Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
"Jeśli, któryś z moich się zaraził to sprzedaje to dalej" Dobrze, ze jestes odizolowana od spoleczenstwa!!!!!!!!! Twoje szanse na partnera sa ZEROWE Ludzie, uwazajcie sie na siebie randkujac przez internet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie znowu coś wkleisz, jakieś maszkarony, że to niby ruta, miss, czy jakaś asterka....nikt ci tu nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie niby ta osoba co wkleja te teksty pisała o licznych zainteresowaniach? Ja myślę, że została zbanowana z powodu niechęci jaką budziła. A może z powodu tego nieustannego zrzędzenia i krytyki. Albo faktycznie jej się czasem coś szczególnie głupiego wypsnęło. No tu nie zostanie zbanowana, bo nie ma takiej możliwości. Chyba, że po nicku. Ale raczej mizerne szanse. Obstawiam, że sama będzie się bała wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WIERZĘ, że to asterka i miss - te same teksty. I że zwiędła ruta to coś tam 1234. Ale, że autorka to ruta, to wciąż nie wiem, ale możliwe, że tak. Prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I owszem.Swoim uczennicom mówię, że jak się nie wezmą za siebie to będą wyglądać jak ja.Mówię, że jak się będą objadać słodyczami, jeść chipsy i jeździć z tatusiem pod szkołę, to będą o nich mówić - salcesony, beki, wieloryby.Nie kupią sobie żadnego modnego ciucha, będą sterczeć pod ścianami na dyskotekach i żaden chłopak się z nimi nie umówi. xxxx No nie do końca tak jest. Moja sąsiadka ważąca chyba ze 120kg wyszła za mąż niedawno, a ja szczupła, zgrabna i stara panna. Więc takie grube też znajdują adoratorów, choć to dziwne, bo podobno faceci to wzrokowcy... A jednak jakoś żenią się z grubymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to ma bana
Asterka10 Replies: 16488 Idź do postu Ale nie musisz wątpić.Robię to po wnikliwej kilkumiesięcznej obserwacji, zebraniu wywiadu od pielęgniarki, wfistów i rodziców też.Robię to najpierw delikatnie, ale później opowiadam na swoim przykładzie jak to fajnie być osobą otyłą.Jak juz to zawiedzie maluje przed delikwentem świetlaną przyszłość. W przeciwieństwie do moich kolegów nie strzelam ślepakami i dobrze się przygotowuje.A na samym początku rozmawiam z dzieckiem, staram się wczuć w jego sytuację, poznać opinie i problemy. Nie wątp w moje kompetencje. #2 NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jestem brzydka. (NETKAFEJKA) » 2013-10-08 14:33:13 Asterka10 Replies: 16488 Idź do postu I owszem.Swoim uczennicom mówię, że jak się nie wezmą za siebie to będą wyglądać jak ja.Mówię, że jak się będą objadać słodyczami, jeść chipsy i jeździć z tatusiem pod szkołę, to będą o nich mówić - salcesony, beki, wieloryby.Nie kupią sobie żadnego modnego ciucha, będą sterczeć pod ścianami na dyskotekach i żaden chłopak się z nimi nie umówi. AlphaWolf Przyjaciółka Forum Zarejestrowany: 2013-06-12 Posty: 598 Re: Jestem brzydka. (netkafejka) Bez obrazy, Asterko, ale sądzę, że zdecydowanie nie powinnaś pełnić roli wychowawcy młodzieży. Gdyby kiedykolwiek jakikolwiek nauczyciel rzucił podobną uwagę w stronę mojego dziecka (nie wiedzac, czy dziecko jest zaniedbane, czy ma np. problemy hormonalne), to osobiście postarałabym się o to, by dłużej już w tej szkole nie pracował. Zaczynam jako pedagog poważnie wątpić w Twoje kompetencje. Paweł-1979 Netchłopak Wiek: 30 Zarejestrowany: 2010-01-26 Posty: 3397 Re: Jestem brzydka. (netkafejka) Asterka Zbanowana Mam nadzieje że wszyscy odetchnęli z ulgą I teraz świat będzie piękniejszy smile Dziękuje wszystkim którzy się do tego pośrednio przyczynili ... Pozdrawiam. (nie wliczam moderacji która pod naciskiem userów wykonuje to co do niej należy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a jeśli tak to co, maja prawo pisać w necie co chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że ją zablokowali, ale jakoś takich co piszą o swoim sraniu, o tym że leci im z ciipy brązowa wydzielina, o tym że lubią jak sie im facet na ryja spuszcza, opisują dokładnie swoje pieprzenie, to takich nie blokują jakoś. Albo jakieś tematy o trójkątach, czy dylematy jakiegoś oblecha: czy iść do burdelu? No więc takich nie blokują, takie tematy są na poziomie forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to ona mądrze pisze, np.: Dorośnij, życie to nie koncert życzeń i pole z bananami.Niestety , życiem kobiety rządzi biologia - po 30 przestaje być jędrna, chrupiąca i śliczna.Po 35 jest możliwości rozrodcze stoją pod dużym znakiem zapytania.I czasem już w tym wieku dopada zbyt wczesne klimakterium.Biologii nie oszukasz, jak świerszczyk z pewnej bajki możesz się obudzić samiutka u progu zimy. xxx choć wg mnie to dopiero po 40tce się dzieje, u kobiet i facetow, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy spłodzić dziecko to taki straszny problem?Szczególnie jak się "pociesza" faceta po rozwodzie. Masz rację Teo , dla faceta ciemno było, bo się później wypierał znajomości ze mną za wszelką cenę.Bo jak stwierdził - "wstyd by mu się było ze mną pokazać". Nigdy dziewczęta nie słyszałyście męskich dowcipów o przykrywaniu twarzy gazetą?Mężczyźni mają wyobraźnię , a w młodości w miarę sprawnie działający seksualizm.