Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość nemesisowa
Laurkachmurka nie robilam, ja mieszkam w uk i tutaj bardzo luzno podchodza do takich spraw, nie badaja gdy nie ma wyraznej potrzeby, odmowili mi zrobienia cytologii bo jeszcze nie mam 25 lat, a tu od tego wieku robia. Bede musiala wykonac badania w Polsce, a bede tam dopiero w lipcu :( wiec do lipca bede trwac w noepewnosci czy wszystko ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem w ciąży!! ale jestem szczęśliwa w piątek za tydzień usg i zobaczymy jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Namesisowa też wiem co czujesz i wiem o ile trudniej ogarnąć wszystko za granicą....a w jakim mieście jesteś może w Londynie? Gratulacje Ewa, długo czekałaś i sie doczekałaś, dbaj o siebie i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
ojej ale się rozpisałyście ;) Ewa gratulacje! a ja okropnie się czuje brzuch boli,i @ jakas mocnejsza ale dobrze ze jest chociaż będę miała szanse na starania :), szkoda tylko bo teraz by mi się płodne zaczynaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Gosc_M jestem z Leeds. A Ty Londyn? Szkoda, moglybysmy sie wspierac tez w realu :) jejku, no naprawde, nie moge sie juz doczekac tej PL ze wzgledu na badania wlasnie... ewka gratulacje :) chociaz do Ciebie sie szczescie usmiechnelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
nemesisowa bardzo mi przykro że przyszła @.ale nie smuć się :) masz nas :) pocieszymy i pomożemy :) ewka-jeszcze raz gratuluję :) spokojnej ciąży :) nie opuszczaj nas tylko i pisz nam co tam u ciebie :) ja już po dniach płodnych :) i teraz spokojnie muszę czekać do 18 marca :) oby szybko zleciało:)ale u mnie pogoda pasudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Tak Nemesisowa jestem w Londynie, ale bardzo możliwe, że do roku czasu się stąd wyprowadzimy. Znalazłam tutaj (podobno) bardzo dobrą lekarkę, jak chcesz mogę Ci dać namiar. Brzoskwinka, pamiętaj o kwasie foliowym, unikaj ciepłego laptopa na brzuchu i za ciepłej kąpieli ;) (przykazania mojego męża zanim wyjdzie do pracy hehehe). Paaapiiii!!Gdzie jesteś co się dzieje?Dodzwoniłaś się już do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
witam! ja tez sie wkurzylam...dzwonie do lekarza wczoraj, a okazuje sie, ze nie przyjmuje w tym tyg, ani w przyszlym caly tydzien (urlop), a w piatek 14 marca powinnam miec zrobione usg. umowilam sie na 17 marca, ale nie wiem czy nie bedzie za pozno:/....i najlepsze, ze jestem umowiona dopiero na godz. 21 bo tyle pacjentek jest zapisanych!:( no kicha totalna:( a usg powinnam zrobic 11/12 dc:/ a 11 dc wypada 14 marca:/...i co ja mam zrobic?:/ ta recepcjonistka powiedziala, ze w razie czego to zadzwoni jak da rade wczesniej, ale co ciekawe innym pacjentkom konczy sie zwolnienie lekarskie i tez lekarz na urlopie i ona sama nie wie, co ma zrobic...ma dzisiaj do gin dzwonic i pytac. a ja zastanawiam sie, czy czekac do tego 17 marca, jak sam mowil, ze 14dc moze byc troche za pozno a 14 dc wypada wlasnie 17 marca? czy isc do innego lekarza zeby zrobic tylko usg:/ nie wiem, co zrobic..u innego lekarza moga byc zapisy tez za jakis czas dopiero:/; eh....:/ no niby owulacja tez moze sie przesunac i ten 17 marzec tez bylby dobry. doradzcie!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
tajska zupa może faktycznie jeśli nie dostaniesz się na ten wcześniejszy termin to zapisz się do innego lekarza,a potem tego 17 marca pójdziesz już do swojego z tamtymi wynikami .ty masz monitoring cyklu tak?czy pomieszało mi się coś ? faktycznie jeśli wcześniej nie pójdziesz może być za późno.a ile trwa twoj cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
kwas foliowy łykam cały czas,dodatkowo mam go też w wapnie witaminowym i w kapsułkach z magnezem :) a kąpieli gorących za bardzo nie lubie :) laptopa też staram się trzymać dalej od brzucha i poduszkę mała na brzuch kłade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
nie mam monitoringu. lekarz po prostu chcial zobaczyc moj cykl i jak z owulacja jest...:/ glownie chodzi o ta owulacje, czy w ogole ja mam. o monitoringach nic nie mowil...w sumie usg sporo czasu nie mialam, to moze warto i tego 17 marca zrobic. tutaj chodzi tez o to, ze jak pojde do innego lekarza, to nic ciekawego mi nie powie i ten wynik usg bede musiala zaniesc do swojego gin i tak i tak...eh...takie zamieszanie przez jego urlop:/ ten cykl trwal 30 dni,a poprzednie tez jakos tak albo 28/29 dni. mogla byc nieznaczna roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ale no właśnie zaniesiesz zdjęcia usg i lekarz porówna czy pęcherzyki dobrze rosną czy nie są za małe itp.monitoring to własnie podglądanie owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
