Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hannika

Być zdrową piękną i bogatą 40 plus

Polecane posty

Gość gość
Krem Nivea lub krem dla dzieci i kilka kropli witaminy E (rewelacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.01.14 gość W każdym wieku skóra ma inne potrzeby. Nie powinno sie uzywac krem dla dziec**** 40tce. Zupełnie inne zadanie ma taki krem, on ma przede wszystkim chronić skórę dziecka. Dla dojrzałych kobiet kremy mają składniki przeciwstarzeniowe, odbudowujące barierę hydro- lipidową itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Nie do konca jestem przekonana, czy kremy dla dojrzalych cer maja jakies szczegolne skladniki. Chyba to bardziej marketing. Ale moge sie mylic. Moje osogniecie prozdrowotne I prourodowe: 6 kilometrow przedpoludniem w sniegu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Nie do konca jestem przekonana, czy kremy dla dojrzalych cer maja jakies szczegolne skladniki. Chyba to bardziej marketing. Ale moge sie mylic. Moje osogniecie prozdrowotne I prourodowe: 6 kilometrow przedpoludniem w sniegu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy dla dojrzałych cer mają np. peptydy, retinoidy, fitohormony. W kremach dla dzieci na 100% nie ma takich składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny / Kobiety słyszałyście o takim zabiegu na okolice oczu, który zastępuje ostrzykiwanie botoxem? Nazywa się botolift. Moja kosmetyczka wprowadziła niedawno taki zabieg i jestem ciekawa opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_42
czy używałyście linea 40+ zauważyłam na stronie apteki czerwonej, że jest w super cenie. A chciałam się zacząć odchudzać- kilka kilo w karnawale ktoś zaczyna ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam tą linea, u mnie zero efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, kremy dla dojrzałych:) śmiech na sali jeśli chcecie to sie smarujcie a możeby tak pomyśleć, nawet w waszym wieku może to się udać:( kremy dla dzieci, olejki plus witaminy i inne dodatki = zdrowa i piękna skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.01.14 gość Zaintersuj się chemia kosmetyczną, właściwościami składników aktywnych, a potem pisz te swoje mądrości, że nie ma kremów dla dojrzałych cer. Kosmetolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do 40 nic nie robilyscie z cera to polecamkosmetologa/dermatologa estetyczneo bo kremami dla dzieci to mozna sobie wnoczki posmarowac:-( Niestetytaka prawda. Tez stara baba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych na zdrowsze, uprawianie sportu i sen. Do tego codzienna pielęgnacja skóry i picie dużo wody mineralnej niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zmiana nawyków. I nie palić bo to zabójstwo dla urody. Spacery, pozytywne myślenie, odrzucenie tego co nam nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 22:36 no właśnie chemią kosmetyczną się nie zainteresuję wolę jednak bez chemii i tak doradzam innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.01.14 gość Sama sobie odpowiedziałaś jaka jestes niedouczona. Sprawdź najpierw co to jest chemia kosmetyczna, a potem się wypowiadaj. Chemia kosmetyczna również dałaby Ci odpowiedź z czego składają się kosmetyki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Z doswiadczenia wiem, ze pieknieje (naprawde:-) na wakacjach. Jestem prawie caly dzien na powietrzu, nie mam stresu, jem niewiele i zdrowo, nie pije alkoholu, duzo spie i uzywam dobre kremy regularnie, bo mam czas. Co jest najwazniejsze dla urody nie wiem, czy styl zycia czy kosmetyki. Niestety poza wyjazdami wakacyjnymi nie umiem juz tego efektu uzyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
