Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość andzia
Nie przestanę tutaj pisać bo nie mam się komu wyżalić bo mój luby nie chce tego słuchać na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
gość andzia 8 dni to duże spóźnienie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ja broń Boże nie piszę tego w żadnym negatywnym kontekście i wiem że taka tam dziewczyna też , więc nie ma tutaj żadnego rozdrażnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
gość andzia tylko byś spróbowała przestać pisać! Byśmy cię kurczę znalazły!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
mój mąż też miał dość i tylko tutaj po cichutku z Wami mogłam sobie liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja wrażliwa dosyć jestem, nawet na cudze smutki i jak komuś się nie uda, to mi też przykro. Wiadomości nie oglądam, bo bym płakała chyba cały czas. Tu wypadek, tam chore dzieci... :-/. Optymistka, choć wrażliwa ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie dalej cisza. przez ostatnie ponad 2 tyg temperatura trzyma się mniej więcej na 37'C :/ dziwne bo przez wcześniejsze dni cyklu takiej wysokiej nie miałam jak teraz. tzn były skoki ale na chwile. może dopiero teraz miałam owu ( 2 tyg temu) albo mam dwa cykle połączone w jeden i były dwie owulki... Juz sama nie wiem. Głowa mnie przez ostatnie parę dni tak boli... Ja sobie naprawde odpuściłam narazie myślenie o dzidzi, a @ dalej brak... :( więc to nie przez głowe. co mnie jeszcze niepokoi to większe piersi ale może przytyło mi się troche?? :P Andzia zawsze trzeba mieć nadzieje ;) Babki są silnę i dają sobie radę z comiesięcznym rozczarowaniem. kiedys w końcu musi sie udac ;) Tajska nie nadwyrężaj ręki... tzn staraj się... i kuruj się szybko ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja mojemu mężowi nic nie gadam za bardzo o tym :-). Oszczędziłam go, hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Dziewczyny a pomyslcie o tym, ze za jakis czas bedziemy pisac, co ktorej dziecko odwalilo :) takze zleci szybciutko i nie obejrzymy sie, a beda brzuszki:) ja juz wiem, ze na pewno bedzie smiesznie, jak bedziemy pisac o imionach dla swoich dzieci i nie tylko:) bedziemy szukac imion , wozkow, lozeczek...jeszcze troche;) a na razie mozemy sluzyc dobra rada gosciowi_M, laurcechmurce i papi11:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martuche ja reke w chuscie powinnam miec, ale w pracy jak, jak ja jestem wlasnie praworeczna?:/ ale dzieki...:) ps. ja swojemu tez nie komentuje zbytnio , bo po co ma ciagle o tym samym sluchac...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska a no nie masz jak niestety, a przydałoby się... gość andzia wpisz się do tabelki bo chyba tylko ty jeszcze nie jesteś wpisana... ;) CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________06.04.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Cześć dziewuszki :) Podczytuje Was codziennie, nie mam kiedy sie dopisać. Myśle że wiosna nam pomoże :) Ja oficjalnie staram sie 6 cykl, nieoficjalnie 16 :( więc myśle, że najwyższa pora. Siostra na kwiecień ma zaplanowaną inseminację, więc i ja jestem pozytywnie nastawiona :) Jest cudna pogoda, słoneczko, aż chce sie działać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Tak, pogoda napawa optymizmem. Tajska aż się rozmarzyłam przez ciebie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Dopisze się tylko mi powiedzcie co oznacza data na końcu? Może to tylko spóźnienie chociaż mam uciekła nadzieję że coś więcej bo nigdy@ mi się tyle nie spóźniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta data to data spodziewanej miesiączki ;) jak nie przyjdzie to się do ciężarówek przeniesiesz ;) trzymam kciuki ;) Ja jestem 2 tyg po terminie :P oj już wariuje... dobrze że jeszcze dwa tygodnie i do PL....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha - dokładnie :) My tez za dwa tygodnie jedziemy. Już się tak stęskniłam... Do mnie nie wiem czy @ przyjdzie, bo póki co widze tylko brązowy śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________06.04.