Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

W tamtym cyklu mierzyłam i skok był książkowo 14dni przed @ ale poprostu nie trafiliśmy. A teraz mnie zaskoczyła bo czekałam na skok taki jak wcześniej. W tym cyklu temp niby skoczyła trochę (13dni temu)i myślałam że poprostu taka juz jestem tak jak w przypadku moich długich cykli i że ten cykl też jest inny niz powinien no ale się pomyliłam. To dopiero 1 dzień więc nie wiem ale jestem prawie pewna że to okres... kurcze już nic nie pisze bo pomyślicie że idiotka ze mnie bo opisuje te wszystkie objawy itd a później ni z gruszki ni z pietruszki okres... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna, cudowna ta Twoja Córeńka i to pytanie, czy już urodziłaś jest rozbrajające, to całe dziec****ewnie teraz będzie Cię pytać często o to, bo dzieci nie mają takiego poczucia upływu czasu jak my, superowo. Brzoskwinka, mam nadzieję, że beta ładnie przyrasta. Martucha, a kiedy Ty miałaś ostatnią miesiączkę, bo nie pamiętam. Właśnie, tak jak mówi taka tam dziewczyna, to pewnie te podróże miały wpływ na to, że tak się teraz przesunęło. Pesteczka, powodzenia, daj znać jutro jak tam wyniki. Dziewczyny, dzisiaj mam dzień pełen wrażen, bo dowiedziałam się, że moja siostra jest w 6 tygodniu ciąży, a ona tak strasznie chciała, żebym to ja była pierwsza hehe ale mówi, że nie ma żadnych objawów, tylko ostatnio pić jej się chciało bardziej niż zwykle no i okres spóźnił się tydzień. I też mówiła, że ją brzuch boli jak na okres i boi się, że pewnie zaraz przyjdzie i poroni, ale ja Jej tłumaczyłam, że to normalnie, że Wy tu na forum też opisujecie takie objawy itp. Cieszę się z Nią jak nie wiem, jesteśmy ze sobą bardzo związane, ale wiecie, no wiecie, taaaaaaaaak bym też chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha głuptasku, nikt sobie nic nie pomyśli. Bolało cię, a skoro do okresu jeszcze tyle dni zostało, to pewnie była to ostatnia myśl, że to może być okres. Ja sama od razu pomyślałam, że dzieje się coś w kierunku ciąży u ciebie. I inne dziewczyny też. Momi córka mnie już dziś kilka razy pytała czy już urodziłam. Też wiedziałam, że tak będzie, ale przecież nie będę trzymać tego przed nią w tajemnicy. Tłumaczę, że urośnie mi brzuch, każdego dnia będzie coraz większy i jak będzie zima, a może i śnieg, to wtedy dzidziuś się urodzi. Momi a wam jak się udały starania w tym cyklu? Mam nadzieję, że wszystko według planu i starania pełną parą :-). Że nic nie stało na przeszkodzie :-). Fajnie, że siostra w ciąży. To teraz ty zajdziesz w ciążę i będziesz razem z siostrą, tak jak ja z moją siostrą :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 kwietnia ostatnia. Aż dziwne jak na mnie bo to dzisiaj 34dc. Ostatnio taki krótki miałam we wrześniu. (32Dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna, właśnie faktycznie, Ty chyba też jakoś w czasie starań napisałaś, że Twoja siostra jest w ciąży, Jezuniu, oby i u nas tak było, wiesz, może to jakieś siostrzane fluidy ciążowe podziałały? Hehe. A my w trakcie starań od tygodnia czuję się jakby owulacja nadchodziła, ale dzisiaj pojawił się ten płodny śluz, więc trzeba dzisiaj wieczorem jeszcze podziałać, temperatura jeszcze mi nie skoczyła, więc zobaczymy jak dalej się nasze losy potoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda454
