Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość_M
Brzoskwinko do lekarza za jakieś 2 tyg. teraz nie ma pośpiechu, te badania co się robi na początku ciąży zrobiłam w styczniu. Teraz ważny spokój, dieta itp. I tak w UK rejestruje się ciąże dopiero po 10tyg. ale ja będę chodziła prywatnie do PL lekarki. Kurcze, teraz przede mną cięższe zadanie- utrzymać tę ciążę...a jeszcze termin miesiączki przede mną... Goalka a jak u Ciebie, czekam na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M super wiadomosc! Gratulacje! ja dzis tez zrobilam test ale jedna krecha. piersi zaczely bolec jak na okres a dzis obudzil mnie lekki bol podbrzusza, takze okres daje o sobie znac. termin mam na pon-wtorek. raczej przyjdzie. obliczylam , ze dni plodne wypadna wtedy, kiedy maz bedzie mial zmiane, ze popoludnia i wieczory beda dla nas wiec bedzie musialo sie udac:) co prawda moze sie jeszcze tak zdazyc, ze okres nie przyjdzie ale raczej sie nie nakrecam. Gosc M bedziesz powtarzac test? mow nam wszystko na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Myślę, że ten test jest wiarygodny, bo krecha po 5 min. zrobiła się całkiem widoczna :) Moje objawy ciążowe, które zaobserwowałam u siebie i uwazam je za najwcześniejsze, bo pojawiły się tydzień po owulacji to widoczne żyły na piersiach i temperatura ok 26.9 - 37.1. Goalko jak poprzednio byłam w ciąży to test mi wyszedł dopiero po 3 dniach od okresu a kreska była ledwo widoczna, trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyly na piersiach tez mam, ale temperatury nie mierze. piersi bola tylko od strony pach. zobaczymy, ale nakrecilas mnie teraz swoja ciaza:) a wiec czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
poczekaj... kiedy Ty Goalko miałaś owulację, bo jeżeli obie mamy termin miesiączki na pon-wtorek to miałyśmy w tym samym czasie. Ja miałam mieć 23 a po testach owulacyjnych wiem, że przesunęło mi się na 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
Gratulacje !!! Widać mąż jest lepszy niż test ciążowy:) mam nadzieję że teraz każdej z nas się poszczęści:) ja z mężem pogodzona ale musiał mnie trochę udobr****ć:) a ty jak się czujesz ? pewnie szczęscie cię rozpiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja owulacje mialam raczej 24-25 bo wtedy mialam bol owulacyjny. mam go juz od lat szkolnych i ginekolog stwierdzil, ze naleze do jakiegos procentu kobiet , ktore sa w stanie sobie same ja wyznaczyc. a okres mam miec pon - wt to zalezy bo zawsze mialam cykl 28 a ostatni byl 29dniowy. dlatego okres moze byc dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
No ale od owulacji okres pojawia się po 14-16 dnach...jak dla mnie Twój termin wypada na 11-12...więc jest bardzo wcześnie. Goalka podaj swój ostatni termin miesiączki i ile trwa u Ciebie cykl, popatrzę co pokazuje mój kalendarz internetowy na którym siebie sprawdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Dziękuję Papi, bardzo się cieszę, ale też bardzo boję, chyba do mnie jeszcze nie dociera to wszystko. Mąż musiał naprawdę to wiedzieć, bo się wcale nie zdziwił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
gość M ale zazdroszcze :) :* ja mimo wszystko poszłabym jak najwcześniej do lekarza,jeśli się boisz że nie utrzymasz ciąży,da ci luteinę i da ci skierowanie na bete czy dobrze przyrasta,i progesteron czy nie za niski :) pamiętaj że I trymestr jest najważniejszy i decydujący :) dbaj o siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M, okres miałam 10.02 a cykl waha się 28-29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
kalendarzyk mi pokazuje, że okres wypada Ci wtorek- środa :) a wczoraj to hCG MOŻE by Ci z krwi wyszło a nie z testu ciążowego, więc dla Ciebie to za wcześnie było. Nic to, i tak trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać. Bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinko, nie zazdrość, bo nie wiesz co tam w Tobie kiełkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
oj chciałabym żeby kiełkowało,chciałabym :) i to jak :) jejku ale się cieszę twoim szczęściem :) mam nadzieję tylko że nas nie opuścisz i będziesz się z nami tu dzielić wszystkimi nowinkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M no to mnie pocieszylas juz totalnie:) Brzoskwinka maz nasionka zostawil to musi sie chociaz jeden przyjac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
