Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość śmieszka000
to znowu ja. Mam pytanie odnośnie becikowego. Czy aby dostać je należy być przed 10 tyg ciąży u lekarza mogła by mi któraś z was wyjaśnić na czy to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja też miałam infekcje. A lekarz nie moze tak wcześnie zobaczyć ciąży. Knias okres przyszedł?? Martucha co Wy robiliscie że aż w szpitalu się znalazłaś? ;) Aż się zestresowałam. Może lepiej nic nie robić.. A kawę jedna słabą można. Ja mam ciśnienie 90/60 albo mniejsze :/ to nawet muszę. Momi trzymaj się! Jak Ci się owulacja rozkręci to jeszcze bliźniaki będą ;) Kurcze. Nie mamy tu bliźniaków! To może Tajska. Te leki, które bierzesz powodują mnogie owulacje :) W końcu musi się coś odblokować. Ale byłby szał! :D Wielka kumulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszko tak jest - do 10 tygodnia musisz być na pierwszej wizycie. Tygodnie są liczone od ostatniej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ja juz w lepszym nastroju. W koncu piateczek i pierwsza w tym miesiacu wolna sobota. Na dodatek na 15 mam rozmowe o prace. Sama nie wiem,nastawiam ze sie nie uda bo dziwnie smierdzi mi ta firma (stanowisko przedstawiciela medycznego).zadnych info na necid,zadnej strony internetowej,zadnego forum z opiniami,nawet siedziba jakas podejrzana (w bloku??). I tak pojade ale sie nie nastawiam. Jakby sie udalo to temat ciazy troche sie przesuwa als skoro przez 8 cykli nie wyszlo to czemu mialoby cudownie wyjsc teraz? Ale nadzieje mam. Owu przyszla jakos wczesniek, ksiazkowo :P az nie moge sie napatrzec na moj prawie idealny wykres temperatur. Mialam przyjac strategie z przytulaskami i poszlo sie... Wiec seksik byl codziennie :D mimo ze sie nie sprawdza w moim przypadku. W przyszlym tyg mam wizyte u gin,decydujaca bo jak sie kobieta nie ogarnie to ja zmieniam! :) a poza tym - nie jadlam jeszcze truskawek!! Czekam do soboty i jak juz kupie to cale kilo zjem na rozne sposoby. A drugie kilo nastawie na nalewke (jest obledna :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Basia
Karnatka jaka firma? Ja jestem takim przedstawicielem medycznym może coś o tej firmie słyszałam,... Pracowałaś już jako przedstawiciel medyczny czy to twoja pierwsza firma? Jeśli miałabyś jakieś pytania odnośnie rozmów itd. Służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka poprostu tak nas ponioslo ze zaczelam krwawic. Wieczorem po szalenstwach jeszcze nic a o 5rano mnie kałuża krwi obudzila. Na szczescie jakies naczynko czy cos peklo i 3dni w szpitalu pod kroplówkami tylko... Karnataka to teraz pewnie sie uda. Odciagniesz mysli od zajscia w ciąże, nowe zajęcie i raz dwa wyskocza dwie kreseczki ;D Ja mialam już nadzieje że owu jednak byla, bo temp trzymala sie wysoko dosc a dzisiaj niby7dp i temp spadła pod kreskę... no zobaczymy. Wczoraj jeszcze starania byly wiec moze na dniach przyjdzie ta prawidlowa ;) jak pogoda Dziewczynki? u mnie wkońcu słońce :D trzeba jakoś fajnie zaplanować dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
evilinka Jeszcze nie ,ale idzie :( widze po sluzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) evilinka żeby pdnieść ciśnienie nie musisz wcale wypić kawy :) możesz wypić szklankę słodkiego soku np,coś słodkiego zjesc,albo coś słonego.cukier i sól podnoszą ciśnienie :) ja dzisiaj rano miałam 101 /54 ale głowa mnie nie boli,więc bez sensu je sobie podwyższać.a niższe ciśnienie nie jest jakies groźne,z wysokim ciśnieniem może być już gorzej. a bliźniaki to faktycznie skutek uboczny clo,ale to się zdarza bardzo rzadko.i przy bardzo wysokiej dawce .na mnie jak widać nie podziałało bliźniaczo :D martucha ten spadek temperatury był 7 dnia po owulacji ?:) taki spadek temperatury poniżej lini może być podczas zagnieżdzania się zarodeczka :) no i bez szaleństw martucha tam :) już