Żeby iść z kimś do łózka wcale nie potrzeba jakiejś fascynacji i zachwytów, wystarczy chętne ciało.Myslę, że w tamtym okresie tatuś mego syna nawet mnie lubił, tak jak się lubi psa , który się do nas łasi.Albo mamusię podsyłającą wiktuały i głąszczącą po główce.Albo kumpla, który przychodząc zagłusza naszą samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytajko , żyję 43 lata i nie spotkałam faceta, który by docieniał TYLKO intelekt i osobowość u kobiety.Chyba, że geja. Dla KAŻDEGO CHŁOPA ładna buzia i zgrabna figura to bedzie powód do zainteresowania , a przede wszystkim do miłości.Kobiet nie kocha się za przymioty ducha.Paweł, ja chciałam mieć dziecko.I wybacz, za 10 lat seks to mi będzie zwisał i powiewał.Chcę faceta jeszcze w momencie, kiedy miałabym jakieś "wymierne korzyści", a nie galopujacące klimakterium i zaburzenia zachowania.I zanim się zacznę łamać, albo nie nadawać do jakiś bardziej wymyślnych pozycji seksualnych. Trzymać za rączkę i przykrywać pledzikiem, tudzież poić herbatką to mnie moga przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ ona wyuzdana, wymyślne pozycje seksualne, czyli jakie? 40cho napisz coś na ten temat, jakie to wymyślne pozycje przybierałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloguj sie trolu to i my wysledzimy twoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pańcia zgorszona? To może do kościółka a nie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgorszona? raczej żal mi ciebie 40cho, że tak sie gimnastykowałas mimo otyłości przyjmując smieszne pozycje, żeby faceci mogli cię dmuchać, a oni i tak cię porzucili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważ że na tym forum netkobiety one w kilku tematach piszą niemal po sobie, więc może rzeczywiście to jedna i ta sama osoba, która ma za zadanie rozruszać forum, bo za to jej płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi autorki żal. Bo sama sobie odbiera szansę na dobrą przyszłość. Uważam również, że są rzeczy które należy pozostawić dla siebie. Autorka nie jest damą a takie osoby mężczyźni z klasą omijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to ma bana
nie wierze, ze ktos jej ta to placi.Bez sensu.Chora, bezrobotna siedzi w domu i jej sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdzie te zdjecuia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tak kręc***isząc te posty za kasę z różnych kont, że już się w tym wszystkim gubi. Pisała, że pierwszy raz miała z facetem w wieku 29 lat, a oto co znalazłam: "Do 30 święcie wierzyłam, że jakoś się ułoży, ze kogoś spotkam, żyłam z dnia na dzień.I tak jakoś okazało się, że mam 30 lat, jestem dziewicą, a żaden facet z własnej nieprzymuszonej woli jakoś się do mnie nie garnie.A do okoła są same małżeństwa i rodzą im się dzieci." tak samo ta missnowegojorku, najpierw że ma dziecko, potem że nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj zdjecia, przestan pitolic juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi jej i macie rację, że jedną myśl miała może niegłupią. Ja nie wierzę, że jej ktoś za to płaci. Pomyślcie sami, jakie są na to szanse na tych wszystkich konkurencyjnych forach? Natomiast na pewno to jedna i ta sama osoba, czy Ruta, nie wiem, natomiast Asterka to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umiesz pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
ja tez nie wierze ze ona ma dziecko.Pewnie z daleka widac, ze ma nierowno pod glaca a faceci wykorzystuja, ze jest latwa i na smietnik z nia. Wstydza sie z nia pokazac i dlatego spotkania tylko na seks bo widac na kilometr, ze jest psychiczna. autorka potwierdza tylko teze, ze na portalach randkowych siedza sami psychopaci i psychopatki roznoszace chorobska :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
Ruta=missnowegojorku=czerdziecha co ma pecha=asterka10 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie ta sama, ja nie ukrywam ze cierpie od lat na depresje, lecze sie a co nie mam prawa pisac o tym w necie? bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajde to dam
bez goryczy bez złości oczywiscie ze to Ruta vel Czterdziecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×