Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet powinien być kilka lat starszy od kobiety

Polecane posty

Gość gość

Oczywiscie do pewnego wieku. Dla takiej 18-20 latki idealny facet to 28-30 latek ale juz dla 40 latki facet powinien miec raczej 3-4 lata mniej niz ona. Związek przykladowo 25 latki i 20 latki to patologia umyslowa i rzadko kiedy sie udaje, mozecie sie sprzeczac ze znacie ''jakies'' przypadki, gdy sie to udaje. Ja tez widzialam kosmitów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam 3 pary, w których to dziewczyna jest starsza i są chyba najlepiej dobrani spośród wszystkich jakich znam, sam też mam troszke starszą dziewcznynę ...mówię tu o ludziach w wieku 23-26 a róznice to rok-dwa ale jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uważam, że wiek nie ma znaczenia. Starszy jest bardziej doświadczony przy nim my kobiety czujemy się bezpieczne z reguły tak jest. Młodszy wiadom też nie jest zły, ale nie za młody fajny ona 20lat on 17 to jest niesmaczne jednym słowem i dziwnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek00

Wiek nie ma znaczenia, ale faceci chcą młodszą, a czasem i dużo młodszą dziewczynę lub żonę bo ciałko jędrniejsze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starszy facet to kiepska inwestycja. Mężczyźni i tak żyją krócej, a biorąc kogoś straszego o kilka lat, o ten czas obcinamy sobie lata wspólnego pożycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
1 godzinę temu, Gość Marek00 napisał:

Wiek nie ma znaczenia, ale faceci chcą młodszą, a czasem i dużo młodszą dziewczynę lub żonę bo ciałko jędrniejsze itp

Nikogo nie interesuje co chcą faceci. 

My patrzymy co dany facet może nam zaoferować. 

Z zaradnym przystojnym mezcyzna 12 lat starszym bym sie związała. 

Z byle golodupcem nigdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×