Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość czarna__23
Mam nadzieję, że to ciąża będzie. Nie wiem jak wytrzymam ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Czarna cięzko przetrwac te kilka dni prawda? ja też czekam i sama nie wiem czy sie łudzić ze się udało czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Ja też jakieś właśnie mam przeczucia na nie ale to, że mnie od południa od tych papierosów odrzuca to dziwne takie. Niestety jestem nałogowym palaczem i jeszcze nigdy tak nie miałam. I dodatkowo mnie dziś do łazienki ganiało chyba z 8 razy a wcale dużo płynów dziś nie piłam. Nie chcę na siłę szukać u siebie objawów ciąży bo wiem, że to nic nie da i co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Ciężko czekać. i to bardzo niby to niedługo ale jednak. Piersi mnie bolą jak na @ więc nie wiem co mam już myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no ja łazienke to odwiedzam 3 razy na godzine i kłuje mnie w jajnikach strasznie takj po kilka inut w ciągu dnia,ale kto to wie co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
W sumie to drugi. Ja nigdy nie używałam żadnej antykoncepcji, z narzeczonym wcześniej się nie zabezpieczaliśmy tylko był stosunek przerywany tak od listopada stwierdziliśmy, że jak będzie to będziemy bardzo się cieszyć bo czujemy się gotowi i na siłach, żeby mieć dziecko więc szliśmy na całość :) . Dni płodne prawie wszystkie zaliczone, cykle mam 30-31 dniowe. Co jakiś czas zdarza się że jest przesunięcie +/- 3 dni ale ginekolog powiedziała, że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mniej więcej tak jak u mnie. Ja mam za sobą pierwszy cykl, praktycznie też wszystkie dni płodne zaliczyliśmy bo akurat byliśmy na urlopie więc mieliśmy dużo czasu, siły i ochoty ;) ale nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no właśnie tak się ostatnio nad tym zastanawiam jak to jest powiedzmy że dni płodne i nie tylko zaliczone w 100% a ciązy brak, jak to jest? czy to już oznaka jakiegoś problemu czy przypadek czy jeszcze coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
A ja słyszałam, żeby nie zaliczać wszystkich po kolei tylko tak co 2 dzień. Jeszcze 6 dni zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej kobietki:) to mój drugi cykl starań . do okresu jeszcze tydzień a ja mam pytanie czy któraś z was powie mi co to może znaczyć jeśli powinnam mieć dni suche(jeśli się nie udało) ale czuje mokro tzn nie mam śluzu tego białego ale czuję wilgoć w sobie i jeśli włoże tam palce to mam je mokre i trochę za bielone. mam co prawda bóle jak na @ wczoraj już prawie nie zwymiotowałam piersi bolą już mnie z 2 tygodnie i ból jajnika ale sama nie wiem nie nakręcam sie ale dla czego czuje takie uczucie mokra skoro nie mam tego białego śluzu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
i też mam pytanie czy mogłąbym już jutro zrobić test bo nie wytrzymam do niedzieli czy będzie już w stanie wykryć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
papi 11 ja mam mieć @ w sobote za tydzień wiec podobnie jak Ty wiec mysle ze jest za wcześnie jeszcze i ze nic nie wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Dziewczyny ja tez powinnam mieć sucho a mam uczucie ze mi po prostu mokro..dzisiaj zauważyłam lekko różowy taki śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
malinka jeśli mija koło 7 dni od domniemanej owulacji t u ciebie śluz podbarwiony na różowo może oznaczać plamnienie implantacyjne czyli zagnieżdżanie się zarodka Tak więć wszystko możliwe Co do uczucia mokrości to u mnie w ciąży nie miałam uczucia mokrości a zagnieżdżenie się zarodka odczułam rówo w 7 dzień od owulacji i to było dziwne uczucie Stałam i kroiłam warzywa na surówke i nagle coś podcięło mi nogi To było takie nagłe uczucie osłabienia w nogach Musiałam się natychmiast położyć bo inaczej polaciałabym jak długa na ziemie Po5 dniach od tego zdarzenia test wyszedł pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Owulacje malam prawdopodobnie w tamten piątek-sobote. Poczekam pare dni i się okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, dziewczyny tak się zastanawiam czy w ciąży mogą wystąpić wieczorne mdłości, ostatnio fatalnie się czuję wieczorem normalnie tragedia,mdłości ból podbrzusza ciągle bym spała myślałam że może to zwyczajne zatrucie ale teraz podejrzewam coś innego dodam że tak jak czarna_23 antykoncepcja odstawiona od dłuższego czasu bo stwierdziliśmy że jak będzie to wychowamy,a że swoje lata już mamy no to nic nie stoi na przeszkodzie, czarna_23 skąd jesteś ? bo widzę, że mamy bardzo podobne podejście do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
HEY. PISAŁAM WCZORAJ O MDŁOŚCIACH ŻE ONE TLYKO SIE NAZYWAJĄ PORANNE A TAK NAPRAWDE MOGĄ WSYTĘPOWAĆ W KAZDEJ CHWILI DNIA I nocy. no bardzo jestem ciekawa tego tygodnia, choć ten weekend tak szybko minął niewiem kiedy nawet nie zdążyłam odpocząć a tu już znów do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laurkachmurka dzięki za odpowiedź chyba muszę kupić jutro test i zobaczyć jak to ze mną jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moich wyliczeń 1 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
oj to chyba jeszcze z testu nic nie wyjdzie zdecydowanie za wczesnie,dopiero owulacje miałaś albo masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam wczoraj owulację, no cóż trzeba czekać, chodź tak bardzo już bym chciała zostać mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no ja też bym chciała i pewnie każda z nas ale test najpewniejszy wyjdzie w dniu spodziewaej @ czyli musisz poczekac do tego terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że poczekam już tyle czasu czekam to parę dni mnie nie zbawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no pewnie, a szczerze im bliżej tego dnia testowania tym większy stres i tym bardziej sie tego testu nie chce robic zeby sie nie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 100% racji, ale powiedz jak to jest nastolatki jak nie chcą i nie zwracają uwagi na nic to odrazu zachodzą a jak ktoś naprawdę pragnie to nic z tego nie wychodzi i tylko człowieka stres zjada tragedia po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
włąsnie to mnie zastanawia strasznie czasami,czemu tak jest, ktoś bardzo pragnie dzidziusa chhce mu oddac calą miłosc czas poświęcenie i się nie udaje a urodzi inna konbieta i albo zabije albo odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci ja też bardzo często o tym myślę, jakie to wszystko jest niesprawiedliwe, jak słyszę o kolejnych informacjach,że matka zabiła albo oddała dzidziusia to mi się serce kraje takie matki nie powinny mieć prawa mieć dzieci i już, czemu to wszystko jest tak trudne, wiesz nie myślałam, że mnie to spotka już tyle czasu mija i kolejne testy z jedną kreską to wszystko jest strasznie ciężkie, niektóre osoby nie zdają sobie z tego sprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×