Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
mysle ze to byl podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
bardzo nie miły podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
to jest dziwne bo masz już jedne więc o drugie ja na luzie bym była a nie tak już jajniki to ciąża,cycek zaboli to objaw ciąży . Ja nie miałam żadnych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie stało?? aż mnie zatkalo jak to przeczytałam... miranda czarnula nie przejmujcie sie takimi tekstami. Jeśli ktoś sie podszył pod taka tam dziewczynę to chyba słabo obserwuje nasze forum skoro nie wie że taka tam dziewczyna ma córkę i drugie dziecko w drodze więc taki tekst byłby hipokryzją... słabe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
DZIEWCZYNY TU PRAWDZIWA JA! KTOŚ SOBIE NIEŹLE JAJA TU ROBI WŁAŚNIE, NIE NAPISAŁAM TYCH POSTÓW. MUSZĘ SIĘ CZYM PRĘDZEJ ZMIENIĆ NA NIEBIESKO, BOŻE CO ZA ŻENADA, dzieciarnia pieprzona. W życiu czegoś takiego bym nie napisała! Mój post dziś to był tylko ten jeden o tym, że u teściowej byłam. Myślę sobie, zajrzę jeszcze przed snem, wchodzę właśnie od razu na stronę 179 i widzę te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
TO WYBIERZ INNY NICK, OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
i jeszcze raz mówię nie słuchajcie mnie najlepiej bo nie wiem kiedy sięktoś pode mnie podszyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze... ej dziewczyny to forum po to jest żeby opowiadac o swoich objawach. Zeby mieć gdzie i komu pomarydzić pożalić się itd. Jedna ma dużo objawów druga nie ma wcale. Kurde no byla tu rozmowa juz nie raz na ten temat... :/ chociaz odrobine szacunku. Jak ci faceci z nami wytrzymują jeśli my jesteśmy takie same albo i gorsze dla nich... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
do tego co sie podszywa pod taka tam dziewczyna żal mi ciebie bo czytasz fragmenty i się wypowiadasz. nie mam 20 lat i każda dziewczyna jest inna i inaczej przezywa wiec zamilcz bądź odważna/ny i się ujawni ale pod własnym pseudonimem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie takich delikwentów musimy olewać. Bo oni czekają aż opiszemy i się nabijają z tego. Ignorancja jest zatem wskazana. A jak ktoś chce, to się może o dziesiąte dziecko nawet starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny kolorowych snów i spokojnej nocy. Lecę spać bo przez takie posty będą mi się koszmary śniły :D :D : D pa :p :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Córka w przedszkolu, a mi się nic nie chce. Brzoskwinko jak podróż i impreza? Jak się czujesz? Która testuje najwcześniej? Dziewczyny z terminem na 19 maja? :-) Martucha wyspałaś się czy jednak były koszmary? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______11tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______8tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat______5 tc_______styczeń 2015 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____4 cykl starań_______14.05.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______9 cykl staran_______ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat____2 cykl starań _______26.05.14 Werrrona86___________28 lat___1 cykl starań________29.05.14 Gość_M______32lata______~7cykl starań_______~01.06.14 Miranda454_____24lata___1cykl starań___19.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wczoraj przeczytałam ten post o jajnikach, to odrazu pomyślałam, że ktoś się pod Taką tam dziewczynę podszył, nudzi się komuś i tyle, dobrze, taka tam dziewczyna, że się zalogowałaś. Martucha, jak tam u Ciebie, temperatura skoczyła, czy dalej nie? Tak pytam o tą temperaturę, bo ja też mierzę i jest to pierwszy cykl, kiedy mierzę od początku i takie bóle, które mogła bym określić jako owulacyjne mam od tygodnia, a temperatura nie skoczyła do dnia dzisiejszego, więc sugerując się tym, to owulacji jeszcze nie miałam, z resztą jakoś dużo tego płodnego śluzu też nie było, więc szykuje się znowu długi cykl, chyba muszę zrobić te badania jednak, tylko nie wiem kiedy mam zrobić progesteron, bo wiem, że to powinno robić się w określonych dniach cyklu, w sensie, że po owulacji chyba, a u mnie to się wszystko tak przeciąga. Czarnulka z tabelki wynika, że możesz mieć prezent na dzień mamy. W ogóle kilka z nas pod koniec maja będzie testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrona86
