Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Piękny poranek leje jak z cebra i 15 stopni oddawać lato :/ Martucha to pewnie po okresie tak masz, ja tez ostatnio miałam właśnie nie przed a po okresie taką agresję że bym gardło przegryzła pierwszej napotkanej osobie. i robiłam awantury z niczego. Takie chyba zaspane pms :P Jadę zaraz oglądać sklep , cena w ogłoszeniu 500 zł + opłaty, po rozmowie telefonicznej urosła już do 2000 zł łacznie, ciekawe ile na żywo wyjdzie. Ale punkt dobry, pasaż handlowy królewski przy Targu Węglowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
No właśnie nerwusie - idź do dobrego gina i ureguluj te swoje cykle to i nerwy przejdą ;) Spokojnie, jak wróciliśmy po 2 latach do PL to też było różnie - bo to nagle inne otoczenie. Niby stare śmieci, a jednak jakoś zmiana tak na człowieka wpływa. Co do mebli to mężczyźni już tak mają ;) Znam to. Nie wnikaj i tak będzie jak Ty chcesz przecież. Od czego ci faceci mają swoje mądre żony? Jak żona urządzi gniazdko to na lata. Ale mi się nie chce robić, masakra. Czeka na mnie strona internetowa, kupa zdjęć, rozliczenia, oferty...o matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka - targuj się! Jak będziesz miała sklep to może zalecę tam do Ciebie. Tylko zaopatrz się w pieluchy i inne gadżety dla maluszków ;). Mąż ma przyjaciela w Gdyni i może się wybierzemy w tym roku do Trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka mam to samo, ledwo się zwlekłam z łozka . A koło 15 tej mam być na starówce , więc wypadało by się ogarnać . Na razie siedzę sobie i meble sklepowe oglądam na alegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Leje jak z cebra :/ I weź tu wyjdź gdzieś :/ Evelinka no bede myśleć , na stacjonarnym to już inna bajka, bede myśleć o jakimś towarze w komis albo na odroczone płatnosci , teraz kryzys to dużo firm chetnych wstawić swój towar gdzieś aby się sprzedał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Laurka pisz nam odrazu po wizycie kto tam w tobie mieszka :-) Martucha ale ten remont to tu w Polsce robicie tak?bo gdzies niedoczytalam :-) nie martw się każdy ma gorszy dzień,my jak robimy jakiś remont to tez zawsze warcze na męża, nie wiem czemu:-) Goalka mnie tez czasem boli brzuch ale to pewnie normalne :-) gorszy jest ucisk w dole pleców :-) Dzisiaj z telefonu pisze bo mała wisi od rana na moim laptopie i powiem wam ze jakoś tak nie mogę się odnaleźć :-) Martucha oszczędzam się :-) wszyscy mnie oszczędzają, nawet kwiatów przed domem nie mogę podlać :-) Zapomniałam co miałam jeszcze napisać :-) życzę wam miłego dnia dziewczynki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej (to ten gosc z wczoraj :) ) testu nie robilam.wieczorem przyszlo mi powiadomienie ze moj cykl zacznie sie dzisiaj.ale wedlug ovuview i swojego poprzedniego cyklu powinnam dostac w poniedzialek. poczekam do wieczora, jesli nadal bedzie tak samo to rano robie test. chwilami dziwnie boli mnie brzuch, czasami jakby jajniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus232
Hej dziewczyny. Jestem tutaj Nowa :) czy mogę się dołączyć? Tak samo jak wy w tym miesiącu będę testować. Jestem po pierwszej "kuracji" clostilbegyt. Bardzo czekamy na maleństwo ale cos narazie nie wychodzi. Monitoring był, bajeczki pękło a teraz czekam na rezultaty. Gorąco was pozdrawiam i myślę że mnie przyjmiecie do swojej grupy. Pozdrawiam. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus232
