Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hannika

Być zdrową piękną i bogatą 40 plus

Polecane posty

Gość gość
handlarzyk zappera coraz bardziej zdesperowany nie długo na siłe bedzie wciskał swoją zabaweczke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej klepiesz bezsensu,dlaczego jestes taka głupia na siłe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Witaj Jenta, razem razniej i ciesze sie, ze jestes tutaj. Pracujesz, niezle zarabiasz, masz pasje i psa:-), z ktorym spacerujesz. Skad depresja? Znasz przyczyne? Relacja z mezem, czy ten jego brak zainteresowania to tylko dodatkowy problem? Dbanie o siebie w depresji jest utrudnione, wiecej wysilku i samodyscypliny jest potrzebne. Zachecam do koncentrowania sie (nie zaniedbujac innych) na jednej czesci ciala przez jeden miesiac (zwykle nawyk zostaje na dluzej). Styczen to u mnie miesiac dla cery. Jeszcze zostalo kilka dni i bardzo uwaznie je wykorzystuje. Pozdrawiam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hannika, pamietaj ze nie zadba sie o twarz na zapas, zreszta o inne czesci ciala tez raczej nie. Czy stosujesz olejki na twarz? Ostatnio bardzo popularny stal sie olejek arganowy lub bio oil. Ja ten pierwszy stosowalam przez kilka miesiecy jako baze pod krem na dzien lub na noc. Nie widze cudow, ze cos on zrobil z moja twarza ( chociaz ludzie go bardzo chwala) , ale twarz byla ladnie nawilzona. Nakladalam go na wilgotna skore. Teraz kupilam sobie bio-oil tez na twarz ,ale i na mala blizne, ktora mam na rece od oparzenia . Podobno, ze on dziala swietnie na blizny, rozstepy . Z masek na twarz , ktore uzywalam ( a lubie testowac wszystkie) polecilabym Proactiv . Bardzo dobrze oczyszcza, pory po niej sa niewidoczne ( efekt utrzymuje sie do 2 dni, ale ja mozna stosowac 3*tydzien). Z masek nawilzajacych najlepsze sa z firmy Bielenda , maski algowe( te same, ktore sa stosowane w salonach kosmetycznych), sa one w proszku , samemu nalezy je rozmieszac z woda. Do kupienia niestety jedynie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannika
o olejkach slyszalam i jeszcze dzisiaj sprobuje kupic (tylko gdzie, w aptece, czy w sklepie z kosmetykami?). Na razie uzywam czasem oliwe z oliwek. Maski Bielendy - masz racje, kiedys je mialam i bylam zadowolona. trzeba to powtorzyc. Na razie uzywam maski dwuetapowej - jedna w kolorze czarnym oczyszcza, a pozniej druga - biala - odzywia. Nie pamietam nazwy. Kupilam taki efektowny i dosc duzy zestaw kiedys w Sephorze i calkiem jest niezly i wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w sephora firmy josie maran argan oil za okolo $ 50, ale ja kupowalam w polskim sklepie zielarskim za $14 z innej firmy . Pamietaj , aby on byl 1oo% , albo zeby pisalo na nim organic ( nie pomyl sie z jakims serum, gdzie olejek arganowy, jest tylko jednym z wielu skladnikow) Jest on do kupienia w zwyklych sklepach kosmetyczno-aptecznych lub w wiekszych marketach spozywzyc. Cena okolo kilkanascie dolarow, szklana ciemna buteleczka z dozownikiem. Uzywaj go na wilgotna skore i niezbyt blisko okolicy oczu, bo moze podrazniac ( chociaz mi nie podraznia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi12345
dziewczyny ja bym chciała do Was się przyłączyc... Moge??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Meggi - ZAPRASZAMY! Janta: dzieki, zaczne chyba od polskiego sklepu w takim razie. Dzieki. A dzisiaj moje dokonania: 20 min - gym., 4 km spacer w sniegu (i mrozie), mikroelementy - zelazo i magnez, kompleks vit. B. no i zdrowy i (b. dobry) obiad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadababa
Pisalam o programie jako gosc. Zrewidowalam go, bo na poczatku roku zaplanowalam za duzo. Biore pomysl od hanniki aby robic plany miesieczne. Na przyklad zadbac w sosob szczegolny o jedna czesc ciala przez miesiac, caly czas wykonujac podstawowe zabiegi. Na luty zaplanowalam nogi. Chce poprawic szczegolnie wyglad ud. Poprosze o sprawdzone cwiczenia i balsamy. Zdrowie: przez nastepny miesiac - pol godziny jogi dziennie. Finanse: wszystkie rachunki place w terminie (mam z tym problem:-()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Dadababa ciesze sie, ze zawitalas w nasze strony/e:-). Uda na luty? Ok. Ale jeszcze cztery dni na cos wyjatkowego dla cery. Dzisiaj zrobie domowy zabieg krioterapii: Skore twarzy oczyscic peelingiem lub maseczka, nalozyc tonik i krem odzywczy. Kostki lodu zawinac w folie spozywcza i gaze lub cos cienkiego i miekkiego. Wykonac masaz na kazda strone twarzy po ok 10 min kostkami. Splukac pzregotowana letnia woda, nalozyc krem. Na razie zadnych osiagniec dzisiaj w celu ZUF (zdrowie, uroda, finanse). Podzielcie sie swoimi osiagnieciami, bo niedlugo koniec stycznia i beda podsumowania. Za dobre osiagniecia zafundujemy sobie nagrody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha,a to nie ma tak dobrze i wszystko naraz,jasne piekna,zdrowa i bogata kazdy by chciał byc ale zycie to nie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Bajka nie bajaka a trzeba sie za siebie wziac:-). Pracuje w domu i siedze z oczyszczajaca czarna maska na twarzy (na szczescie mojego meza nie ma, bo chyba by padl na zawal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam zacząć dbać o właściwą suplementację diety. Od nowego roku piję sok OrganicAcai i czuję się dużo lepiej, ponadto zaczynam na tym zarabiać. Wystarczy spróbować na sobie i jak się zobaczy, że działa polecać znajomym i ma się od tego jakiś procent. Bardzo fajne preparaty i soki z superowoców plus możliwość zarobku. Polecam Bardzo: witaminabcde.mycali.biz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zróbcie coś dla siebie i jednocześnie zarabiajcie na tym pieniądze. Od 3.02.2014r. będzie obowiązywał nowy cennik produktów Casada Beauty. Liczy się data zamówienia. Złóżcie zamówienie do 2.02.2014r., a skorzystacie z cen promocyjnych z obowiązującego cennika. kasia.casada@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za kryptoreklama i hajdlarze wciskajacy ludziom kit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
W zasadzie temat dla handlarzy w sam raz:-). Przeciez chcemy byc tez bogate:-). Ale powaznie, co u osob, ktore zajrzaly w styczniu na strone? Jutro ostatni dzien i czas na podsumowanie I nowe plany. 1. Dbalam o cere w miare regularnie, robilam gimnastyke twarzy i masaze. 2. Codziennie jakas porcja ruchu (dzisiaj 1,2 mili biegu na treademill) 3. Jutro odddaje swoja prace do druku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
hi. Ja schudlam z 76/75 do 71. Moja waga wymarzona to 63. Staralam sie nie wydawac pieniedzy na rzeczy , ktore nie sa mi potrzebne. Siedze tylko w sypialni , wiec nie ogrzewam reszty mieszkania ( jedynie lazienke na czas , gdy biore prysznic) W lutym chcialabym jeszcze bardziej popracowac nad oszczedzaniem. Zrezygnowac calkowicie z kawy , czy ciastka na miescie . Zuzywac do konca kosmetyki i dopiero wtedy kupowac nastepny. Uczyc sie jeszcze wiecej angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka rad, jak zadbać o siebie po czterdziestce: 1) Zrowie, zdrowie, zdrowie. Często o tym zapominamy, kiedy nie widzimy wyraźnych problemów - bo wtedy nie ma też wymiernych rezultatów. Warto zacząć od wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, wziąć skierowanie na badania i dowiedzieć się, co dzieje się w naszym organizmie. Ja w ten sposób odkryłam na przykład, że kilka dokuczających mi objawów wynika z niedoboru potasu i zamiast kupować kolejny suplement "na wszystko", skupiłam się na problemie, kupiłam dostępny bez recepty Katelin+ i go wyeliminowałam. 