Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Brzoskwinka przez Ciwbie tel mi sie przegrzal bo ciagle tylko odswiezalam :) gratulcje kochana, dbaj o siebie :) a progesteron w normie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam dziewczyny coś ;] w pierwszą niedzielę po świętach było święto miłosierdzia bożego,w piątek na usg miałam marny pecherzyk i w niedzielę modliłam się żeby nam się wkońcu udało w nast cyklu bo myślałam że w tym już nic z tego nie wyjdzie.a we wtorek na usg niespodzianka piękny duży pęcherzyk i jeszcze przed owu,a w poniedziałek mąż miał jechać w trase ale w ostatniej chwili szef mu odwołał i już wtedy wiedziałam że Bóg maczał w tym palce i potem ten piękny progesteron ;) i od tamtej pory czułam że sie uda ;) czasami miałam chwile zwątpienia ale czułam że bedzie dobrze :) i prosze ;) udało się :** tajska progesteron to hormon podtrzymujący ciąże :) rybcia w normie :* lekarka powiedziała że bardzo ładny :) dzwoniłam do niej i powiedziała że mogę śmiało jechac na komunię tylko od czasu do czaasu przewrę zrobić na rozprostowanie nog :) goalka okey :) zapamiętam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinko jak dużą dawkę luteiny musisz teraz brać? Szkoda, że teraz wypadła ci ta impreza. Może nie tyle co impreza, a ta podróż długa. No ale ciąża to nie choroba, tak? :-D Więc wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Gratulacje!! Trzymamy kciuki żeby wszystko było ok!! :) Tajska - niestety, biologia fajna, ale przed nosem przeleciała mi stomatologia z mojej własnej głupoty :) widocznie tak miało być. Jak zajdę w ciąże, mam w planach zaczac na macierzynskim podyplomówke (jakos zgrac ładnie w czasie). Jedyna mozliwosc zeby pogodzic nauke i jakis dopływ gotówki :P A co do badań wysokości szyjki macicy - jestem na bieżąco, staram się czytać, ale nie zawsze się udzielam :) Każdy ma swoje zdanie, którym można się podzielić, ale nic nie nakazać. Ja własnie dzisiaj odebrałam wynik progesteronu, nie chciałam czekać do przyszłego cyklu na usg ciałka żółtego. no i mam (21 dc) 14,37 ng/ml. Z tego co wyczytałam, to owu była i chyba wsio ok. Z tym, że to nie jest moja górna granica progesteronu bo nie miałam jeszcze objawów. Próbuje nie wpadać w euforie, bo dobry progesteron nie oznacza ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna biorę 4 tabletki dziennie :) czyli 400 mg progesteronu dziennie :) karnatka :) dobrze że owu była :) starania były ? to czekac teraz tylko na dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Były, tylko ciekawe czy trafiliśmy w termin bo akurat w tym cyklu wszystko sie pokiełbasiło. Nie wiem czy po wyniku progesteronu mozna okreslić przypuszczalny dzien owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka super. Gratulacje ale nie dziękuj kochana żeby nie zapeszyć. Tak jak goalka napisała kopa w tyłek doataniesz jak dowiemy się że się nie oszczędzasz i to nawet nie telepatycznie a zbierzemy się zrobimy ci nalot na chatę i osobiście ci wytłumaczymy :p :p :p Karnataka trzymam kciuki żeby się udało... :* ja umieram. Przesadziła z tym sprzątaniem. Narobili takiego syfu przez 3tyg że w 2h nie dało się posprzątać godzinę dłużej sprzątałam a dostałam za 2. poza tym jestem tak wykończona że prawie wszystko mnie boli. No nic kładę się i odpoczywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnatka dnia owulacji nie da sie określić :) można się tylko dowiedziec czy była :) martucha :**** odpoczywaj odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ale sie cieszę Brzoskwinko :* piękny pęcherzyk wyhodowałaś no ale dla faceta też gratulacje, no bo go nie zmarnował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi kobiety czy śluz płodny musi być przeźroczysty bo u mnie Jest rozciągliwy ale biały o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo jest tu ktoś? Mógłby mi ktoś odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc plodny, probuj a sie przekonasz, ja tez nie mialam idealnego