Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość gość
ja na samą myśl mam odruch wymiotny, nie wziełabym go do buzi chodźby był złoty i złotem oblewany;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz sobie w google tam są zdjęcia i zobaczysz jak może być pięknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
hmm, nie wiem (to ja zadałam pytanie o "poniżenie"). Jeśli to tylko rodzaj gry, wydaje mi się, że wszystko w porządku, ot, indywidualna preferencja. Ale jeśli przekłada się na realne kompleksy, powinna szukać pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
gdzieś to już kiedyś słyszałem:) masz prawo tego nie robić i nikt cię na siłę nie zmusi:) pamiętaj tylko, że my lubimy kobiety odważne, czytaj takie które nie boją się eksperymentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
każdy ma jakieś dewiacje, jedne lubią dominować, inne być zdominowane. x wiem jak wygląda zarośnięta kobieta, chciałem zobaczyć jak problem wygląda konkretnie u ciebie. ok, uciekam. nie mam specjalnie czasu, a zdawkowe odpowiedzi są nie w porządku. miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałabym kochać jak szalona żebym mogła spróbować mieć gębę pełną roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mezczyzna nie zaproponowal wejscia Do kawiarni na herbate? W lipcu spotkaliśmy się 1 szy raz, ok ciepło wiec laweczka, spacer. W połowie listopada drugi po ówczesnym zakończeniu znajomości, i zmarzlismy na...spacerze przy mroznym wietrze. Szybko każde poszło w.inną stronę. Na sylwester przyjechał do mouego miasta po 22 no i ...spacer i po północy pojechał do.siebie. Co to za gość? Dojrzały i zamożny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gość co wyżej
To, że niby ja uciekam od wyzwań nie opisując co to porządny:)? Za stara jestem żeby mnie tak pod włos brać:)! Niech będzie, że uciekam..w czymś trzeba być dobrym:) Tak poważnie to masz jeszcze siłę odpowiadać? Ja już w 100 miejscach byłam a Ty tu jesteś:) Jak głowa po kacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
więc życzę ci abyś tak mocno pokochała :) x dokładnie tak jak napisała rokokowa panna napisała, kręci to każdego, a większość traktuje to za standard w łóżku :) x martwisz się gościem który na przestrzeni 5 miesięcy spotkał cię 3 razy? :D może martwi się, że ktoś zobaczy cię z nim w towarzystwie :) x dziękuję przeszło :) poza tym jaka tam stara?:D raz raz proszę mi to ładnie odpowiedzieć:) a o moje siły się nie martw, jestem w kwiecie wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Hej odpowiadam na Twoje pytania - nie udzieliłam odpowiedzi od razu, by obszernie napisać co sądzę o Skorpionach. No więc, na podstawie moich doświadczeń ze Skorpionami. Napiszę może najpierw, czego w nich nie lubię - czasami nie da się ich pocieszyć, bo powiedzą wszystko na nie, zachowują się tak jakby niby chciały pocieszenia, ale z drugiej strony jednak chcą mieć doła przez jakiś czas i się pozadręczać, - zadawania niewygodnych pytań, lub zapędzania tak jakby "w kozi róg", lub zadręczanie smutnymi sprawami, np. gadanie o nieuleczalnych chorobach, śmierci, co ja sądzę na ten temat itp, drążenie jakiegoś tematu -występuje to też w drodze elektronicznej że tak powiem, tzn przez SMSy - czasami jest to nawał SMSów, człowiek nie zdąży odpisać i kolejne , a często w błahych sprawach i pytania typu co sądzę o tym, czy o tamtym -tak jakby brak wyrozumiałości dla słabszych ludzi , brak współczucia dla słabszych po części taka bezwględność -rzadko kiedy przepraszają -potrafią nieźle kogoś zmanipulować Wady, ale takie które mi nie przeszkadzają: - niechlujstwo jakieś takie, np. w ubiorze czy w swoim otoczeniu -kombinatorstwo niesamowite u niektórych -częste zmiany pracy Zalety: -niesamowity urok osobisty jak dla mnie -często przystojni, niesamowite spojrzenie, magiczne oczy -fajnie tańczą - w ogóle fajne imprezy są z nimi - ciekawi rozmówcy, można przegadać całą noc o różnych ciekawych, nieprzyziemnych sprawach - nie przechwalają się czego to nie mają - szczerze Ci odpowiedzą, bez wazeliniarstwa - potrafią nawet ostro ochrzanić ale to dobrze nieraz taki kubeł zimnej wody, by się opamiętać - nie są chytrzy - nie są materialistami, nie patrzą się na status czy pieniądze znajomych - nie patrzą się na opinię innych, co ludzie powiedzą -są sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Jeszcze dodam, że są przebiegli, cwani, potrafią po czasie przyznać się do błędu które w życiu zrobili choć nie do wszystkich, w domu nie sprzątają a na kogoś spychają obowiązki, pamiętliwi potrafią coś wypomnieć sprzed 5 lat i pamiętają to w szczegółach, jak się zakochają to potrafią wszystko zrobić dla dziewczyny poświęcić się dla niej jaka by nie była , skłonni do wyrzeczeń o jakich inni by nawet nie pomyśleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Aha i czasami trudno się od nich uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
