Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość taka tam dziewczyna
Kochana JA współżyłam 7 i 8 dnia cyklu, a bóle okołoowulacyjne (które mogą występować u niektórych kobiet PRZED, a u innych np. PO owulacji) miałam 12 dnia cyklu. Nie ma reguły. Oczywiście nie wiem, kiedy miałam owulację, ale pamiętam, że współżyłam we wtorek i w środę, w czwartek i w piątek nie, a właśnie w piątek miałam piękny śluz dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak współżycie było wczoraj wieczorem a facet wraca jutro najlepiej się nie podmywać te plemniki jego gdzieś tam krążą w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
Dziewczyny mam pytanie. Moje cykle co 27 dni ale teraz miałam taki dziwny bo @ trwała 4 dni przy czym ostatni dzień plamienie. W 4 dc jajniki mnie zaczęły boleć i tak jest ? nigdy tak nie miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Teraz to mogę zgadywać, ale bez monitoringu to tylko przypuszczenia. Myślę, że przed owulacją współżyłam. Ale pewności nie mam. Mam krótkie cykle. U mnie to trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nigdy żadnych bóli owulacyjnych nie miałam ze śluzem też u mnie kiepsko co w takim przypadku mam robić? Jak trafić w dzień płodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
czarnulka w takim razie zrób test zamiast myśleć. Teoria teorią, a życie własne scenariusze pisze... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
raczej to nie po owulacji bo bym musiała ją mieć w trakcie @. normalnie oszaleć idzie z ta owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrona86
O kurcze to ci niespodzianka:) juz jesteś 2 miesiące do przodu:) mam pytanie co do kwasu. Zauważyłam że wszystkie bierzecie kwas foliowy, dostalyscie go z polecenia lekarza czy na własną rękę go bierzecie, bo można go wszędzie kupić (bez obrazy). Mieszkam na stale za granicą i u mnie kwas daje się dopiero jak ciąża jest potwierdzona. Bo przecież kwas foliowy nie jest substancja sztuczna i macie go w pożywieniu, wiec czy takie dorzucanie dawki nie może tez przypadkiem zaszkodzić? Nie wiem, nie znam się, dlatego też pytam:) Dodam, że jak w aptece chciałam go sobie kupić to farmaceutka kręciła nosem ze to lekarz powinien określać dawkę i zatwierdzic jego spożywanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Można kupić wszędzie bez recepty, a nawet jest zalecane, żeby go brać na kilka miesięcy przed staraniami. Gość długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha w tym cyklu wgl nie mierzyłam temperatury,bo w tamtym cyklu nie miałam skoku owulacyjnego i w fazie lutealnej miałam te zeby wiec po co mi mierzyć jak nic mi to nie daje :) ale właśnie wtedy miałam w sobote i poniedziałek wieczorem plamienia z krwią i straszny ból jajnika i myslałam że to owu już,a jednak przyszła dopiero poźniej.:) ryba ja też tak myślałam :) co to jest zajść w ciążę,raz ciach i jest :) a tu bach.łatwo nie jest . ryba przede wszystkim powinnaś zrobić FSH i LH i estriadol najlepiej miedzy3 a 5 dc,potem jeszcze raz je powtórzyć w 10 dc i jeszcze raz w 13 dc,progesteron koło 21 dc,prolaktyna obojętnie w jakim dniu,i hormony tarczycowe tsh,ft3 i ft4 też obojętny dzień.to są takie podstawowe.koszt około 300 zł. i ważne jest żeby zrobic je własnie w tych dniach i potem w odpowiednich powtarzac,no chyba że nie bedziesz miała tyle czasu i bedziesz musiała wyjechac juz z Polski,bo tak jedego dnia wszystkie badania nie dają pełnego obrazu.wiesz o co cho?:) przykładowo zrobiłabys estriadol w 5dc i potem go nie powtarzała to dalej bys nic nie wiedziała,bo w 5 dc był ok,a przed owu mogło go być juz za mało i jajeczko bedzie niedojrzałe.taki przykład :) czerwoneszpilki ale niespodzianka :*** super :*** gościu ekspertem żadnym nie jestem ,powtarzam tylko co mi lekarka mówiła.może faktycznie tak jak radzi Ci taka tam dziewczyna nie rób dzisiaj tego testu,żeby nie było ci szkoda i wgl a jutro jak mąż wróci zrobisz jeszcze test i jak dalej bedzie pozytywny to jeszcze podziałacie.wczoraj się kochaliście ? jesli tak trochę żołnierzyków powinno przetrwać przy odrobinie szczęścia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Hej staraczki, zeby nie bylo że wypadłam z obiegu ;] ja ciagle jestem czytam wasze wpisy, jednak nie nakrecam sie, działam powoli;] czekam teraz na testowanie za tydzien, pewnie i tak nici dlatego bede dzialac dalej, dostalam umowe o prace na czas nieokreslony, teraz sie nie bede martwic, tylko dzialac;] CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______8tc_______19grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____4 cykl starań_______14.05.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______8 cykl staran_______ 06.05.14 Czarnulka2013______29lat____2 cykl starań _______26.05.14 Werrrona86___________28 lat___1 cykl starań________29.05.14 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