wszystko okey jest ?:) u mnie zimno ;/ cięzarówki jak się czujecie ? papi,laurka,evilivka,goalka i ... kurcze wiecie że nie pamiętam wszystkich :) a i taka tam dziewczyna :) u mnie są delikatne mdłości i przeważnie są poranne,czasami mijąją szybciej,czasami trochę dłużej zagoszczą ale są do przeżycia,najgorsze jest uczucie głodu i mulenie żołądka. dzisiaj rano jak mnie muliło to zjadłam bananka i jest okey :) teraz czuję cię dobrze :) wczoraj mnie brzuch bolał i jajnik ale dzisiaj jest okey :) i śpi mi się już lepiej :) jutro mam wizyte :) juz nie moge się doczekac :) :* co u Was dziewczyny ?:)miłęgo dnia :* gosć M odezwij się :) wszystkie się martwimy i czekamy na jakieś wieści :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka to ty jestes na tym zdjęciu co wstawiłaś ostatnio ?:) jeszcze CI nie widać za bardzo brzuszka :) przynajmniej z tej perspektywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to było prawie 5 lat temu :P Jak byłam w ciąży z synem. Bo dziewczyny wcześniej pytały czy można parę razy dziennie jak się jest w ciąży ;) Teraz to już nic się nie dzieje. spadek był dzisiaj rano, ale ten wykres w ogóle jakiś taki płaski :/ nie podoba mi się... A co najśmieszniejsze to to że dzisiaj rano w kuchni leżało nadpsute jabłko i kazałam mężowi wynieść na balkon do królika bo mnie aż cofnęło :P Właśnie evilinka nic nie widać po tobie ;) A jakie włoski śliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej dziewczyny u mnie w końcu weekend ,Zimno strasznie jest u mnie a tak chciałam się poopalać.. dzisiaj byłam na tańcach i właśnie tańczyliśmy cha-che . Uwielbiam ten taniec. Nie jest on szybki więc nic nie powinno się dziać, ale teraz trochę świruje i mąż musi mi tłumaczyć że nic złego się nie dzieje bo przy byle czym już myślę że coś jest już nie tak. To przez to, że poroniłam i teraz martwię się bardziej... Dobrze że mnie piersi bolą i mam zgagę to chociaż to mnie uspokaja. Głupia jestem bo wczoraj naczytałam się o pustych jajach płodowych i o innych rzeczach i zaczęłam o tym rozmyślać ... Brzoskwinka też masz jutro wizytę?? Ja już o 8 wejdę do gabinetu:) A co u reszty ??Gdzie się podziewace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dostałam jakiejś super mocy :P dwie chaty posprzątane, drugie pranie zaraz wieszam i wkładam kolejne, naczynia umyte, obiad też gotowy. Jeszcze tylko się wykąpać, zakupy zrobić i spacer zaliczyć... Masakra :P jak wieczorem padnę to do jutra nie ruszę palcem :P U nas słoneczko świeci, ale chłodny wiatr wieje więc w krótkim rękawie chyba nie ma co wychodzić. Padam już, a jeszcze trzeba ruszyć dupsko na dwór... :P Spadam. Może wieczorem jeszcze się odezwę :* buziaki dziewuszki ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Was tez tak pobolewal brzuch na poczatku? Czuje caly czas skurcze jak na okres i boje sie, ze moge stracic malenstwo ;( Zadzwonilam do lekarza aby umowic sie na 1 wizyte i jest on dopiero pod koniec lipca. Chyba w takim razie pojde prywatnie no bo czekac ze wszystkim az do 12 tygodnia? Masakra. Babeczka jeszcze powiedziala mi ze wszystkie badania mam zrobic dopiero w polowie czerwca i to przepisane przez lekarza rodzinnego. Dziwna ta polityka we Francji:/ No nic. Martwie sie tylko tymi bolami, ze moze to byc ciaza pozamaciczna. Test powtorzylismy jeszcze raz dzisiaj i kreska wcale nie jest mocniejsza, a na plytkowym prawie niewidoczna, trzeba wiedziec gdzie patrzec zeby ja zobaczyc. Co najsmieszniejsze to plytkowy jest niby bardziej czuly niz paskowy a mi wychodzi na odwrot. Mecze sie tez caly czas z sikaniem, bo co 20 min musze leciec na siku. Chyba przez to wszyscy raz dwa sie dowiedza w moim centrum. btw internetu nadal nie mam:/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martucha. No dziewczyny to zdjęcie sprzed 2 tygodni. Teraz już każdy mówi, że widać :) W ostatnim, 13, tygodniu