Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość evilinka
O matko Pestka - jakie 90? :P Dobrze zmierzyłaś?! Nie wyglądasz na 90 cm pod biustem. Zmierz no babo ile masz tych cm pod biustem i ile masz w samym biuście to Ci powiem jaki rozmiar powinnaś nosić :) Nie wierzę, że tyle masz... Ja to oglądam wszystko, ale kupię jak będę pewna na 100% co będzie. A o tych kobiecych rzeczach wiem, pamiętam. Dostałam już dawno całą listę - wkładki, laktator na wszelki wypadek czy majteczki poporodowe i te wielkie podpacho-pieluchy....;) Ale to zdecydowanie mniej przyjemny temat. Tak samo jak popękane wnętrzności po porodzie czy rozwalony pęcherz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ale bobas numer Ci wywinal...:) Wrocilam z basenu, to wchodze szybciej w neta na komorce, a tam wiesci, ze nadal nic...och...nie dobrze. Ale czekamy dalej:) Taka tam dziewczyna ja tez na razie nie pracuje. Umowe mialam do maja:/ Dzisiaj ze swoim M rozmawialam, ze pracy moge szukac intensywnie, a co jesli zajde w ciaze- to jak z praca? Powiedzial, ze takie zycie i musimy poradzic sobie. Mnie wlasnie dobija to, co nie raz Ewelinka poruszala - znajomosci i nawet sa checi, zeby szukac pracy, to normalnej pracy nie znajdzie sie. Wiecie, ze nawet sprzataczki, ktore pracuja w budzetowkach nie sa z przypadku? Ale to dlugi temat i moje obserwacje, jak pracowalam w takim miejscu:/ Gorzej jak jest koniec kadencji, to wszyscy wszystkim w tylek wchodza, a jak wygra jakas partia, to zaraz swoich wsadzaja na stolki w urzedach i istnieje ryzyko zwolnien, czy "niby" redukcji stanowisk, a zaraz nowe stanowiska pojawiaja sie z nowymi osobami...Dlugi temat:) Ja czy pracuje, czy nie to i tak odczuwam stres;) Od kilku lat chodze taka jakas nerwowa:/ Wydaje mi sie, ze duzy wplyw na to mialy tez studia:/ Taka tam dziewczyna a jak sie czujesz? W ogole nie wiem, czy juz pisalas, czy nie, ale juz corce mowilas, ze bedzie miec rodzenstwo? Tyle tych wiadomosci przewija sie, ze niektore informacje umykaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka niestety dobrze :P u mnie to inaczej widać bo niska jestem mam 160 w kapeluszu i na szpilkach :P nie mam centymetra ale mam gdzieś miarkę budowlaną mogę się zmierzyć : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka ja to oprocz tego, ze balabym sie o dziecko, to balabym sie tez o te rzeczy jak: popuszczanie moczu po porodzie, ze bede bardzo popekana albo za ciasno zszyja mnie i tez bede miec problem, albo jakies luzy w pochwie:/ Kiedys na tvn style ogladalam te operacje u dr Szczyta, to byla jakas dziewczyna, ktora zszywala po porodzie studentka medycyny i podobno tak zszyla ta dziewczyne, ze miala wielka kluche...Przez ta kluche miala problem z uprawianiem seksu i wiadomo bylo go baardzo malo. I najgorsze, ze jej maz odszedl do kochanki, a ja zostawil z dzieckiem. A dziewczyna naprawde szczupla, zgrabna, ladna i wygladala na bardzo sympatyczna. Balabym sie tez tego, ze zwlekaliby z cc, a dziecku cos mogloby sie stac...Niedawno na interii czytalam juz kolejny przypadek, gdzie olali pacjentke. Kaza rodzic dzieci, a kurcze nie szanuja pacjentow i w dodatku oszczedzaja na nich:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka to jestesmy prawie rowne, bo ja mam 158cm :P Tez wielka...ale ja powinnam byc o wiele wyzsza tylko niestety przez problemy z hormonami nie roslam i wzrost stanal mi, jak mialam jakies 10/11 lat:/ Zmeczona jestem po tym basenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dlatego już wolę żeby mi brzuch cięli niż tam na dole :P Lepiej mieć bliznę niż nie móc siedzieć na d**ę i zero seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Evilinko