Martucha, momi, gosc m i ja testujemy na koniec miesiąca wiec ten tydzień będzie bardzo intensywny:) macie już oznaki dni płodnych? powodzenia dziewczyny i oby w czerwcu wyszły każdej dwie grube krechy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Taka tam dziewczyna wyspałam sie. Jak nigdy :p koszmarów nie było ;) momi mierzę i dzisiaj spadek o jakieś 1,5' nie wiem czy to przed owu czy co?? brzoskwinka jak tam u ciebie?? dziewczyny ja juz nie wiem. Pomóżcie bo dzisiaj po porannych przytulankach zaczełam plamić. Nigdy po seksie nic mi nie leciało ani plamień nie miałam a dzisiaj jest. I jeszcze brzuch mnie boli jakoś tak jjakby na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi wnikliwie przeczytałam tabelę i pierwsze co pomyślałam było to, że Czarnulka w Dzień Matki testuje. Martucha może starania były bardzo intensywne i coś sobie tam naruszyłaś? Z racji indywidualności twojego cyklu na twoim miejscu testowałabym od czasu do czasu. Zwłaszcza, że kiedyś mówiłaś, że w pierwszej ciąży jakiś czas nie wiedziałaś, że w ogóle jesteś? Chyba że cię z kimś pomyliłam... Dziewczyny wczoraj powiedzieliśmy córce o dziecku. To było cudowne, ona jest taka kochana, mówiła, że się podzieli zabawkami, że odda swoje ubranka, sukienki, że pożyczy krzesełko do karmienia. Szybko poszła na kartce coś narysować, wróciła i mi pokazała i tłumaczy: TO JEST MAMA, TO TATA, TO JA, A TO DZIDZIUŚ! Wtedy to się wzruszyłam, teraz też to piszę przez łzy :-). Rano się budzi i pyta: MAMO JUŻ URODZIŁAŚ? :-) Skakała z radości :-). Wszystkim mówi, że będzie dzidziuś :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka :) :) :) nie dziwie się ze się wzruszyłaś ;) taka tam dziewczyna no właśnie nie było dzisiaj ostro więc się dziwię że coś leci. Kurcze na początku wyleciało ze mnie takie brązowawe razem ze śluzem a teraz brzuch kuje jakby okres i czerwona krew :( Chyba @ przyszła wcześniej... :( Tak ja pisałam że test wyszedł mi dopiero koło 3 miesiąca ale wiedziałam ze jestem. Nie miałam okresu i po prostu czułam ze jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
Cześć dziewczyny. Jak nie dostane @ to testuje w Dzień Matki. Rzeczywiście słodko że tak reaguje na rodzeństwo to dobrze wróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
taka tam dziewczyna sorki że nie zauważyłam że to nie ty pisałaś ale tak mnie zamurowała ta treść i troszkę przykro mi się zrobiło, że chciała już nie pisać nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ale się rozpisałyscie.ja dzisiaj wróciałm o 2 w nocy i z rana już byłam na becie i dzisiaj z wynikiem pojde do pracowni,może usg mi zrobi i może już bedzie widać malenką fasolikne.ogólnie u mnie jest ok.jedyne co mi dokucza to ból pleców w dole,tak jakby mi coś uciskało,szczególnie jak siędzę dłuższa chwilę,i wcześniej mnie trochę brzuch bolał,a narazie się nie odzywa.ale wczoraj w kościele to myślałam ze dostanę jednak okresu,takie uczucie że mi coś leci i wgl ale to tylko sluz,jak piersi dotknę to troche bolą i chyba tyle.mam nadzieję ze wyniki dzisiaj ok bedą i że cokolwiek bedzie juz widać.przeczytałam was ale nie mam siły wam odpisać dziewczyny bo mam małą załamkę,wczoraj zginął mój piesek i nie wiem co mam ze sobą zrobić,chodziłam już po lesie szukałam jej ale ani śladu.pomyślicie sobie że ja jakas głupia ale ja jestem tak przywiązana do Pusi i nie wyobrażam sobie jak to bedzie bez niej,wszyscy zawsze mówili że to jest członek rodziny,boziu jak ja za nią tesknie;/ chodzę i płaczę tylko,staram się jakoś opanować ale po jakimś czasie znowu pękam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka spokojnie... Nie martw się wróci. Może ją ktoś znajdzie i da znać... :** Odpocznij po podróży kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brzoskwinko, rozumiem Twój ból. Nie wyobrażam sobie jakby moja kocica zniknęła :( Miejmy nadzieję, że wróci. Co do bóli. Ja na okres miałam przed i już po zrobionym teście. Też się bałam, że zaraz dostanę jednak i stracę fasolkę. Tak miałam przez mniej więcej tydzień. Tak jakby okres normalnie trwał. Najgorszy był przy 2 dniu spóźnienia. I też mokro było, do łazienki biegałam. Dziwne to było, ale bratowa mi powiedziała, że też tak miała. A ma dzieci, ciąży ni straciła :) Więc pozytywnie. Za mną ciężki weekend. W ogóle nie odpoczęłam :/ Dużo stresu i praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka______26 lat______11tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______11 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______8tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat______5 tc_______styczeń 2015 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____4 cykl starań_______14.05.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______9 cykl staran_______ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat____2 cykl starań _______26.05.14 Werrrona86___________28 lat___1 cykl starań________29.05.14 Gość_M______32lata______~7cykl starań_______~01.06.14 Miranda454_____24lata___1cykl starań___19.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×