Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość mamabeata1985
sluchajcie no ale jezeli ja bylam u ginek 18 i mowila ze owulacja sie zaczela a teraz czuje jak bym miala pl dni to ile w stanie jest przezyc to jajeczko-pecherzyk a dzis 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabeata - ja też zaraz po owulacji miałam taki biały, gęsty śluz. Gdzieś czytałam, że niektóre kobiety właśnie taki mają zaraz po owu. Nie wiem czy to prawda, ale wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis znowu testowałam i znowu jedna krecha. @ dalej brak. Już mnie to tak wkurza, bo chciałabym już wiedzieć... I albo przygotować się do nowych starań, albo termin u gin zamówić... A tu nic.... Masakra... Gość M - Ty pisałaś, że test robiłaś w 12 i 13 dniu, a pamiętasz może jaka czułość była? Bo u mnie dziś 12 dzień po owu i nic na teście nie widać. I tak myślę czy po prostu ten test o czułości 25 jeszcze ma prawo nic nie pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Aleksandra ja tak miałam we wcześniejszym miesiący starań, owulacja "chyba" zalizona wszystko ok a w terminie @ brak,test negatywny beta też i nawte wizyta u lekarza nie pomogła bo powiedział ze według niego już po @ i zaczał się nowy cykl i czekałam bo tkwiłam w niewiadomej jak i kiedy się dalej starac i w końcu po 6 spóźnionych dniach nadeszła 2 dniowa@... wiec może u ciebie jest tak samo. lekarz powiedział ze psychiką sobie "zatrzymałam" @ i że tak jest teraz u co 3 kobiety starającej się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mnie pociesza to temp. w ustach, która się utrzymuje na dość wysokim (jak na mnie) poziomie i informacja na ovufriend, że jakbym była w ciąży to test wykaże ją na 64%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra jeszcze nic straconego :) gość M miał testy o czułości 10 :) ja dzisiaj mam remoncik mały w kuchni wiec nie bede miała czasu na forum :/ potem zajrze...mnie dzisiaj ciągnie podbrzusze i czuję takie napięcie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
A czy mogę test zrobić popołudniu? Bo nie mam okresu. Jeśliby się okazało ze jest fasolka to niepotrzebnie kupię te leki a to ok 200zł i recepta wazna 7 dni i dzisiaj musiałbym kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka - możesz, ale wtedy wynik może być mało wiarygodny. Najlepiej z porannego moczu i jeszcze nie pić przed snem dużo. I oczywiście zależy który dzień cyklu u Ciebie i ile po owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Aleksandra, tak jak Brzoskwinka napisała test miałam najczulszy z najczulszych i pamiętaj, że ja mam dwa zarodki w sobie więc miałam hcg produkowane w podwójnych dawkach a mimo to kreseczka wyszła jak cień :) Także spokojnie jeszcze masz trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Jak widać dzieci od samego początku ćwiczą cierpliwość i nerwy rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny :-). Życzę dużo cierpliwości :-). Ja nie mam w domu żadnych testów (na szczęście) i nie zamierzam kupować póki co :-D. Brzoskwinko wczoraj miałam podobny ból do twojego - pod lewym pośladkiem i podbrzusza, ale to trwało bardzo krótko. Ja nie liczę na ciążę u siebie, to był spontan bez zabezpieczenia i bym chyba nie uwierzyła, gdyby była ciąża. Nie wierzę, że może pójść tak łatwo. Ale liczę, że wam się uda i zaglądam tu po dobre wieści :-D. Evilinka recepta jest ważna tylko 7 dni, dlaczego? Moje zawsze są ważne 30. Chyba że to od leków zależy? Nie znam się :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
hejka oj tak ja tez czekam troche sie niecierpliwie ale to mi nic nieda ja w zeszłym mcu tak przezywałam ze wgl miesiaczki nie miałam w lutym byłam chodzący stres trzeba troche se odpuscic Aleksandra zawsze sa szanse:) i dzieki za odp na temat tego sluzu normalnie nie wiedziałam co to,pozatym wybieram sie do sklepu na zakupy zaraz ale niechce sie wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... U mnie dalej bez zmian. Wczoraj wieczorem już myślałam że dostanę lada chwila okres ale niestety. Najgorsze jest to że temp zamiast maleć to rośnie i jak to ciałko żółte ma się wchłonąć przy prawie 37'C? Kataru jakiegoś takiego wodnistego dostałam, może mnie jakieś choróbsko łapie. Już ponad rok nie chorowałam, bo tutejszy klimat mi służy, ale nigdy nic nie wiadomo :P Trzymam za was kciuki z całych sił. Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Mam antybiotyk dopochwowy jakiś i w informacji na ten rok jest napisane, że takie ważne są 7 dni. Ale byłam w aptece i pani powiedziała, że jak 100% odpłatności to przymknie oko i po weekendzie też mi sprzeda. Póki co mam test (jakiś Nordtest), ale pani też powiedziała, żebym rano zrobiła :/ Ciekawe czy wytrzymam ;) Już 3 dzień po terminie...teraz to mnie nawet nie boli..i mam stan podgorączkowy 37,1st. od kilku dni, więc to może faktycznie infekcja jakaś paskudna :/ I leki za 2stówy, szkoda gadać! Ale za to dzień piękny i jadę dzisiaj na zdjęcia do 2 Brzdąców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Evilinka życzę cierpliwości, połóż się wcześnie spać dziś wieczorem :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Matr**** mi się również z nosa leje. Ale u nas to pogoda w cały świat, a ja czy rano jest -4 czy 0 czy 5 stopni to kurtkę cienką zakładam, więc sama sobie zasłużyłam na to ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
*Martucha, poprzednio literówka się wkradła ;-). Może powinnaś zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka w sumie trzy dni po @ powinien test już wyjść. A ile po owu? Jak 14 dni lub więcej to tez już może wyjść test. Ale z drugiej strony lepiej przedłużyć nadzieję jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ale ta nadzieja czasem wykańcza, to może lepiej szybciej wiedzieć co się święci :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaBeata Ty bierz się za staranka, nigdy nie wiesz, może Ci się owu przesunęła. Organizm jest bardzo mądry i byc moze uznal, ze wtedy nie byla odpowiednia pora. A po tamtej wizycie na usg bylas jeszcze u gina potwierdzic czy byla owulacja? * Martucha Ty koniecznie musisz isc sie zbadac. * Dziewczyny pamietajcie, że owu moze sie przesunac. Jedynie jesli macie potwierdzona owu monitoringiem, to mozecie sobie wyznaczyc mniej wiecej kiedy nalezy zrobic test ciazowy. Pamietajcie tez, ze zagniezdzenie moze miec miejsce nawet 12-14 dpo dopiero (stad sie np biora krwawienia w dniu spodziewanej @), a hcg jest wytwarzane dopiero od zagniezdzenia. Test o czulosci 25 wykaze ciaze duzo pozniej zwlaszcza, jezeli wolno Wam rosnie w organizmie. Zawsze mozecie poszukać w sklepach czy aptekach testów o czulosci 10. Kazda z nas jest inna. Jesli Wam zalezy na wyniku to pozostaje slynne badanie beta hcg. Trzymam mocno za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - ja właśnie szukałam takiego o czułości 10, ale nie znalazłam. Niby jest napisane, że test wykrywa wczesną ciążę, ale to chyba jak ktoś ma fl 16 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
gosc- ja miałam potwierdzoną owulacje monitorem 18 marca u swojej ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra - strumieniowy bobo test ma czulosc 10; Akon ultra czuly ma czulosc 10. Więcej nazw nie pamietam, chyba na allegro mozna tez kupic te 10tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Dzisiaj jest 17 dzień od owulacji, ale tak kalendarzowo, wg mojej aplikacji w telefonie ;) Wydaje mi się, że ja mam ją wcześniej i tak jak liczę sobie to nie pokrywa mi się to "stosunkowo" ;) Pewnie zaraz okres przyjdzie bo już mi burczy w brzuchu i jeździ..poczytałam i piszą, aby poczekać do rana z robieniem testu, a nóż widelec okres przyjdzie i test zmarnuję...powinnam była betę dzisiaj zrobić bo poszłam na prolaktynę :/ ale ja to zakręcona jestem.. A! Kobietki! Lekarz mi powiedział, aby ze staraniami się nie spieszyć i nie denerwować, bo idzie lato, urlopy i samo się zrobi ;) Cokolwiek miał na myśli, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaBeata - nie wiem czy czytalas kiedys gdzies, ze takie duze ilosci sluzu objawiaja sie tez jako wczesna ciaza. Wtedy jest panika bo ojejku co sie stalo owu mi się przesunela, a tu klops i II kreseczki :) Który masz dziś dc i kiedy testowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
a teraz jak się zapłodnicie, to w święta w szpitalu, średnio, lekarze i pielęgniarki urlopowo myślą... :/ i pierogów nie będzie można jeść z cebulką :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Jeśli nie pojawił się śluz płodny, to znaczy, że owulacji nie było? No kurczę, mi się też wszystko chyba pozmieniało :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Dużo śluzu, ciągnącego, gęstego - kiedyś przeczytałam, że tak mają płodne kobiety :) Kiedyś sama taki miałam w owu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×