Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Hej. U mnie bez zmian. No ziana taka ze pogoda do d**y od paru dni :/ brzoskwinka ja miałam 19 lat jak zaszłam w ciąże i to w pełni świadomie. Poprostu tego bardzo chcialam. Z instynktem sie nie wygra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha no i dobrze :) im wcześniej tym lepiej :) mam dużo czasu żeby próbować ,to prawda,tylko nie mam tyle cierpliwości.Co jest warte takie życie bez dziecka?kocham mojego męża i jest mi z nim dobrze,ale jednak czegos brakuje,ta pustka siedzi gdzieś głęboko w człowieku. goalka a ja i tak trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
czesc dziewczyny :) mogę dołączyć? Okres spoznia mi sie juz kilka dni, jestem w 35 dc a na okres sie nie zanosi, tylko zaczynaja pobolewac mnie piersi. Zrobilam test w dniu spodziewanej @ i dziś i obydwa negatywy. Czyli chyba juz nic z tego ?? Jak myslicie ? Nie chce ist na bete zeby sie nie nakrecac. Poza tym temperatura mi spadla na dwa dni pod kreske, wiec myslalam ze na 100% ciazy nie ma, a dzis mi znowu sie podniosla... eh.... zawsze mialam spadek i zaraz potem okres a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Brzoskwinka- w cierpliwość musisz się niestety uzbroić bo natury nie da się przyspieszyć :) Ja cierpliwie czekam do środy, ale bez żadnego nakręcania się- w końcu to 1 cykl "starań" jeśli w ogóle można to tak nazwać :D Goalka nie trać nadziei póki co, cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
A i mam pytanko do tych z Was ktore juz zaszly w ciaze. Czy zauwazylyscie u siebie moze metny mocz jak robilyscie test albo w ogole? Ja przy pierwszym tescie mialam mocz normalny, a dzis zupelnie metny (choc test tez negatyw), a nie wydaje mi sie zebym miala jakas infekcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________06.04.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014 radyjko pewnie że tak ;) zapraszamy... dopisz się do tabelki. data na końcu to data spodziewanej @ kiedy ci ta temp spadła? ile po owulacji? Może jeśli się udało to implantacja... co do moczu to nie mam pojęcia. muszą się wypowiedzieć dziewczyny które niedawno robiły test ;) Powodzenia i trzymam kciuki żeby @ nie przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
No wlasnie nie wydaje mi sie, bo rano mialam dosyc sucho... Nie chce doszukiwac sie bezsensownych objawow, ale jednak ta zmiana w moczu mnie zmylila, tym bardziej, ze czytalam, ze jednak moze to byc oznaka ciazy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już mam przeróbkę :P najpierw spodziewaną @ miałam na 20 marce teraz przesunęłam sobie na 6 kwietnia bo myślałam że sie tak spóźni a teraz to juz sama nie wiem :P A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co już poprostu mam taki mentlik w głowie że szok. :( Mówicie mi zrób test , ale wiem że jak wyjdzie negatywny to sobie z tym nie poradze. tak poza tym to czuję że w ciąży nie jestem (może się mylę)... Zrobie go no innej opcji nie mam, albo od razu pójdę do gina, ale daje sobie jeszcze 10 dni. tyle maksymalnie wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________06.04.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014 Radyjko_____________25 lat_________1 cykl starań_______4.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze by było jakby kobieta miała takie okienko w brzuchu- patrzysz przez szybkę i wiesz czy jest tam ktoś czy nie ;) :P albo chociaż żeby każda była taka sama miała takie same obiawy i wtedy jedna by je opisała i wszystkie inne wiedziałyby czy są w ciąży ;) No ale niestety życie jest okrutne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
martucha020290 Nie wiem dokladnie kiedy była owulacja ale tempka spadla mi baardzo pozno, nie wydaje mi sie zeby to byla implantacja, bo to bylo jakies 12 dni albo i pozniej od domniemanej owulacji... a co to znaczy sikac na sloneczkowo ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
Wpisalam sie do tebelki jako 1. cykl staran:) Choc tak naprawde to nie planowalam ciazy w tym cyklu ale tez nie bronilam sie przed nia :) JAkos tak wyszlo spontanicznie ze kochalismy sie w okolicach owulacji wiec jest prawdopodobienstwo, :) a jeszcze ten brak @ Cieszylabym sie gdybym byla, bo sama to jestem taka boidupa, ze nigdy nie podejme tej decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
I jesli jeszcze chodzi o ten spadek temp. Najdokladniej mowiac byl to spadek w momencie kiedy mialam tez plamienie takie malusienkie. Czyli ten spadek pokrywal sie tak jakby z terminem miesiaczki i plamieniem. Ale plamienia juz nie mam zadnego a tempka jakby szla w gore, bo jest juz na linii a nie pod. Sorki ze pisze tak chaotycznie, ale zaraz zaczynam prace i musze sie streszczac :D A jutro z rana musze dokladniej przesledzic ten watek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na słoneczkowo tzn taki kolor intensywnie żółty. :P dziewczyny co z tą temp radyjka. Wy się lepiej znacie... ja ekspertem nie jestem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy was wszystkich to jestem stara a jednak bardzo zielona w temacie. W życiu nie miałam w ręce testu owu, nie mierzę temperatury ani nic... chyba wszystko przede mną dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
Czasami lepiej nie mierzyc i nie znac w ogole swojego rytmu, bo ja zaczelam juz swirowac na punkcie tych wszystkich sluzow i temperatur :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a u mnie znowu jakieś rewolucje się zaczynają :) ide sobie do kibelka na siusiu,no siusiam podcieram sie papierkem,i wypyneło ze mnie dużo,dużo,dużo białego gestego śluzu i troszkę krwi w tym sluzie w jednym miesjcu było.dzisiaj dopiero 22 dc,czyżby to małpa postanowiła przyjść za wcześnie.hmmm.rano mnie brzuch bolał ale nie jak na okres tylko z głodu bo naczczo musiałam byc do badań,teraz też mnie boli z głodu bo ćwiczyłam i musze zaraz coś zjeśc :)nie wiem co się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz o ciąży a o godzinie trzynastej dopiero coś jesz? Gratulacje. Może to ciąża btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.zielonydziennik.pl/kobieta/myslisz-ze-jestes-w-ciazy-nie-jestes Przeczytajcie bardzo fajne i można wiele wyciągnąć z tego informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Oj brzoskwinko .... :) Nie zamartwiaj się tylko na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×