Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Allora- no to możemy sobie ręce podać. Ja straciłam 3 cenne lata w ramionach nieodpowiedniego faceta. Potem jeszcze ponad rok leczyłam się z tego związku. alka87 będę musiała się przyzwyczaić do nowego nicka:) Z czasem zrobi się i rubryczkę z miejscem na płeć albo imię dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka te linki nie działają co są małym druczkiem pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoteo, kurczę nie mam pojęcia co to?:)nie robiłam żadnej stopki( zreszta nie umiem zrobić:))no u jestem w 12 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Hej, Ja już po wizycie, wszystko jest w jak najlepszym porządku!! :) Wszystkie wymiary, przezierność itd. Jestem przeszczęśliwa! :) Dane do tabelki: blanka, 27 lat, mazowieckie, TP 01.10.14. ;) (czyżbym była pierwsza?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blankaaa :) super :) a dzidzia machala łapkami i nóżkami? Jeszcze raz witam nowe mamusie :) fajnie ze juz nas tak dużo :) Ja jutro wizytę mam :o i się stresuje. Dziś jakiś kiepski dzień mam położyłam siębo mam zzawroty głowy i chętnie bymi spać poszła ale sama z Olka w domu jestem :( i jeszcze wizyta u pediatry mnie czeka :( dziecko kaszle jak stary gruzlik @( juz inhalacje poszły w ruch. Co do zaparć to u mnie tragedia :( jeszcze hemoroidy do tego :( mama mnie ochrzanila ze nie zrobiłam z nimi porządku przed ciążą :p i wiem ze będę cierpieć po porodzie :( a tabelka super pomysł :) załóżmy osobny nick do niej i żeby jedna osoba się nią zajmowała będzie w tedy porządek ;) magda_r termin 6.10.2014. 30 ( jeszcze) l. ok. Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blankaaa :) super :) a dzidzia machala łapkami i nóżkami? Jeszcze raz witam nowe mamusie :) fajnie ze juz nas tak dużo :) Ja jutro wizytę mam :o i się stresuje. Dziś jakiś kiepski dzień mam położyłam siębo mam zzawroty głowy i chętnie bymi spać poszła ale sama z Olka w domu jestem :( i jeszcze wizyta u pediatry mnie czeka :( dziecko kaszle jak stary gruzlik @( juz inhalacje poszły w ruch. Co do zaparć to u mnie tragedia :( jeszcze hemoroidy do tego :( mama mnie ochrzanila ze nie zrobiłam z nimi porządku przed ciążą :p i wiem ze będę cierpieć po porodzie :( a tabelka super pomysł :) załóżmy osobny nick do niej i żeby jedna osoba się nią zajmowała będzie w tedy porządek ;) magda_r termin 6.10.2014. 30 ( jeszcze) l. ok. Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda- jeszcze? czyli urodzinki niedługo:) hmm nie wiem co to hemoroidy ale wiem co to zaparcia całe szczęście bebetinka i miodek mnie uratowali :) blanka- super! i tak ma być do końca:) 1 październik no to chyba nikt cię nie przebije Już jest nas 7 w tabelce- super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Dziewczyny a ja juz ledwo żyje ,wymiotuje kilka razy dziennie w domu pracy w korku przed snem ... Mam dość.poplakalam się przed chwila ,bo ledwo zdazylam wrócić do domu.stresuje mnie to bardzo bo niedługo będę zygac na ulicy przy ludziach ... Nasila mi się z każdym dniem a zaczynam 10 tydz jutro.ile to potrwa jak myślicie? Towarzysza temu silne dreszcze .nie sadzilam ze mogę być takim zygaczem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madralinka nie chcę Cuee straszyć ale np.moja mama rzygala całe 9 miesięcy,ale zwykle przykre objawy mijają po pierwszym trymestrze :). Ja po pracy się położyłam i niedawno wstałam,a jutro mam wolne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie oddzywalam sie chwile bo w pracy zmienili mi zmiany I mam takie powalone godziny ze az szkoda pisac. Od 6-16.30 tydzien a 2 tydzien od 16.30-3.30 rano. Czytam was bardzo czesto dzis mialam wizyte z midwife pierwsza I powiedziala ze teoretycznie porod na 25.09 ale mam za tydzien 1szy skan wiec powiedziala ze wtedy bedziemy wiedziec dokladnie. Chcialam was zapytac o badanie na syndrom downa bo mam sie zdecydowac do nastepnego piatku. Na czym polega to badnaie to jest normalny skan czy co ? Wiem ze mowila mi polozna jak dobrze ja zrozumialam ze 1 na 100 czy 1000 kobiet zdaza sie poronienie wiec jakos nie wiem co mam zrobic... :/ a wy mamuski jak robilyscie takie badanie ? Pozdrawiam was serdecznie ... aaa kicia 123 teoretyczny termin 25.09 na 100% bede wiedziec po skanie 28.03 podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że ja też coraz gorzej się czuję, w powinno być coraz lepiej, wcześniej miałam mdłości teraz mam też wymioty a zaraz 12 tydzień się zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Jestem, wszystko dobrze, maleńśtwo ma 2,39mm a serduszko bije 169/minute (to jest faktycznie na minutę czy ja coś źle mówię???). Wcale się nie śmiał lekarz tylko jak