no niby tak,ale nie wiadomo jak to tam jest :) :* szkoda że nie można wcześniej zobaczyć :) po zapłodnieniu odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
jakoś podniosła mnie na duchu ta wiadomość że ci się udało:) wiosna idziie piękna pogoda może i nam będzie to sprzyjało:) dziś nawet miałam sen że miałam już taką małą kruszynę w ramionach, mam nadzieję że nie długo sie wszystkie dowiemy czy nam się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gość_M gratulacje !!! taka piękna pogoda piękny dzień i cudoiwna wiadomosć dla ciebie. byliśmy z meżem na spacerku a tu same pary w ciąży lub z dzieciakami tylko w sumie my tak sami i jakoś smutno mi się zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
mi też ciężko jak widzę szczęśliwe małżeństwa z dziećmi ale pocieszam się że już niedługo ja też tak będe chodzić na spacery we trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Dziewczyny, ja Wam dam radę jedną, którą zastosowałam 2 razy (w sumie to rada męża) i widzę, że dwa razy zadziałała. KOCHAĆ SIĘ CODZIENNIE ;) czy się chce czy się za bardzo nie chce. Ja zaczęłam po okresie a maraton skończyłam tydzień przed (ale pamiętać, że mam długie 33-34 dniowe cykle). Zaczęłam tak robić jak przeczytałam, że do jajowodu dociera zaledwie kilka plemników i pomyślałam, ze jeszcze nie wiadomo w jakim stanie te biedaki są a tu jeszcze trzeba czekać na jajo tyle godzin...;) zadziałało to jakoś na moją wyobraźnię i postanowiłam wysyłać im ciągle żołnierzyki na pomoc :) Dziękuję Laurkochmurko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
zazdroszcze ci ale tak pozytwnie;* ciesze sie twoim szczesciem;) ja też mam takie długie cykle ponad 30 dniowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gość_M to wasz 2 cykl starań ? a jak wyglądał pierwszy? jak sądzisz czmeu sie nie udało? i powiedz mi robiłaś jakieś badania przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
wklejam dla przypomnienia :) AKTUALNE STARACZKI Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 3 cykl starań *******30.03.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.03.2014 MalinkA1232****25lat***3 cykl starań***05.04.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******27.02.2014 gość M jak już bedziesz po wizycie u lekarza i dowiesz się szczególow to zmienimy cię na cieżarówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka kiedy testujesz ?:) a mnie znowu zaczyna boleć podbrzusze:) i trochę mnie przy tym pobolewa kręgosłup czasami :) jejku czemu mnie ten brzuch boli codziennie.i to wieczorem właśnie .na ból poowulacyjny już za późno chyba,chociaż podobno u niektórych kobiet może być przez kilka dni.na ból @ jeszcze za wcześnie bo to dopiero 19 dc. kurczę nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
W tamtym mi się nie udało, bo cykl mi sie skrócił nagle do 28 dni wiec w owulacje nie trafiłam. A z badań to miałam chyba wszystko co sie da przed ciążą i na początku ciąży, nawet badane piersi. Wszystko miałam książkowo włącznie z cytologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka testowalam w sobote i dzisiaj i jedna krecha, okres ma przyjsc we wtorek. narazie mam objawy inne niz na okres, tzn inaczej bola mnie piersi, mam na nich widoczne zyly(nie wiem jak wczesniej bylo, nie zwracalam uwagi na to) i pobolewa mnie podbrzusze, bardziej na dole niz kiedys. w sumie to nad sama pipka:) pewnie okres przyjdzie ale puki go nie ma to nadzieja pozostaje, a co tam u Was dziewczynki? jak tam staranka? codzienne czy co 2 dni, a moze zalezne od ochoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
no wiem wiem że testowałaś ale chyba jeszcze zamierzasz :) czy nie ?:) żyłki na piersiach to po owulacji u mnie sie zawsze pojawiają jak się progesteron podniesie :) ale trzymam kciuki :) mnie nie bolą piersi tylko same sutki kurna mać :) nie wiem od czego :) pierwszy raz w życiu mam coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Ja powoli wkraczam w dni płodne ale totalnie nie mam ochoty na seks co jest dziwne bo zazwyczaj w tej fazie cyklu mam inaczej... Poza tym cały czas się z mężem mijamy i w ogóle jakiś podły nastrój mam i seks to ostatnia rzecz na którą mam ochotę i nawet świadomość, że może by się udało mnie nie pobudza do działania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
chcebycmama to niedobrze ;/ chumor zły ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×