Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość niffi32
Witam nowe nabytki oraz oczywiście resztę miłych Pań :) Jestem już po pracy - mam chwilkę to wchodzę żeby sprawdzić czy jesteście grzeczne P Ja dzisiaj już trochę jestem niegrzeczna i nagrzeszyłam - szef przyniósł pączki i nie wypadało się nie poczęstować. Teraz przychodzę z pracy no i oczywiście w lodówce czeka ciasto - mężuś mi to zawsze robi w piątki. Na szczęści w tym tygodniu oszczędzałam kalorii słodyczowych i mogę sobie pozwolić. Jutro znowu impreza - tym razem typowe posiedzenie przy żarciu. Ciekawa jestem co po całym tygodniu pokaże waga. Dobra dziewczyny, śmigam po córeczkę bo jest teraz u teściowej, a tu już pomału pora spania się zbliża. Jak tylko położymy ją spać śmigam poćwiczyć zgodnie z moim dzisiejszym planem. Na razie tydzień uważam za udany, ale mój tydzień się kończy w niedzielę więc wszystko przede mną. ***** Chocco toffee i monisia191781 napiszcie coś więcej o sobie. Jakie macie plany odchudzające? Co ile, czego i kiedy? ****** Pozostałe babeczki piszcie jak wam dzień mija żebym miał co czytać jak wrócę z ćwiczeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!!! Ale się wscieklam , opisałam się jak dzika swinia i nic ;/ tym razem nei zaden spam ani nic z tych rzeczy ale błąd strony ;/ wsiekłam się nie na zarty bo cały moj elaborat hihi szlag trafil;/;/; Mimo to oczywiście WITAM WITAM KAŻDĄ NOWĄ CHUDZINKĘ NA FORUM :) Chocco toffee- WITAJ !!! Witam Cię chyba juz czwarty raz wiec jak jutro to wszystko wkleją to ten topik bedzie miał nie 4 strny a spokojnie z 6 jak nic!! jesli Ty masz raptem 55 kilo i 15 miesieczne dziecko to tylko pogratulowac takiej sylwetki bo moja to raczej masakra bedzie czekała po ciazy ;/ MONISIA- no pewnie ze tutaj fajnie !!! Ten topik załozyłam z mysla o tym by były na nim takie dziewczyny jakie masz okazje podczytywac ... czyli piszace regularnie a nie od wielkiego dzwonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki .... i to znów ja:) Widzę , ze chociaz wiadomosci wysyła a nie tnie sie jak ostatanio więc postanowilam pisać na raty :p MAŁA - NIE ZAŁAMUJ SIĘ KOLEJNYM CENTYMETREM W BIODRACH TYLKO MODL BY DO NIEDZIELI NIE PRZYSZEDL KOLEJNY HEHEH JA to jednak super pocieszam nie??? Ale to moze po kolędzie jakoś odreagowuje na Tobie hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIFFI - PISZĘ GWIAZDO OD RAZU DO CIEBIE BO POTEM TO JUZ PEWNIE TU SIEROTO NIE WPADNIESZ;/;/;/;/ A... i jeszcze czytam o tych Twoich ciachach i az mi w brzuchu burczy tymbardziej ze ja tez mam takei ciasteczka na czarną godzine i nawet wiem gdzie ... i to najgorsze w tym wszystkim !!! W sumie to kupiałam dla kolezanki bo była u mnie w piatek i zostały ... aaaaa.. ale bym je zjadłą do tej mojej kawusi no ale powstrzymam sie:( PĄCZKA CI WYBACZAM - W KONCU SZEF ... moja szefowa na nieszczescie piecze / gotuje / smazy wszystko na kupie bo KOCHA TO i co gorsza zawsze ki cos przynosi - nawet potrafi w lodówce zostawic kartke ze to dla mnie :( jej ... a w firmie to wiadomo , ze jak "jedzie " popcornem na całą firmę to ja byłam w kuchni :) hmm.... ciekawe dlaczego nie kojarza mnie z super sylwetką hihih???