Jajeczko pękło :p nie bajeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Agus jestes druga osoba tutaj, ktora bierze CLO- ja tez biore:) A powiedz mi w jakich dniach bierzesz i po ile?? Moj pierwszy cykl z CLO byl bezowulacyjny...drugi prawdopodobnie tez choc przedluzyl mi sie cykl, wiec nie wiadomo, czy owulacji pozniej nie bylo...Dwa ostatnie cykle mialam 37 i 36 dni i dopiero w 3 cyklu z CLO jest efekt- pecherzyk:) Ale zobaczymy, czy peknie albo czy w ogole dojdzie do zaplodnienia:) Czytalam, ze u niektorych kobiet CLO od razu daje efekty i w 1 miesiacu mozna zajsc, a u innych po paru cyklach od 3-6 cykli brania leku. A dlugo sie starasz czy lekarz od razu CLO zapisal?? U mnie bylo tak, ze chyba w lutym poszlam robic badania hormonalne i w marcu mialam pierwszy monitoring- brak owulacji, to gin zapisal mi od razu metformax i clo...kwiecien,maj- cykl bezowulacyjny no i teraz w czerwcu jest pecherzyk:) Bardzo bym sie cieszyla jakbym teraz zaszla w ciaze, bo termin porodu wypadlby na marzec, a ja w marcu urodzilam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikutełek
Idealny wątek dla mnie, hej wszystkim już ciężarnym i starajacym. Ja należę do tych drugich . Pierwszy miesiąc starań po tabletkach antykoncepcyjnych. Czytanie o objawach ciąży (niech tylko jakiś odczuję psychika wariuje), wózek wybrany imiona też, codziennie robienie testu i jedna kreska ;( wiem że jestem niecierpliwa ale tak bardzo chcemy mieć maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikutelek zapraszamy!! :) jakby co to na gorze Nowe Staraczki macie tabele i mozecie sie dopisac, to bedziecie mialy wglad w swoje cykle, termin miesiaczki itp:) kikutelek ja tez zaraz po odstawieniu wzielam sie za starania. w grudniu bralam ostatni raz yasminelle i od stycznia starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
witomy ;) dobra ja idę się ogarniać bo nie wyjdę dzisiaj o 14 tej muszę wyjść a ja siedzę na lozku i medytuje czemu znowu pada :P tajska weź mnie kopnij na rozpęd bo nigdy nie pójdę :P a muszę paczki spakować i głowę umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus232
Kochana CLO brałam od 3 dc do 7dc. Obecnie jestem w 24 dc a cykle mam różne, zazwyczaj 29, 30 dniowe. Robiłam badania hormonalne i rozszerzone badania męża. U niego wszystko było ok. Ja chyba nigdy owulacji nie miałam bo po monitoringu i informacji gina że owulacja najprawdopodobniej będzie tak mnie bolał jajnik że myślałam że umre :p z tego co pamiętam to wszelakie tabletki na mnie szybko działały, może i dlatego CLO od razu rozruszalo sytuację. :) a ty jak kochana kiedy następny monitoring ? Jak się czulas po CLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikutełek
tajska dziekuję cmok ;*, też brałam yasminelle i to pare lat. Czyżby mnie czekało CLO (cokolwiek to jest) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka pytalas mnie o monitoring. wydaje mi sie, ze w tym cyklu jeszcze odpuszcze i nie bede patrzyla, czy pecherzyk pekl, czy nie...jak nie zajde w ciaze, to w przyszlym cyklu, jak pojde do gina, to znowu zobacze, czy jest pecherzyk, a jak bedzie, to wtedy na pewno pomysle o tym, zeby znowu isc na monitoring i zeby zobaczyc, czy pekl...na razie to jest 1 cykl, w ktorym stwierdzono pecherzyk (w koncu pierwszy cykl od 6 miesiecy!!:/). na razie ciesze sie, ze w ogole cos ruszylo i oboje z M cieszymy sie, ze sa efekty. oczywiscie chcialabym zajsc w ciaze, ale na razie na pierwszym miejscu postawilam to, ze jajniki zaczely pracowac:) nawet nie wyobrazasz sobie, jakie ja mialam przejscia z miesiaczkami...:/ dlatego glownie anty bralam:/ Goalka a po ilu cyklach u Ciebie udalo sie? nie pamietam:p w ogole bralas jakies wspomagacze, czy ciagle