Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
Ludzie - przestańcie się nawzajem obrażać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asterka jest zbanowana klamczucho, nie mozna do niej pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostalas zbanowana za temat w ktorym piszesz, ze jestes pedagogiem specjalnym i opowiadasz grubym uczniom , ze maja schudnac bo skoncza jak ty :-O Lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak do nich napisałaś skoro nigdzie nie podały emaila a zostały zbanowane, czyli usunięte z forum? Przestań wmawiać nam, że wszystkie 44-latki z 15-letnimi synami, mające identyczne jak Ty problemy z mężczyznami oraz z weterynarzami na wszystkich forach na jakich się wypowiadają, piszące w bardzo charakterystyczny sposób pod względem słownictwa i interpunkcji są spotykane na każdym kroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się mylisz.Na netkobietach można pisać do osób zbanowanych.Wystarczy wejść w profil tej osoby.A tak zupełnie na spokojnie - dziewczyno idz do lekarza.Jesteś chora zwyczajnie - to co tu wyprawiasz to mania.Nie tylko prześladowcza.Siedzisz w domu i 24 na h w internecie obrażając, plując i wyszukując jakieś informacje.To w jaki sposó się wypowiadasz świadczy o psychopatii.Uwielbiasz manipulować ludzmi.Bawić się nimi.Nastawiać ich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterka10 Zbanowany Wiek: 42 Zarejestrowany: 2012-11-04 Posty: 3562 Re: Masz HPV?Jestes z Opolskiego?Poznaj mnie:) Ja mam HBS też po partnerze.Zawsze mówiłam swoim facetom!!!Myślisz, że któryś się zaszczepił, albo jakoś specjalnie uważał???? 2013-07-06 20:14:40 Asterka10 Zbanowany Wiek: 42 Zarejestrowany: 2012-11-04 Posty: 3562 Re: Masz HPV?Jestes z Opolskiego?Poznaj mnie:) Jeśli, któryś z moich się zaraził to sprzedaje to dalej 2013-07-14 21:25:29 Asterka10 Zbanowany Wiek: 42 Zarejestrowany: 2012-11-04 Posty: 3562 Re: Masz HPV?Jestes z Opolskiego?Poznaj mnie:) Grzesiu, jakbyś nie wiedział to rozmawiasz z lekarzem onkologiem. :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty masz manię prześladowczą, ha, ha, ha. Twoje próby zdiagnozowania mojej rzekomej psychopatii na podstawie wypowiedzi nie wiem ilu osób (15?) są naprawdę zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzedniczka pedagog specjalny lekarz onkolog :D Asterko, jak chcesz to bede cie tak dlugo szukac po necie, az znajde wszelkie twoje dane i zdjecia;-) Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 osób?Dobre sobie.Pochlebiasz sobie Trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty siedzisz tu w kółko.I w kółko piszesz pod róznymi nickami.PRZECIEŻ TO DLA KAŻDEGO OCZYWISTE.I zaniebieszczenie się nie pomogło...Jesteś niewiarygodną, psychopatyczną trollicą.NICZYM WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dito ;) Trolico ;) w pracy jestes?prochy wzielas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-07-30 00:11:47 Asterka10 Zbanowany Wiek: 42 Zarejestrowany: 2012-11-04 Posty: 3562 Re: pozbawcie mnie zludzen, mam 36 lat Witaj w świecie wolnych kobiet po 35 roku życia.Wielka czarna dziura totalnej rozpaczy. Fora randkowe - doskonałe miejsce dla takich co chcą sobie pociupciać za darmo, wspaniała okazja do podłapania choróbki wenerycznej i depresji totalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-07-31 15:35:38 Asterka10 Muss, Ty wychodzisz z jednego błędnego założenia - że ktoś się mną zainteresuje nawet w ten sposób.A tak nie jest.Jak już wielokrotnie napisałam jestem przeźroczysta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-07-31 13:22:41 Asterka10 Po za tym mam wirusowe zapalenie wątroby i ja jestem dla kogoś zagrożeniem i ktoś dla mnie.mimo prezerwatyw bo ona tylko zmiejsza możliwość zakażenia, a nie chroni całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wklejaj ciotko, zawsze jakoś czas ci zleci do wieczora:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-07-30 20:08:1 MISSNOWEGOJORKU Re: pozbawcie mnie zludzen, mam 36 lat Byłam na różnych portalach randkowych 6 lat, poznałam wielu mężczyzn, ale żadnego nadającego sie do wspólnego życia. smile Co człowiek to wersja smile 2013-07-30 19:37:49 ASTERKA10 Zbanowany Wiek: 42 Zarejestrowany: 2012-11-04 Posty: 3562 Re: pozbawcie mnie zludzen, mam 36 lat Byłam na portalach randkowych 6 lat.Gorzka lekcja życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
