Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość, myślę, że Twoje objawy, które zaobserwowałaś tydzień po okresie w żadnym wypadku nie świadczą o ciąży, bo nawet gdybyś miała bardzo szybko owulację, to i tak moim zdaniem nie jest możliwe, aby tak szybko odczówać objawy ciążowe. Jeśli chodzi o stres, to jaknajbardziej jest to czynnik, który wpływa na opóźnianie się miesiączki. A obserwowałaś kiedy mogłaś mieć owulację? Jak długie z regóły są Twoje cykle? Myślę też, że stosunek przerywany nie jest wystarczającym zabespieczeniem, bo plemniki mogą znajdować się nawet w wydzielinie bez wytrysku, więc tak, czy inaczej do zapłodnienia chyba może dojść. Chyba nic nowego nie powiem, tylko to, co już dziewczyny nie raz tu radziły, idź w poniedziałek na betę, wtedy będziesz miała sto procent pewności i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie jesli 9 dni spoznia sie okres a testy wychodza negatywnie to raczej w ciazy nie jestes. wszystko przez stres, my tu jestesmy zywym przykladem , ze psychika moze zaburzyc cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczułam że coś mi leci i pobiegłam szybko do łazienki i wypadło ze mnie coś,tym razem to było coś dużego,dokładnie wam tego nie opisze bo wpadło do kibelka,wielkości dużego orzecha włoskiego,tak jakby taki wielki,mega skrzep...od jakiejś godziny boli mnie brzuch,nospa nie pomaga.to chyba była fasolka... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinko pędź do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Momi w poniedziałek się wybierz na betę i wszystko się wyjaśni :-). Brzoskwinko... mam nadzieję, że w szpitalu jesteś. Goalka ja sama jak tu wyczytałam, że testy z tesco robicie to się zdziwiłam :-). Ale już od dawna przestałam się dziwić. Mam kawał drogi do tesco, więc u mnie pewnie padłoby na test z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brzoskwinki
Śledzę ten wątek jakiś czas. Słyszałaś o poronieniach nawykowych? Wklejam ciekawy artykuł. Ty znasz przyczynę progesteron. Po poronieniu trzeba się wstrzymać od współżycia i starań. I pobyt w szpitalu konieczny. Liczę na to że teraz nie poroniłaś. parenting.pl/portal/poronienia-nawykowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dziewczyny wyjechały wszystkie dziś chyba :-). W końcu sobota. Tylko ja uziemiona, bo dziecko chore, prawie ciągle śpi, a mąż poza domem. I nie wiem co z czasem zrobić :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak do poniedziałku nie dostanę, to pójdę, chociaż kurcze, w poniedziałek jestem od rana w pracy, więc chyba najwcześniej we wtorek się wybiorę. Zobaczymy jak to się potoczy. Brzoskwinka kochana, nie wiem, co napisać, bo nie można mieć pewności, że to nie było poronienie szczególnie po tym ostatnim Twoim opisie, ale może jednak nie, trzymaj się ciepło i daj nam znać koniecznie, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka :(:(:( daj znac jak sytuacja, bardzo sie martwie o Was. Ja tez troche sie zmartwilam, mam delikatnie ale bardzo delikatnie zabarwiony sluz na brazowo. nie wiem czy to powod do zmartwien czy to moze objaw zagniezdzania sie zarodka. do tego bola mnie jajniki , co jakis czas ale nie jakos szczegolnie mocno. nie wiem co o tym myslec,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Goalka masz szansę przyspieszyć wizytę u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze we wtorek moglabym zalatwic wizyte na nfz u swojego bylego lekarza, myslisz , ze to cos zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczr jak bedzie po tej nocy i przez niedziele. Mam nadzieje ze to nic zlego. Sluz byl bardzo jasno brazowy gesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam Momi a nie mozesz zrobic testu i zeby ktos odczytal go? Bedziesz.spokojniejsza Brzoskwinko daj znac co u Ciebie, Goalka jak delikatnie zabarwiony sluz to.chyba nie masz czym sie tak przejmowac, zrob bete w poniedzialek A.mi kurcze spoznia sie juz 2 dni :( niech juz ta @ przyjdzie bo taka napompowana sie czuje jak bulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Wydaje mi się, że to nic złego, o wiele bardziej przeraża krew. Ale trzeba skontrolować. Dobry pomysł z tą wizytą we wtorek. Może potrzebne jakieś leki? Dotychczas myślałam, że plamienie implantacyjne to jest jednorazowe, ale implantacja to długi proces, jak dziś pisały bardziej doświadczone dziewczyny tutaj. To plamienie jest po terminie miesiączki? Tego nie można CHYBA "podciągnąć" pod plamienia w terminie okresu? Martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz mnie czy te plamienie bylo w terminie miesiaczki? Bo nie do konca zrozumialam czy te pytanie bylo do mnie. Jesli tak to wczoraj mialam termin okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale samopoczucie okresowe jes takie samo jak ciazowe:-) dzis rozmawialam z mama to pytala mnie jak sie czuje , bo ona przed spidziewanym okresem czula, ze lada dzien nadejdzie... a tu ciaza i tak przy 3 razach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to wyda sie nieprawdopodobne ale przy poprzedniej ciazy juz nastepnego dnia wiedzialan ze sie udalo, moja mama tez tak miala wiec chyba rodzinne, wiec watpie by teraz bylo, ani sluzu nie mam jak opowiadacie, nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Tak Goalka, o to mi chodziło :-). To trochę spokojniejsza jestem, skoro wczoraj miałaś termin okresu to może jest to plamienie w terminie okresu właśnie. Cieszę się, jak widzicie dwie kreski, ale potem się przejmuję. Chcę, żeby się każdej udało :-). Rybka każda ciąża jest inna :-). Pozostaje czekać :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naajgorszy taki metlik, z jednej strony mega pragnienie dziecka (od 11 lat obudzony jest we mnie instynkt maciezynski) a z drugiej wiem ze tylko moge sobie zaszkodzic teraz ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Rybcia dlaczego zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już mnie całkowicie brzuch przestał boleć,kręgosłup też,a krwawienie jest bardzo delikatne,w nocy wcale go nie było,teraz troche na papierku było w kibelku,kolor taki ciemnyciemny brunatny,taka ciemna krew tak jakby z brązowym śluzem. no i narazie nie ma skrzepów.ale jeszcze cały dzień przede mną więc moga sie pojawić. goalka jak najwcześniej do lekarza...to nie musi być nic złego oczywiście ale po co się stresować.a najlepiej to zrób sobie progesteron z beta i pójdz z wynikami .bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskiwnka byłaśw szpitalu? czy dalej nie wiesz co jest grane i czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nie była zależy jej na ciąży ale do szpitala pani przecież nie pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, to może jednak naprawdę jest wszystko ok, oby. Goalka, to napewno plamienia implantacyjne, ważne, że krwi nie ma i skrzepów, będzie dobrze dziewczyny, prędzej czy później uda się nam wszystkim. Rybcia, niestety nie mam nikogo tak zaufanego blisko, kto mógłby przyjść rano i mi odczytać test, bo z mężem mieskamy sami. Mam sąsiadkę, którą znam, ale nie jesteśmy w tak bliskich relacjach, żebym ją o to poprosiła. Z moją najbliższą przyjaciółką będę się widziała dziś, ale po połódniu, a druga mieszka dość daleko ode mnie, a wiem, że najlepiej robić test rano, ale to nie jest dla mnie problem, na pewne rzeczy nie ma się wpływu, wiadomo, gdyby sprawa była jakaś bardzo pilna, to pewnie ta koleżanka, która mieszka w tym samym mieście, co ja, mogłaby mi pomóc, ale spoko, cierpliwość, to piękna cecha, tak mówią, a mi się przyda jej ćwiczenie, bo czasem mam z tym problem. A poza tym, to chyba nadejdzie, bo dziś znów brzuch mnie dość mocno boli. Gość_M, Ewilinka, co tam u Was? Taka tam dziewczyna, jak tam Twoje dzieciątko, zdrowsze dzisiaj? Mama Beata, a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam, w sierpniu dostane etat dopiero i boje sie ze jak zaciaze teraz to przedluza mi tylko do czasu porodu Momi ale goalka tez robila test wieczorem i wyszla jej druga kreska :) co Ci szkodzi sprobowac :) Brzoskwinko najlepiej nie ruszaj sie nigdzie dzisiaj tylko lez niunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny :-). Brzoskwinko cóż można poradzić... :-/ Zwariowałabym na twoim miejscu chyba. Momi dziękuje, już lepiej z córką. Nie miała gorączki, ale zwymiotowała (jeden raz na szczęście) i miałam biegunkę. Była słaba. Rybcia też nie wiedziałabym co robić na twoim miejscu. Czy czekać czy z ciążą zwlekać. W ciążę też się jak widać tak od razu nie zachodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Napisałam, że miałam biegunkę. To błąd. Oczywiście CÓRKA MIAŁA :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam przed chwilą post, ale chyba się nie wysłał. Taka tam dziewczyna, tak zrozumiałam, że chodzi o córkę, dobrze, że jest lepiej. Rybcia, zobaczymy jak to będzie, bo my spotykamy się na mieście, na kawie, ona będzie ze swoim chłopakiem. Mogłybyśmy iść do łazienki np w tej kawiarni, ale chyba nie będę tak kombinować, bo aż tak bardzo mi nie zależy, na robieniu testu, mogę poczekać, poza tym skoro lepiej robić test rano, to nie będę się nakręcać, bo zrobię po południu, wyjdzie jedna kreska, to będę myśleć, że to nie było rano, to może jednak nie jestem w ciąży i w ogóle. Poza tym, to chyba przyjdzie dzisiaj, bo cały czas mnie brzuch boli i czuję się tak, jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×