od psycholki. Latwiej sprzedac ludziom, ze jest sie nietrakcyjnym i przeroczystym a faceci sa durniami latajacymi za mlodymi, pustymi lalami niz przyznac sie, ze jest sie psychicznie chorym i roznosi grozne wirusy po ludziach. o, to jest cala prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynym powodem
Ruta vel Rura1234 vel missnowegojorku to ty - wymyslona przez ciebie osoba, ktora jest wszedzie tam gdzie ty, pisze w tym samym czasie, na tych samych tematach i forach bo gdyby nie ona to bylabys zupelnie sama z ta twoja chora teoria i klamstwami. Ona jest twoja podpora ktora ma sugerowac ludziom, ze jest wiecej takich kobiet jak ty - nietralcyjnych i przezroczystych. A tak naprawde to jest twoje prawdziwe JA. Osoba chora i samotna bez wyksztalcenia i pracy. Twoje szanse na partnera, przyjaciol,prace, dziecko sa ZEROWE z powodu twojej choroby psychicznej i wirusowego zapalenia wartroby i stad twoja nienawisc do calego swiata. Mam tylko nadzieje, ze nie zrobisz nikomu krzywdy i nie bedziesz zarazac kolejnych facetow :-O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zagrożenie dla na ludzi to ty jesteś o wiele goszym...I wybacz nie zamierzam dyskutować z kimś kto dziś przez bite 4 strony gada sam ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za cały komentarz - na ostatnie 5 stron napisałam 5 komentarzy.TY RESZTĘ W RÓŻNYCH OSOBACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny temat durnej baby
normalny czlowiek zakladajacy watek na forum, z reguly chce sie wymienic pogladami, doswiadczeniami, zdaniem lub po prostu potrzebuje rady. To sie nazywa merytoryczna dyskusja. Ty na kazda rade reagowalas agresja, wyzwiskami i kazdego odsylalas do psychiatry. Teraz jest jasne dlaczego nie mozesz sie przeprowdzic, dlaczego nie mozesz znalezc lepszej pracy (bo nie masz i nie znajdziesz zadnej z twoja choroba ) dlaczego dla facetow jestes brzydka i przezroczysta, dlaczego nie mozesz cwiczyc, odchudzac sie czy uprawiac sport. Nie mowiac juz o jakimkolwiek wychodzeniu do ludzi. Ty tego wszystkiego ze wzgledu na chorobe psychiczna po prostu nie mozesz. Ale to nie oznacza, ze wolno tobie wyzywac ludzi i jezdzic po nich jak sie tobie podoba. Pamietaj, ze nikt w internecie nie jest do konca anonimowy. Kazdego mozna znalezc. To pikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
tu też hejtujesz kreatywny (czyt, kretyński) trollu buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-08-13 20:42:13 Asterka10 Zbanowany Apropos psychopierd, żołądek mi się wywraca jak czytam o nastawieniach, czarach marach , projekcjach i tym podobnych schizach.Nie wierzę i nie uwierzę w nie, a wszystkie osoby , które tu "psychologizują od siedmiu boleści" z trudem toleruje.Więc nie wpieraj mi plizzz pozytywnego myślenia, bo ono świata nie zmieni.A może się chorobą psychiczną skończyć. :🖐️ skads to znamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem wchodzę na forum i jak widzę ten temat na górze to autentycznie robi mi się niedobrze. Kiedyś skończycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj terola kiedy skonczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-04-18 14:18:23 Asterka10 Zbanowany Wiek: 42 Zarejestrowany: 2012-11-04 Posty: 3562 Re: Atrakcyjni ludzie - czy na pewno mają łatwiej? Sama dziewczyno sobie kręcisz pętle na szyję uroda + bycie zimna suką = awersja .Nie jestem śliczna i nie przepadam za ładnymi kobietami, szczególnie tymi zarozumiałymi i pewnymi swego wyglądu.Mają fatalny zwyczaj traktowania brzydszych koleżanek z góry, wywyzszania się , szereg zachowań których ja nazywam casusem cheeerliderki.Oj potrafią być te słodkie istoty wredne, ponizać , robić głupie psikusy tylko z powodu wyglądu.Nieatrakcyjnymi facetami też pomiatają. I co tu kryć, zadna kobieta nie lubi byc gorsza i tego, że ktoś sprząta jej sprzed nosa faceta. Mężczyźni w towarzystwie ładnych kobiet głupieją, stają się dla tych mniej atrakcyjnych chamscy i aroganccy. Podsumowując zimna suka w atrakcyjnym ciele chocby udawana, jest zjawiskiem nie do zaakceptowania dla reszty kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trolu a te zdjecia to jak wykreyłas? gto ta ruta jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ostro zje/e/ba/ny beret :D kalasznikow ci dac i wystrzlisz wszystkie piekne kobiety :D napisalas to akurta do 19 letniej, milej na forum kobiety. No ale mloda to trzeba zrownac z ziemia :D jestes na serio mocno pie/rdo/lnie/ta :D gdzie dzisiaj piszesz? daj linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×