Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta MZ tak do 1200kcal ZAPRASZAM 2014

Polecane posty

Gość Filifonka
Cześć dziewczyny ! Ważę 57 kg i mierzę 168 cm :) Jestem na diecie MŻ od 3 tygodni ale w weekendy zdarzają mi się małe grzeszki. Schudłam do tej pory 3,5 kg. Moim najwiekszym problemem są biodra i uda. Chce schudnąć jeszcze 5 kg do 27 czerwca :) Mogę sie przyłączyć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Filifonka:) kupilam kielbase z kurczaka (nie ma duzo kalorii) i grilluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filifonka, witaj, masz ten sam wzrost co ja. Mam dziewczyny taki stres, mam gorączkę, a w sobotę wesele, waga bardzo wzrosła, może to jest woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielka ja bralam w zyciu coldrex, bralam fervex, -=nic szczegolnego, i tylko Tabcin Trend mnie zadziwil, bo bardzo szybko postawil na nogi(pisalam juz o tym) nie masz nic do stracenia,mzoe sprobuj? Nie mam interesu by go reklamowac:) na mnie zadzialal, dam Ci link do opinii, ale tez w necie mozna poszuakc wielu innych, http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/tabcin-trend-12-kapsulek-160.html a na penwo do soboty postawi Cie na nogi (3 x dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak btw, to ciekawe ze na tym forum same chudzinki sie odchudzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak btw, to ciekawe ze na tym forum same chudzinki sie odchudzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielko, ciekawa jestem twojej opinii, bo mi i mojej kolezance poogl w bardzo szytbkim czasie,ale trzeba brac zalecana dawke, zdaje sie 3 x dziennie..Bylam zaskoczona dzialaniem, wiec ciekawa jetem czy ty tez bedzisz? czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To_jaSKINNYandFIT
Marzycielko, jeśli jesteś przed okresem to może być woda. Wiadomo też, że sól zatrzymuje wodę w organizmie. A co do gorączki to ja zawsze zażywam aspirynę z wit. C i stawia mnie błyskawicznie na nogi. Ja jestem alergikiem i odkąd moja koleżanka po gripexie dostała zapaści, obawiam się tych leków nowszej generacji ;) Ja wczoraj pojeździłam solidnie na rowerku stacjonarym, z obciążeniem. Po kilku takich jazdach już czuję zmiany korzystne na nogach. Jednak jazda bez obciążenia mija się z celem, tyle czasu zmarnowałam :O Zrobiłam tez skalpel. Dzisiaj ten sam zestaw. Menu : p1: bułka wieloziarnista 55g, serek ziołowy almette 15g, pomidor, ogórek p2 i p3: sałatka: sałata lodowa, pomidor, ogórek, ser feta 15g, koperek, sok z cytryny, 3 wasy, banan 100g, jabłko 180g p4:ziemniaki 50g, filet z piersi z kurczaka 150g, surówka Dzisiaj wracam późno z pracy, dlatego biorę więcej jadła. U mnie leje :O Nie można się tutaj długo nacieszyć ładną pogodą :( Mimo wszystko, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To_jaSKINNYandFIT
Po tych rewolucjach na cafe, mam problem by się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja_Marzycielka_
Dziewczyny nie jestem przed okresem, tylko w środku cyklu. Czuję, że tyję i gromadzę wodę. Wczoraj zjadłam tort urodzinowy mojej mamy i pewnie to też zwiększyło moją wagę. VIVI kupiłam tabcin, droższy od coldrexu, ale zobaczymy jak zadziała. Dziś czuję się trochę lepiej, ale do zdrowia jeszcze mi brakuje. Skinny na mnie aspiryna, polopiryna źle wpływają i wolę leki oparte na paracetamolu. Kafe, znowu się zmieniła .... chyba jest mniej czytelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam z nóg dzisiaj. Wróciłam z pracy po 18tej.Dziś bez ćwiczeń, bez roweru./ Zastnawiam się Vivi jak Ty tę pracę znosisz psychicznie? Przecież pewnie masz 10000 spraw na głowie, i terminy Cię gonią i coś jest na wczoraj.. Jak sobie radzisz z tą presją, z tym napięciem psychicznym? Ja już wysiadam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pochmurny dzień znowu :( Dzisiaj mam nadzieję, że znajdę już czas i siły na to, aby poćwiczyć. Menu: p1: bułka wieloziarnista ( jem od wczoraj, bo musze dzisiaj płatki zakupić), jajecznica z 2 jajek, pomidor p2: banan 100g, jabłko 190g p3: ziemniaki 50g, mintaj 130g, surówka p4: sałatka z fetą 20g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dziewczyny chciałam Wam powiedzieć, że po odstawieniu serków wiejskich i twarogu moja skóra na nogach ( pewnie też za sprawą roweru z obciążeniem) wraca do normy :) Ale co