Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

a w ogole to ja nie widzialam evilinki:( mamy w koncu jakies konta pozakladane na fejsie? bo kiedys byla opcja zalozenia takiej grupy "wsparcia", czy czegos takiego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka mi nie przeszkadzalaby ciaza mnoga...bo tak naprawde od razu np. dwojka i za iles lat nie musialabym myslec o kolejnym bobasie tylko z drugiej strony mega koszty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ktoras ma kontakt z gosc_M?? moze nie pasuje tak pisac, ale chyba cos jest nie tak, bo nie pisze...:( chyba, ze wyjechalas Kochana i zajeta jestes?:( Momi a co u Ciebie? nie bede odwolywac sie do kazdej wypowiedzi, ale wszystko przeczytalam:) trzymajcie sie i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska mamy siebie w znajomych z prywatnych kont. Na koncie grupy nic nie piszemy poprostu pozaprasalyśmy sie jak chcesz to wpisz na facebooku tak jak bys szukała znajomych hasło forumowiczki i polub strone ;) Wydaje mi sie że złuszcza sie ten "nabłonek" jeśli można to tak określić, który rozrasta sie przez cały cykl. Tajska a jak długie ty masz cykle?? Nie wiem na czym to wsystko dokładnie polega ale może w późniejszych dniach są te pęcherzyki?? Oby nic złego sie nie działo u gościa _m, tak samo u pesteczki... dziewczyny dajcie znać bo sie martwimy. Ze mnie wychodzą hektolitry śluzu... masakra. Ledwo sie pochylę, albo coś podniose i czuje że mokro. Dobrej nocy dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
martucha ale mam zasadnicze pytanie...jak polubie strone, to moi znajomi, czy ktos kto bedzie wchodzil w moje konto nie bedzie widzial na jakim forum jestem i ze staram sie o dziecko?? bo powiem ci, ze mam duuuzo znajomych, ale ludzie to sa straszne istoty i nie raz moga nabijac sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha z reguly cykle mam 28 dni. ostatni trwal jedynie 30 pare dni (musialabym przeliczyc, a nie chce mi sie teraz). no wlasnie nie rozumiem tego...bo jak sa cykle bezowulacyjne, to potencjalnie nie powinno byc chyba okresu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam w forumowiczki, ale bedziesz ty, brzoskwinka i evilinka tak? :) no musze nad tym pomyslec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska w żdnym wypadku. Nikt nie bedzie wiedzial o co chodzi bo tam nie ma żadnych info a nazwa forumowiczki nic nikomu przecież nie powie. Jestesmy tylko 3, no ty czwarta. Co do tych cykli bezowulacyjnych to nie wiem jak to wyglada ale ja podejrzewam ze ostatni moj cykl tez byl bezowulacyjny a @przyszla duzo duzo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doradze Wam jak to jest z cyklem, owulacją bo nigdy tego nie sprawdzałam u siebie :/ Seksu też mi się chce i parę razy było. Ale zwykle tak mnie mdli ze nic nie daję rady. A męczyć się to co to za przyjemność :/ Gość M, Pestka co u Was?? Znalazłam fajny sposób na opalanie ;) peeling z kawy, balsam a potem Dax Sun ;) i już się opaliłam. Trochę śmierdzi jak to samoopalacz ale po prysznicu jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werrona - po żurawinie bardziej się sika ale o to chodzi. Żurawina wypłukuje bakterie z pęcherza. Absolutnie nie wolno trzymać moczu!! Trzeba pić i sikać dużo. To filtracja. Trzymając gromadzisz bakterie i narazasz się na zapalenie pęcherza niestety :/ Dodatkowo żurawina to witaminy, łakocie i lepsze trawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Hej