wywaliło mi piłkę. Znalazłam w szafie spodnie, które dziwnie dopasowane są tylko w pasie jakieś dziwnie szerokie. Wyjęłam pasek i mam na teraz :) Karnataka - ty się nie zdziw, jak "wpadniesz" tak jak rybcia i ja :P Też planowałam na styczeń - luty rodzić. A tu klops. Tak to jest. I jaka nalewka z truskawek?! :P Ty lepiej rób kompociki i soki ;) No, ale przepis możesz dać :P Im dłużej poleży tym lepiej...za 2 lata będzie jak znalazł. Ja z aronii i malin robię. Papi - tańcz na zdrowie! Ostatnio odpaliłam sobie jakieś inne ćwiczenia dla ciężarnych na youtubie. A tam brzuchaczki tak skaczą że ja się zasapałam cała :P A one już tak wysoko w ciąży... Brzoskwinko - banany są super dla ciężarnych. Ja wsuwam codziennie jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werrona - jedz sobie żurawinę suszoną na pęcherz. Nic innego nie łykaj. Do mycia okolic intymnych najlepsze szare mydło - to rada mojego lekarza. Jeśli chodzi o bóle. Też miałam i tez bałam się jak Ty. To normalne. Dobrze jest brać nospę wtedy, aby niwelować te skurcze. Też czułam, że zaraz mnie rozerwie i okres wybuchnie. Ale mam nadzieję że nie jest to ciągły ból? Długo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny u mnie dzis spadek formy mam urlop i cały dzien leżymy niewiem czy znów zapalenie pęcherza mnie nie bierze, sikam co 10 min ;P staram sie dzisiaj jak najwiecej spac. Werona mnie tez bolał brzuch na poczatkutop normalne., czekam na przyszłotygodniową wizyte.jutro 14 tc ,ale to leci;)u mnie zimno dzis brr 10 stopni, mam nadzieje ze lato będzie lepsze i cieplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - u mnie tak samo. Niby 16 stopni, ale jak w katance wyszłam i szalu to zmarzłam :/ Noce znowu zimne, brrr. Dobrze, że nasze maleństwa mają grzanie od środka ;) Rosołek gotuję to też się ogrzeję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
mnie bolał tak z trzy dni ale nie były to właśnie takie ciągłe bóle tylko tak czasem łapało i potem jakiś czas przerwa . teraz już spokój ale to chyba normalne:) znowu mnie dzisiaj bierze na płacz , taka płaczka ze mnie. teraz na przykład jak weszłam na forum pomyślałam sobie jak jeszcze pare miesięcy temu starałyśmy się wszystkie, z niecierpliwością czekałyśmy na 2 kreski a teraz nam się udało :)jakoś szybko się wzruszam. Ja dzisiaj mam fioła na punkcie bananów , zjadłam już ich 3.Podobno pogoda ma się poprawić po weekendzie ,bo dzisiejsza to jest fatalna.. śmieszka doczytałam o tym becikowym się pytałaś i to właśnie jak ktoś ci tam napisał do 10 tyg teraz chyba 1000 zł się dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli dosc czesto, nie wiem czy to tez nie jest przypadkiem od zatrzymywania moczu, bo czasami jestem u pacjenta I sie zagadamy a nie ladnie tak wyjsc, wiec czasami i z godzine przetrzymuje. Evelinka po zurawinie to ja dopiero sikalam jak szalona jak mialam kiedys zapalenie. Ale sprobuje, nie mowie nie, a noz pomoze:) Dzieki dziewczyny za uspokojenie, zobaczymy jak bedzie w weekend. Jeszcze dzisiaj zadzwonie do prywatnego gabinetu zeby umowic sie na wizyte w 6 tygodniu, zeby serduszka posluchac. Moj M juz sie nie moze doczekac I caly czas sie dopytuje kiedy moze powiedziec:) Pozdrawiam I zycze Wam milego weekend i do poniedzialku; chyba ze jakims cudem w koncu naprawia ten internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Hej Wam Boze ile wyscie napisaly :) Gdzie wy widzicie zdjecie evilinki? :) Pytanie smiale do ciezarnych, czy Wy tez macie tak ze jak sie podniecicie to Was brzuch boli? Ja jestem na etapie glupich snow erotycznych i ze strasznym bolem brzucha sie budze, mam wrazenie jakbym miala zaraz sie przekrecic Karnataka jak rozmowa? My jedziemy jutro z M dom ogladac :) jakbym chciala zeby nam pasowal i w koncu wyprowadzic sie z tego mieszkania na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