missnowegojorku Tylko ja, stara zardzewiała matrona BEZ DZIECI, bez pracy, bez męża, z odwieczną deprechą... To ja jestem jedynierozczarowana moim życiem. UWAGA 2013-07-12 22:31:10 missnowegojorku Mam dziecko, więc to też komplikuje nieco sprawę. Nie mam jej z kim zostawiac, nie mam alimentów na dziecko (muszę czekać przynajmniej do sierpnia), więc też nie mam pewności co do tego, że np. dostanę jakieś w tym miesiącu,a zatem cięzko mi np. zatrudnić opiekunkę, coś komuś obiecać a potem powiedzieć ' sorry,ale to nieaktualne, bo właściwie nie mam kasy'. Córeczka jest mała, ma niecałe 5 latek, więc nie mogę jej zostawiać samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak to kochane forumowiczki wniosek nasuwa się zasadniczy- szanujcie swoje rodziny, szanujcie swoich mężów i partnerów bo możecie skończyć smutno tak jak te dwie. Samotne, żyjące wyłącznie w świecie wirtualnym, na forach, czatach, portalach randkowych i to w dodatku cudzym życiem zamiast własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W 40 moilionowym kraju zapewne nie ma dwu osób, które piszą podobnie.I mają podbne problemy." i obie pisza na kafe, wyborczej i netkobiety!Yes ! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszą i pilnie studiują wpisy innych żeby wiedzieć dodatkowo gdzie co można skopiować i wkleić ! To się dopiero nazywa orientacja w czatach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ilu juz tym syfem zarazilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym forum netkobieta pisuje też jeszcze lepszy przypadek: kobieta o nicku brzydulla, która ma 40 lat i nigdy, w ogóle żadnego faceta nie miała! A Ty jednak z kimś tam spałaś autorko, a wyobraź sobie taką 40latkę, która nigdy z nikim nawet się nie całowała, bo podobno jest taka nieatrakcyjna. Ale mimo tego jest lekarzem i pracuje za granicą, dobrze zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trolica jakby mogła toby powystrzelała wszytkich chorych psychicznie (po co takie tatałajstwo zaburza estetykę świata), pewnie bije też zwierzęta (wszak togłupsze od niej istoty), u innych widzi kłos w oku, a u siebie belki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruj sobie... przecież ta trollica autorka lubi siać ferment na szczęscie już nie napisze, boście ją wypłoszyły demaskacją i temat DO ZAMKNIĘCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. To JA WYŻEJ Autorka została zdemaskowana to ona jest TROLLEM INTERNETOWYM Nie wierzę, że można tyle lat pisać to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego, że siedzi od rana do wieczora w necie, sama pisze, że na tym forum jest od kilku lat i troluje niszcząc różne piszące tu osoby, czy to jest objawi normalności?I te wyzwiska, szkoda słow jak sama jet zaburzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem co ty chcesz przez to powiedzieć. Ja mam na myśli trollicę WKLEJARKĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie czas na te jej liczne zaintersowania, realizację samej siebie, mnóstwo znajomych, nie wierzę w to....sama kłamie jak najęta, co chciwlę podaje inną płeć, stan cywilny, swoją motywację czemu to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam sobie posty tej osoby o nicku Asterka10 na tym forum i to chyba rzeczywiście nasza czterdziecha co ma pecha. Tylko za co właściwie ona została zbanowana? Ogólnie zauważyłam dość specyficzną politykę na tych forach. Osób wulgarnych co piszą o seksie, np. faceta co rozważa pójście do prostytutki bo dziewczyna mu się już znudziła, bo chce tylko w jednej pozycji, i opisuje oblech jaki to jest biedny, to takiego nie zablokują. Ale jakąś osobę co wyrazi swoje zdanie, że np. ten facet jest odrażający, to od razu zablokują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×