dziewczyny! Długo nie pisałam, ale taka przerwa była mi potrzeba. Za mną kolejne cykle... nieudane :( Ten też już dobiega końca (6 dpo) i znów jest nadzieja :) Nie czytałam jeszcze co tam u Was, ale nadrobię wszystko później :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska złuszcza się śluzuwka macicy :) która wytwarza się niezależnie od tego czy owu jest czy jej nie ma :) jeśli masz regularne okresy to się ciesz bo to znaczy że wszystko z twoim endometrium (czyli tą śluzowką macicy) w porządalu :)i hormony są ok. a co do śluzu to ja i bez clo miałam go zawsze,ale po clo no może faktycznie ciut wiecej go było,skoro jest śluz to dobrze pracują hormony :) a te kłocia i ciągnięcia to po clo :) też to miałam :) pierwszy cykl był najgorszy :) dziś mam usg i lece sie szykowac wiec potem sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś frekwencja :) kurde dziewczyny gdzie was wywiało ?:) wróciłam z usg własnie.pęcherzyk ciążowy 18 mm ,ale jeszcze za wcześnie na serducho bo z usg dopiero początek 6 tygodnia,dokładnie 5 tydzień i 2 dzień,a z OM w poniedziałek bedzie 8 tydzień,wiec narazie nie zmieniam nic w tabelce to nie wiem jak ona mi to bedzie liczyć ze wzgl na tą owulację opoźnioną :) nastepne usg mam za tydzień w poniedziałek :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej dziewczyny ja byłam na USG i nawet mnie nie zbadał:( Powiedział że jest za wcześnie na jakiekolwiek badania i że mam do niego przyjść 21 czerwca. Mam brać kwas foliowy i na siebie uważać. Szkoda myślałam że coś się dowiem ale jeśli jest za wcześnie to nawet pewnie bym nic nie zobaczyła.. Byłam dzisiaj na basenie i teraz padam tak mi się spać chce że szok. Gdzie się podziewacie dziewczyny co tam u was słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Kurde dziewczyny co wy macie za lekarzy ja jak przed ciaza nawet chodziłam to za kazdym razem wywiad badani usg wszystko i teraz tez za kazdym razem. Papi prywatnie idziesz?a który tydzien dzisiaj masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
nie ,nie chodzę prywatnie. Ostatni okres miałam 20 kwietnia. 19 maja robiłam test i właśnie nie była ona taka ciemna ta kreska ,nie wiem kiedy miałam owulację. Zapisałam się do tego lekarza co dziś byłam na 21 ale też jestem umówiona do innego na 17 ,może to głupie że do 2 się umówiłam na wizyty ale jakoś tak wyszło. Powiedział mi że nie ma co tak prędko przychodzić i jeśli nie mam żadnego krwawienia ani niepokojących mocnych bólów to wszystko jest ok. i 21 jak przyjdę to i serduszko usłyszę i co się zobaczy a tak jak dzisiaj by mi zrobił dziś to może nic by nie było albo jak już to mała kropeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. My od rana na plaży. Właśnie wracamy. Całkowity spontan bo mężu niedaleko pracuje to nas podrzucił ;) zjarałam sobie ręce. Nogi chyba odrobinkę mi złapało. Pojechaliśmy z jednym ręcznikiem zabawkami do piasku i nic wiecej :p A co poza tym? temp podskoczyla o 0.2° aż sie zdziwiłam. Gdyby śluz był płodny to pomyślałabym że to jednak owulacja ale jest taki lepko- kremowy. No zobaczymy co z tego wyjdzie tym razem. Brzoskwinka, papi najważniejsze że się nic nie dzieje. Żadnych silnych bóli ani krwawień :* jeszcze troche i bedziecie sluchać serduszka co wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ale ci fajnie :) Jak ja bym sobie poleżała na plaży :) ale w wakacje mam nadzieję będę miała okazję:)To widzę pogoda u ciebie ładna