werrona umawiasz się na wizytę kiedy będziesz w 6 tygodniu od ostatniej miesiączki,tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia to normalne , kolezanki mi tez tak mówiły. a powiedzcie dziedwczyny ciężarne jak u was z sexikiem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werrona mnie bolał tak brzuch,może nie cały dzień ale czesto się odzywał,a czasami wrecz takie skurcze mnie łapały.teraz ostatnio było juz trochę spokoju ale tez mnie jeszcze czasami brzuch boli.a jak ostatnio z mezem się pokochaliśmy to potem cały dzień mnie te skurcze łapały.wiec boję się kochać z meżem wgl,bo nawet jak mnie tylko dotykać zacznie to automatycznie skurcz mam wiec myśle że to od tego .bierz nospe jak tylko zaczyna cię bolec brzuch.tej zwykłej można chyba 6-8 tabl na dobe a nospy max tylko 4 tabletki :) evilinka jesteśmy obie rude :*** laurka u mnie też zimno ;/ a wgl jak prowadze samochód to mnie plecy bolą i czasami brzuch,a jak już w dodatku prowadze samochód męza to abym tylko wsiadła od razu się zaczyna,nie wiem czy to foteli wina czy co :D papi ja też dzisiaj już ze 3 banany zjadłam :) rybcia ja tak mam :) teraz w ciaży strasznie mam ochote na sex,ale jak cokolwiek zaczynamy to zaczyna mnie brzuch boleć i lapią mnie te skurcze i z tego względu nie seksimy się ;/ jak nie ma sexu i mąż się do mnie nie dobiera to nie mam tych skurczy wiec boje się.widocznie fasolka nie chce oglądać tatusiowego sprzetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka mam to samo wole unikac bo zawsze zaraz po cos sie dzieje;/ a jeszcze ciagle mam problemy z pecherzem to juz całkiem. mąż mówi ze dzidzius najwanziejszy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten nowy system jest do bani. Na tel nie można tu normalnie pisać :/ zawieche ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka właśnie :) dzidziuś najważniejszy :) jakoś przeżyjemy :) odrobimy sobie kiedyś :) ja narazie problemów z pęcherzem nie mam odpukać :) werrona jak masz możliwośc to nie trzymaj moczu.to w ciąży nie wskazane.można szybciej złapać jakąś infekcję lub czegoś innego się nabawić. evilinka mi tez się to nowe kafe nie podoba totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka000
ale to chyba dużo chodzenia z tym becikowym jest najpierw się bierze zaświadczenie od lekarza i trzeba latać po urzędach tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczynki libido szaleje?? :P Ale racja lepiej nie przesadzać niż później żałować... któraś pytała gdzie widziałyśmy zdjęcie evilinki? na facebooku ;) laseczka jak się patrzy :P :* a właśnie dziewczyny co do tematu becikowego macierzyńskiego itd... to wiecie coś na ten temat? czytałyście dowiadywałyście się, bo ciekawa jestem. od 4 lat się pewnie sporo pozmieniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!:) chcialabym zebyscie mi w czyms poradzily, bo glupieje...w necie przeczytalam, ze jak sa cykle bezowulacyjne, to z reguly okres spoznia sie albo jest malo obfity. a jezeli ja nie mam owulacji, a mimo to okres dostaje regularnie i to obfity? to CO mi sie zluszcza w srodku, jezeli potencjalnie nie mam owulacji?? bo zglupialam:/ Brzoskwinko chcialam Ciebie jeszcze o cos zapytac...czy jak bralas CLO, to widzialas, ze mialas bardzo duzo sluzu takiego ciagnacego sie, przezroczystego...sorki za porownanie, ale cos jak taki glut?:D bo ja tak mam, a do tego klucie, ciagniecie w jajnikach albo w pachwinach...i nie wiem, czy to efekt CLO? bo ja ten sluz czesto widze na papierze toaletowym. nawet dzis widzialam, a @ mam dostac dopiero 4 czerwca. kobieto organizm jest jednak mega skomplikowany...:/ tak samo czytalam, ze pecherzyk srednio rosnie 2mm/dzien (tak jak ginekolog mi kiedys mowil), to jak owulacji nie mam, bo nie ma pecherzykow od 11-13dc, to na jakiej podstawie mam taki sluz i taaki okres?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×