a ty nie masz numeru telefonu bezposrednio do swojego lekarza ? zadzwoniłabys i się zapytała co masz robić w takiej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Tajska_zupko u Ciebie i tak pewnie najważniejsze, abyś poszła do swojego lekarza z tymi wynikami na które Cię skierował, aby Ci powiedział co dalej powinnaś robić. Szkoda, że nie podeszłaś do niego jak dostałaś swoje wyniki, ja czasem tak robiłam, bo sam lekarz mi mówił, że jak nie będą jasne to mam podejść między pacjentkami i pytać. Myślicie ze po 2-3 dniach widać na usg ze doszło do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda454
hej dziewczyny to znowu ja nie wiem czy ktośpamięta ale opisywałam ostatnio że miałam kilkanascie stosunków z dojściem przed i po okresie. i teraz niby mam dni płodne i wczoraj miałam krew na wkładce a dziś bolą mnie jajniki i mam takie rwanie w miejscach intymnych i taki zabarwiony śluz na brązowo ale zauważyłam też że mam płodny śluz 2 rodzaje śluzów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Miranda a robiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda454
no nie. bo to jest takie dziwne nie wiem czy czekać do @ czy jak. bo ostatni stosunek był 1 marca i właśnie nie wiem czy plemniki mogły by przetrwać ale teraz to krwawienie i brązowe plamienie i ten śluz płodny już sama nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
lekarz nic mi nie mowil, zebym wczesniej przyszla tylko mowa byla o kolejnej wizycie...i wtedy mialam doniesc wyniki z hormonow i przy okazji dostalabym wyniki z cytologii. a usg w sumie mialo sluzyc podejrzeniu, co sie dzieje w srodku... mowil o owulacji i kontroli, wiec zglupialam juz ;P brzoskwinko masz racje monitoring sluzy owulacji;) gosc_M powiem Ci ze moj lekarz ma duzo pacjentek i chyba wolalabym miec normalna wizyte przy ktorej powie od a do z, a nie kilka slow i na tym koniec****ewnie i tak musialabym przyjsc, jak na normalna wizyte. jak lekarz jest na urlopie, to nie wiem czy odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
miranda to zrob test i bedzie z glowy. brazowa wydzielina pojawia sie tez przy infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
gosc_M ja nie znam sie na usg, wiec nie napisze nic w tym temacie, czy widac, czy nie widac...;) moze oni po wielkosc***echerzykow oceniaja? nie wiem...naprawde...popatrz w googlach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda454
tylko nie wiem kiedy mogę go zrobić . nic mnie nie piecze nie swędzi nie czuć nic dziwnego . nie jest to takie ciemne brązowe. coś mi się pochrzaniło z tym wszystkim bo jak to jest że raz mi troche krwi poleci na drugi dzień śluz lekko brązowy ale po wytarciu widzę też płodny paranoja jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Mirando mi też tak jak i Tajskiej przyszła na myśl infekcja, najlepiej idź do lekarza. Moje pytanie o to jak długo widać owulację, było zadane, bo myślałam, ze moze któraś z Was wie (Brzoskwinka pisała, że u niej było wiać po płynie w zatoce douglasa, że miała już dzień wcześniej owulacje). Jeżeli byłoby to widoczne tak samo po 3 dniach to wtedy bym Ci Zupko radziła czekać do 18 z pójściem do lekarza bo i tak by wiedział czy miałaś owulację czy nie :) a o to przeciez chodzi, aby sie dowiedzieć czy masz owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda454
do dobra umówie siię do lekarza ale znając zycie w moim miasteczku wizyta odbędzie się za 3 tyg.no inc poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
na usg widać że była owulacja właśnie przez płyn w zatoce douglasa,ale jeśli jest już kilka dni po owulacji to go już nie bedzie,no i jeśli była owulacja na usg bedzie widać w miejscu w którym był pęcherzyk dominujący w jajniku zapadnięty pęcherzyk,tzw ciałko żółte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
po co nam google, mamy Brzoskwinkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
nie przesadzajcie :) po prostu jak się już człowiek stara tak długo to troche wie :) czasami wolałabym niektórych rzeczy nie wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale duzo sie tu dzieje:) az nie nadazam ... u mnie bez zmian, tzn brak sluzu i brak bolu piersi, chociaz jak je dobrze pomacam to bola mnie od strony pach i sutki. im blizej to moj 25dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Cześć dziewczyny! Ale się pojawiło nowych wpisów.... Czytam i czytam i końca nie widać. U mnie dzisiaj słoneczko i 14 stopni :) A co tam u Was? U mnie starania się zaczęły i już nie mogę się doczekać końca miesiąca. Gratulacje dla przyszłych mam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka testowanie zbliża się wielkimi krokami :) trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :) Aleksandra to owocnych starań życze :* u mnie już po staraniach,tzn po owulacji,ale starania bedą do @ :) i też się nie mogę doczekać juz testowania :) u mnie szaro i buro :) zazdroszczę słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×