Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
Evelinka no zlituj sie bo czekam i czekam;P kurcze czekamy na nową cieżarówke;) bRZOSKWINKA ,TAKA TAM DZIEWCZYNA JAK SIE CZUJECIE? JA OK,ogólnie wyczytałam ze w 2 trymestrze pojawia sie wiecej śluzu i kurde dzis to masakra mam nadzieje ze cały czas coś sie "leje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja was bardzo przepraszam ale musze was poprzyjmowac. Brzoskwinka, evilinka wy widzicie sie na wzajem bo nie?? dodam was jak tylko mi mężu włączy neta bo przez tel tego nie da się zrobić. Ja dzisiaj mam zwariowany dzien wiec tak raz na jakiś czas wpadam na forum i na szybko czytam. Jak was przyjme to bedziecie widzialy co i jak ale tam nie ma co pisac bo wasi znajomi moga to widziec. Poprostu do znajomych możemy sie pododawac... mialam coś z tym pokombinowac ale jak bylyśmy tylko 3to nie bylo sensu. Teraz widze że nas sie trochę uzbieralo to jak znajde wiecej czasu to ogarne to ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
czesc dziewczyny! oj dawno mnie nie bylo, pamietacie mnie jeszcze?:) sorry , ze nie pokomentuje nowych wiadomosci ale mam takie zaleglosci, ze tego nie ogarnelam. jest jakas nowa ciezarowka?? widze tez nowe dziewczyny. powodzenia w staraniach. ja jestem w 12 tc. kiedy zacznie mi sie drugi trymestr? bo w necie sa sprzeczne informacje. w piatek mam usg genetyczne. pierwszy raz zobacze moja kryszynke w 3D:) u mnie mdlosci coraz mniejsze. piersi tez mniej bola. dalej kryzys dopada mnie przy myciu zebow. gosc M sie odezwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kochane. Nie odzywałam się, bo wyjechaliśmy z mężem na weekend do rodzinki i nie miałam dostępu do internetu. Ja w czwartek skończyłam brać luteinkę i czuję, że okres się zbliża. Brzoskwinka i inne dziewczyny, które miały doświadczenia z tym lekiem, po ilu dniach zwykle przychodzi okres po zakończeniu brania tabletek? Taka tam dziewczyna, co tam u Ciebie? Evilinka, jak tam wizyta u lekarza? Dziewczyny, apropo bóli kręgosłupa to teraz szczególnie musicie o niego dbać, bo w ciąży zmienia się środek ciężkości ciała na stojąco i kręgosłup i biodra są bardzo obciążone. Brzoskwinka pisała tu o tym, że boli ją w samochodzie. Jak macie okazję, to kupcie sobie takie pół wałki i jak siedzicie, to podkładajcie pod odcinek lędźwiowy, to trochę się odciąży. Najlepiej pytać w sklepach medycznych o takie wiem, że niektórzy kierowcy sobie takie kupują. I podobno też świetną robotę robią takie poduchy dla ciężarnych odpowiednio wyprofilowane, że jak się leży, to jedną część wkłada się pod głowę, a drugą pod kolana, albo pod brzuch. Widziałam taką u koleżanki i była z niej bardzo zadowolona, lepiej jej się leżało na boku już w zaawansowanej ciąży. Teraz wasze kręgosłupy są wystawione na niezłą próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
mi wyszło ze od 14tc wiec pewnie tak:) to juz niedługo. a brzuszek masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, już 12 tydzień, matko kochana ja się jakoś zatrzymałam u Ciebie na jakimś ósmym czy dziewiątym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no czas leci, sama nie wiem kiedy, dopiero co zrobilam test a tu juz 12 tc. czy mam juz brzuszek? chyba jeszcze nie. tzn nikt nie zauwazyl, wiele osob mi mowi ze wogole po mnie ciazy nie widac,.ale wieczorem mam taki napiety ten brzuch, jakby byl mega najedzony. moja mama mowila mi ze miala tak samo az pewnego dnia poprostu taki zostal i zaczal rosnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a to u mnie ni da sie nie zauwazyc. uaktualnij tabelke:) a ile płacisz za 3d?sama chciałas isc czy lekarz ci polecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Hej, ja sie nie odzywalam ostatnio bo strasznie bez sil jestem, nawet nie mam sily palcem ruszac, co chwile w glowie mi sie kreci, ja tez jakby co polubilam na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka mi zaproponowala, to jest ponadprogramowe i dla mojego wieku nieobowiazkowe ale ja chce je zrobic. place 170zl . Laurka duzy juz masz ten brzuszek?:) kiedy zaczal Ci rosnac? ja zaczynam sie niecierpliwic czemu sie nie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 3 miesiacu. tak widac juz zaczyna sie od biustu i jest kulką. zwykłych spodni nie ubiore juz.ja zapytam na najblizszej wizycie o to 3d. moze poznasz płeć wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______13tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______12tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____8 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& lt; br /> STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______14tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______14 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______12tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____8 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& amp; lt; br /> STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do plci to wole na tym etapie nic nie wiedziec, bo moja kuzynka byla na genetycznym usg w 13tc i tam powiedzialo jej ze bedzie miala dziewczynke, a na kolejnym usg okazalo sie ze chlopczyk. mysle ze to za wczesnie, nawet na usg 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka staram sie w pracy spinac zeby nikt nie zauwazyl, najgorzej bo dziennie musze wyciagac i chowac do szafy ok 50-80 segregatorow wypelnionych po brzegi, w sumie do konca czerwca wytrzymac, bo pozniej 2 tygodnie urlopu i tydzien chce na zwolnienie isc i w sumie jak wroce to chwile pozniej umowe w koncu dostane tak obstawialam ze stres zeby sie nie wydalo tez pewnie ma duzy wplyw na samopoczucie, a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi a okres przyszedl do ciebie, bo jestes wg tabelki po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka jeszcze troszkę i wyjdzie. ;) Co do tego facebooka to wpisujesz forumowiczki i Wyskakuje ci str do polubienia. Jak polubisz to daj znac. Ja pisałam przed chwila ze jak sie ogarne to was pododaje... narazie umieram. Glowa mi pęka, wszystko boli :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia ja tez mam miliony segregatorów w pracy.ale daje rade to duzo psychika działa sama widze po sobie. masz mdłosci? czy cos nie tak? Goalka ja juz sie nie moge doczekac zeby poznac płec mam nadzieje ze juz w czerwcu bede wiedziała;) Evelinka udusze normalnie tyle kazesz czekac na siebie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajska a ty "odlubiałaś"?? Bo cię nie widzę. Dziewczyny spróbujcie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok widze was dziewczynki! Brzoskwinke, Evilinke skojarzylam ale reszte juz nie. a nie chce ujawniac tu imion czy nazwisk. z tego co wiem mam zablokowana galerie , ale skoro jestesmy w jednej spolecznosci to wyswietlaja wam sie pozostale moje zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten gość z góry to ja. Jeśli ktoś ma zablokowaną galerie da nieznajomych to momo ze jestesmy w jednej jednej społeczności to nie zobacycie. Ja evilinka i brzoskwinka zaprosilysmy siedo prywatnych najomych poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, okres myślę, że nadchodzi, w czwartek skończyłam brać luteinę i czekam. Tak obstawiałam na 31 maja, ale przez tego polipa i chyba przez to, że brałam tą luteinę wszystko się przesunęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja Widzę Wasze zdjęcia profilowe. Nie wiem kto jest kto ;) Ale ładne jesteście i takie młode. Co jak co, ale 30 to już starość, serio. Tak się "posunęłam" przez ostatnie 3 lata :/ Wory pod oczami, zapadnięta twarz :/ Nigdy tego nie miałam, dopiero teraz. Wróciłam dzisiaj szybciej, ale miałam jeszcze kilka rzeczy na głowie. Badanie super, z mężem oglądaliśmy Bąbelka :) Nie wiem co będzie bo Skubaniec nie chciał się odpowiednio poukładać, wiercił się i pląsał. Ledwo lekarz zbadał nos i to drugie, nie pamiętam - teraz ważne badanie. Sprawdzanie wad genetycznych. Ale tak się zestresowałam przed badaniami, że ciśnienie jak mam 90/60 to miałam ponad 130 :P I mówię położnej że nie, że to nie moje, że to stres ;) Chwilę posiedziałam i spadło. Prawie 2kg do przodu mam :/ Mąż oszalał. On tam widział swoje rysy twarzy :P I mówi: jaki "on" do mnie podobny! Normalnie zwariował ;) Ale co mi lekarz powiedział: jak kawę piłam przed to nie powinnam całkiem z niej rezygnować. NIE WOLNO tylko palić i pić zielonej herbaty. I nie wolno zmieniać swoich nawyków sprzed ciąży. (pod warunkiem, że się nie trułyście :P )Trzeba żyć normalnie, żeby organizm nie zwariował. A, też myślałam, że mam śluz jakiś a to znowu infekcja jakaś :O Momi - okres chyba na ogół do 3 dni przychodzi po odstawieniu luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×