Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______13tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______14 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____8 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& lt; br /> STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______14tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______14 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____8 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& amp; lt; br /> STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 Evelinka ja czekam na wiesci od Ciebie;) jesli chodzi o wozki nie pomoge bo amm upatrzony jeden ale wiele koleżanek ma X-Landery i są zachwycone wiec moge polecic;) a nasza kropelka dostała wczoraj prezencik na dzien dziecka przepiekny kocyk;) pierwszy prezencik:):) Goszczula moze sie uda tym razem;) ja polecam system przed w trakcie i po owulacji codziennie bo co 2 dni u nas sie nie sprawdziło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie poznamy niestety :/ Mój lekarz mówi płeć dopiero po 20 tyg :/ To u mnie wizyta taka sierpniowa wypada. Chciałam zróbic 3d/4d ale u nas tylko z prenatalnymi :/ Na zwykłym usg koleżanka już w 9 wiedziała ze ma córkę. Inna w 12 :/ Nie wiem czemu mój lekarz tak się wstrzymuje. Myślę żeby pójść gdzieś indziej poznać płeć wcześniej bo do sierpnia... spać już nie mogę od kilku dni...zasypiam po 1, 2 a budze się 6, 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
to może wybierz się do innego miedzy czasie;) ale dziwne a jakby dzisiaj np. widział to co też ci nie powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, przepraszam, ze znowu sie tak wcinam bez odpowiedzi ale net nadal.... Wizyte mam umowiona dopiero na 25 czerwca (9tc), ale nie ma miejsc wczesniej. Pytanie zatem co do kwasu foliowego: jaka dawke teraz biezecie jak jestescie w ciazy. Bo mi nikt nie powiedzial:/ milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
1 tabletke dziennie kwasu, ja biore jeszcze magnez do tego;) 9tc to fajny czas bo będzie już serduszko i dzidziuś ładnie widoczny spok0ojnie szybko minie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka ale 1 tabletka moze miec inna dawke, ja mam niby 0.4 dawke; a w necie przeczytalam ze powinno sie brac 0.6 jak tylko sie potwierdzi ze jestes w ciazy. dzieki za szybka odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz kazał brać 1 dlatego że kwas masz jeszcze wjedzeniu więc zawsze ta dawka jest dostarczana Najbogatszym źródłem naturalnego kwasu foliowego są: szpinak, brukselka, brokuły, bób, groch, wątróbka, produkty pełnoziarniste, pomarańcze, ekstrakt drożdży, jaja •Aby uniknąć niedoborów kwasu foliowego, przyjmuj codziennie 0,4 mg tego składnika w tabletkach (takie są zalecenia specjalistów od żywienia i lekarzy). To ważne! Statystyki mówią, że przyjmowanie 0,4 mg kwasu foliowego dziennie zmniejsza ryzyko powstania wad cewy nerwowej u dzieci o 30-50%, a zwiększenie spożycia tej witaminy na 12 tygodni przed próbą zapłodnienia może znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia u dziecka rozszczepu kręgosłupa, rozszczepu podniebienia i zajęczej wargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werrona ja biorę trzy tabletki dziennie kwasu foliowego i to nie tego 0,4 tylko jakis w większej dawce.lekarka z luteiną mi go przepisała. evilivka własnie to dziwne że dopiero po 20 tyg .ale może nie chciał Ci nadziei robić na wcześniejsze poznanie płci bo przecież dzidziuś może nie być skory do pokazywania tego co ma między nózkami :) martucha jak tam? opaliłaś sie troche ?:) gosczula teraz się uda :*** dzisiaj w nocy od północy do 4 nie mogłam zasnąc,trochę mnie mdliło i strasznie niewygodnie gdzies mi było.wgl mdłości lekkie mam,ale jak coś zjem to przechodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Brzoskwinka wczoraj już nie ale za to w sobotę się spaliłam i do dzisiaj piecze :P Wczoraj chciałam kupić skarpeteczki takie małe, to mnie mężu wyhamował... ;) i bardzo dobrze bo po co