to naprawdę doświadczenia zdobyte na własnej skórze? :) albo jesteś bardzo spostrzegawcza albo skrupulatnie notujesz wszystko co wyda ci się interesujące. swoją drogą, co cię tak kręci w znakach? to jakaś pasja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Hehe, nie notuję niczego, to moje obserwacje. Można trochę powiedzieć, że obserwuję ludzi pod kątem znaków i dostrzegam podobne zachowania. Tak to wszystko moje doświadczenia ze Skorpionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
Luizo, a może załóż swój temat o znakach? Sądzę, że wiele osób mogłoby to zainteresować, sama chętnie dowiedziałabym się czegoś o Pani Rak oraz Panach Lwie i Koziorożcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
rokokowa panna ja jestem pani Strzelec więc napiszę głównie na swojej podstawie: Wady : - porywczość, aluzje, dogadywanie, moje musi być na wierzchu, potrafię się kłócić do upadłego nawet jak wiem, że nie mam może racji, ale potrafię zbijać argumenty -czasami zbyt duża "głośność", hałaśliwość - lubię być podziwiania, tzn taka najwazniejsza osoba w towarzystwie - lubię, gdy się o mnie mówi, być w centrum zainteresowania - gdy ktoś mnie wkurzy, potrafię całe towarzystwo obrócić przeciw tej osobie a z siebie zrobić poszkodowaną - nie lubię gdy ktoś mi odmawia, nie ma czasu dla mnie -brak pokory -brak taktu, za dużo potrafię powiedzieć -czasem chamstwo Zalety: -uczciwość (i to wszyscy mi mówią, że jestem mega uczciwa) -szczerość, ciężko mi przychodzi kłamać - bardzo pomocna, jeśli komuś coś się dzieje, potrafię rzucić wszystko i pomóc - nie chowam urazy -łatwo wybaczam -towarzyska, rozrywkowa -wysportowana, zwinna , dużo się ruszam - uśmiechnięta sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
przyjaciółeczka Szczerze to nie chce mi się zakładać tematu ale powiem Ci , że jest dużo tematów o znakach na kafeterii a co do opisu to bardzo polecam tę stronę jest super: http://magiakart.pl/koziorozec,lk,16,ls,94,li,136.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Jeszcze o swoich zaletach powiem, że duże poczucie humoru, dużo się śmieję, i ponoć ludzie przy mnie nawet jak mają doła to fajnie im się robi w moim towarzystwię, potrafię rozbawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
dzięki :) powiem, że Rak i Koziorożec się zgadzają (ja jestem Rakiem, mój przyjaciel Koziorożcem), ale to, co napisano na tej stronie o Lwie to kompletne przeciwieństwo moich obserwacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Tak? A właśnie dla mnie o Lwie, to wszystko się zgadza, zwłaszcza mówienie o sobie i nadużywane zwrotu "a bo ja ..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gość co wyżej
Przeczytałam. Wygląda na to, że jestem lewym skorpionem:) Niech Ci będzie. Dobrze się zareklamowałeś. Siła wieku mnie jednak zachęciła:) Porządny (tak w skrócie i uproszczeniu) to taki, który nie robi krzywdy jak jego nie krzywdzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Luizo, bardzo duzo sie pokrywa :) nie zgadza sie tylko to, ze jak mnie ktos w towarzystwie wkurzy, to nie obracam wszystkich, tylko zaciekle ubijam; mam duzo pokory, taktu sie wyuczylam z biegiem lat :) a reszta sie zgadza. U mnie charakterystyczne jest jeszcze wlasnie zacięcie i upartosc. Ale przy tym bardzo pozytywna. Chyba, ze ktos mnie z denerwuje :P ale odbiegamy od tematu. Autor juz grzecznie śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
cóż, może trafiłam na tzw wyjątek potwierdzający regułę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
śpi lub pracuje nad jutrzejszym kacem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
rokokowa panna - Aha :) No zacięta też jestem, ale to nie jest dobra cecha. Spotkałam też się z opiniami, że ktoś mi przytakuje, bo boi wyrazić się swojego zdania by nie narazić się na moją zaciekłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o facetach z wyrzutami sumienia? :) czy ich to osłabia w waszych oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
jaką najgorszą zemstę byłej kochanki możesz sobie wyobrazić? I czy zwracasz uwagę na kobiece paznokcie -- tzn. wiadomo, że dziewczyna musi mieć zadbane dłonie, ale chodzi mi o manicure: ma być mniej czy bardziej wymyślny? Paznokcie pociągnięte tylko lakierem, czy ozdobione jakimiś kryształkami, wzorkami, itp? W jakim kolorze lakier? Klasyczna czerwień? A może w ogóle bez lakieru? Długie czy krótkie? Czy lubisz, kiedy podczas seksu dziewczyna drapie Cię po plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol pijany
czy ty naprawdę myślisz, że facet o to dba? naturalnie, zadbane dłonie to fajna sprawa..ale nie przykładam wagi do tego czy jest na nich brokat czy nie. przecież kobiety i tak stroją się dla innych kobiet nie dla mnie :O jedyne o co dbam to sylwetka kobiety (wiem to próżne, ale skoro ja o to dbam to ona też powinna) nie chciałbym też aby moja dziewczyna zostawała za mną daleko w tyle pod względem intelektualnym. jestem świadomy swoich ograniczeń, ale i wartości. zresztą, skoro już wtopiłem z niebieskim to powinienem się go trzymać, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×