Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hannika

Być zdrową piękną i bogatą 40 plus

Polecane posty

Gość do bogna40
No wszystkie te zabiegi sa oszustwem bo jak sie facet rano przy takiej obudzi to na zawał padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to gdzie te oryginały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"19.01.14 gość Dziewczyny / Kobiety słyszałyście o takim zabiegu na okolice oczu, który zastępuje ostrzykiwanie botoxem? Nazywa się botolift. Moja kosmetyczka wprowadziła niedawno taki zabieg i jestem ciekawa opinii." Są takie zabiegi np. urządzeniem Deepcode z zastosowaniem kapsułek z substancją botosyn-lift. Kuracja trwa 4 tygodnie. Ja na razie jestem po kuracji kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona :-) Do wyboru są jeszcze kapsułki z olejkiem arganowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bogna40
Dzis wszystko jest oszustwem,złudzeniem,nie ma nic orginalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 idz spac juz pora lulu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bogna40
Oczywiscie ze to złudzenie gdyz efekt nie powstał pod wpływem natury,tylko został sztucznie utworzony na krótko,aby pozniej rozpasc sie i pozostawic całkowita ruine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bogna40
Tak wlasnie było z prekursorem tego tredu Michael Jacksonem,wszystko zaczeło mu odpadac i sie degenerowc,wtedy sie z nigo smiano,dzis.......hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.01.14 [22:29 ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale operacje plastyczne to jedno, a kremy, serum oraz ampułki wprowadzane ultradźwiękami, to zupełnie coś innego. Ultradźwięki to metoda dla osób, która chcą wyglądać młodziej i nie chcą korzystać z medycyny estetycznej i boją się lub po prostu nie chcą się oszczykiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Potrzebny mi jakis sprawdzony pomysl na ujedrnienie skory twarzy. Pozdrawiam Was milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
krem z Bajkaliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda nasycona wodorem jest najlepsza cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Ciekawe pomysly, przeczytalam o wodzie i wyglada zachecajaco. Ja dzisiaj ja na razie dla zdrowia (iurody) pewnie 15 min. na ecliptical

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tez byly moje postanowienia noworoczne. I prawie... zapomnialam o nich. Ale wstyd. A nawet opracowalam codzienny program. Jednak chyba musze go zmienic, abym znow sie nie zniechecila:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenta
Ja tez sie do was dolacze.Co prawda wczoraj skonczylam 39 lat ale do 40 plus juz mi nie daleko,wiec moge sie juz przygotowac. Zarabiam nie malo i na kase nie nazekam,chociaz jej nigdy nie za malo i zawsze sie chce wiecej i wiecej.Staram sie dbac o siebie,ale czasem poprostu czasu bark zeby sobie jakas maseczke polozyc czy sie zrelaksowac w wannie zamiast szybkiego prysznica.Na szczescie jeszcze mi nikt nie daje tych 39 lat,chociaz ja juz widze u siebie marszczki,cialo juz nie to jak w mlodosci,troche za duzo kilogramow(juz nie ta szczupla laska jak w wieku 20 lat).Ze zdrowiem troche gorzej bo od pol roku mam depresje.Ale staram sie nie poddawac i walczyc ze smutkiem jaki mam w sobie codziennie.Bardzo pomagaja mi w tym spacery z psem i moja pasja jaka jest fotografowanie.No i tak staram sie skladac siebie do kupy co dnia,chociaz latwo mi nie jest.Chyba najbardzie boli mnie to ze moj facet nie patrzy na mnie tak jak kiedys i czuje sie nie atrakcyjna.Czasem sobie nawet mysle zeby jakis maly romansik sobie zafundowac na poprawienie nastroju hehehehe:-).Pozdrawiam wasz cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego polecam zapper nunczako J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie jestem po pierwszym zabiegu na okolice oczu, na zmarszczki mimiczne o nazwie Botolift. Jestem bardzo zadowolona z efektu po pierwszym zabiegu więc umowiłam się na następny za tydzień. Jak chcecie zobaczyć jak można wyglądać już po pierwszym zabiegu to spójrzcie na to zdjęcie: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=823897110958953&set=pb.623055781043088.-2207520000.1390644923.&type=3&theater Seria zabiegu daje efekt jak po botoksie, na który w życiu bym się nie zdecydowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestes po pierwszym zabiegu zapperem Taratajcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazda osoba moze byc poddawana zabiegom z prądem, nie mozna miec choroba serca, implantow, wielu chorób itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSTRZEŻENIE Firma Zapper Technology ostrzega, że ten produkt nie jest urządzeniem medycznym, nie zastępuje leczenia przez lekarza i wszelkie prawne konsekwencjeużycia produktu ZAPPER ponosi użytkownik na własne ryzyko. Zarówno wytwórca jak i dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualnenegatywne skutki użycia urządzenia SRZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozruszników serca i tego typu urzadzen nie mozna miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-01-25 11:32:51 [zgłoś do usunięcia] gość Dlatego tez poleca sie uzywac zapperów J.Taratjcia a nie jakichs technology,przeciez o tym juz było pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamer zappera na wszystkich topikach swój produkt reklamujcie.Nie dajcie sie dziewczyny naciągnąć !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.01.14 to ten sam szajs tylko pod inną nazwą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz ze zapper jest szajsem???stosowałas go???Opowiedz cos wiecej,bo krytykuja najczesciej ci co nigdy na oczy nawet zappera nie widzieli,oni krytykuja wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bawimy sie zabawkami typu zapper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zapper nie jest zabawka,to jest bardzo skuteczny aparat do leczenia wszelkich chorób,wiec nie plec znowu bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze handlarzyk zappera -zabawki zeruje na wszystkich topikach he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu nie ma handlarzy na topikach,a zapper to powazne urzadzenie lecznicze zabawkami to chyba ty sie jeszcze bawisz,bo klepiesz bazsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×