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheh WIEDZIALAM !!!! WIEDZIAŁAM ,ZE JAK ZACZNE PISAC TE MOJE EABORATY TO KOLEJNA STRONA JAK NIC ... ALE BOGU DZIEKI ZE TO NIE TYLKO MOJA SPRAWKA ALE I WASZYM UDZIAŁEM :) BAWWARKOOO - Cieszę sie ze wzielas sobie moje rady do serca , b faktycznie ten dzem to powiem ci ze ten niskoslodzony to nei zaden syf ... na serio nadal smaczny a dwukrotnie mniejkaloryczny , Co do reszty to wobec tego się nie wtrącam bo w koncu to Ty wiesz lepiej jak to ogranac w pracy .... ale mimo to zachecam do polaczenia tego jabłka z czyms :)Moze w jakims pojemniczku?Ja powiem Ci mam tych pojemniczkow na peczki ... ba ... ja to nawet potrafie przyniesc do pracy zupe w słoiku ( chwałą , ze mamy mikrofale ) . Z przerwami u mnie kipsko do tego stopnia , ze po pierwsze tez czesto mamy je narzucone , po drugie wyliczaja nam je do miluty - przekroczyszz przychodzisz w karną sobotę ;/ wiec... siedzę na nich z zegarkiem w ręku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I can - Witaj , no fskt pracowita ze mnie pszczolka choc wierz mi wolalabym moc byc leniswcem :p No ale nie ma lekko , wysiedzialam sie u ksiegowej myslac co tu pokombinowac przy tej naszej "wypaśnej" opiece Państwa i wyszlo mi ze o dzidziusa musiałabym starac sie w od listopada 2015wiec chyba az tyle to nie bede czekała , bo juz teraz czuje sie staro jak na pierrwsze dziecko ,,,, coc z drugiej strony to w koncu moja decyzja była zeby z tym poczekac :p Ba... jutro tez do pracy a dzisiaj ostatni dzien lenistwa , a Ty jakie masz plany na wieczor? Pomierzona jestes ? Czy dopiero w niedziele bedziesz plakała ze mną hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , gwiazdy a teraz juz nei katuje was moimi kolejnymi postami :) mam nadzieje ze zadnej z was nie pominełam :p zmykam do papierow i planowania jutrzejszego dnia bo znow zapowiada mi sie niezla gonitwa:p buziakuje i czekam na kolejne wasze posty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco toffee...my tu jestesmy przede wszystkim z rana i wieczorem :P ja wchodze tu czasem w ciagu dnia, gdy na przyklad jade tramwajem, zeby was podczytac...ale nie chce mi sie odpowiadac piszac jednym palcem na komorce.. :D troche by mi z odpowiedza zeszlo :P zdeterminowana, zanim wyslecie post skopiujcie go po prostu (strg+c) i jesli wyskoczy wam blad...mozecie wkleic tekst, jesli wam np. wyskoczy blad na stronie ja sie pomierzylam dzis rano..wynik zbyt zachwycajacy nie jest...z talii zjechalam 2 cm (porownalam wynik z grudnia), czyli jest teraz 79cm (!), biodra 98.5...udo 57,reka 30(!) brzuch na wysokosc***epka 94..uhhh...tragedia... i dzisiejsza waga 60,6 (zeszlo CALE 900 g) ale to i tak motywuje. Szczerze powiem wam, ze poki co jestem zmotywowana, dzis tez ladnie trzymalam sie zdrowego jedzenia i z niczym nie przesadzilam.Mam nadzieje, ze weekendu nie zawale jakimis drinkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i can- teraz doczytałam :) i widze ze neizle postepy 0.90 na minusie??? no pieknie !!! moje gratuacje z powodu takiego spadku i to tak szybko !!! grat grat i jeszcze raz grat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I CAN - EEE.... bo zaraz Cie kopnę , no jak to nie jest !!! wiesz ile ja bym dała zby zobaczyc dwa centymetry mniej w talii??? A coś obawiam się ze nie zobaczę i jeszcze jak stanę na tej wadze w niedziele .. jej po tym okresie ... mam nadzieje ze nie okaze sie ze przez tydzien niewazenia się zyskała nowe dwa kilo ---. te same dwa co Ty zgubiłas w talii hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proppnuje zmiany w tabelce, osobiscie wydaje mi sie zbyt dluga. moze po prostu tak: Nick…….......waga/wzrost……biceps/talia..///..biodra/udo // cel zdeterminowana30.....64,5/166.....30/75..///..101/62 // cel: co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, moze byc i tak :p ja staram ja dopasowac do pomiarow jakie robia dziewczyny - czyli tez wugledniajac oponke :p Szkoda po porstu ze tu tabelki nie da się wkleic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera musze sie chyba troche napisac, bo wysylam i wysylam moja zmodyfikowana tabelke i moja tresc zostaje uznana jakos spam. Szkoda, ze te wszystkie reklamy, ktore wstawiaja niektore osoby na topikach nie zostaja uznane za spam :/ Nick.......waga/wzrost…biceps/talia..