Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość brzoskwinka14
właśnie właśnie :) gdzieś pouciekały wszystkie :) ja mimo że po owulacji to dalej mnie czasami cycki zabolą i codziennie wieczorem boli mnie podbrzusze :) już mnie to wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Co chwilę biegam do łazienki bo wydaje mi się, że okres przyszedł, a tam nic. Ogólnie mam jakies nieprzyjemne doznania ze strony podbrzusza. Temperatura 37.1. Ja napisałam w tabelce, że to mój drugi cykl starań, bo to czas kiedy od nowa się staram od poronienia. Wcześniej starałam się od marca do sierpnia i wyszło nam w 4 cyklu. Więc chyba, tak naprawdę powinnam wpisać w tabelce 6 cykl starań. Kurcze nie chcę tego cholernego okresu...:/ smutno mi, niech już ten mąż przyjdzie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
gość M nie martw się i nie myśl o @ :) na innych forach dużo dziewczyn pisało że w cyklu w którym zaszły w ciąże,bolało ich podbrzusze w terminie miesiączki i miały uczucie jakby im coś "leciało" ( nie wiem jak się wyraźić) i latały co chwila do łazienki bo były pewne że dostaną za chwilę mega @ ,a okres nie przyszedł i dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ale tu cicho :) ale mam nadzieje że tylko dlatego że wszystkie w łóżkach ze swoimi męzczyznami i intensywne starania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej dziewczyny. jednak nie udało mi sie umówić do innego lekarza na szybszą wizytę. ide 19 i zobaczymy co wyjdzie. jak na razie nie krwawienia nie ma ale mam czasami zabarwiony śluz i jestem strasznie opuchnięta w tych miejscach. pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie jedna krecha na 3 dni przed okresem. Test powtorze jutro albo w pon. Piersi mnie zaczely bolec , pobolewaja jajniki ale malo zauwazalnie. Gosc M teraz czekamy na info od Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalko u mnie tak samo: jedna krech i mam nadzieję, że 2 do wtorku się pojawi :) miłego dnia i Wszystkiego Naj! Naj! Naj! :* z okazji Dnia Kobiet! Właśnie jadę z mężem na wycieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka i gośc M mam nadzieje że druga krecha się pojawi :) bedzie dobrze :) oj ja też bym chciała na wycieczkę :) :/ Właśnie kobitki,wszystkiego dobrego,aby spełniły sie nam nasze marzenia i żebyśmy jak najszybciej zaciążyły :*** a mnie dzisiaj od samego rana boli brzuch jakbym miała za chwilę dostać @. wziełam nospę z nadzieją że mi przejdzie i zaraz się biorę do sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kobitki:-) Wszystkiego Naj w dniu naszego swieta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
kobietki a gdzie Was wszystkie wywiało ?;) Gość M na wycieczce ,a reszta ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
u mnie beznadzieja niby dzień kobiet a ja się z mężem pokłóciłam... pogoda beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
papi to niedobrze :) może wieczorem sie pogodzicie :);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
przyłapałam go na kłamstwie więc nawet jeśli by chciał to nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
to aż takie poważne to kłamstwo ?musicie porozmawiać i wyjaśnić to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
może nie aż takie poważne ale dla mnie kłamstwo to kłamstwo. może przesadzam ale jestem wrażliwa na tym punkcie. a wam jak mija nasze święto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi nie przejmuj sie, faceci sa z innej galaktyki:) ja dzis spedzam wieczor z mezem i bede ogladac walki ksw....eeech nie lubie. dzis caly dzien spedzilam na zakupach i poprawil mi sie humor. nawet nie przejmuje sie ta jedna krecha z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka jedna krecha???myślisz ze sie nie udało czy poprostu za wczesnie na test? my mielismy cudny wieczór wczoraj z mężem:):) a dziś cały dzień z siostrzenicą mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka sama nie wiem , z jednej strony szanse sa nadal, ale liczylam ze jesli sie udalo to pojawi sie cien drugiej krechy. takze nadal czekam a kolejne dni plodne juz wyliczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka jak to zakupy potrafią podnieść na duchu :) laurka fajnie Ci,cały dzień z takim dzieciaczkiem :) papi mi zwyczajnie,dzień jak co dzień :) czekoladki od męża wczoraj dostałam,a dziś już nie ma święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