taka tam dziewczyna twoja córeczka musi być słodka i kochana. Czytałam gdzieś na jakieś stronie że w ciągu roku u kobiety zdrowej może wystąpić tylko 2 cykle bezowulacyjne,w innym przypadku coś jest nie tak. Czy wie ktoś czy faktycznie tak jest?? Myślałam że zawsze występuje owulacja u osób zdrowych. U mnie dzisiaj pojawił się trochę biały rozciągliwy śluz i sie zaniepokoiłam bo niedługo @ a mam taki jak w dniach płodnych ale na 2 wkładce już nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, to pewnie od klimatu. Pamiętaj, że teraz owulacja też może się poprzestawiać, a może 2 będą? ;) Okres taki przyspieszony może trwać mniej niż zwykle, kiedyś tak mi się stało i zamiast 7 dni trwał 3. Pamiętajcie dziewczyny, że na zapłodnienie ma wpływ także mężczyzna. Nie "zajeżdżajcie" ich ;) Poza tym, nasienie może przetrwać do kilku dni jeśli jest na tyle silne...z zajściem nigdy nic nie wiadomo. "Dzieci się zdarzają" ;) Także głowy do góry! Mi się teraz przypomniało, że wypiliśmy sobie lampkę wina białego przed. Nic nie planowaliśmy jeśli chodzi o seks. Tak jakoś wyszło ;) Nawet nie wiem kiedy była owu. Jak opisujecie objawy owulacyjne, to ja powinnam zajść po okresie zaraz..no niby jak? Mówi się, że dziecko to cud. Być może już od poczęcia :) Brzoskwinko, co z Tobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczko - ja w terminie okresu miałam okropne bóle głowy, a normalnie ich nie miewam wcale. Też bardzo mało jadłam. Myślałam, że przeziębienie idzie a tu ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Też nie miewam ból głowy właśnie, i to takich silnych , że musiałam dwa panadole strzelić bo już doszłam do wniosku zę to mniej zaszkodzi niż wycie do ściany z bólu głowy. Apetyt mam koszmarny , w sumie od czwartku, praktycznie zerowy. Jedyne co mi podchodzi to słone paluszki, krakersy. I śpię teraz jak niemowile, normalnie zasypiałam o 5 teraz przed 24 mogę spać jak kamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda454
żadna nie odpisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miranda tez tak słyszałam. Jeśli moje 30paro dniowe cykle moga byc bezoulacyjne to by się zgadzało bo w tamtym roku miałam takie dwa i co najlepsze to też w kwietniu. :/ Co do śluzu to ja miałam jakiś tydzień temu taki i widzisz co wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka teraz to już mi się całkiem wszystko pomiesza. Ale co jakby mialy byc te dwie owulacje to będą w różnym czasie?? czyli tak jakby będę miała dwie szanse?? Oczywiście teoretycznie... ;) A dziewczyny mogę wziąć inna tabletkę czy lepiej jechać na nospie? bo ona mi żadko pomaga i właśnie dzisiaj nie daje rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miranda, ja taki rozciągliwy śluz często mam przed miesiączką, więc może i u Ciebie tak być. A kiedy masz dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jak masz się męczyć to lepiej weź tabletkę, mniej szkody zrobi jedna tabletka niż zwijanie się po ścianach z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda454
no okres niby ma przyjść za tydzień 19. Ja nigdy nie miałam takiego śluzu bo od kilku lat obserwuje swoje ciało. Nie wiem może coś się zmieniło,bo różnie to bywa. Piersi bolą mnie tylko z boku a nie całe jak to zazwyczaj ,nie mówię tu że to są jakieś objawy ale piszę jakie zmiany zaobserwowałam... Ten stan oczekiwania jest bardzo dziwny ,raz mam odczucia że się udało a znowu czasem jestem przekonana że na razie nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak od ok25 dc... dobijające myśli przeplatane nadzieją a nawet euforia... dobrze cię rozumię. Kurcze mam tylko ibuprom i nurofen. :/ Muszę lecieć na nospie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie też tyle śluzu że nigdy nie widziałam, co chwila sprawdzam czy to nie okres bo mi za mokro , najpierw biały przezroczysty a teraz biały gęsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda454