zapeszać. U mnie dzisiaj 22dc- niby 10dp temp się trzyma. Co do śluzu to wczoraj był jakiś dziwny. tak jak ostatnio mówiłyście taki gęsty glutek (sory ale inaczej nie można tego opisać :P ) ,a dzisiaj biały bardzo gęsty- czyli niepłodny. W ogóle ostatnio mam takie ssanie w żołądku że szok :P jak niekiedy mogłam wytrzymać pół dnia bez jedzenia to teraz godz 9, 10 a mi się tak jeść chce że zjadłabym pół lodówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha - masz już objawy jak w 2 trymestrze z tym głodem :P Mnie też takie coś dopada. Fakt idę do innego na płeć ale jak bobasek dupeczke pokaże to fige zobacze ;) Nie wiem czemu mój lekarz tak. Moja prZyjaciółka do niego chodziła i on ma taka swoją praktykę chyba. Moze boi się pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
martucha ja mam od kiliku dni takie ssanie w żołądku :) a czasami jest nawet tak że zjem posiłek i za 20 minut włacza mi się taki głód i ssanie że aż mi żoładek skreca :) staram się nie jesc czesto ale czasami jak juz mnie dopadnie to ssanie to musze coś zjeść bo słabo mi się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka bez przesady :P po prostu mnie ssie ostatnio :D A co do płci to jak będzie widział wcześniej to na pewno coś napomknie ;) nie bezie przecież trzymał dla siebie takiej informacji :P Moja koleżanka urodziła dzień przed dniem dziecka :D prezent trafiony ;) i do ostatniego miesiąca było mówione że chłopak a okazało się jednak że dziewczynka :P W jajko wszystkich zrobiła cwaniara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Cześć dziewczyny Dziś mam termin @ na razie brzuchom boli, kłuje jajnik i krzyż ciągnie a @ na razie brak. Badałem szyjkę wysoko , ni to twarda ni to miękka taka jakaś dziwna. Złapałam się na tym że boję się zrobić test. Tak jakoś negatywnie się nastawiłam do bycia w ciąży po tym spotkaniu z lekarzem. Mówił że max za 2 dni mam dostać @ a tu 4 po wizycie a @ brak. Może wieczorem się zacznie poczekamy zobaczymy... Ewelinka powodzenia u gina! Martucha trzymam kciuki, mam nadzieje ze to przez fasolkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość_Basia dzięki ja też mam nadzieję że ta @ do ciebie nie przyjdzie ;) :* co do szyjki to moja właśnie też wysoko jakaś taka nie do końca twarda... się okaże. Najgorsze jest to, że ja pewnie za miesiąc się dopiero dowiem czy się udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Martucha ja od owulacji taką miałam przed dwoma dniami stała się twarda, nisko i nawet pochwa przestała być rozpulchniona a od wczoraj znów napuchnięta i szyjka wysoko i taka na wpół. Boje się jak cholera...nerwy mnie zjadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, mówię Ci, rób test. Teraz już nie z porannego moczu wyjdzie :) No już się niecierpliwię. Dawno nowej ciężarówki nie było. Teraz jest istny babyboom! Moja przyjaciółka ma termin 2 tyg po mnie ;) Chyba razem robiłyśmy, hehehe. Przypadek. Nie umawiałyśmy się. Może lepiej w babyboom nie rodzić, bo kto potem nam ten poród odbierze? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam co będzie to będzie... :P Ja jak rodziłam to też wszystkie łóżka były zajęte, a mimo wszystko mój lekarz kazał łóżka piętrować bo musiałam być przyjęta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Zrobiłam test i jest negatywny... on cóż może to i dobrze, może jak znajdę lepszą pracę na normalną umowę to wtedy się postaramy... Zamiast tak jak teraz zastanawiać się wpadka czy nie...życzę wam dziewczyny spokojnych ciąż, udanych i expresowych porodów a staraczką zafasolkowania w jak najszybszym czasie. Odezwę się czasami i na pewno zobaczycie u was. Dziękuję wam za wsparcie mi udzielone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
