Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Martucha bardzo ci współczuję, nigdy nie wiesz na czym stoisz tak naprawdę. Czarnulka nie przejmuj się :-). Przecież to nie byłam ja. Brzoskwinko mam nadzieję, że Pusia się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ale numer z tym podszywem:D ale ja od razu zorientowalam sie, ze to nie byla taka tam dziewczyna, bo to nie jest jej styl pisana i w ogole nigdy tak nie odezwala sie do zadnej z dziewczyn i tak nie skomentowala. ktos po prostu chcial wprowadzic jakis zamet i po cichu pewnie smial sie z tego:) az ja sie boje, zeby ktos pode mnie nie podszyl sie, bo jestem pomaranczowa, a szczerze mowiac nie chce mi sie maila zakladac na ten moj nick na kafe:) Brzoskwinko moze Pusia sama wroci do domu...psy czasami tak maja, a pozniej po zapachu dochodza, ktoredy maja isc zeby do domu wrocic. mojej znajomej uciekla suka, ktora nigdy nie opuszczala podworka i na drugi dzien jak znajoma poszla nakarmic drugiego psa, to okazalo sie ze jej suczk a wbudzie juz byla. i powiedz jakim cudem skoro furtka byla zamknieta?? pozniej do nas zadzwonila, ze suczka podkopala sie w jakims miejscu i wrocila do domu. takze na spokojnie...ale pewnie ja tez bym swojej suczki szukala:/ tyle, ze ja w bloku cale zycie mieszkam, wiec MUSIALABYM szukac, a u ciebie jest latwiej, bo pies wroci jaks na podworko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Brzoskwinko daj znac jak beta:) pewnie obserwujesz, czy prawidlowo przyrasta? mi sie wydaje, ze powinno byc teraz ok, bo pecherzyk byl duzy...ale w tym wszystkim jest to ciekawe, ze prawie za kazdym razem zachodzilas w ciaze i z zajsciem w ogole nie masz problemow, bo widac, ze jestes bardzo plodna, a z utrzymaniem jest gorzej..trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie potoczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazz
Hey poradzcie bo zgłupiałam. Zrobilam test płytkowy wyszedł pozytywny , jedna kreska blada, ale są ewidetnie dwie, potem zrobilam test paskowy wyszedł negatywny. Okres mam co 21 dni. Dzisiaj jest 5 dni po terminie. Robić jeszcze test czy czekać aż @ nadejdzie. 5 dni temu w terminie okresu miałam koszmarny migrenowy ból glowy i tak bolesne skamieniałe piersi że myślałam że zwariuje, wzięłam dwa panadole, teraz nie ma żadnych objawów . Mam biały śluz, brak apetytu kompletny, i najchętniej bym tylko spała ( ostatnio byłam dość aktywa budziłam sie o 7 teraz najchetniej dosypiam do 14-15). Nie chce się nastawiać, bo jak będzie to będzie, jak nie to nie. Aledziwnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka i jak tam beta?? trzymam kciuki! ja spałam 2h... jak wstałam od razu siusiu mi się zachciało. Ide do wc a tam 3plamki brązowej krwi i dopiero jak sie wysikałam to na papierze też trochę brązowej więc to napewno nie @ bo normalnie to bym juz musiała zmnieniac podpaskę. Brzuch dalej boli i teraz nie wiem czy brać nospe czy lepiej nie. To taki skurcz jakby mnie trzymal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka testy niekiedy wychodzą z błędnym wynikiem. Jedyne co można ci poradzić to zrobienie badania krwi na obecność hormonu ciążowego tzw bete... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No właśnie myślę czy tych paskowych nei zrobiłam źle bo nigdy ich nie robiłam, mozę coś nie tak zrobiłam że wynik wyszedł do d**y, bo na płytkowy jak byk dwie , jedna taki cien jasny , ale jest . Od wczoraj mam mega śluz, ciagle sie czuje mokra, i opuchnieta na dole, ale nie tak na okres, na okres typowe objawy miałąm w zeszły czwartek a teraz nic .Zaraz chyba pójdę na betę bo zgłupieć można, a do tego nic nie jem , jedynie słone paluiszki i krakersy, a przed okresem to zazwyczaj zżerałam wszystko łacznie z lodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dobra dzwoniłam do przychodni rano mam przyjść na betę bo świeża krew lepsza :P do badań, o 15 tej powinny być już wyniki.Nie ma co gdybać, co ma być to będzie. Przy okazji wyczaiłam nową przychodnię nawet nie wiedziałam ,że na osiedlu blisko jest kamieniem rzucił , i do tego przyjmuje w niej ginekolog polecany na necie dosć, do prowadzenia ciąży, jaki zbieg okoliczności hehe . Nawet jutro ma wolny termin po 15 tej ,a o 15 tej mam wyniki odbierać, mozę się wstrzelę od razu n wizytę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestetczka a w jakim odstępie czasu te testy robiłaś? Martucha podejrzana sprawa. Może to implantacja, kto wie? Może ty już dawno w ciąży jesteś. Fajnie by było. Współczuję ci, bo w Polsce to już byś pewnie u lekarza siedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