zdecydowanie mniej przyjemny temat, ale ważny :-). Czyli teraz ty na początku lipca będziesz miała szansę poznać płeć :-). Tajska ja teraz jestem okropnie przeziębiona. Oddychać nie mogę i spać przez to, dlatego siedzę na necie. Mówiłam już córce dawno :-D. Nie może się doczekać, każdego dnia sprawdza czy brzuch mi urósł, całuje po brzuchu i mówi, że to buziaki dla braciszka albo siostrzyczki. Gada i gada o dzieciach dzień w dzień, że małe dzieci tego i tamtego nie potrafią itd. A jak widzi jakiegoś małego bobaska na spacerze to mówi: "Ale słodki! Też będziemy takiego mieć!". Pyta, czy będzie mogła prowadzić wózek - wszystko już zaplanowała ta moja kochana córka ;-). Zjadłabym ją, taka jest cudowna gadułka z niej :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko te złe historie są nagłaśniane, naprawdę się zdarza mnóstwo komplikacji również po cesarce. To jest dopiero wyczyn - zszyć dobrze macicę - tego nie sprawdzimy sobie same po przebudzeniu po cesarce dziewczyny. A słyszałyście, że się zdarzają problemy w kolejnych ciążach, bo jest cienka blizna i może pęknąć? Nawet po odczekaniu wymaganego czasu między ciążami. Kiedyś też słyszałam, że kobiecie przypadkiem coś zaszyli w brzuchu... Jest dużo plusów i minusów sn i cc. Ale tutaj jak widzę, że wybieracie w większości cc, to się dziwię. Niektóre kobiety (widziałam na własne oczy) wychodziły po porodzie sn w drugiej dobie do domu! A ja 6 dób po cc leżałam, bo CRP wysokie, gorączka... :-( To jest operacja dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jesusu przestańcie bo nie zasnę :P Ja i tak mam stresa przed każdą narkoza i znieczuleniem bo serce inie wiem czy się obudze a tu ta,ie historie ze źle zszyli albo zaszyli :P Ja tak czy siak cesarka i tylko w prywatnej dobrej klinice, nawet jakbym miała rok odkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Hehe , ja i tak nie mam wyjścia idę pod nóż wada serca , plus duża krótkowzroczność ja sobie mogę nagwizdać nie wybierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
taka tam dziewczyna bo to jest obawa, ze jak sn to dziecko urodzi sie niedotlenione albo bedzie porod kleszczowy i za mocno scisna glowke...masz racje, ze wszystkiego sa plusy i minusy...jak cc to za przeproszeniem nie ma jak baka puscic ani czlowiek nie kichnie, bo szycie moze sie rozwalic...sama nie wiem, co lepsze a co gorsze. mnie tylko irytuje to, ze jak faktycznie cos dzieje sie przy sn, to polozne, czy lekarze mowia, ze kazda kobieta przez to przechodzi i olewka, a z tego nieszczescie wychodzi, bo cos lekcewaza:/ do tego ginekologa, co teraz chodze, to przypadkiem byl na dyzurze w szpitalu, jak moja kolezanka rodzila. to opowiadala, ze kazdy lekarz olewal ja, a on przyszedl i dal jej jakies delikatne znieczulenie. lekarz, a lekarz a jaka roznica. moja sasiadka miala 3 cesarki, to maatko jaka ma blizne...:/ jest jedna blizna, a nad nia w niewielkim odstepie kolejna i takie cialo powalkowane:/ a znowu moja inna znajoma miala cc przy blizniakach, to blizna wyglada jak cienka, krotka linia i to wszystko. tez slyszalam, ze nie raz zostawiaja narzedzia w srodku albo jakies gaziki, ktore rozkladaja sie, przyczepiaja do organow i np gnija, a razem z gazikiem wiadomo, co jeszcze gnije:/ dawno temu ogladalam program, w ktorym kobieta pragnela eutanazji, bo gnila od srodka, bo lekarz zostawil jej tez jakas rzecz w brzuchu. kobieta w pelni swiadoma mowila, ze nie chce umierac w bolu. tak pisze juz o wszystkim, co mi sie przypomni, ale nie chce nikogo z Was starszyc. moj tata mial operowana przepukline, wiec widzialam, jak meczyl sie ze wszystkim...cc racja to operacja. wyjdzie w praniu, co ktora bedzie miec:) Wy jestescie pierwsze w kolejce, to poopowiadacie, jak to jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Tajska :-). Oprócz gorączki i CRP to się szybko pozbierałam, ale wypuścić mnie nie mogli. U mnie prędko zareagowali. Zaczęło spadać tętno - na co niby mieli czekać? Aż się unormuje? Chyba bym pozabijała..... 