wygladu sluzu a jednak sie udalo. my ci tego nie powiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Nie wiem, czy biały się kwalifikuje jako płodny. Jeśli miałam śluz płodny, to przezroczysty, ale różnie w życiu bywa, każda kobieta jest inna, inne może mieć objawy. Może warto wpisać to hasło w wyszukiwarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zdziwiłam się ponieważ podobno ma być przeźroczysty ten rozciągliwy i właśnie taki mam tyle że biały już całkiem zglupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą przeczytałam że taki śluz też jest płodny ale słabszej jakości... prawda to dziewczyny?? a co do śluzu to mam dzisiaj przepięknie niepłodny :/ biały kremowy i dosyć dużo. Taki śluz występuje przed czy po owulacji?? czy może pojawić sie i wtedy i wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukałam o tym śluzie i na niektórych forach piszą że taki śluz może być płodny a na niektórych że nie i komu wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha ciężko powiedzięć :) ja przed owu nie mam takiego jak ty piszesz nigy.dzisiaj mi się zaczął mi się dopiero pojawiać,26dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja już spakowana,wszystko przygotowane i już pewnie przed wyjazdem nie zajrze ;/ chyba że zanjde chwilkę :) życzę Wam miłego weekendu i nie rozpędzajcie się tak z tym pisaniem bo potem nie nadrobię tego :) całuję Was wszystkie mocno :) trzymajcie kciuku żeby podróż była ok i nic się nie działo (odpukać ) :*** ściskam każdą :***papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe według kalendarza owulacyjnego powinnam mieć owulację teraz właśnie a ten śluz dziwny jakiś mokro w kroczu mam śluz jest ale biały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki ci się teraz pojawił?? kurcze ten moj wykres wyglada jakbym byla juz po owu tzn z śluzu a temp na stałym poziomie. Sory że wam tak marudze. Wiem że niektóre maja dość juz tych moich pytań i jeczenia ale poprostu próbuje dojść kiedy co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działaj. Nie ma co się zastanawiać bo jak bedziesz czekała na przezroczysty to mozesz nie doczekac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że z2-3 dni właśnie taki mam śluz mam mokro w kroku ale kolor biały też nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja działam działam a wiecie co sobie pomyślałam a jest to możliwe że ten śluz jest wymieszany ze spermą ? Chociaż czy to możliwe współżycie było wczoraj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka dzięki i miłej podróży. Gość po stosunku nie ma sensu sprawdzać sluzu bo jego konsystencja może to być zmieniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja wczoraj wieczorem miałam stosunek a na śluz patrzyłam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak sobie mysle, to ja mialam wodnisty ale wlasnie bialawy , nie taki bardzo mleczny ale bialawy i rzadki jak woda., jesli ty masz do tego rozciagliwy to chyba bym obstawiala plodny, wiec dzialaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko uwazaj na siebie :) Zobaczcie to :) w poniedzialek jade po sprzet i bede probowac zrobic cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrona86
dziewczyny jak jest z tą spermą? po jakim czasie jest ona lepsza jakościowo? ok środy mam mieć owolucje ale nam się bardzo chce... :) i nie wiem czy jak się teraz będziemy kochać to czy do poniedziałku nie będzie ona za słaba jakościowo. Na różnych forach piszą zupełnie sprzeczne informacje: że niby można codziennie, gdzie indziej, że nie częściej niż co dwa dni, a jeszcze indziej znalazłam info że dopiero po 5 dniach nabiera jakości. Oczywiście żeby zwiększyć szanse zahaczymy też o poniedziałek i piątek ale nie wiem czy nie będzie to źle wpływało na jakość plemników. Jak wy robiłyście aby trafić mniej więcej w owolucje? M oczywiście chce syna jako pierwszego ale nawet nie wiem czy nam się uda począć bobaska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×