Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elizabetka51

Nigdy nie jest za późno

Polecane posty

Gość elizabetka51

Witam. Mam na imie Ela postanowilam, że ostatni raz sprubuje coś zrobic.Kilka słów o sobie,mam 51lat ( zlecialo od zawsze walcze z nadwaga ,nigdy nie byłam szczupła nawet jako panienka .Moja najwyzsza waga to 135 a najniższa jaką pamietam 85kg .apraszam wazytkich na pogaduchy bo grupie razniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Elizabetko ja też tak uważam...ja też zaczynam od jutra,mam nadzieję,że nam się uda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zapuscilas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elu!Podobnie jak Ty mam problem z nadwagą,ale od jutra zaczynam z nią walczyć..mam nadzieję,że uda mi się schudnąć i już nikt więcej mi nie będzie umilał życia...że jestem za gruba;-).Jestem po 30-stce i mam na imię Wiola.Mam nadzieję,że będziemy mogły się wspierać w tej trudnej walce z kilogramami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetycznaona
jeśli mogę coś polecić, od dłuższego czasu jestem na diecie lekkostrawnej i waga spada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetycznaona
przeszłam na dietę bo miałam problem z wątrobą, z nadwagą nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem z wątrobą,również od jakiegoś czasu jestem na diecie wątrobowej,ale chcę trochę schudnąć,bo tu jakoś waga nie spada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetycznaona
może zależy od organizmu, ja zawsze szybko przybieram na wadze ale i szybko też chudnę, dużo też staram się ruszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietetycznaona ja też sporo się ruszam,więc nie wiem co robię nie tak,że nijak nie mogę schudnąć...ale dobra to nie będę zanudzać..Dobrej nocki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetycznaona
a jesteś zdrowa? dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetycznaona
nic złego:)niektóre choroby lub leki są przyczyną nadwagi i wtedy ciężko jest to zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetycznaona
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilaa77777,dietetycznaona witajcie dziewczyny Nie mam żadnego planu odchudzania tak po prostu zmienić trochę jadłospis i do przodu ....jakos po tych swiętach nie mogę wejść w dietę.Ja nie jestem zwolenniczką diet jednostronnych ,zawsze sama sobie wymyślam menu .Dawno ....dawno temu jak byłam młoda zaczęłam się odchudzać i schudłam 40 kg ,ale przez 4 lata tak mi ciężko schudnąć.Moja otyłość raczej nie wynika z jedzenia tylko jest uwarunkowana genetycznie.Poza tym mam już troche zimówek na karku :) ,doszły różne schorzenia ....tak że spadek wagi może być nie duży ,ale zawsze coś.Przy ostatniej poważnej próbie schudłam 20 kg w ciągu pół roku a póżniej waga stanęła i koniec.Zaczęłam sobie robić potrawy z dukana ,ale nie przestrzegałam tych rygorystycznych norm i piekłam sobie sama chlebek ,poza tym poszłam do pracy i rezultat był -20 kg.Obecnie nie pracuję ,jestem w okresie menopałzy i to wszystko spowalnia metabolizm.Piszcie dziewczyny co i jak zawsze można od kogoś się czegoś nauczyć .Pozdrawiam gorąco miałam iść szukać pracy a tu lodowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie moge uporac z oponka na brzuchu, nie moge tez zaczac jesc mniej i ciagle podjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werer
Elu ja mam 35 lat i odchudzam się od początku roku, mam z tym problemy. Przestrzegam diety, ale waga nie spada, nei poddaję się jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werer nie ma co się poddawać ,każdy ma inny organizm ...gdzieś czytałam że jeśli odchudzamy się co chwilę to coraz gorzej bedzie nam schudnać .Moje postanowienie diety od dzisiaj poszło w las zjadłam białe pieczywo ...nie miałam ciemnego ,ale jutro też jest dzień .Muszę wyskoczyc na zakupy i kupic coś dla siebie i osobno sobie gotować .Będzie dobrze Werer waga na pewno sie ruszy organizm pobiera z zapasów i dlatego może nie chudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny!Jest nas coraz więcej...fajnie...;-)Ja też zamierzałam już zacząć od początku roku,ale jak zawsze coś nie wyszło...od dziś rygor!hahha...dziewczyny czy Wam też tak trudno sie żyje z tymi kilogramami jak mnie?miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu powiem tam napewno jakis dyskomfort jest ,ale ja do tej pory nie miałam problemów z poruszaniem itp ,prace miałam bardzo cieżką i nie jednego chuderlaczka przeskoczylam ....pewnie że stawy są obciążone i inne sprawy ,ale moje choroby wynikają z ciężkiej pracy fizycznej jaka wykonywałam.Obracam sie też wśród osób które mnie akceptują w 100% i wychodzę z założenia że jeśli ktoś nie może na mnie patrzeć to jego sprawa ja nie będę zabiegała o wzgledy.Uważam że ludzie sa różni i zycie było by nudne jakby same laski były na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka51,Werer witajcie!Zgadzam się z Tobą Elu,kto nie ma ochoty niech na nas nie patrzy..Mi też siadają stawy,u mnie tycie nie wiadomo czym jest spowodowane,robię teraz wszystkie badania może wkońcu lekarze znajdą przyczynę;-)Ja przytyłam ok 30 kilo w ciągu kilku lat,gdy zmarło mi dziecko,to chyba prze stres jaki przeszłam ..choć nigdy tak dużo nie jadłam,ale najwidoczniej mam taki organizm i nic na to nie poradzę;-)Od dziś dietka i ćwiczenia,zobaczymy czy będą jakieś efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×