czerwone szpilki gratuluje super;) ja juz o wizycie u lekarza, widziałam fasolinke taka słodka ma rączki nózki machała rączką i się ruszała cudowny widok;) i serduszko tak cudownie bije;) kolejna wizyta za miesiąc ogólnie tylko kwas mam brać i poza tym idealnie;) a co do kwasu ja brałam juz 3 miesiace przed staraniami na włsną rękę, napewno nie zaszkodzi a moze pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
taka tam dziewczyna wiesz co ja się nie chce nakręcać. Boję się rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to kiedyś czytałyście, ale znalazłam i nie mogę się oprzeć żeby nie wkleić. :P wzieło mnie coś dzisiaj ;) "W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał się drugiego: - Wierzysz w życie po porodzie? - Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem. - Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało wyglądać? - No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, a jeść buzią.... - No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina. - No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie o nas troszczyć. - Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest? - No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. - Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem czyli jej nie ma... - No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja wierzę w życie po porodzie." ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to kiedyś czytałyście, ale znalazłam i nie mogę się oprzeć żeby nie wkleić. :P wzieło mnie coś dzisiaj ;) "W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał się drugiego: - Wierzysz w życie po porodzie? - Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem. - Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało wyglądać? - No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, a jeść buzią.... - No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina. - No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie o nas troszczyć. - Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest? - No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. - Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem czyli jej nie ma... - No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja wierzę w życie po porodzie." ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Czarnula twoja decyzja :-). Ale jeśli się czujesz niepewnie, to zrobienie testu rozwieje twoje wątpliwości. A tak co dzień będziesz myślała: A MOŻE JEDNAK TO CIĄŻA? Będziesz objawów się doszukiwać. Martucha, urocze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
taka tam dziewczyna masz racje ze to moja decyzja i masz racje ze zrobienie testu rozwieje moje wątpliwości. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no wlasnie co do wmawiania sobie objawow to ja juz sama nie wiem czy sie nakrecam jak tu Was czytam czy cos sie ze mna dzieje, kurcze ciagle mnie boli w podbrzuszu, brzuch nadety jakby gazy sie gdzies szlajaly po jelitach, podbrzusze od czasu do czasu kluje teraz mnie sutki zaczely bolec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Rybcia to się może do staraczek lepiej przepisz, bo samotnie występujesz na dole :-(. Czyli rozpoczęliście już starania? Coś pisałaś, ale tak dużo piszecie, że nie daję rady zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
czarnulka nie ma za co :-). Chciałam ci jakoś ulżyć, myśli też nie dają czasem spokoju, mogą być bardzo męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty taka tam dziewczyna wskakuj do ciężarówek :p i czerwone szpilki tak samo ;) rybcia całkiem możliwe ja odkąd zaczełam czytać i pisać na forum mam bóle piersi. Wcześniej nie, albo poprostu nie zwracałam na to uwagi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Jeszcze poczekam :-). Boję się iść do ciężarówek, to takie dziwne :-). W ciągu dnia zapominam, że jestem w ciąży. Dzięki mojej czterolatce :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrona86
