Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
Ale ja właśnie mam obawy czy ciąża będzie bez komplikacji czy dzidzia będzie zdrowa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Właśnie dostałam @ na razie plamienie ale brzuch boli i myślę ze się bardziej rozkręci, także zmieniam sobie datę mniej więcej ale po ty cyklu ciężko mi wyznaczyć konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 3 cykl starań *******30.03.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.03.2014 MalinkA1232****25lat***3 cykl starań***05.04.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******07.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
No to w sumie dobrze Malinko, że już masz ten okres, bo możesz planować kolejne starania. Ja kiedyś tez miałam taką sytuację, że przez 3 miesiące nie miałam okresu...oczywiście wykluczyłam ciążę, ale byłam strasznie zła, że odbiera mi to szansę, na starania w tych miesiącach. Do tej pory nie wiem co to było. Ginekolog mi powiedziała, że zauważa coś takiego u dziewczyn co bardzo chcą mieć dzieci, że psychicznie zatrzymują okres którego nie chcą....Może my mamy większą władzę nad naszym ciałem niż nam się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******10.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 3 cykl starań *******30.03.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.03.2014 MalinkA1232****25lat***3 cykl starań***05.04.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******07.03.2014 Pozwoliłam sobie uaktualnić tabelkę i andzie skasowałam, bo nie ma jej już od ponad 20 stron i nie pochwaliła się wynikami testu, jeżeli wróci to się dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Malinka masz to co ja. najpierw deliaktnie potem się rozkręciła. ale ja się cieszyłam ze przyszła bo tak to nie wiadomo nA CO CZEKAC I jak to liczyc później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******10.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 3 cykl starań *******30.03.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****04.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.03.2014 MalinkA1232****25lat***3 cykl starań***05.04.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******07.03.2014 aktualizacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
anetka gratuluje!:) nie uciekaj od nas do watku z ciaza:( ja dziewczyny przyjelam, ze okres mam od wczoraj...dzisiaj musze umowic sie do lekarza na to usg i ciekawe co mi powie. co do takich historii kto w ciaze zaszedl, a kto nie...moja mama u siebie w pracy ma dziewczyne 22 lat i jej mama jest po 40. w kazdym razie mama tej dziewczyny stosowala anty tzn tabletki i chciala je odstawic bo brala je przez iles lat. poszla do lekarza i tu szok, bo okazalo sie, ze jest w ciazy w 5 miesiacu! ta dziewczyna 22letnia tez w szoku no bo mowi, ze bardziej to ona powinna byc w ciazy i jak to wszystko bedzie wygladac...ludzie beda gadac, ze to jej dziecko, a nie jej mamy i czuje wstyd:/ troszke czasu minelo i w miare oswoila sie z tym, ale nadal jest jej trudno:/ mama bedzie miec dziecko z jakims konkubentem, a dziewczyna z matka od 17 r.z. nie mieszka, bo jest na swoim. tzn utrzymywal ja chlopak i od niedaw3no dopiero ma prace:/ to jest dopiero zycie...:/ ale jakos nie wierze, ze ta ciaza nie byla planowana, a raczej byla...ale to moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Tajska_zupko, a kiedy Ty idziesz konsultować te swoje wyniki hormonów? Moim zdaniem to niezbyt fajna reakcja córki na ciąże mamy...same córki oczekują przy własnej wpadce wsparcia od mamy a jak jest odwrotna sytuacja to same mówią o wstydzie i "o tym co ludzie powiedzą"... no ale to moje własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
jak bede robic usg to wtedy mam konsultowac te wyniki badan. w 11/12 dc mam miec robione usg. do lekarza jeszcze nie umowilam sie, ale musze zrobic to jak najszybciej. wiesz...ta dziewczyna ogolnie zaakceptowala to, ale mowila, ze w takiej sytuacji to bardziej ona moglaby zostac matka, a nie jej mama. jej mama tez nie byla zadowolona z tego faktu, bo tyle lat stosowania anty i nagle cos sie wydarzylo...w ogole nie planowala tego. nie wiem, jak teraz to wszystko wyglada, ale wiem ze obie oswoily sie w miare z tym faktem. a i tak wszystko wyjdzie w praniu, jak dziecko urodzi sie...ciekawa jestem, jak facet tej kobitki, bo oni z 10 lat sa razem i ciazy nie chcieli, nie chcieli wspolnych dzieci, a tutaj wpadka. nie wiem ile ta kobieta moze miec lat...43? moim zdaniem to jest stanowczo za duzo, ale zycie zyciem i wpadki sie zdarzaja i musisz to ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
No właśnie o to chodzi, że nie ma skutecznej w 100% metody i tak samo jak nastolatce tak może się zdarzyć kobiecie ok 45 że wpadnie.. Jak ludzie się kochają to i dzieci mają :) Moja ciocia na dodatek pielęgniarka, która już wchodziła w menopauzę wpadła przy zabezpieczeniu :) jej zabezpieczenie było skuteczne przez 15lat, ale raz sobie nie zadziałało, no i ma zdrowego, kochanego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
