Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

moje inicjaly to M.K , Laurka ty tez tam jestes? tzn na fejsie? ktora z Was miala taka ladna kiecke slubna ? fotka robiona od tylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka ja od poczatku ciazy przytylam 2kg. super ze widzialas swojego babelka! ja juz odliczam dni do mojej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka ja tam nie widzę po tobie zebys 30 miała... nie przesadzaj. ;) Fajnie że mąż oszalał na punkcie dzidzi ;) z badania wszystko ok wyszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Kruszynka ma prawie 8cm. 7,8cm Duża ;) Mąż twierdził, że jajca widział :P Normalnie oszalał. Ale to takie urocze jest. Tyle kobiet nie ma partnera obok :( Mój mąż chciał dzidziusia bardziej ode mnie. On od samego początku chciał. Jakby mógł to sam by urodził. Jak przyłożył mi lekarz głowicę do brzucha to maluszek miał jedną rączkę zgiętą pod główką. Tak jakby sobie spał. I lekarz mówi, że źle do badania leży. Pogilał mnie tym usg i maleńki tak zaczął brykać, skakać :P Widzieliśmy jak otwiera buźkę, łyka sobie wody. Niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka ja tez bym nie dala ci 30 lat! myslalam po zdjeciu ze jestes mlodsza odemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka a w ktorym tyg jestes? kurcze szkoda ze moj maz nie bedzie mogl byc przy padaniu 3d:( rozumiem ze mialas robione przez brzuch? bo nie wiem czy ja mam sie tez przygotowac na usg brzuszne. na usg genetycznym bede dokladnie w 12tc i 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) dzięki, dzięki! Zmykam poćwiczyć laski. Lepiej się czuję jak ćwiczę. Macie jakieś fajne ćwiczenia dla ciężarówek? Lubię ćwiczyć z filmikami. Raźniej mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka - w 11 tygodniu zwykłe miałam już przez brzuch. Już teraz to w ogóle prawie nie badają przez pochwę. Mnie dzisiaj tylko obejrzał z zewnątrz :P Pewnie przez brzuch będziesz miała. Ale Ci zazdroszczę. Poznasz płeć szybciej ode mnie. Ja teraz w 14 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe evilinka ale fajnie. Mój też był przy mnie na każdym usg. Goalka wyslalam ci zaproszenie ;) Ta dziewczyna w tej pięknej sukience to chyba karnataka jak sie nie myle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Widzeeee Was :):):):):) Super, ze mozemy siebie widziec:D Dziewczyny pisze kogo widze - oczywiscie inicjaly: EJ, AI, DS, MK, GR...czy kogos nie widze? ja jestem na tym zdjeciu, gdzie widac w tle wodospad siklawa:) pozapraszam was do znajomych- bedzie latwiej:) a za chwile poodpisuje na posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
ja to D.S. i chyba nie widze wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia zaakceptowalas moje zaproszenie...w ogole wyswietla mi sie jeszcze AD w powiadomieniach- zdjecie profilowe twarzy tak troche z boku...ciemne wlosy...nie moge Cie zaprosic. jak wchodze w Twoj profil, to przelacza mnie od razu na "osoby ktore to lubia"...i wlasnie tam sa MK, DS, AI, EJ, GR...wychodzi na to, ze jednej nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Dobrze wiedziec kto zaprosil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie widzisz. Zaraz was wszystkie zaproszę ;) albo jak widzicie to napisałam post na stronie... A jeszcze była wcześniej A. D. ale nie widzę jej teraz. To któraś z nas była??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Hey dziewczyny czytam was ale na razie nie mam siły pisać. Też wolę FB nie tutaj , jak można to dajcie znać jak was znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka no co Ty sie wiekiem przejmujesz?:) Nie wyglupiaj sie:)! pewnie fajnie poogladac takie rzeczy na usg:) takiego widoku nic nie zastapi:) Momi, jak wybralam luteine to z reguly okres po 2/3 dniach dostawalam. i przyznawac mi sie kto ma takie ladne zdjecie "od tylu" w tej sukni slubnej:) bardzo fajne zdjecie...takie proste, a zarazem ma to cos w sobie:) martucha ja to nie wiem, ktora to Ty...tak samo nie wiem ktora to Brzoskwinka:/ kojarze tylko Papi, bo pisala o turystyce (wnioskuje po uczelni)...i kojarze jeszcze, ze ktos pisal o technikach dentystycznych, ale nie pamietam ktora:/ skleroza;P Pesteczka wpisujesz na fejsie w wyszukiwarce "forumowiczki" i polub strone, a dalej czekaj na "wezwanie" martuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha znalazlam Ciebie przypadkiem...zaprosilam Cie. inicjaly AP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to pisalam jakie inicjaly mam. w razie tworzenia tabelki dopisze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polubiłam :P E.P to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
To pisałam ja rzecz jasna znaczy sie pesteczka to E.P, nietrudno poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak mnie widzisz Pesteczka to zapros do znajomych, bo ja nie wszystkich widze...a najlepsze, ze jest juz 8 osob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×