ok sprawa załatwiona. W aptece byłam i kwas zakupiłam w dawce 0,4 mg. Po ulotce jednak wnioskuje, że powinno się go przyjmować nie później niż 4 tygodnie przed poczęciem i tak się teraz zastanawiam czy się nie wstrzymamy miesiąc, żeby wszystko było ok. W internecie też już doczytałam i zapoznałam się z tematem:) i faktycznie miałyście rację, że nie zaszkodzi a nawet pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam o maj gad, ja Cie przepraszam ale nie zauwazylam ze jestes w ciazy :) super, bardzo sie ciesze i gratuluje :) kurcze strasznie duzo piszecie i jeszcze czasami mylicie mi sie ktora co :p nie wskakuje jeszcze do staraczek bo sie nie staramy :p staramy sie omijac dni plodne, teraz jakos tak wyszlo :p albo maz na zlosc chcial mi zrobic konczac we mnie dzien po kalendarzowej owulacji :) Martucha zebysmy calkiem kontroli nad swoimi cialami i dolegliwosciami nie stracily :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie... nie damy się zwariować ;) mi się wydaje że po prostu odkąd zaczęłam się starać, odczuwam "nowe" dolegliwości bo bardziej obserwuje zmiany swojego organizmu. To takie w cudzysłowie nowe zmiany bo pewnie nowe nie są, ale teraz wiem na co zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
to jest racja że jak zaczyna się starania o dziecko to zawsze się rozpoznaje nowe dolegliwości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Martucha mąż wiedział wcześniej ode mnie. Cieszy się, po brzuchu mnie głaszcze i w ogóle :-). Nie mówiłam jeszcze córce :-). Bo całe przedszkole zaraz by wiedziało, a to jest naprawdę wczesna ciąża, różne rzeczy się mogą wydarzyć. Werrrona jest różnie z tym kwasem foliowym. Zdarza się bardzo często, że kobieta nie zażywała, bo nawet nie starała się i nie wiedziała o ciąży, i wszystko było ok. Ale jeśli się para stara to wtedy jak najbardziej powinna brać trochę wcześniej :-). W pierwszej ciąży brałam chyba od 5 tygodnia i było ok. Ale nie musi być, więc lepiej dmuchać na zimne. Rybcia ja nawet nie wiedziałam, że ty NIE WIESZ :-). Ha ha. I kto jest bardziej zakręcony? :-) Dzięki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
Gratulacje jeszcze ode mnie czerwona:) ,mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze.życzę ci z całego serca.Ale przyznam że mnie to zaskoczyło:)co do tych objawów które sobie przypisujemy to u mnie na początku starań była jakaś masakra. W sumie to pisałam już tu od początku i właśnie doszukiwałam sie wszelkich objawów,które były ale to nie była oznaka ciąży tylko wcześniej tego kompletnie nie zauważyłam...Teraz już tak nie obserwuje swojego ciała a gdy coś tam wyszukam to staram się mieć do tego dystans bo mam spojrzenie jak było kilka miesięcy temu.Mnie dzisiaj obudził ból brzucha okropny i już myślałam że mam okres bo było mi mokro ,przestraszyłam się trochę bo jeszcze dobre 2 tygodnie do @ ale to był miały grudkowaty śluz, było go bardzo dużo . Może być to jakaś infekcja? Bo niby nic mnie nie boli i nie piecze ani nie ma nieprzyjemnego zapachu z tych miejsc,ale kiedyś gdzieś tam przeczytałam że taki biały śluz z grudkami to infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi ja miałam właśnie taki śluz jak miałam infekcję i strasznie dużo go było.nie piekło mnie nic za bardzo,ale potem na cytologi wyszedł mały stan zapalny.i jakoś specjalnie tego nie leczyłam,smarowałam w domu sie tylko maścią taka i to wystarczyło,i smarowałam męża też :) martucha dawaj jeszcze jakieś historyjki :) fajne są :*** taka tam dziewczyna mąż się pewnie ucieszył com ?:) dziewczyny u mnie pogoda do bani ;/ deszcz ;/ sorki że wszystkim nie odpisałam ale tak mi się net muli że myślałam że mi się wgl strona nie załaduje. dzisiaj chyba skoczę sobie na jakieś zakupy bo w domu zwiariować można :) widziałam taki swietny kwiat w biedrze :) taka duża palma chyba :) kocham takie duże kwiaty i chyba go kupie :*** jejku jutro beta,trochę się stresuję co mi tam wyjdzie.i oby jutro progesteron też był ok :) miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×