30 sekund, ja już na stole leżałam ;-). Tak to pilnowała mnie tylko jedna położna oczywiście, a lekarz czasem wpadał sprawdzić jak tam idzie. Ale jak tętno spadło wszystko się potoczyło błyskawicznie. Było kilku lekarzy, pielęgniarek z pięć albo więcej, każda coś innego robiła przy mnie. Jedna cewnik zakładała, inna jakąś aparaturę podłączała.... Zamieszanie roku ;-). Kiedy to było... Byle ciążę donosić, a poród jakoś zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Z ciekawości aż sprawdziłąm cenę w nalepszym prywatnym w gdańsku szpitalu , cesarka 6000 zł , da się przeżyć cenę , 500 zł miesiecznie i za rok odłozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salve w Lodzi cesarka kosztuje 3900+ wizyta kwalifikujaca ktora kosztuje ze 150zl. Jeszcze taniej niz u cb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No nie do Łodzi nie bede jechać :P Ja patrzyłam na Swissmed Gdański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
W Białymstoku 2000 i warunki jak w hotelu. Oddzielna sala, wszystko przy dziecku robią a matka odpoczywa...co miasto to inne ceny. Tu jest bieda dlatego tak tanio. Ja nie chcę tam rodzić bo boję się tej odległości - ponad 100km. Ale znajome jeżdżą i chwalą wszystkie. Ja tak jak Tajska boję się porodu. Bardziej boję się tylko śmierci męża. Słyszę same potwornosci nt porodu sn - od regularnych uduszeń, po kalectwo i śmierć matki. U nas jest opinia że co 3 poród kończy się katastrofą :( Dlatego omijam temat porodu teraz. Dość już przez to nie spałam nocy. Też oglądałam program o tych operacjach razem z mężem. Oglądałam ten odcinek i płakałam Tak jest w elckim szpitalu jak ta kobieta opisywała. Miałam wrażenie że jest stąd jak mówiła. Mam nadzieję że mnie to nie spotka ani porod z komplikacjami. Tutaj cc nie robią. Chyba ze masz zaświadczenie jak Pestka :( no i jak tetno zniknie to też :( Dlatego też tyle ćwicze żeby dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mdłości wróciły. Może nie takie mocne ale też męczące. Wczoraj myślałam że to jednorazowa akcja ale dziś jeszcze gorzej. Przynajmniej wiem że mój mały żyje. Kto testuje..dzisiaj ktoś testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Cześć dziewuszki moje kochane. Dzisiaj was czytam na raty po 5,10 postów... Tak na świerzy temat porodu. Ja już mówiłam, miałam cc ze znieczuleniem miejscowym i sobie chwalę :p ważne jest żeby nie podnosić ileś tam czasu głowy w górę. W prawo i w lewo można. Koleżanka np po cc miała bóle miigrenowe ale to nie zawsze musi być skutek znieczulenia. Ja boję się właśnie tej blizny ponownie rozcinanej a w porodzie naturalnym to boję si tylurrzeczy że zabrakłoby miejsca do opisania... Pesteczka ale super z tym sklepem. Towar masz to tylko wystawiać na półki i sprzedawać. Rybcia przerypana sprawa. Nie wiem co ci doradzić. Ja pewnie bym się przemęczyła do podpisania umowy i tyle... Laurka no to jeszcze trochę pobędziesz w niepewności...dzidzia ma nas gdzieś i nie chce zaspokoić naszej ciekawości. :P Evilinka ty zmarźluchu butelka z ciepłą wodą i na nogi. To napewno zatoki a nie jakieś inne świństwo?? Goalka ty chudzino!! :p oddam wam laski po trochu :p :D Taka tam dziewczyna słodka ta twoja córcia ;) też taką księżniczkę chcę... anii gratuluję bo chyba jeszcze niegratulowałam ;) witam nowe dziewczyny. Poopowiadajcie