pewnie bedzie tak że ten śluz który wydaje nam się czymś innym i dotąd go nie mieliśmy nie będzie niczym szczególnym a okres i tak przyjdzie,to mój pierwszy cykl a im bliżej @ tym jakoś bardziej mnie ciekawość bierze,nie wiem jak to będzie w późniejszych staraniach. Ja jestem przerażona jedną rzeczą.Badam sobie szyjkę i dzisiaj przy badaniu była strasznie dziwna jak kamień i jakaś taka wywinięta nie wiem jak to opisać nie mogłam znaleźć jej czubka.Nie wiem o co z tym chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja się teraz sama nastraszyłam bo poszłam sie kapąć a woda w wannie czerwona, zapomniałam ze robiłam czerwoną farbę na włosy ostatnio i schodzi , z tego wszystkiego już zgłupiałam. Ja tam nic nie myślę jutro o 15 tej wszystko będzie jasne i szlus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, witam nowe :) dziewczyny przerobcie sie na niebiesko zeby nie bylo takich sytuacji jak z taka tam dziewczyna :) brzoskwinko ja Cie swietnie rozumiem z psiakiem, moj tez zaginal z 2 lata temu i w mega panike i szloch wpadlaam, a to jeszcze u kolezanki wiec terenow nie znal, 3 godz w nocy jezdzilam i go szukalam i przyszedl sam dziadyga jeden :) wiec glowka do gory malenka bo Ty nie mozesz sie stresowac :) Ja mimo cichych nadzieji jednak dostane okres :( brzuch coraz bardziej boli, ale z drugiej strony jak wracalam autobusem i podskoczyl to poczulam jakby jakas hmmm kulka w brzuchu tez podskoczyla :) ale to moglam sobie wmowic :p chyba zwariuje do tego okresu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka_______26 lat______11tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______11 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia_______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka________________28 lat______8tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat______5 tc_______styczeń 2015 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań__________________9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______4 cykl staran__________________28.04.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______7 cykl staran__________________15.05.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987_________27 lat________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do śluzu nie mam pojęcia bo nigdy nie obserwowałam. Martucha - owulacja następna moze być w odstępie 1, 2 dni. Moja koleżanka jest w bliźniaczej ciąży i między bąblami są 2 dni różnicy. Po lekach na płodność to wiem ze mogą wystąpić nawet 3 owulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy wiadomo co z brzoskwinką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrona86
Cześć dziewczyny i jak samopoczucie? Mi owolucja przyjdzie na dniach albo już nawet dzisiaj.skurcze juz są coraz bardziej bolesne i w krzyżu łamie. Po śluzie widać że już się zaczyna robić coraz bardziej jak białko kurze tylko jeszcze nie jest go za dużo. No zobaczymy co z tego będzie, w ostatnim cyklu w ogóle owulacji nie miałam mimo że warunki zajścia były idealne:( 3mam kciuki za dzisiejsza betę bo chyba 3 dziewczyny testują i brzoskwinka pisz jak się sprawy mają:) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróciłam właśnie z bety. Czekam na wyniki. Jak wracałam tak czułam mokro że byłam pewna że bum cyk okres się ze mnie leje, a tu tylko cały czas śluz. Świetną przychodnie przy okazji wyczaiłam, pusto ani jednej osoby, wszystko trwało 5 minut, zawsze miałam problemy przy pobieraniu krwi osiniaczoną rękę, dzisiaj nic, najmniejszego siniaka, ślad jak po ugryzieniu komara. Zapłaciłam za betę 35 zeta więc chyba nie drogo. Koło 16 tej powinny być już wyniki. 7 godzin czekania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam ze nicka wpisać z wrażenia :P Pesteczkazzz to pisała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesteczka jakas dziwna wyszla ta druga kreska. A ten bialy sluz to podchodzi pod grzybice pochwy. Dziwi mnie ze 33 lata i przeskakujesz z kwiatka na kwiatek. Nie jest ci zle z tego powodu ze dziecko nie bedzie miec ojca tylko obcych wujkow? Ciaza pewnie musi byc wczesna to wyglada ze z jednego zwiazku przeszlas do kolejnego od razu.nie wiem czy to dobre miec matke tak malo stabilna emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozkladac nogi jednemu za chwile drugiemu i 33 lata...zycie bez perspektyw. wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×