masz racje, ze wsparcie powinno byc...co innego wpadka, co innego jak planuje sie...u mnie kolezanka z pracy jest proszona na slub takiej dziewczyny, a ja mama urodzila majac 48 lat...to jest dopiero wpadka...a w sumie nie wiadomo, czy wpadka, czy planowane...:) ja bym nie chciala w tym wieku. max do 40 chce chyba, ze mialabym problemy z zajsciem w ciaze, to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
aha i ta dziewczyna ma 31 lat co bierze slub a jej mama ma 79 lat i kiepsko juz u niej ze zdrowiem:/ nie wyobrazam sobie nie widziec wnukow w przyszlosci. jej mama juz widac, ze za chwile...wiecie same:( anetka a dlugo sie staralas? nie widzialam Cie w naszej tabeli:) ja to jestem ciekawa co lekarz dalej mi zrobi, czy da jakies tabletki..eh...i co usg pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy mojego męża jest chłopak 22lata będzie miał za 3 miechy dzidzie a jest tak nieodpowiedzialny. Ta jego dziewczyna też ...pija alkochol, biorą narkotyki. Nie wiem jak tacy mogą mieć dziecko. Zamiast kupować juz coś dla dziecka to oni cala kasę na zioło tracą.... Niesprawiedliwość bo małżeństwa się starają i nie mogą mieć a tacy to marnują biedne dzieciątka. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
anetka moze mops im pomoze...tacy ludzie potrafia kombinowac. urodzi im sie dziecko, a bedzie to samo. to u mnie w zeszlym roku albo 2 lata temu byla taka akcja, ze dziewczyna z 22 lata mieszkala z konkubentem, mieli dziecko. napisalam "mieli", bo juz nie zyje. wyobrazcie sobie, ze ten konkubent maltretowal to kilkumiesieczne dziecko...a ta dziewczyna wcale lepsza nie byla! jak dziecko plakalo to zamykala w lazience to dziecko i buzie obwiazywala pielucha tekturowa. w koncu jakis sasiad zareagowal, bo dosc dlugo nie slyszal placzu tego dziecka ani nic i przyjechala policja...okazalo sie, ze dziecko juz nie zylo, bo bylo tak pobite. jak ten facet tym dzieckiem o sciane rzucal...kilkumiesiecznie dziecko raptem. wiem, ze oboje dostali 25 lat. ale co z tego? wyjda wczesniej za dobre zachowanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi nawet nie przeszkadza zapach smażonej watrobki której nienawidzę. I zawsze jak maz sobie smazyl to ja musiałam wietrzyć cały dom i zaraz miałam odruchy wymiotne. A dziś nawet trochę zjjadlam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
sorry mialo byc pielucha tetrowa* :D szybko pisze i bez zastanowieia, bo w pracy jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od 2 lat staram sie o dziecko i dziś robiłam beta hcg. Wynik wyszedł 117,84. Dodamy ze jest po 13 dzień po otrivelle i do tego przeziębiona jestem. Czy mozliwe że wreszcie jestem w ciąży? co o tym myśleć. Pomóżcie bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska_zupka. Masakra jak takim ludziom Bóg daje dziecko... Mi to się w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
anetka a kiedy idziesz na usg uslyszec serduszko? umawialas sie z lekarzem, czy na razie za wczesnie? i ktory tydzien to jest twoim zdaniem? nie wiem, czy gdzies to pisalas ale tyle stron jest...nie chce mi sie szukac;) i jak reakcja twojej drugiej polowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ewka jak beta taka to i ciaza jest :D lec do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak u mnie w rodzinie wuja stracił prace mając 3 małych dzieci i chwilowo było im ciężko poszedł do mopsu to mu 35zl dali i powiedzieli ze na tydzień im powinno starczyć. Dobrze ze szybko znalazł prace bo nie wiem jak to by było bo jak można przeżyć cały tydzień za 35 zł przy 3 dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska_zupka. Dziś mam wizytę o 16.00. Myślę ze może być 4 lub 5tydz. Mój mężulek wzioł sobie wolne żeby do lekarza ze mną jechać. Skakał z radości jak dziecko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka gratulacje!!!!!! wkoncu jakies dobre wiesci!! moze przepedzilam tego pecha:) i teraz kazda z nas bedzie sie chwalic dwoma krechami:) super!!!! u mnie nadal bezobjawowo, piersi ani troche nie bola i sucho ... chyba sie skusze na ten test w sobote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka ja sadze ze juz teraz posypią się same 2krechy bynajmniejmam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
No ja Goalka robię rano w sobotę, ale nie wiem czy dam radę wam napisać wynik, bo maż zabiera mnie na wycieczkę na cały dzień i musimy wstać o jakiejś nieludzkiej porze. U mnie nadal temperatura 37.1 czasem brzuch pobolewa, piersi bolą jak nie wiem co, no ale to może być wszystko na okres...Boże jak ja bym już chciała wtorek za tydzień :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np nie mam żadnych objawów bete zrobiłam bo chciałam antybiotyk wziaść dość konkretnie sie rozchorowałam a domowe sposoby nie pomagają. Zrobiłam 3 testy na wszystkich druga kreska bardzo blada, ale beta wyszła 117 Boję się czy to nie działa jeszcze zastrzyk otrivelle dziś 13 dzień jade do lekarza ale do wieczora umre z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×