Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta MZ tak do 1200kcal ZAPRASZAM 2014

Polecane posty

Ja mam takie noce praktycznie codziennie :-( Za moment muzykę puszczam i ćwiczenia przede mną... Ale najpierw tabletka na ból głowy. A po południu do pracy. Macie jakiś pomysł na dietetyczny i nie skomplukowany obiad? Bo nie mam konceptu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dostałam kopa od wagi, tak jak VIVI. Waga pokazała +1,1. Wiadomo, że część to jelita, ale też myślę,że może powinnam skończyć z normalnymi obiadami ... nie wiem. Mam tydzień do okresu, jakoś nigdy wcześniej nie gromadziłam wody tyle dni przed okresem. Czuję się wzdęta, odpuszczam codziennie ważenie. Nie będę się dołować. Zważę się ok.24 maja, wtedy też wykonam pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja się nie ważę codziennie bo to nic nie da. Przecież wystarczy, że mamy zaparcia, okres, dni płodne i inne takie i już waga skacze. Dopiero po tygodniu czy dwóch widać jakiekolwiek efekty. I to waga plus wymiary dają najlepszy obraz. Już wymyśliłam co zjem na obiad. Tak więc moje menu na dzisiaj ;): śniadanie- bułka wieloziarnista 80g z serkiem topionym 25g, pomidorem 50g i szynką 45g ( przekrawam na pół i każdą połówkę z czym innym; suma kalorii 350; II śniadanie- jabłko 200g i belerisso czekoladowe 180g; suma kalorii 304 obiad- mały talerz rosołu i 225g warzyw na patelnie suma kalorii 250 kolacja: jogurt 0% naturalny z podwójną ilością białka, musli kokosowe 50g; suma kalorii 332 Czyli mój dzisiejszy bilans: 1236 Postanowiłam pisać kaloryczność by jak co komuś to pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis trochę chodzę jak zombie bez snu.... Marzycelko mi dwa dni zrzedu waga wzrastała,(bez powodu!) straszne uczucie, wyjełam baterie,i wloze je dopiero za 2 tygodnie, bo niby rozum mowi ze to woda, to jednak strasznie było mi przykro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonette, szybkim obiadem są warzywa na patelnię z biedronki ( kto się boi ziemniaków może wyjąć ;) )+ pokrojony w małe kostki/ paski filet z piersi kurczaka. Przyprawa, oliwa z oliwek - dla mnie super i gotowe w 20min. Współczuję pracy popołudniu :( 🌻 Ja właśnie jem sobie mój obiadek : kurczak w kostkę z patelni+ papryka czerwona, zielona, cebula+ ryż brązowy-> wszystko wymieszane - pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja właśnie zakończyłam swój dzień pracy - wytrzymałam na tym co zaplanowałam :) podobnie jak Wy miałam dzisiaj nieprzespaną noc - może była jakaś pełnia czy coś? Po za tym jestem przed @ i czuje sie koszmarnie... zawsze tak miałam, że przed @ jadłam tone słodyczy na szczęście od kilku msc mam zamiast na słodycze ochote na śledzie (nawet nie wiecie jak wielką). Zawsze jadałam na kilo śledzi w śmietanie.... i dzisiaj zaglądając w lodówke je zobaczyłam... popełniłam grzech bo zjadłam kawaluntek ale w pore się powstrzymałam... Zaraz ide do sklepu po zwykłe śledzie w occie, nie dam rady bez nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko, mozesz przeciez wrzucic sledzie w menu na kolacje, czy na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam go dziś Truskawko, juz wypiłam- dopiero jedną szklanke (2 lyzki octu jablkowego), czyli jeszcze 2 szklanki zostały na dziś. Dla mnie ok, kiedys przez chwile piłam (pozniej o nim zapomniałam) fajne jest to,ze po nim schodzi woda z organizmu,zwlaszcza jezeli ktos ma tendencje do zatrzymywania wody. Ale na forach czytam tez ze ludzie po nim chudnac po 10-20 kg w rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie ze wzgledu na to go kupiłam i fakt ciągle biegam sikać ;) Dla mnie w smaku jest fatalny i naprawde sie zmuszam zeby wypic ale ja pije tego troszke wiecej niz Ty bo około 1,5 litra wody z octem dziennie zobaczymy jakie beda rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawa87, tzn ze ile tegocotu lejesz do 1,5 litra? ja robie wedlug zalecen lekarza - na pol szklanki wody wlewam 2 lyzki stolowe octu jablkowego 3 x dziennie czyli w sumie 6 lyzek stolowych octu na jeden dzien,to nie malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie rozkładam to sobie na 2 szklanki 0,5 litra - kufle od piwa i to pije rano i wieczorem a do pracy zabieram 0,5 litra w butelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a to tak bezkarnie dla zdrowia można pić ten ocet w wodzie? w takich dawkach jak Wasze? Czy jacyś sensowni lekarze wypowiadali się na ten temat, ewentualnie sensowni dietetycy? * Idę na rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKINNY tak, mi lekarz polecil,mozna pic go o ile ma sie zdrowy zoladek. Ocet jablkowy jest zreszta dobry na wiele dolegliwosci.. Ps dzis przypadkiem spotkalam kolezankę z ktora nie widzialam sie 3 lata ...ale glupio sie czulam 3 lata temugdy sie z nią widzialam wazylam z 58 kg a teraz cos okollo 83-84..BEZNAJDZIEJNE ODCZUCIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach. Zaczęłam