starania? my od niedzieli codziennie staramy sie, ale dziwnie sie czuje...z reguly 2 razy w tyg wystarczalo mi, a teraz mam wrazenie, ze czuje przesyt seksu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajska ty jesteś jakąś dziwna mieszkasz z rodzicami , do faceta wpadasz na seks i staracie się o dziecko. A co jak zamieszkacie razem i okaże się że nie pasujecie do siebie ,a ty już będziesz w ciąży. Dziwna kolejność , najpierw trzeba kogoś poznać, pomieszkać z nim , zobaczyć czy do siebie się pasuje, a takie spotkania na seks, to nic nie mówią o tym jaki człowiek jest na co dzień. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka wrocisz pozniej do nas, to poczytasz;) agus232 ja od momentu, jak zaczelam brac metformax i clo, to wlasnie cykle wydluzyly mi sie i jestem ciekawa, jak bedzie teraz tzn ile obecny cykl bedzie trwal. do kwietnia nic nie bralam i cykle jak w zegarku 28 dni...a teraz w 12dc mialam monitoring (w poniedzialek dokladniej) i pecherzyk 20mm...i jestem naprawde ciekawa, czy cykl znowu bedzie trwal ponad 30 dni, bo w sumie pecherzyk prawidlowy urosl juz i na dniach teoretycznie powinien peknac. monitoring ustalam, jak tylko dostaje miesiaczke, bo przez te opoznienia nie mam, co wczesniej planowac i zaklepywac wizyty:/ monitoring ustalam od 11-13dc. moje poprzednie cykle podobno byly bezowulacyjne, chociaz tez bylam w wyznaczonych dniach na monitoringu i nic nie bylo...moze pecherzyk pozniej urosl albo faktycznie brak owulacji. ginekolog mowil mi, ze z owulacja jest roznie i nie ma co sie sugerowac, ze jak ktos ma cykle 28 dni, to w polowie cyklu zawsze peknie pecherzyk. mowil, ze ma pacjentki, co maja cykle 28 dni i owu dopiero jest 18/19dc- wiec sama widzisz, ze roznie i teoria na temat metody kalendarzykowej idzie do kosza!:D juz pisze Ci jakie objawy po tabletkach... metformax - przez pierwsze dni bolal mnie zoladek i mialam biegunki. do tego metaliczny smak w ustach i nie chcialo mi sie w ogole jesc. teraz jest ok, ale zdarza sie, ze zoladek delikatnie pobolewa mnie...:/ zazwyczaj wtedy znowu mam biegunke:/ clo - w pierwszym cyklu nie czulam nic...nawet nie odczuwalam jakichs boli w podbrzuszu (moze jakies delikatne). w drugim cyklu juz cos bardziej czulam, a w obecnym ze konkretnie cos sie dzieje, bo ciaglo mnie bardzo i pojawialy sie takie bole, jakbym miala okres dostac. mialam wrazenie, ze w podbrzuszu cos mi puchnie...zanim poszlam do lekarza na monitoring, to odczuwalam, ze bardziej ciagnie mnie po prawej stronie i okazalo sie, ze w prawym jajniku jest pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikutelek yasminelle bralam, bo to sa dobre tabletki anty przy pco (podobno maja malo hormonow). a co do clo (clostilbegyt), to biore dlatego pozniewaz nie mialam owulacji i nie rosly mi pecherzyki. wlasciwie to po pierwszym usg lekarz od razu dal mi leki, a wiem ze niektorzy lekarze zwlekaja z tym i mowia, ze jak po roku staran nic nie wyjdzie, to wtedy wdraza sie leczenie i robi sie badania. lecze sie prywatnie, to moze dlatego ze strony lekarza byla od razu reakcja..choc nie mowie, bo moze na nfz tez sa lekarze, ktorzy od razu reaguja, a nie czekaja. kwestia na jakiego sie trafi i chyba nie ma roznicy czy prywatnie, czy przez nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu wpadac na seks to mozna do burdelu - to po pierwsze. po drugie kiedys pisalam dlaczego jeszcze nie mieszkamy razem i to nie zmieni sie do konca tego roku...chyba, ze zajde w ciaze. mojego faceta nie traktuje jak jakis czajnik, ktory mozna kupic, wyprobowac, a jak nie sprawdzi sie, to oddam do