///..oponka/biodra/udo// cel lepiej? mam nadzieje, ze teraz tekst zostanie wyslany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj oddzielic np co drugie dane np tak: // wtedy tabelka bedzie bardzej przejrzysta...albo jakaimis trzema kropkami bo jesli bedziemy wpisywac cos takiego 45/55/45/44/34/33/44 to wydaje mi sie to w ogole niejasne. no nie wiem co inne dziewczyny na propozycje tabelek?wypowiedzcie cie :) a moze macie jakis inny pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podliczylam wlasnie ile kcal mniej wiecej dzis zjadlam i wychodzi na to, ze cos ok 1300. troche malo..nie chce sobie rozwalic metabolizmu..moze zjem jeszcze serek wiejski i moze schrupie jakas marchewke...niewiele kcal, a jednak zoladek bedzie mial co robic.. :) a zaraz zabieram sie za krecenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co trzymam sie dzienie zdrowego jedzenia ...i do urodzin chcialabym zrzucic te prawdziwe 1.5 kg tluszczu :D jakbym zobaczyla na wadze 59..w dniu urodzin, to bylby to dobry prezent ode mnie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! To temat dla mnie!!!! Dołączam się ze wszystkich sił!!! Mam nadzieję, że Was nie zamęczę wyznaniami bo będę tu często zaglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kilka słów o mnie... 28 lat, 170 cm i.... 60 kg :( Masakra. Zaczęłam się źle czuć w swojej skórze od kilku lat, ale oczywiście nic z tym nie robiłam... I tak doszłam do obecnej wagi. A kiedyś... kurcze dziewczyny, byłam niezłą laską ;) Płaski brzuszek, zero cellulitu i chude rączki. Echhh... może ten topik zmotywuje mnie do pracy. Niby zaczynam coś robić od tygodnia, ale to i tak nie to :( Aaaa i zaczęłam dzisiaj ćwiczenia z Chodakowską Skalpel II - dotrwałam do końca, ale myślałam, że wyzionę ducha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że mam wilczy apetyt! Naprawdę! Nawet koledzy zawsze się dziwili ile mogę wcisnąć, tyle, że kiedyś mogłam wcinać bezkarnie. Właśnie ten apetyt i łakomstwo to moja zguba. Uwielbiam ser, mięsa, pizzę, makarony, fast-foody, no prawie wszystko. Oczywiście podjadam. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na pohamowanie głodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ona! widze, ze mamy podobne wymiary :) ja tez kiedys bylam szczupla, dobrze czulam sie w swoim ciele..a teraz..? widze tylko wyplywajace boczki ze spodni...tak jak pisalam mam "chude" kosci..i niby w ksiazkach pisza, ze to super waga na taki wzrost..jasne...ksiezyc mam "w pelni" przy tylu kg...biodra szerokie..i zero talii..to ja podziekuje za te ksiazkowe porady ;) odbra ide krecic hula hop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!! :) Też uważam, że te twierdzenia o idealnej wadze do wzrostu można włożyć między bajki. Ja o talii ostatnio w ogóle nie wspominam, bo jej nie ma :P Wylewające się boki, skąd ja to znam... Miłego "kręcenia", ja lecę pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13-19.01.14 TABELA POMIARÓW Zdeterminowana waga /wzrost///biceps///talia/oponka/biodra///udo/cel Niffi71.30kg/170///---///---/---/100///??kg Bawarka75.8 kg///---///---/102cm/105cm///64/65 kg, Bezaa94kg/-///---///---/---/---///---/65kg, I can60.6kg/---///30///79/---/98.5///57/55kg, Mała53.5kg/158///---///72/---/91///51/??kg, Choco Toffee55kg/155///---///---/---/---///---/50kg, Pusia7914 Ona170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ponownie :) Tabelkę wkleiłam :) Jak się ją oddzieli spacjami , to może nawet będzie wygądała na