czesc!:) nie mialam czasu wczesniej pisac, bo mialam zjazd i egzaminy. a u mnie co...wrocilam dzis od okulisty i okazalo sie, ze w jednym oku wzrok mi sie pogorszyl, ale jeszcze skonsultuje to z innym okulista. tak to nosze na zmiane okulary i soczewki...eh...tak to teraz na dniach mam dostac @. oczywiscie wywalilo mi juz jakies pryszcze;/ Brzoskwinko powiedz mi, jak bralas CLO to tez wyskakiwal ci tradzik? bo u mnie troche na policzkach mam i na czole...dla mnie to jest dziwne, bo NIGDY nie mialam czegos takiego nawet, jak dojrzewalam:/ a tak to w cyklu tradzik delikatny, a przed @ jeszcze bardziej mi wywala na buzi...juz nawet na dekoldzie troche mam i troszke na plecach:/ nie wiem, czy to od CLO czy metformax:/ moj gin powiedzial, ze to normalne, bo leki oddzialywuja na organizm:/ widzialam na fejsie te forumowiczki:) fajnie widziec z kim pisze sie:P a co u was slychac? papi, taka tam dziewczyna, momi, gosc_M, goszczula, karnataka, goalka, evilinka i reszta ktorych nie wymienilam??:) napiszcie cos w wolnym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
gosc_Basia widze delikatny zawod...:/ przeciez mozesz do nas odzywac sie mimo, ze nawet nie starasz sie o dziecko. zawsze fajnie popisac o czyms innym i miec jakas odskocznie w rozmowie:) tym bardziej, ze juz troszke poznalysmy sie:) ile jest takich tematow, gdzie jedne dziewczyny staraja sie, a inne juz maja dziecko a mimo to gadaja ze soba itp. :) nie uciekaj od nas:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
zalogowalam sie na forumowiczki...tylko kurcze nie wiem co dalej z tym sie robi?? wzielam tylko "polub" i nie mam pojecia co dalej. wyswietlaja mi sie tylko osoby, ktore to lubia wlacznie ze mna...oswieccie mnie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska powiem Ci tak,jakieś delikatne krosty zawsze mi przed okresem wywalało :) ale szczerze mówiąc nie zwracalam uwagi za bardzo jak to było przy clo.w tym cyklu miałam w terminie @ straszne krosty,ramiona,twarz plecy,potem trochę przygasły,więc może coś w tym jest :) myśle ze jak nigdy tego nie miałaś a teraz przy clo ci wyskoczyło to jest tak jak mówi twój lekarz .:D a z tym fejsem to ja tez za bardzo nie ogarniam :) martucha sie w tym orientuje :) a tak wgl to kiedyś pisałaś chyba o jakiejś diecie tak ? powiedz ty mi z czego ty się chcesz odchudzac :) szczupła jestes :) pesteczka się coś długo nie odzywa.co się u Ciebie dzieje ?gość M a u Ciebie ?:) jejku dajcie znac dziewczyny co u was :) WSZYSTKIE bez wyjątku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Brzoskwinko juz mowie o co mi chodzi...wchodze na "forumowiczki" i mam "osoby ktore to lubia" i jest napisana liczba "5". wchodze w to...i mam laczna liczbe polubien i nawet Was nigdzie nie widze...po prostu jest sama liczba i nie wiem, czy cos jest zablokowane i osoba, ktora tworzyla te strone musi oblokowac "wejscie" zebym rowniez Was widziala:/ bo wnioskuje, ze jak pisalas o tej diecie, to pewnie mnie widzisz, a ja Was w ogole :( pisze z duchami:D co do CLO...no moze przez te leki tak mam, ale ja nigdy, przenigdy nie mialam zadnych krost, tradziku i "na stare lata" mi wychodzi...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze na fb jak glupia i staram sie dojsc o co chodzi w tym "polubieniu"...ale masakra....martucha gdzie Ty jestes? podobno Pani informatyk z Ciebie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
A u mnie nic nowego, 19 dc, w 22 dc wizyta u gin. Po olaniu mnie przez rodzinnego jakoś odpuściłam z niemocy :P oczywiście staranka były, wykresik książkowy, owu 14 dc. Czuje napięcie w lewym owulacyjnym jajniku i tyle nakrecania. Ni chuu wiecej :P U mnie to ciężko z jakimikolwiek objawami, bo ja co miesiąc mam bolesne piersi i zgage od samej owulacji. Czekam do wizyty u gin, okaże się czy ją zmieniam czy trwam dalej. Za 4-5 dni wyjasni się czy ból piersi przechodzi - jesli tak to nici w tym cyklu. Niestety znam swój organizm książkowo i nic sie nie ukryje :P Ale nie testuje bo po co skoro szybko sie dowiem co i jak. Chyba ze nie wytrzymam :D Próbuje się skupiać na innych sprawach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fb polubiłam, a co tam :P ale przyznam że też nie ogarniam co i jak :D podejrzewam że liste uczestników widzi tylko załozycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×