ciekawe... odkąd nie jem w/w nabiału moja waga leci jak szalona !!! A ja czytałam kiedyś na forum SFD, że nabiał tego typu utrudnia redukcję - prawda. Sprawdzone na własnej skórze. A ja ważę 57,3 :) Przyszło z wielką łatwością, a cm głównie ubyły w obleśnej brzusznej oponie i super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po weselu, folgowałam sobie trochę. Dziś też cały dzień ze słodyczami, ale od jutra wracam na dietowe tory. Waga od kilku dni utrzymuje się poniżej 60 kg. Dziś rano było już 57,5 kg; ale jakoś nie zaliczam tego do sukcesu, bo objadam się i sądzę, że ten wynik był efektem odwodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIVI, ja nie rezygnuję z nabiału, ale jeśli Skinny źle się czuję po serkach wiejskich to niech je odstawi. Przeczytam artykuł od Ciebie. Wczoraj tak się obżerałam, jak bulimiczki. Jadłam słodycze aż praktycznie mnie mdliło,a godzinę przed snem zjadłam chińską zupę - świństwo, które nie jadłam przez całą dietę. Waga, po nawodnieniu i obżarstwie 59,6 kg. Nie będę się nad sobą rozczulać. Dziś jest nowy dzień, dieta i nauka na egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam do was pytanie, moze mi pomozecie. chodzi mi o to czy te kalorie rozkladacie rowno , czy obojetnie o ktorej poprze sa posilki byle nie przekroczyc 1200 kcal. mam taka prace ze nie jestem w stanie jes np co 2 czy 3 godz, roznie to bywa- dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuj***ardzo , :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam jem obojetne kiedy , byle wlasnie ilosc kcal nie przekroczyc, jem nawet pizze i chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie? dzis zaczynam diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna powoduje m.in.: pobudzenie aktywności układu krążenia aż do poziomu naczyń włoskowatych łącznie stopniowe podwyższanie temperatury ciała, polepszając przemianę materii pobudzenie pracy serca pozytywne oddziaływanie na system nerwowo - wegetatywny ułatwia aktywność hormonalną efekt masażu mięśniowego, szczególnie na osoby narzekające na "łamanie w kościach" przyzwyczaja organizm do zmian temperatury i powoduje iż lepiej znosimy gorące lata i mroźne zimy wycisza organizm psychicznie co dzisiaj jest nam tak potrzebne jest wspaniałym lekarstwem na schorzenia reumatyczne to idealny sposób na oczyszczenie naszej skóry tak z brudu zewnętrznego, oraz odtrucie go. Seanse w saunie są zabiegami terapeutycznymi, odprężającymi, relaksującymi, pomagającymi usuwać napięcia nerwowe, dające poczucie odprężenia fizycznego i psychicznego, ale saunę i łaźnię parową można równocześnie wykorzystać do zabiegów aromaterapii. Aromaterapia wykorzystuje w zabiegach terapeutycznych i kosmetycznych pachnące naturalne olejki eteryczne, pozyskiwane z roślin. Mamy tu do czynienia z dwojakim oddziaływaniem. Po pierwsze oddziaływanie zapachowe na psychikę człowieka, po drugie olejki te będąc wieloskładnikową mieszanką związków chemicznych biologicznie czynnych, w czasie zabiegów aromaterapeutycznych dostają się do organizmu i oddziałują leczniczo. Dlatego aromaterapię możemy porównać w pewnym sensie do ziołolecznictwa. Najczęściej stosowaną definicją w pełni określającą aromaterapię jest definicja określająca ją jako metodę naturalnej medycyny i kosmetyki, w której stosuje się naturalne olejki eteryczne pozyskiwane z roślin, wprowadzane do organizmu przez drogi oddechowe (wąchanie, wdychanie, inhalacje) lub przez skórę (masaż, kąpiel, kosmetyk, kompres). Jak widać metoda ta jest rewelacyjnie prosta a zarazem skuteczna i przyjemna w stosowaniu w celu usuwania wielu dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam od jutra diete mz, i 1200 kcal.musze zrzucic sadlo z brzucha i boczki , oponki zero slodyczy, fatfodow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis zazcelam , ale nie popisalam sie ' bo zjadlam juz jakies 1000 kical i to nie za zdrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka _
to ja sie z checia dołazce , tylko obym tu nie zostala sama mam jakies 4- 5 kg za duzo, od jutra planuje mz plus wr "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka _
dziene dobry dzien zaczety 2 jajka na mieeko, kawa i pomidor to 1 snaidanie , ktore zjem za pol godziny chce ograniczyc tez chleb , bo jem go za duzo /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×