bardziej przejrzystą;/ teraz wg mnie nadal wygląda mea mało czytelnie i chyba i tak trzeba to bedzie rozczytywac godzinami hihi ale wierze ze Wy cierpliwe i poczekam cierpliwie na czasy jak bedzie tu mozna wklejac tabelki :p Witaj ONA _170:) Fajnie ze połączasz do topiku :p Mam nadzieję , że na dłużej więc postanowiłam i Ciebie dopisać do tabelki , , ja tak jak wspominałam dziewczynom bedę się wazyła w nidziele i juz na sama mysl się boje .... szczerze mówiac to kusi mnie by zrobic to chocby jutro ale pewnie przez praca i tak wszytsko czas zweryfikuje :p Co do apetytu to niestety mam tak jak TY - mogłabym zamieszkac w lodowce i ba... jestem w stanie zjesc wiecej niz moj wazoacy ponad 90 kg maz :p Tyle ze u niego to miesnie ... u mnie tłuszcz + cellulit hhiihi Niby nie ma go wiele ale jestem typem gruszki wiec nogi mam koszmane ;/ Co do proporcji wagi do wzrostu to u mnie akurat to sie sprawdzalo ale to moze zalezne jest od wzrostu , typu koscca lub typu sylwetki :) Sama nie wiema le wiem ze przy moich 166 cm gdy waze 55-57 kg wglądam supciowo hihi teraz jednak czeka mnie neizla gehenna bo do realizacji celu brakuje mi jakichs 10 kilogramow niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13-19.01.14 TABELA POMIARÓW Zdeterminowana waga /wzrost///biceps///talia/oponka/biodra///udo/cel Niffi71.30kg/170///---///---/---/100///??kg Bawarka75.8 kg///---///---/102cm/105cm///64/65 kg, Bezaa94kg/-///---///---/---/---///---/65kg, I can60.6kg/---///30///79/---/98.5///57/55kg, Mała53.5kg/158///---///72/---/91///51/??kg, Choco Toffee55kg/155///---///---/---/---///---/50kg, Pusia7914 Ona_170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona, hm..w sumie po prostu chyba trzeba zapytac sie samego siebie" masz apetyt, czy jestem glodna?"...bo jesli odpowiesz sobie ze masz apetyt, to po prostu odejdz od lodowki i napij sie szklanke wody. Mi to akurat pomaga. Choc ja tez kocham jesc..dokladnie jakbym o sobie czytala..moge jesc wszystko :P a moze zamien te rzeczy, ktore maja duzo tluszczu na na przyklad warzywa? Ja tak zaczelam robic od poniedzialku. I szczerze powiem, ze jak we wtorek zjadlam pare chrupek od mojego dziecka..to mialam wyrzuty sumienia, ze takie NIEZDROWE cos zjadlam hehe 20 minut krecenia za mna plus az cale 10 minut tanczenia po pokoju..ale takiego, ze sie spocilam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezaa
Dobry wieczór:) O jak miło,jak tłoczno i gwarno tutaj:) Ja wcześniej nie miałam jak zajrzeć a teraz to mi się oczy same zamykają. Weszłam tylko się przywitać i miłej nocy życzyć.A coś więcej to popisze jutro.Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór lub może i dobry dzień:p Witam się i zeganm zarazem bo posiłki juz popakowane w pudełeczka , dokumentacja psa tez wiec juztro tzw. busy day :P Wstaje o 6 , jade z psem do weta i mam nadzieje ze przyniosę Wam same dobre wiesci bo bardzoi bardzo bym chciała bo moj psiak to juz dziaduńcio :) Potem zajecia z uczniami i tak do 17 a potem mam w planach w miare mozliwosci spacer z psiakiem badz tylko z mama:p , odwiedzenie koleżanki ktora dopiero co wyszła ze szpitala i pokrojona jest jak po cesarce( problemy z jajnikiem ) wiec.... w domu zakotwiczę się około 20:) Teraz musze tylko na karteczce rozplanowac sobie wszytskie , rano spakowac siebie i auto i poki co tylko 4 torby w przedpokoju :p masakra jakas i jeszcze z moim chłopem mi tak jakos nie po drodze ....jakos mogby ze mna wiecej zasu spedzac a tu tymczasem nico ;/;/;/; ehhhh byle jako ... wiec chociaz niech to wazenie zaplanowane na niedziele mnie nie dobije :( Pozdrawiam i czekam na WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×