jeden robiłam w srode, drugi w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Potem w piątek miałam plamę krwi, myślałam że okres moze się przyspieszył jak zwykle i potem nic, ale wychodziłam oakurat na chwilę to mówię jak wóce założę tampaxa , jak wróciłam to nic nie leciało zero. Dopiero w zesżły czwartek objawy jak na okres myślałam że zdechnę ból głowy i piersi takii że wzięłam dwa panadole, bo po całym dniu chodziłam po scianach. I teraz nic , zero objawów na @. Mam biały śluz , i brak apetytu całkowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka nie doszukuj się objawów bo oszalejesz. Kobiety starające się o dzidzie często wywołują objawy ciąży samym myśleniem i przez to przesówa im się okres. Zrób jeszcze jeden test płytkowy a na bete idź jutro rano zeby się upewnić. Jeśli masz ochotę to zapraszamy do tabelki. Dziewczyny skopiujcie któraś i wrzućcie bo ja umieram i nie mam jak do kompa doczołgać się nawet ;( kurde przy pierwszej ciąży też zaraz po seksie mnie zalało ale wtedy lało się ze mnie jak z kranu. Jeśli teraz to też ciąża to boję się żeby to krwawienie się nie rozkręciło... biorę nospę bo nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja się nie staram to przypadek, więc nic sobie nie wkręcę, podchodzę do tego na luzie, ale wolę wiedzieć niż nie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka jak masz możliwość to teraz zrób jeszcze test płytkowy. Ja zrobiłam tylko jeden płytkowy, wyszła blada kreska i nie robiłam już innych testów. Martucha objawy drugiej ciąży mogą być inne. Ja w pierwszej miałam niesamowity ból piersi, nawet jak po prostu stałam, a teraz tylko przy dotyku. Ale mówię, że u ciebie to się coś dzieje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
W zeszłą środę/czwartek powinnam mieć w sumie @ , bo ostatnie pół roku miałam okresy co 21 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka to jesteś "lepsza" niż ja. Ja mam 23-dniowe cykle. Przy krótkich cyklach podobno trudniej zajść w ciążę, bo faza lutealna bywa za krótka. Ale cieszyłabyś się z ciąży czy teraz nie na rękę? Bo kobieta może mieć urojone objawy podczas starań, ale też wtedy, kiedy się obawia ciąży. Jednak zawsze myślę, że o biały śluz przy samym urojeniu. Ale nie byłam w takiej sytuacji i nie wiem. Ja myślę, że w ciąży jesteś :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie boję się, mam już 33 lata, najwyższa pora, co prawda zostanę sama , bo wyszło jak wyszło, albo z innym facetem, który już wie że coś może być nie jego.Ale wyszło jak wyszło . Dzisiaj testu nie powtórze bo leje jak z cebra, a moja aktywność od 5 dni ogranicza się do przekręcenia na drugi bok w łóżku tylko spać :P Jutro do 9 rano musżę się do przychodni dowlec, nie wiem jak ja doczolgam sie takim bladym switem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrona86
Pesteczkazz ja bym tez na Twoim miejscu zrobila test płytkowy a jutro z rana na bete. Martucha chyba jednak jest coś na rzeczy... :) za 2 tygodnie będziesz już 100 % pewna. 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
dzięki, siora mi właśnie narobiła apetytu ze pizzę je chyba sobie zamówię, chopciaż moje jedzenie ostatnio to jedna setna tego co zwykle i jedna /500 tego co pożeram przed okresem, przez dwa dni zjadłam po pół talerza zupy i paczkę krakersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurde oglądam ten test jak nawiedzona ,że może sobie wmawiam, no ale jest wyraźnie blade coś, a samo sie nie zrobiło z niczego. :P Zeżrę piizze i idę spać bo nie zwlekę rano dupska, o 7 trzeba było by wstać ,żeby do 9 zdążyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i po wszystkim. To raczej okres. Po temp widzę że cykl mógł być bezowulacyjny. O jakieś 20dni się pospieszyła @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
okres 20 dni wcześniej? no co ty? może to jakieś plamienie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha może pobyt w Polsce i zmiana klimatu tak wpłynęła? To na pewno okres? Może są i plusy tej sytuacji, bo nowy cykl wcześniej się zacznie... Jeśli nie mierzyłaś wcześniej temperatury, to nie masz odniesienia, ale jeśli byłaby owulacja to były skok, tak? Pesteczka ten test to wyrzuć, bo jest już nieważny :-). Nie ma znaczenia co teraz na nim jest. Liczyły się tylko pierwsze minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×