coś o sobie. Co robicie? czy mmacie męzów czy facetów itd... Momi tajska trzymam kciuki za was... ktora z was kolejna?? To teraz co u mnie... ściany w gładzi. Sufit nam się na głowę dzisiaj walił... co za rudera!! :/ śpimy u szwagierki bo u nas schnie wszystko. Jutro mąż będzie tarł i malował a w piątek panele. Dzisiaj kupiliśmy za jednym zamachem i panele i meble w brw byla do dzisiaj promocja i wychaczylismy piękną szafę za grosze. Do tego komoda i stolik i WSZYSTKO w JEDNYM kolorze :D :p jeszcze firanki żyrandol i takie tam drobne dodatki... ;) ciesze sie jak dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Lekarz mówił ze na nastepnej wizycie mu nie odpusci i będzie robił usg az sie dowiemy;P a jaka kolejna sie za mna zrobiła jak wyszłam 5 kobiet czekało bo moja wizyta trwała jak 3 pacjentek: Evelinka ja tak samo wszystko juz wybrane tylko czekamy na płec. az mnie kusi isc na samo usg ale jakos sie obawiam ze ktos mi wpisze to w karte ciazy a nie chciałabym tego;P hehe co do wzrostu ja 157 cm :P wiec teraz to juz kuleczka ;) Evelinka ale na cesarke moze sie umówic na konkretny dzien wiecmdojedziesz bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Tylko z tą kliniką to jest tak, że jak za wcześnie się rodzi to odeślą do szpitala. Więc nie chcę ryzykować. Ja boję się też jeździć w długie trasy. Droga do Białego byłaby dla mnie za dużym stresem i przez to zagrożeniem dla dzidziusia.. Czy tylko ja będę rodzić naturalnie? :/ O matko. Zazdroszczę Wam chyba tych cesarek. W niektórych szpitalach można sobie wybrać - na żądanie. Niby zmieniły się przepisy i tak powinno być wszędzie, ale to tak jak z innymi przepisami - nikt ich nie przestrzega :( Śniło mi się, że krwawiłam. Kurcze co za sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus232
Witam dziewczynki z rana :) jakieś mdłości albo coś dzisiaj? :p jadę na rozmowę kwalifikacyjną. Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
evilinka ja zawsze chciałam cc teraz jednak mysle ze jak tylko będę mogła chce sn przekonały mnie dwie rzeczy, po pierwszy mam nadzieje krócej dochodzić do siebie a po drugie mam w planach drugie dziecko i nie chce bardzo długo czekać. Zrezygnowała też z porodu w prywatnej klinice wole ta kasę przeznaczyć na wózek/łóżeczko itd. Poza tym mam fantastyczna lekarke która pracuje w szpitalu i z doświadczeń koleżanek wiem ze można na nią w najróżniejszych sytuacjach liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus powodzenia, mnie nic nie męczy poza głodem i nie mogłam coś w nocy spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka ja tez na razie nie mam wskazan do cc ale mam nadzieje ze cos mi się uda wymyslic;) ja już od ponad 2 godz w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dla wszystkich pracusiów i tych odpoczywajacych. Jak najbardziej powodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej bo u mnie i to jest rarytasem, cv wysyłane w eter. Dziewczynka czy chłopiec, podobno po objawach i samopoczuciu można poznać ale najpewniejsze usg. Znajoma w 8 mc (w weekend wymacam brzusio) zawsze na usg pyta się lekarza czy na pewno dziewczynka czy nic się nie zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Agus - powodzenia. Anii - też tak stwierdziłam. 2000zł plus wszystkie wizyty w prywatnej klinice i prywatne badania - lekko ok 5000zł z dojazdami! To takie pieniądze można przeznaczyć na nowy pokoik dla dziecka z wyprawką :) 5000zł to dla mnie bardzo dużo. Mąż by to nazbierał dla mnie, ale taką podjęłam decyzję... Ktoś miał tutaj testować, a teraz nie mogę się połapać....a Ty Kniaas kiedy idziesz na betę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×