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 gość andzia_____22 lata______6 cykl starań_____24.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Hahaha dziewczyny jak ja kocham mojego faceta! :D po prostu jego teksty mnie rozbrajają. Przed chwilą po uważnym obejrzeniu mnie z każdej strony mówi do mnie: "Zgrubłaś mi trochę". Rozwalił mnie tym totalnie, bo ja tam żadnej zauważalnej różnicy nie widzę. Czuję się trochę "napompowana" ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Kobitki a jak to jest ze śluzem u kobiety w ciąży? Dużo go czy mało a może wcale? Jakis inny wygląd albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra to trochę jedziecie do tego Krakowa. Ja z okolić Wrocławia a teraz w Hadze jesteśmy to z 10 h jedziemy. Masakra. Jeszcze niech mi okres przyjdzie za 2 tyg to już całkiem oszaleje. No własnie jak jest ze sluzem? bo ja w pierwszej ciąży nie pamiętam czy miałam czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy prawie równie 1000 km :) nasz rekord to 6,5 h. Ale tak normalnie to ok. 8 godz. potrzebujemy. Jesli chodzi o śluz to czytałam, że to zależy od kobiety. Niektóre mają sporo biało-kremowego a inne prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu chwila na forum :) :*** wróciłam właśnie od Mojej Ulki kochanej :) dała mi receptki i kazała przyjść na usg jutro jeszcze :) Powiedziała że na usg nie zawsze coś bedzie widać,i że urzadzenia tez nie są dokładne a i ona skanera w oczach nie ma :) wiec może ten test wczorajszy to owulacja jednak :) od wczorajszego wieczora cały czas mi jajniki dokuczają i brzuch :) co do starania,to w tabelce mam wpisany 13 cykl starań bo wtedy oficjalnie zaczeliśmy :) ale u nas już dwa lata po ślubie bedzie i od dwoch lat tak naprawde nie uważamy,jak nam się chciało kochac w dni płodne to sie kochaliśmy,oboje marzymy o dziecku wiec bysmy sie cieszyli :) kochane najważniejsze to sie nie poddawać bo jest o co walczyć i nie załamywac :) ja pamiętam kilka pierwszych cykli oficjalnych starań,nie raz mi łzy płyneły jak @ przyszedł i rozczarowanie ;/ ale potem zrozumiałam że płacz i smutek nic mi nie da :) od tego się nie zachodzi w ciąże :) i powiem wam że teraz jak przychodzi okres to dzielnie to znosze :) nadzieja zawsze jest wiadomo :) dzisiaj sobie leki wykupiłam na następny cykl już, i jak się nie uda to startujemy z podwójną dawką :) dzisiaj jak chodziłam po mieście to poczułam że cos mi leci kukra ,myślę sobie że może znowu krew,lece do łazienki a tam śluzu pełno :) płodnego :) wiec dzisiaj znowu staranka :) potem jeszcze test zrobię :) co do śluzu w ciązy,jak zaszłam za pierwszym razem to odrazu zanim się jeszcze dowiedziałam miałam dużo przeźroczystego rozciągliwego śliskiego śluzu,tak jakby dni płodne były,a jak zaszłam drugim razem to było właśnie dużo takiego białego gęstego :) ale to były bardzo wczesne ciąże wiec nie wiem jak na późniejszych etapach jest ;/ nie było mi dane się przekonac ;/ ale jak widać ciąża ciązy nie równa :) więc tu nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Wiecie jak ja zrobiłam test w niedzielę rano i wyszła jedna kreska to się normalnie popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zaraz oszaleje :P Już myślałam, że przyszłą @, a tu idę do łazienki wkładka nadal czysciutka, tylko na papierze widac delikatny różowo-brązowy kolor. Zawsze pierwsze dwa dni miałam obfite a teraz od wczoraj tylko plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra takie palmienia zdarzają się we wczesnej ciąży :) ja miałam takie za drugim razem kilka dni po terminie @ ale nie wiem czy to dobrze czy źle.akurat u mnie źle się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Aleksandra może było jeszcze za wcześnie? Ja robiłam test 6 dni po spodziewanej @ i też wyszedł negatywny a @ jak nie było tak nie ma. Więc albo to było jeszcze za wcześnie albo brak @ to wina hormonów albo Bóg wie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×