Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość gość
do ojca???? chyba nie zamierzasz sie tam znowyu wprowadzac? wstydu nie masz??? mam nadzieje, że nawet jak tak to sie nie zgodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie wiem czy byla w ciazy z emna ale mysle z enie byls taka glupia" :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiam się, że mogła być taka głupia...FAS---google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
jeste u taay pryzjehclam na weekend do neigo ehh odpoczne sobie wmoncu troche ale jturo neisteth trzeba wraqca spowrotyrm dzis robimy grila w koncu jesmtmer spokoj nai o nic sie nie msuze martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooowiedzialas tacie o sytuacji w domu?Co on na to ci radzi?Pewnie jest zly,ze znowu dalas sie przekabacic swojemu i wrocilas do niego.Co teraz zamierzasz robic?Wrocisz do swojego bylego juz w koncu meza i znowu dasz sie poniewierac?Anitka,zrozum,ze on sie nie zmieni.On cie nie kocha,tylko cie wykorzystuje i poniza,a w dodatku smieje sie z ciebie,ze jestes taka glupia i naiwna.Uciekaj stamtad,daj sobie szanse na poznanie kogos,kto cie bedzie naprawde kochal i szanowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
tak opowiedixzlama tacie wszystko ehh pn pwoeidzial ze sie juz nie bedziew wteacal bo i tak sie n ie licze zjego zdaniem ze jestem dorosla i to jes tmoje zycie ze on zawsze mnie przyjmie z otwartmi ramionami ale wiadomo ze juz tu nie wroce mam swoje yzice kazdy ma jakies probemy jdni wieksze drudiozy mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co zamierzasz teraz zrobic?Co twoj na to,ze bylas u taty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no nic a co moial zrobix to nie jest jego sprawa...w tym tyognoiu ma dniowki wiec bed emiala przynajmnbiej przez tydziens pokoj od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witma jes tktos/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem( stała czytaczka ) :) co sie stalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehhh moj jest w pracy i zadzownila do mnie paulina czy moze wpasc na kawe no bylam w szoku bo nigyd sie nie pytsla tlyko przychodzila...... pwoeidizlaam jej z enie mam czasu bo id ena 18 do roboty a musze obiad ugotoewac itp o na pwoeidziala ze chce z emna poagdac tyylko zeby moj sie o tym nie dowiedizla i kiedy sie kozemy spotkac...... bo ona juz raczje nie bedzie do na sprzyhcodzic kiedy moj bedzie w domu i co wy na to????????? co ja mam zrobix tertaz?? pwoeidizalam ze sie do niej odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkaj sie z nia ten jeden raz i dowiedz sie o co jej chodzi.Dziwne,ze nie chce sie juz nigdy widziec z twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie Ci sie przyzna, ze z nim sypia/sypiala jeszcze niedawno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehhh dzisiaj sie spotykam z paulina ma przyjs cod mnie napsiala z bedze okolo 14.... boje sie dziewcyzny :( co ona mi mzoe wpeodziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, co za niereformowalna idiotka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czego sie dowiedzialas od Pauliny, Anitka? Niech zgadne - Twoj facet Cie zdradza i smieje sie za Ciebie za Twoimi plecami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh wiedizlam sie zlualina wczorja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? w ciąży może jest czy co gorszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Anita pisz calymi zdaniami, a nie zaczynasz i nie konczysz, nie stopniuj napiecia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehhhh skzoda gadac n awert.... ona mi powiedzial ze poznala jakiegos faceta i chce do nieog wuyjechac bo o n mieskza okolo 200km od nas i chc eto tak zrogbic zeby moj sie nie dowiedizal zeby jej nier obil problemow jesli chdopzi o mala.... w ogole zaczela mi sie zwierzac i pocieszac mnie ze ona nie wie jak ja mog e znim wytrzymywac zaczel go odgwdywac ze jest glupi ze ona zaluje ze z nim byla ze ma znim dziekco z eon sie nie nadaje na ojca itd... popropsto szkoda slow na tow szystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
w sumie to nejw iem po co ona tutaj przyszla pi po co mio to wszyaskto opowiaala przeciez ja moge rto mojemu pwoeidziec wkazdje chwiuloi nie?? co bsycie zrobily na moim mieiscu powiedizlay mu??? no oczyuiwsice bezinteresownaie nie prszyzla do mnie bo chciala pozyczyc 200zl niby na pociag zeby jecha cod niego bo tam trzeba jecha cpociagiem i w bus sie przesiadac ptoem a lona pieniedyz nie ma pwoeidzaL MI ZEJAK DOJEDZIE NA MIEJSC EOT MI WYSLE KAS ENA KONTOT YLKO MAM JEJ NUIEMR PODAC... no dslamejje tlyko 100zl pwoeidzialmz e wiecje nie mam bo nawer tnie lcize na to z eona mi odda ta kase... ehh nie wiem co rboic mowic to mojemu czuy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, Ty jestes niepowazna!!!! Dalas jej kase, a jak sie Twoj dowie o tym, ze pomoglas Paulinie odizolowac od niego dziecko, to myslisz, ze co, ucieszy sie? Poza tym ona co chwile ma innego i nie powinna mieszac malej w glowie pokazujac jej coraz to innych 'tatusiow'. Nie wiadomo co to za koles - moze z jakiejs patalogii, a Ty ulatwilas Paulinie wyjazd. A jak sie malej cos stanie? Szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, ty jesteś upośledzona umysłowo. Paulina bezczelnie sypia z twoim mężem pod twoim nosem. Zachodzi z nim w ciążę. Powinna się palić ze wstydu na sam twój widok. A ty powinnaś być załamana lub wściekła i dać jej po pysku. Ale nie, ty bawisz jej dziecko, owoc zdrady twojego męża, zapraszasz ją do domu, wysłuchujesz jej zwierzeń i dajesz jej kupę kasy. CZY TY NIE WIDZISZ, JAKĄ IDIOTKĄ JESTEŚ, JAK WSZYSCY SIĘ Z CIEBIE ŚMIEJĄ I CIĘ WYKORZYSTUJĄ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh ja jej dala ta kase o licze na to ze jak ona wyjdzie to sie uwolnie od niej raz na zawsz ei przestanie sie wtracac w andsze zycie i mieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze, jestes dnem, wiekszej kretynki to tu nigdy nie bylo, w sumie niech sie tatus dowie, ze pomoglas jej wyjechac to cie na zbity pysk wywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh czyli mam mu powiedzie co tym cyz nie bo juz sma anie wiem... ona ma wyjechac w sobot..e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
neiw eim kzoe mis ei zdaje ale oj chyba cos pdoejrzewa z eona cos knuej bo przyzedl dzisiaj z rpacy i sie pytal czy byula tu pualina pwoedizlam mu prawde z enie byla bo pytal sie od zisiaj anie o wczoraj.... i chyab do niej dzownila el widocnzie nie dobeirala od neigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radź sobie w końcu sama głupia dziewucho i przestań tutaj ludziom głowę zawracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
jejeku jesli amsz tlyko obrazac to lepiej nic tu nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witma jest ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×