Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Witajcie kochane mamusie i dzidziusie "stare" i "nowe". Mnie tez dawno tu nie bylo tzn czytam regularnie ale ciagle w biegu ostatnio jestem i nie zebralam sie zeby napisac. Odkad maz wrocil (nareszcie) do domu to caly czas cos trzeba zalatwic, z kims sie spotkac, itp itd. Jezeli chodzi o prace ja juz do niej nie chodze jestem na l4, ze wzgledu na nerwowa atmosfere, cisnienie ktore tam panuje nigdy dobrze na mnie nie dzialalo a teraz nie chcę szkodzic dzidziusiowi. Teraz zaczynamy ogarniac pokoj dla maluszka bo wprowadzilismy sie ponad rok temu a pokoj oprocz polozonej podlogi nie jest nawet tkniety, nie bylo takiej potrzeby wczesniej pokoj sluzyl jako suszarnia, graciarnia i miejsce do prasowania aaaaaa i byla to sypialnia kota, wiec czas zaczac dzialac we wtorek jade rozejrzec sie za meblami z mezem ;-) ostatnio tez odwiedzilismy sklep z wozkami i mimo ze bylo ich mnostwo zaden nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia;-( najlepsze jeat to ze w przyszlym tygodniu ide zobaczyc dzidzie bedzie to 18 tydzien i mam nadzieje ze okaze sie czy to Leos/Filip/Alex czy Blanka/Maja/Pola/Hania hihi. No to sie rozpisalam.... zycze milego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakbym poszla na zwolnienie to mialabym nalot z pracy i zusu. Poza tym tylko w PL kobiety ledwo zajda w ciaze od razu ida na L4. Kiedys pracowalo sie do ostatniego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś...... Dużo rzeczy było inaczej.... Witam mamuśki nowe i te " marnotrawne " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli sa wskazania kazdy moze skorzystac z prawa do l4 u mnie byly wiec lekarz mnie wyslal gosciu ;-) i tak od razu tez jie poszlam dopiero jak zaczelo sie mdlenie w komunikacji i wizyty na sorze ;-) nie mam zamiaru ryzykowac zdrowia dziecka bo kiedys bylo inaczej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to forum i prawie wszystkie juz sa na l4. Wszystkie maja zagrozona ciaze? Przeciez to dopiero 4 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to forum i prawie wszystkie juz sa na l4. Wszystkie maja zagrozona ciaze? Przeciez to dopiero 4 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie mogę przeboleć z serii "kiedyś było inaczej" Ze dzieci tak szybko dojrzewają! Jak widzę 12-stki -15-stki wyglądają i się zachowują jak ja w wieku 20-22 lat! Pierwszy puder nałożyłam na twarz w wieku 16lat. Jak miałam 14 lat to potrafiłam jeszcze się bawić lalkami z koleżanką, Nie wiedziałam co to sex też długo. Mój pierwszy pocałunek 15lat! Żałuje że teraz dzieci tak szybko dojrzewają i troszkę im współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu- i co teraz? zazdrościsz czy masz jakiś problem? czy o co ci chodzi bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narod robi sie cwaniacki. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu zastanawiam się tylko jaki widzisz w tym problem? ahhh internet, można pisać wszystko jak leci... :) pozdrawiam i ciesze się że chociaż z Twoją ciążą wszystko jest w porządku :):) też wolałabym normalnie chodzić do pracy i nie martwić się o dzidziusia ale nigdy nie zaryzykuję zdrowia maleństwa żeby żyć jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta.. remont pokoju, zakupy itp nie zagrazaja dziecku ale praca tak.. ale wszystko do ludzi wraca.. teraz naciagniecie zus a potem stracicie ta kase kilkukrotnie. I tak jest. Juz widzialam kilka takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu powyzszy daj sobie spokoj albo sie zaloguj i dalej cwaniakuj. Nie masz prawa nikogo oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyludzanie pieniedzy tez jest bezprawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pewnego momentu życia miałam podobne zdanie co ty,Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A powiedz mi czy kobiety musiałyby kombinować gdyby była dobra polityka prorodzinna w Pl? Dlaczego pracodawcy mogą jawnie dyskryminowac kobiety nie zatrudniając ich bo "zaciazy" lub już na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej pytać czy ma ona w planach zakładać rodzinę? Jeżeli nie znasz odpowiedzi to przypomnę-dyskryminacja w zatrudnieniu jest zabroniona przez prawo. Gdyby w naszym kraju wspieralo się kobiety w ciąży to nie byłoby tak dużego odsetku kobiet na zwolnieniach,to jasne. Dodam jeszcze,ze ta popularna dyskryminacja będzie miała swój skutek w postaci poglebiajacego się niżu demograficznego,Ale kto by teraz myślał o tym,że może nie być komu pracować na nasze czy naszych dzieci emerytury,prawda? I kwestia zwolnienia lekarskiego jest kwestią sumienia osoby z niego korzystającej i nie Tobie oceniać o jego zasadności "doktoratu". Tyle w temacie. witam dziewczynki w ten piękny niedzielny poranek :). Ja dziś mam w planach z racji nieobecności męża sprzątanie i naukę,a wieczorem relax! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to że ZUS nas rznie na czym świat stoi to jest ok? Powiedz mi co się dzieje z moimi składkami zdrowotnymi skoro za wszystko i tak muszę płacić i nie dlatego że lubię ale dlatego żeby pół roku w kolejce nie czekać? A co się dzieje z moimi składkami emerytalnym? Po 47 latach pracy (jak dożyję) to może mi wypłaca 1000 zł emerytury,no chyba że rząd do tego czasu się zmieni i zusu już nie będzie,hihi. szkoda dyskusji bo tak możnaby piłeczkę odbijać do jutra,więc tak jak napisałam-to nie Tobie oceniać zasadność zwolnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby tyle kasy nie szlo na wyplate swiadczen na zwolnieniach to i kasa by byla. A co do zdrowotnego zmienisz zdanie jak trafisz do szpitala na operacje.. wiesz ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
Ja ur. Mam 10.10 termn na 23. Ale moze wczesnej sie urodzi hehe :-) Co do zusu, to mam to gdzies. Moj maz placi skladki ponad 1000 zl. I co, moze isc do lekarza pierwszego kontaktu, bo na kazde powazniejsze wizyty sie czeka i czeka, ze umrzec mozna wczesniej. Teraz sa czasy, ze jest tyle poronien, ze szok. Ja przez szpital poszlam na l4 ale i tak bym poszla. Moze ktos kto nie ma obaw. Ma lekka prace, ma ochote niech pracuje. Ale ja w mojej pracy bym troche ryzykowala. Po 2 zazygana, z mdlosciami, z omdleniami, bylabym malo produktywnym pracownikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale nie ma o czym mówić. Zwolnienie lekarskie jest indywidualna sprawa pacjentki. Ja póki co pracuje bo bardzo lubię swoją pracę,Ale planuje iść na zwolnienie gdzieś w czerwcu, i nikomu nic do mojej decyzji jak nie zna mojej sytuacji,której opisywać nie zamierzam :-#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mysle że nie ma co tłumaczyć się dlaczego jesteście na L4 komuś kto nawet sie nie wysili żeby się zalogować tylko anonimowo pisze co mu ślina na język przyniesie. A planujecie może jakieś wakacje, bo pogoda już ładna i marzy się jakiś wyjazd :D my z mężem myslimy gdzieś niedaleko pojechać, troche odpocząć, tak na początku czerwca, jak brzuszek będzie jeszcze nie za duży ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja rozglądam się za wypoczynkiem na Mazurach w pierwszej połowie sierpnia :) Marzył mi się drewniany domek z weranda nad samym brzegiem jeziora,ale nie mogę takiej oferty znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zus zainteresuje sie waszymi urlopami. A co do poronien to kiedys bylo ich znacznie wiecej tylko o tym sie tyle nie mowilo. Nie bylo netu a tv mialo 2 programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu jak się nudzisz to znajdź sobie inne zajęcie i daj nam spokój. Ja dziś jakas nie do życia jestem :( spać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendra balvanera
Mnie tez sie spac chce, ale sie nie klade, bo bede miala nocke z glowy. Usg polowkowe mam dopiero 15 maja, ciekaw jestesmy plci, bo lekarz mowi ze na jego "oko" bedzie chlopiec, a na moje przeczucia bedzie dziewczynka. Ktores z nas racje ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
U nas sloneczko wyszlo. Pranie zrobione i pyszna zupke grzybowa z serkiem topionym zamiast smietany kokardkami. O my gat, pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×