2) Aktywność fizyczna. To świetny sposób na poprawę swojego stanu ogólnego, samopoczucia, wyglądu. Można zacząć delikatnie, np. od spacerów i stopniowo zwiększać intensywność. 3) Dieta. A raczej, po prostu, rozsądne odżywianie. Dużo warzyw i owoców, mało przetworzonych produktów, ograniczenie cukrów prostych. 5) Odpowiednie kosmetyki. Warto inwestować w dobre, sprawdzone - szczególnie w przypadku rzeczy, które "zostawiamy na twarzy", typu serum, olejek czy krem. 6) Odnowienie swojego stylu. Nowa fryzura? Kilka nowych ubrań albo chociaż dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
Pytajaca: ciesze sie z Twoich postepow w odchudzaniu i nie tylko. Garncareczka: dobry pomysl z badaniami, tak naprawde w kazdym wieku. Rzeczywiscie niedobory mikroelementow moga dawac rozne objawy. Moje postanowienia na luty: Dbam o sylwetke, a w lutym szczegolnie zajme sie nogami. Tak jak Dadababa - hej, odezwij sie Zdrowie: zrobie badania i ograniaczam kawe do jednej dziennie. No i... zaczac prace zarobkowa!!! A za styczen, za dobre sprawowanie dajmy sobie nagrody. Ja kupie sobie karnet na joge:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannika to fakt, że temat jest idealny dla handlarzy :-) Ale ja zaczęłam handlować, bo chciałam być piękna i bogata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca2
Hannika, napisz koniecznie jak bedziesz po pierwszych zajeciach z jogi. Chodzilas juz kiedys na nie? Gwarantuje Ci, ze bedziesz zachwycona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zgrabne nogi poecam liposukcję ultradźwiękową, wystarczy 6-8 zabiegów raz w tygodniu i widać super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannika
No I nowy miesiac! gosc: dzieki, moze sie skusze na to. Pytajaca: napisze, jak bylo. Chodzilam juz na joge. Wlasciwie robie to od pewnie 10 jua lat tylko z przerwami. No I teraz byla przerwa ok. roku. Oststno chodzilam na hot joge. Bardziej wymagajaca. Napisz jakie ty masz doswiadczenia z joga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadababa
Hannika, fajnie, ze tez wybralas nogi na luty. Przed wiosna warto zadbac. Lubie sukienki:-). Pochwale sie, ze robilam joge codziennie! Pytajaca, czy tez cwiczysz? Hannika kiedy idziesz, napisz jaki program czy hot czy zwykla. Poplacilam wszystkie rachunki, zeby luty zaczac z czystym sumieniem. Mysle, ze moge sobie dac mala nagrode. Tylko jeszcze nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marijanna Cześć Dziewczyny, ja też potrzebujȩ mobilizacji. Straciłam pracȩ już rok temu i nie podjȩłam żadnej nowej. A teraz bȩdzie coraz trudniej. Początkowo chodziłam na spotkania, wysyłałam swoje CV. Teraz myślȩ o swojej własnej firmie, ale nie mam za dużo energii, nie mówiąc o pieniądzach. Potrzebujȩ wsparcia i zachȩty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiija
Witajcie, ja mam 40 za rok, dobija mnie fakt, że od kiedy do pracy poprzyjmowano dwudziestolatki, nagle zrobiłam się...stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiija
Czy mogę się przyłączyć do Was?... rzuciły mi się w oczy zmarszczki, cellulit, żyłki, brzucho, jakaś taka niezdarność / gdzie kiedyś przy moim prawie ADHD byłam ciągle w ruchu/. No i stany na granicy depresji...Oj, brakuje mi towarzyszki do ćwiczeń, pobiegania, no tak na co dzień i od święta.Dodam, że mam dwójkę dzieci, lat 5 i 14 i męża, którego nie lubię. To tak chaotycznie na wstępie. Tak jak Wy chcę być znowu młoda, po raz pierwszy bogata i choć trochę piękniejsza ;-) Pozdrawiam :-) Aha, mam 179cm i 76kg, a przed urodzeniem córci miałam 64. I nie mogę z wagi zjechać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja stawiam na bogatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katija aleś pasztet znajdź kochanka może schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×