skoro się opaliłaś bo u mnie deszcz:( No tak już nie długo ale jak ja wytrzymam te 3 tygodnie:( ale skoro lekarz tak mówi no to niech tak będzie.. Ja już dom posprzątany ciacha upieczone aż 3 bo mój mąż i tata to takie łasuchy że wszystko wymiotą w mig. Czasami chciała bym mieć taki metabolizm jak mąż , wcina do woli a waga się nie zmienia ,gdybym ja tak jadła to już bym się w drzwi nie mieściła. U mnie musi być dużo ruchy i kontrola bo inaczej to szybko przybywa ale jak na razie trzymam formę gorzej będzie po ciąży ale kupa czasu do tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Papi ja mam do wizyty 4 dni a juz nie moge sie doczekac, tym razem czas pomiędzy wizytami tak straszliwie mi sie dłuzy a juz tak strasznie chce zobaczyc moja kruszynke. ogólnie podobno od poczatku 2 trymestru piersi pomału zaczynają mniej bolec , i u mnie od kilku dni jest lepiej;) Papi dasz rade uwazaj na siebie i 3 tygodnie miną lada moment. mi czas leci szybciej jak chodze do pracy bo dzien za dniem i juz weekend ,a jakbym w domu byłą to chyba bym oszalala znam siebie i wiem ze bym sie zamartwiała wszystkim i za duzo czytala na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi nie wiem czy tak fajnie. Jak rak czerwona jestem. Najlepiej sobie nogi opaliłam. Prawą od zewnątrz do połowy łydki a lewą wcale. Masakra jakaś. Ręce to żywym ogniem palą... :( i to jest właśnie moje opalanie. Co za ciacha robiłaś? moj mężu tez ma dobra przemiane materii ale ze slodyczy to tylko sernik na zimno je. ;) Ja jakbym mogla to bym pół blachy jakiegokolwiek sama wciągnęła a też nie powinnam przesadzac... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
uu to widzę na czerwono się opalasz, Balsamuj się kochana żeby sura się bardzo nie wysuszyła:) Moja koleżanka była cała czerwona szybko ją złapało ale gdy kolor czerwony znikł to nawet nie widać było ze jest jakaś opalona może tak leciutko a tyle się bidulka nacierpiała... Robiłam pleśniaka, górę lodową i babkę bananową, i tak jest prawię co tydzień ale ja lubię piec czy gotować, tym bardziej że zawsze znika to to sama przyjemność. Dziewczyny widać pozajmowane taka tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm... to same pyszności zrobiłaś ;) ja tez niestety na czerwono. Może delikatna opalenizna zostanie, ale chyba lepiej żeby zeszlo calkiem bo wstyd z jedna noga opalona chodzic :p Ape mnie dzisiaj brzuch ciągnie. :( Poza tym ta kafe na telefonie jest okropna. Pol godz sie jeden post wysyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm... to same pyszności zrobiłaś ;) ja tez niestety na czerwono. Może delikatna opalenizna zostanie, ale chyba lepiej żeby zeszlo calkiem bo wstyd z jedna noga opalona chodzic :p Ape mnie dzisiaj brzuch ciągnie. :( Poza tym ta kafe na telefonie jest okropna. Pol godz sie jeden post wysyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale synek śliczny :)) Fakt kafe na tel kiepsko chodzi. Caly dzień byłam na działce i trochę nad jeziorem - połowę przespalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki evilinka ;) Cześć dziewczynki. Jak tam weekend mija? u mnie 21dc, temp jakoś się trzyma. Ja po wczoraj też :P da się przeżyć... :) miłego dnia ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, od piatku troche zaległości wiec nadrabiam. Po rozmowie prace, wyszłam dziwnie spokojna. Wcześniej pracowałam jako medyczny ale tylko albo aż 1,5 roku. Niestety zwolnili w kiepskim momencie pod koniec