sklepu- to jest czlowiek, a nie rzecz. mielismy wiele roznych sytuacji i zawsze moglam polegac na moim M, a tak samo on na mnie. jakbysmy do siebie naprawde bardzo nie pasowali, to wyszloby to juz kiedys...a jestesmy 8 lat ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jestem jeszcze na chwilę , kawę pije bo mi się we łbie coś dzisiaj kręci i włosy susze, a trzecią ręką klepię w klawiaturę :P Tajska olej gościa , komuś znowu się zaczyna nudzić widocznie i nie wie co zrobic ze sobą, może niech idzie pobiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Hej nowe dziewczyny - wpiszcie się do tabelki i zróbcie się na niebiesko z opisem pod postem. Wtedy łatwiej pokojarzyć. Na początku mieszają się nowe osoby ;) A tak to się oswoimy co i jak. To taka moja uwaga. Trochę nas ostatnio przybywa i nie mogę się połapać. Pestka - 15 stopni to fajnie. U nas jest chyba 13. Ostatnio ciągle 10-13 stopni :/ I pada co chwilę. Prania nie mogę dosuszyć od 3 dni a czeka następne... Chcieliśmy kupić grzejnik z wiatrakiem, ale teraz nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka mnie to akurat wali, co kto pisze:) rozumiem jakby ktos mial jakies wyrzuty, jakby czytal mnie od poczatku, a tak to przeczyta pare postow i wielce madry...walic to;) chyba pogoda taka jest do dupy...wczoraj jak sprzatalam, to w pewnym momencie zaczelo mi sie przed oczami dziwnie robic. moze cisnienie bylo niskie. dzisiaj tez czuje sie taka zaspana troche, a kawe pilam...w ogole to jak jestem spiaca, to kawa nic mi nie pomaga, bo jak spiaca bylam tak jestem po kawie nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka a nie macie suszarni w bloku?? u mnie sa dwie suszarnie na klatke i bierze sie klucz i idzie powiesic sie pranie. dana suszarnie zajmujesz tylko ty:) wyschna Ci rzeczy to wtedy oddajesz klucz osobie, ktora ma nadzor nad suszarniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mnie teraz tak zmuliło jak glowę nad wanną myłam, że mało nie przewróciłam się. U mnie dzisiaj taka pogoda pół na pół rano było słońce i padał deszcz, teraz pochmurno i dalej leje:./ A siorka mnie dobija że w Wawie upał i w krótkich spodniach chodzą . Uduszę ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie suszarnie są w piwnicy, ale nie używa się ... bo stwierdzili że skzoda kasy na ich ogrzewanie wydawać , więc nie wiem po uj są zrobione zeby stać . Właśnie muszę znaleźć klucz do piwnicy i mój rower odkopać o ile go nie ukradli jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikutełek
mój Gin (pracuje z moją mamą już dobrych pare lat i widziała go w akcji ;) a komu zaufać jak nie mamusi ) chodzę do niego od samego początku i powiedział że odstawić tab anty i się poprostu starać, jeżeli po 3 miesiącach nic nie będzie wtedy poszukamy przyczyny. Wiem wiem że to pierwszy miesiąc starania ale same rozumiecie. Cykl 5 czerwca i seks codziennie przynajmniej raz. Co do owulacji, pęcherzyków to czułam że coś tam się dzieje ból, przeźroczysty śluz bleee ale pytanie czy się udało. Poczekam na okres oby go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woalka00
To ja tez z goscia zamienie sie w uzytkowniczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka________26 lat______17 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______17 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______15 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______ 9tc_________21.01.2015 werrrona86_____________28 lat______8 tc________09.02.2015 anii84__________________30 lat______9 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×