Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość anitka_21
nie wiem mzoe ja wyrzucili a mzoe nie nie rozmawilamz nia na tne temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sforo pije coldziene to jak daje rafe byc w pracy i pelnyc obowiozki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ona ei chdozi do paacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To hakim cudem jej nie syracila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
iewiem tak jak apsialam nier zomawialm z nia na ten trmat zreszta w ogole znia nie rozmwilam wiec nie wiem czy ja wyrzucuki czy nie ale mam nadzieje z enie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty trzymałabyś pracownika, który nie przychodzi do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego? Nie pracuje, wiec nie wypracowuje zysków. A jeszcze ubezpieczenie i podatek trzeba za nią płacić. Sorry, ale to juz nie te czasy. Zwolnienie, a kto wie, czy nawet nie dyscyplinarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
tak jak psialam juz eaz miala taka sytuajc ei jej nie zowlniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać, ktora firma jest taka wspaniałomyślna :D sama się chetnie tam zatrudnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
to jest prywatna fim,r a ktor aprodukuejmeble nie zatrudnia nie wiaodmo oil;e [pracvownikow wszysyc sie tam znaja wiec szef znal jej sytuacje no ale nie wiem co ebdzie tetraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh dziewycnzy bylam wczorja na kaiwe u anglei noi i powiem wam z enie wyglada to za dobrze mianowiecie szef powiedizla mojej matce ze albo sie ogarnie i przyjdzie wponeidzialek normalnie do robotryt albo ja zwolni i nie bedzie juz miala tam poworotu ona ponoc sie wcale tmy nie przejela i z tego ci widac to nie ma zamiaru przestac pic no zaczynam sie troce martwic bo co ona zrobi jak ja zowlnia z pracy??? skad wezmie pienieadze?? przecie z moj byly nie bedzie ej utryzmywal wiecznie prawda?? wiem z eto nies a MOJE problemy i nie powjnam sie ztym zwogole przjemowac ale wiecie no po propsut nie mgoe przetsac o tym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, Twoja matka jest dorosla, a ty przestan sie o wszystkich martwic. Swiata nie zbawisz, a akurat ona sama jest sobie winna. Ja na Twoim miejscu nie chcialabym znac takiej matki. Juz nie pamietasz jak z Ciebie szydzila, pomiatala Toba albo jak bzykala sie z Twoim mezem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita tradycyjnie milknie, kiedy kilka osób naraz ma zdanie przeciwne do jej. A jednocześnie pewnie spotyka sie z Pauliną, mamą, bylym lub osobami z ich otoczenia ewentualnie do nich dzwoni :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
po rpsptu nie mam za bardszo cZasu na kpomputer codziennierpacuje na nocki a za dnia sie sptykam z chlopakiem jutro na szczescie mam wolne wiec jade do niego na noc reszcie troche wiecjde czaus spedizmy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
jes tktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam, Anita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
wlansie woriclam od moejgo chlapak wiecozrm ejedziemy na pizze a potme do nieog na caly weekend az do neidzieli juz nie moge sie doczeka c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Twój chłopak ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
jes tork starszy ode ,mn ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz z jego komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka jak po weekendzie ? Bardzo było namietnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam Anitka? Pisz co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam u ciebie? jak tam znajomosc z chłopakiem? planujecie juz jakas wspolna przyszłosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
tak planujemy zameiszkaac razem dokaldmie jeszcz enie wiem kiedy tata mowi ze mam sie z tym nue spieszyc bo krotko nejszcze jestesmy razem ale ja cuzje ze to jest milosc na cale zcyei no masakra tak sie zkaochalam i on chyba tez :) jade diziasij do niego tez na noc idizey do jego kolegi na urodziny a w niedziele obia dui niego w domjuh bede gotowala z jego mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
a co do mojeo bylego oto nie jest tam za ciekawie z tego co wiem... wczorja pisalam z palilina napiala mi ze poznala jakiegos faceta prze zinteret ktory mieszka chyba z 300km oid nas i chce zabrac mala i do niego jechac tlyko boi sie jak na to zareaguje on no i ej rodzice u ktorych jest ertrwerazx mala a nie rozumiem jak mozna tak bezm,yslnie sie zahcowywac i ponierwierac dziecko mam nadzieje ze jejrdzoice jej przmeowia do rozumu albo niehc ejdzie ale dziekco zostaiw w spokoju preciez nie wiaodmo jak dlugo ona tam bedzie znzjac zycie to wroci za miesiac albo szybciej z poduklnym ogonem a dziecko znowu pojdzie do dziakdow meiszkac ,moaj mama od tego tygosnia wrocila do pray pije nadal ale w pracy jest teoretycnzie trzezwa dzef jej obical pensje za to jak ldugo jej nie bylo no i wiaodo ze uroliupu juz zadegno w ym roku nie zostanie ni ma tkaiej opcji nawet ale dobrze ze ja rpzyjac spowrotem jednak to jestg czlowieko zlotym sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witma jes tktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×