roku omijajac "zwolnienia zbiorowe". Ciezko bylo wrócic. Potem na moment miala byc inna praca, zeby poszukac w zawodzie i tak osiadlam :) Rozmowa jak wiekszosc na te stanowisko, ale nie bede zakladac wlasnej dzialnosci, w razie "wpadki" jestem w czarnej d... z niskim ZUSem. Ale nie ukrywam, ze lubilam prace PM :D Ale bede szukac, dostalam powera :D Z ta wpadka to różnie może byc, póki co kupujemy z M mieszkanie, wiec zaczna sie remonty i cala reszta. evilinka - co do nalewki - jak nie wypije teraz, to za rok (sie nie zmarnuje :D ) a robie najprościej w swiecie: truskawki zasypuje cukrem, a po dniu wlewam spirytus rozrzedzony wodą. Albo wersja nr 2. wlewam mleko a potem spirytus, obie sa bosko pyszne :D Niestety soków i kompocików nigdy nie robiłam, ale zawsze mozna spróbowac ;) A tak w ogóle ta "czwarta" ktora polubila to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozapraszalam was tajska i karnataka. Brzoskwinka evilinka i ja też się zaprosilyśmy do znajomych i jak chcemy cos napisac do wszystkich dziewczyn z forum to jest tam taka opcja jak konferencja kiedyś na gg, dodaje sie pare osób do czatu i mozna gadac. ;) My znowu dzisiaj plaże zaliczyliśmy. Na obiad rybka na deser lody. Nawet sie trochę pomoczyliśmy ;) prezent oczywiście był najważniejszy. Kask i ochraniacze na kolana łokcie i dłonie ;) teraz jazda na rowerze bedzie bezpieczniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______13tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____8 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015< br /> STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 ja dziewczyny dalej sie staram. teraz kupilam sobie i lykam olej z wiesiolka niby ma cos wspomoc, dalej kwas foliowy, miesiaczke mialam 13 maja cykl 27 dni kochalam sie 21,23,25,26 mam nadzijeje ze cos z tego moze wyjdzie. nie wiem nie naciskam wszystko wyjdzie w swoim czasie, na nasteone plodne zarezerwowalam weekend nad morzem ;] nie rpzeszkadzam wy tez dzialajcie dalej wszystkim ciezarnym gratulacje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, weekendują się wszystkie :) My dzisiaj oglądaliśmy wózki...tyle togo jest, że masakra. Pierwszy raz szukaliśmy coś dla bejbika. Mąż wysiadł po pół godz i tylko zerkał ;) Obejrzałam sporo, spodobały mi się 3 najbardziej i pytanko mam. Co myślicie o firmie Tako,Babysafe i Tutek? Ja oczywiście oprócz tego, że wózek ma być praktyczny (to mój mąż mnie tak prostuje;)) chciałabym ładny, jasny wózek w stylu retro. Wiem, że jasne się brudzą pewnie. Ale 2 modele wybrałam z ecoskóry i mają fajną głęboką gondolę, duże koła - to był nasz wymóg. Do tego jeden z Tako ma wywietrznik za główką, taką siateczkę. Matko jak się zakochałam w nich :D Nawet na youtubie oglądałam instrukcje i opisy ;) Wiem że za wcześnie na takie decyzje, ale kompletnie się na tym nie znam, a dodatkowo muszę zbierać na to wszystko kasę po mału. Mamy łóżeczko, kołyskę i tyle. A! I nie polecajcie mi tych wózków za 3500 ani za 5000 klocków bo za tyle nie kupię. Nawet gdybym miała kasę nie kupiłabym takiego wózka. Jutro mam wizytę u lekarza. Stresuję się co pewnie normalne. Już dzisiaj mi się śniło. Ale najgorsze jest to czekanie po rejestracji...5 godzin średni czas oczekiwania na wejście do gabinetu :/ Mam na 15, więc pewnie o 20 wejdę a w domu będę przed 21 :( Pół dnia wyjęte z życia...trzeba jakąś "cegłę" do poczytania wziąć i prowiant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×