Ja mam cos takiego, ze jak wchodze na ta strone to az chce mi sie cos robic. Tak mnie to motywuje. Wieczory spedzam nad angielskim z youtube. Jestem ciekawa ile srednio godzin potrzeba, aby wzbic sie poziom wyzej...Hannika , jesli piekniejesz na wakacjach to pewnie dlatego, ze jestes wtedy szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
Ja mam cos takiego, ze jak wchodze na ta strone to az chce mi sie cos robic. Tak mnie to motywuje. Wieczory spedzam nad angielskim z youtube. Jestem ciekawa ile srednio godzin potrzeba, aby wzbic sie poziom wyzej...Hannika , jesli piekniejesz na wakacjach to pewnie dlatego, ze jestes wtedy szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Pytajaca: bardzo sie ciesze, ze masz motywacje do fajnych rzeczy. Ze uczysz sie jezyka. Ja tez sie ucze z youtube - rosyjskiego, a wlasciwie przypominam sobie, przyda mi sie w pracy - ktora chce nieodwolanie podjac w niedalekiej przyszlosc***Pracuje dzisiaj sporo przy komputerze - to teraz jest czas na 15 minut jogi:-). Pozdrawiam Cie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaneska1
No i jak tam? Postanowiłam wypijać 1,5 litra wody dziennie, czym pomagam zdrowiu, urodzie i... bogaceniu siȩ. Mniej zużywam kawy i herbaty:-). Pozdrawiam Was Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
picie wody wzbogaca???ciekawe to jest,a dlaczego tylko 1,5l???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliatym
moze picie nie wzbogaca, ale jest bardoz drowe , bo oczyszcza, dla urody stosuje algi naturalne na cale cialo i robie peeling z korundu , kiedys kupila mi przyjaciolka komplet roznych maseczek na allegro i od tamtej pory jestm zakochana w 3 produktach algi botoksowe Estien , korund tez Estien i czysty kwas hialuronowy http://www.estien.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Dzieki za Estein. Cos pewnie sobie kupie:-). A zacheta Vanesski do picia wody jak najbardziej przekonuje. Zaczelam dzisuejszy dzien woda z cytryna. Pozniej masaz calego ciala szorstka rekawica, balsam a na twarz - sok z cytryny i krem. Troche gimnastyki twarzy. Rozjasnilam o ton wlosy, wydepilowalam sie troche. Jutro ciag dalszy zabiegow:-). Az trudno uwierzyc, ze skladamy sie z tylu elementow. Nie ma mowy, przynajmniej dla mnie, dbac systematycznie o wszystkie. Dlatego pzrypominam, ze dla mnie styczen to miesiac, kiedy szczegolna uwage poswiecam twarzy. Tak ze prosze o dalsze wskazowki. Aha no i rozwijam rozne pomysly zawodowe, by ten rok zamknac na finansowym plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijecie wode z odwróconej osmozy rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
Pozdrawiam Ciebie rowniez Hannika , a takze innych forumowiczow. Milo sie czyta, te male sukcesy , ktore opisujesz. Super , ze rozjasnilas wlosy. Musialo Cie to odmlodzic. Ja po raz pierwszy tak dlugo trwam w tych cwiczeniach, zdrowszym odzywiaiu i uczeniu sie , poniewaz mam mobilizacje. Dawniej mialam taki slomiany zapal. U mnie wczoraj waga pokazala 71.9 kg , ale dzisiaj znowu skoczyla do 72.4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być zdrową, piękną i bogatą po 40-ce. Dlaczego nie? Poczytaj. Jest nowy wpis na blogu. Moje operacje plastyczne: http://jesttempo.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale operacja plastyczna to nie jest zadne rozwiazanie,liczy sie orginał a nie oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginał? Jestem oryginalna. Nie ma takiej drugiej jak ja :) Zresztą, idąc tym tropem, to każda z nas jest jedyna w swoim rodzaju, obojętnie czy po operacji czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bogna40
noooo,orginał to nie przerabiany operacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak przefarbujemy włosy, pomalujemy paznokcie, dokleimy sztuczne rzęsy, poprawimy wygląd zębów/założymy sztuczną szczękę? I co? I klops. Operacja plastyczna nie czyni nas mniej oryginalnymi, niż inne wymienione wyżej zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×