dzień kobiet hmm nie chciałam kwiatka po co , mąż obiacał mi kupić sukienkę i to fajny prezent dla mnie;) Goalka może się uda a kiedy ejszcze testujesz? kiedy termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka termin okresu mam na pon-wt. ja od meza dostalam perfumy katy perry:p i duzego buziaka, ale mnie te zakupy wykonczyly, padam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
co kupiłaś ciekawego?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty i buty:P dwie pary i sukienke:) wybredna dzis bylam ale udalo sie upolowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
perfumki katy :) mmm :) mój mąż chciał mi coś kupic ale ja nic nie chciałam bo akurat narazie nic nie potrzebuję :) no i dostałam czekoladki merci,zjadłam tylko 3 a resztę zjadł on :) dziewczynki ale wiecie że w poniedziałek jest dzień mężczyzny i teraz my mężom bedziemy musiały kupić prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalka widzę, że też nie tracisz humoru z powodu jednej kreski, to dobrze, bo mamy jeszcze troszkę czasu do okresu. Za to mój mąż powtarza ze śmiechem: na co ci test kobieto, jesteś w ciąży przecież to widać. Mam nadzieję, że przez te swoje powtarzanie nie będzie bardziej cierpiał łobuz. Papi, ja też jestem nadwrażliwa na kłamstwo, więc Ciebie rozumiem, ale mam nadzieję, że już sie dogadaliście i uratowaliście resztę wieczoru. Brzoskwinka, udam że nie usłyszałam tej wzmianki o dniu mężczyzny, bo pomysły na prezenty dla mojego faceta się skończyły, a niedługo ma urodziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Dziewczyny wszystkiego naj:) Ja niedawno skonczylam ogarniac swoje rzeczy...Dzien Kobiet spedzilismy na zakupach:) Ja kupilam sobie koszule i sukienke a moj koszule:) I jakos minal dzien:) Wrocilismy to kolacja ale niestety bez deseru bo strasznie zmeczeni bylismy:/ Kilka godz spedzilismy w bibliotece bo pisze prace i szukalismy materialow. Wspaniale miec dodatkowa pare rak i oczy:) Znakomita pomoc:) Dziewczyny czy tez tak macie zaraz jak skonczy Wam sie okres ze czasami odczuwacie takie klucie gdzies gleboko w pochwie? Nie raz to jest takie klucie ze az zgina mnie:/ Podobno tak czasami sie robi ale od czego?? Ja oczywiscie pamietam o Was ale nie zawsze mam mozliwosc napisania na kafe;) Wchodze w wolnym czasie;) Nawet nie wiecie jak pragne ciazy...;( Wczoraj bylismy u takich znajomych ktorzy maja 4letnia corke i taka fajna jest! A jaka agentka!:) Kiedy my sie doczekamy wlasnego malenstwa?;( Wiem ze pisze teraz o wszystkim ale brakuje mi kogos komu moglabym sie wygadac bo moj niestety nie odczuwa chyba takich potrzeb jakie ja mam. Albo ukrywa to. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hej dziewczyny :) miłego dnia Wam życze :) u mnie dziś słoneczkoo przez okno zagląda :) mam nadzieję że będzie ciepło to wybierzemy się z mężem na spacer :) niedziela to jedyny dzień jaki możemy razem spędzić więc trzeba korzystać :) gość M-no ja mam nadzieję że Twój maż ma rację :) tajska zupa-każda nas tutaj tej ciąży wygląda :)każda by chciała mieć takiego bobaska :) i jesteśmy tutaj po to by się wspierac :) więc nam możesz sie wygadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
JESTEM W CIĄŻY :) test ma słabą kreseczkę, ale wyszła w ciągu minuty :) Mój maż znowu miał rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Dziewczyny zapoczątkowałam erę zaciążenia na naszym wątku - szykować się na ciąże! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
aaaaaaaaaaaaaaaa :) gość M super wiadomość :) to się teraz posypią krechy :* kiedy do lekarza idziesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×