Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irolka od kilku lat

ile macie odlozone kasy na emigracji i i ile lat jestescie

Polecane posty

Gość gość
W uk nic nie oszczedziłam bo drozyzna ze szok a w pl juz 25tys zł. Wyjechały same nieudaczniki co sie w podstawowce nie uczyli. PL zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes glupia bo tez wyjechalas ale jestes jeszcze glupsza bo nie dalas rady i wrocilas. dobrze,mniej debili tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk nic nie oszczedziłam bo drozyzna ze szok a w pl juz 25tys zł. Wyjechały same nieudaczniki co sie w podstawowce nie uczyli. PL zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk nic nie oszczedziłam bo drozyzna ze szok a w pl juz 25tys zł. Wyjechały same nieudaczniki co sie w podstawowce nie uczyli. PL zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk nic nie oszczedziłam bo drozyzna ze szok a w pl juz 25tys zł. Wyjechały same nieudaczniki co sie w podstawowce nie uczyli. PL zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty nie dales rady w pl nieudaczniku, masz zakaz wjazdu do mojej pl przegrywie na wygnaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat w uk 100 tys £

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w uk 5 lat i mam odłożone £20k. Przy tym płacę mortgage, podróżuje przez 2 miesiące w roku i nie żałuję na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odkladam w jaims tam celu, zyje normalnie, dla niektorych moich znajomych (Polakow w UK, oczywiscie, dla innych nie) zyjemy wrecz rozrzutnie. haha :P nasi znajomi w Polsce to lepiej by nie wiedzieli ile zarabiamy bo oni to by zaraz to x5 mnozyli :P a wcale nie mamy duzo. razem mam na reke miesiecznie 3400 funtow; miasto - York.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrozuj frajerko, wydawaj kase na cos po czy zostana tylko sterta szajsbukowych zdjec. No wydawaj kase na obcych frajerko. Ja wiecej oszczedzam w PL niz ty i jestem u siebie. Tam gdzie pradziadki przelewali krew za kraj. Ty nigdy nie bedziesz u siebie. Jestes niewolnikiem systemu i musisz robic tak jak ci system kaze, jezdzic na wycieczki i tyrac cały czas. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty zbieraj na złotą trumnę a resztę oddaj księdzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole polskiemu ksiedzu niz jakiemus kolorowemu brudasowi z majorki co wyda je na kupno łodki aby przewiezc kolejnych milion uchodzcow do UE. Won od Wielkiej Polski śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W S mam w nieruchomościach i w akcjach 10.000.000kr. I żadnych długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z taką kasą nigdy w życiu nie wróciłabym do pl. To kraj dla przegrańców. Dzicy ludzie, dziki kraj z dorzecza narzecza. Zambezi niby w Europie pełno białych murzynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekJJ
Zawsze mozna poszukac jakiejs lepszej albo dodatkowej pracy. Ceny ida w gore, jak wszedzie, ale odkad mam prawko z dokumencika to latwiej o dobra prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@11:37 nikt cię nie pytał o opinię o moim życiu ;) ja jestem szczęśliwa. Ty ewidentnie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglia to kraj dzikich ludzi. Kocham Cie PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koles 13:18 a to zapomniales juz, ze Polacy tez kiedys byli uchodzcami ? a niby tak lubisz historie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha lubi historię taką która jemu pasuje. Resztę ignoruje bo mogłaby zaburzyć jego poczucie wyższości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imprezowicz

Ja jestem w anglii 8,5 roku I mam odlozone  400f.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fauve

Mam w akcjach, nieruchomościach i w gotówce ponad 10.000.000 skr. A przyjechałem do Szwecji z parą dziurawych skarpetek 51 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdnica trawiasta

Ja jestem w UK od  2008, tu poznalam faceta troche pozniej.  kilka lat pozniej byl slub, mamy male dziecko.

Nie jestesmy tu by odkladac, oszczedzac na jakies 'powroty' itd. Mamy ta 'na czysto' odlozone 16 tysiecy funtow w tej  chwili.  odkaldamy na mieszkanie tzn na wkald wlasny do mortgage.

Planujemy za jakis czas, no nie pozniej niz polowa 2020 jakos, kupic mieszkanie, chcemy 3 bed /4-pokojowe/ i w dobrej dzielnicy. Nie mieszkamy w Lonydnie, do Londynu mamy pol Anglii jazdy samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdnica trawiasta

Dziwnie napisalam, chodzi o to ze nie jestesmy tu by odkladac na powrot do Polski czy cos, w tej chwili odkaldamy ale na zakup mieszkania tu, w UK. gdybysmy kupic mieszkania nie chcieli, to bysmy wiecej wydawali = mniej mieli odlozone. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob

USA. NJ, 5 lat 350 000 $ , nie ma z czym wracac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 lat w UK

13 lat w UK, odlozone £146 tys, ale wlasnie wtopilam £120 tys z tego w mieszkanie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pracuje od 5ciu lat i mam £22k, nie oszczędzam na niczym a i tak mi zostaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn

2 lata i 2 miesiace, mamy razem z narzeczonym £41k odlozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NRW

Razem z zona w Niemczech zarabiamy niecale 9.500 € brutto miesiecznie. Razem po studiach w Niemczech i ok 3,5 latach doswiadczenia w zawodzie. Zarobki mamy co roku wyzsze. Aktualnie troche ponad 30.000 € oszczednosci. Mamy 4 letnia corke i duzo wydajemy na "zycie" i urlopy. Nie oszczedzamy aktywnie po prostu co miesiac nam zostaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tru

Mieszkam w Krakowie, mam odłożone 1.000 zł po 20 latach ciężkiej pracy. Nie mam auta ani mieszkania własnościowego. Jestem rozwódką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×