powiedział, jak powiedziałam, że nie mam objawów ciążowych i się denerwuje, że słusznie przyszłam i że spokój w głowie jest najważniejszy. no i od razu się lepiej czuję:D Właściwie to chce mi się płakać tak mi ulżyło:) Jeszcze w "na wspólnej" dziewczyna rodziła to się poryczałam:). Mądralinka, przejdą Ci na pewno mdłości po 13 tc. Ja sobie tak myślę, że może duże znaczenie ma tu tez styl życia, tzn. w poprzedniej ciaży miałam stresującą pracę i co rano jak się spieszyłam żeby zdążyć to mi było niedobrze chyba z tego pośpiechu i nerwów a teraz mam swoją firmę i jak się źle poczuję to nie muszę iść i jak wychodzimy to bardziej na luzie i w sumie co drugi dzień zostaję sobie w domu i może dlatego lepiej się czuję. Mądralinka może u Ciebie też tak jest co? Że się denerwujesz i to jeszcze pogarsza te mdłości? Bo się boisz, że będzie Ci niedobrze i przez to jest Ci jeszcze gorzej? MI zawsze na mdłości pomagały migdały aż nie lubię już migdalów właśnie z poprzedniej ciaży bo mi się bardzo źle kojarzą. Ja mam 31 lat, jestem z pomorskiego, mam termin na 25.10 i będzie to moje drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madralinka powiem Ci ze ja się tak ze 2 tygodnie temu.czułam.... Teraz jakoś lepiej, chociaż w poniedziałek w pracy zwymiotowalam i cały dzień mnie modliło. Teraz odpukać jest trochę lepiej więc życzę żeby ten czas i dla Ciebie nastał 🌻 może spróbuj jeszcze ssania plasterka imbiru, mi nawet odrobinę pomagał ;) Legally Blonde - tez mam jutro wolne :) zrobiłam sobie z okazji widzenia z dzidzia :) Mama Piotrusia Małego - extra :) ze wszystko u Was ok. LeoTeo urodzinki w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy dużo dla mnie znaczą, dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia123- termin na wrzesień a ty w październikowych mamach jak to się stało? madralinka- oj znam taką osobę osobiście co wymiotowała jak kot i schudła 3 kg. Biedna:( ale jest jeden plus przynajmiej nie musisz się zastanawiać czy faktycznie jesteś w ciąży tak jak niektóre z nas:) mamaPiotrusia- fajnego wyrozumiałego masz lekarza. Ja jak poszłam z moimi wątpliwościami to mnie wysłał do pracy żebym nie miała czasu myśleć i skupiać się na moich dolegliwościach :/ co do tabelki to brakuje mi jeszcze twoje województwo. madziu- to tak jak mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo mój mąż też i córka ;) tylko dzidzia jesienna będzie ;p Dziś wizyta strasznie się denerwuje :o omówienie wyników badań.... cytologia i najlepsze na koniec ;) widzenie, musze sobie pytania do finału podpisywać bo znowu zapomnę :p Miłego dzionka mamusie :) piękna dziś pogoda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Moje maleństwo duuużo się ruszało :D Podobnie jak córka, też taki wiertolot w brzuszku była od początku i tak jej zostało ;D. Maluch ma 53 mm od głowy do pupy, to z nogami pewnie będzie z 8? ;) Ciekawa jestem płci, ale to pewnie przy następnym usg ok. 20 tygodnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbna tabelka, ciekawe czy się rozjedzie kicia123------------25.09.14.--------------x---------------x blankaaa-----------01.10.14.-------------27------------mazowieckie alka87--------------03.10.14--------------27------------pomorskie magda_r------------06.10.14-------------30------------mazowieckie LeoTeo-------------17.10.14.-------------30------------opolskie mamaPiotrusia--25.10.14.------------31-------------x LegallyBlonde----28.10.14-------------26-------------pomorskie Allora----------------31.10.14.-----------37--------------dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda- a u nas tylko mąż wiosenny a my z dzidzią jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blankaaa :) LeoTeo :) A mnie głowa strasznie rozbolala i płakać mi się chce,.idę spać.jeszcze godzinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia123------------25.09.14.--------------x------------- --x blankaaa-----------01.10.14.-------------27------------ma zowieckie alka87--------------03.10.14--------------27------------p omorskie magda_r-----------06.10.14--------------30------------maz owieckie LeoTeo-------------17.10.14.-------------30------------op olskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomorskie LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pomo rskie Allora----------------31.10.14.-------------37---------- -dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie :) dzidzia ma 56mm plus nóżki :) tylko przeziernosci nie zbadał bo nie chciało się dziecko ładnie ustawić, wiec mam się stawić za tydzień na.samo Usg. Mam założoną kartę ciąży i badania ok. Jestem zadowolona. Lekarz ze stoickim spokojem rozwiał moje wszystkie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×