jednak od skalpela, potem byl rower. Ale coś mnie boli w stopie i na rowerze wytrzymałam tylko 30min. Bice poćwiczone. Dzień zaliczam do udanych ;) * Vivi, pijesz tę wodę z octem 3 razy dziennie codziennie? W jakich proporcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije 3 szklanki dziennie,do kazdej daje 2 plaskie lyzki stolowe octu jablkowego (jezeli masz zamiar SKINNY pic, to pamietaj koniecznie ocet jablkowy, inny szkodzi, i trzeba miec zdrowy zoladek, zdnych wrzodów). Nie powinno sie tez go pic dluzej niz 3 miesiace, pozniej nalezy zrobic przerwe... Jezeli ktos chce pic dla zdrowia,nie dla odchudzania, to moze pic chyba raz dziennie (1 szklanka) z dwoma malymi lyzeczkami octu, i wowczas przerwa nie jest wymagana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi, w sumie to nie wiem czy mam wrzody na żołądku, ale na pewno mam drażliwe/wrażliwe jelita. To może jednak nie powinnam... * Roma 🖐️ fajny nick ;) Napisz coś o sobie. Wymiary, jaki masz cel i jaki plan na dietę i ewentualne ćwiczenia :) *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pracy... miałam co robić, ale już w domu na szczęście... teraz relaks w łóżeczku z laptopem i komiksami :D witaj Roma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kolejne spadki w cm - jupi :) Z tego, co widzę po mojej tradycyjnej wadze, moja waga trzyma się na poziomie ok. 59,5. Więc więcej spada mi w cm, niż wagowo - i o to chodzi w sumie :) Żeby nie stracić mięśni, tylko je trochę dorobić, choć przy 1300kcal to raczej ona nie najadają się za bardzo ;) Wczoraj miałam dzień intensywnych ćwiczeń, dzisiaj dzień wolny, bo będę zajęta. ** Jadłospis: p1: 35g owsiane górskie, 20g rodzynki,10g orzechy, 10g masło orzechowe; 35% mleko 2% p2: wasa 40g, pomidor 40g, serek chrzanowy 15g, banan 80g p3: ziemniaki 50g, schabowy 80g, marchewka z groszkiem 150g, olej słonecznikowy 10g p4: serek wiejski 200g, wasa 20g, sałata lodowa, ogórek konserwowy, pomidor Trochę przerobiłam to menu w stosunku do pierwszego pomysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za moment ćwiczenia, a potem kąpiel i do sklepu :D ogólnie jestem dzisiaj pozytywnie nastawiona do życia... tylko wczoraj paleta spadła mi na nogę i mam całą łydkę siną i mnie pobolewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: śniadanie- pieczywo wasa 4 kromki po 5g każda, 65 gram paprykarzu, 30g szynki drobiowej- 240 kalorii II śniadanie- beleriso czekoladowe, jabłko 180g tarte za marchewką 100g- 347 kalorii obiad: pulpety w sosie grzybowym 260g i kapusta kiszona 150g- 380 kalorii kolacja: rożek czekoladowy z korala- 192 kalorie Czyli razem 1159 kalorii jedzonka. Wiem, że ten lód jest dziwną zachcianką, ale jak w pracy na sklepie biegam jak powalona to zimny lód ratuje życie. Skinny to jesteśmy na podobnym etapie... nie chudnąć za dużo, a rzeźbić ciało hehe :D Ja dzisiaj miałam bardzo fajny tanecznyv dzień ćwiczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustka tu :P Ja dzisiaj do pracy... rano randkę miałam, a za moment wybywam na 8 godzin do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dopiero teraz mogę napisać :) Wróciłam właśnie z pracy - zalatany dzień na maxa :O Dzisiaj już ćwiczyć nie będę - nie mam siły 😭 * menu: p1: owsianka 35g owsianych, 10g orzechów 10 masła orzech. 20g rodzynek, mleko 40g 2% p2 i p3: wasa 60g, serek ziołowy Almette 30g, jogurt grecki light 150g, banan 90g, serek wiejski 100g p4: warzywa na patelnię 300g, schabowy 80g, oliwa z oliwek 3g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej :) Nie pisałam ostatnio ale mam mega duzo pracy... na szczescie jutro juz mam urlop a w sobote ide na wesele do mojej przyjaciółki :) Obawiam się jednak, że moja dieta na tym ucierpi :/ Jak na razie sie trzymam, chociaz mialam kilka chwil zawahania ale motywacja zwyciężyła :) Najgorsze jest to, ze nie dosc ze bede na weselu gruba to jeszcze wyskoczyła mi opryszczka na wardze.... przed samym weselem to sie nazywa pech :( ********************************************************* Dragonette a jak randka? Owocna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę pojeździłam na rowerze,ale już na nic więcej mnie chyba dziś nie stać :O :( Zaraz napiję się zielonej herbatki i zalegnę na łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Gdzie to się podziewać kobiety :D ? * Wypiska z talerza: p1: 35g owsiane, 20g rodzynki, 10g orzechy, 10g masło orzech., 35% mleka 2% p2 i p3: banan 80g, jogurt grecki light 150g, wasa 40g, serek chrzanowy 15g p4: ziemniaki 50g, filet z mintaja 100g, surówka 200g p5: jajecznica z 2 jajek, wasa 10g, sałata lodowa * Po pracy wybieram się na małe zakupy, potem czeka mnie sprzątanie mieszkanie, a z wieczora ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe skiny ja też dzisiaj zakupy... głównie farba do włosów bo już mam odrosty fest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×