Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkoholiczka 1982

Alkohol zrujnowal mi zycie Nie wiem juz kim jestem Trzezwieje Alkoholiczka

Polecane posty

Twoj jad splywa po mnie jak woda po kaczce. Jak chcesz porozmawiac to rozmawiaj na poziomie. Ja potrafie...ja menda i alkoholik...popapraniec. Teraz Ty pokazujesz kim jestes na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje zdanie na temat takich jak ty wyraziłam, i nie zmienią go twoje techniki manipulacyjne nabyte na mitingach i spotkaniach takich cwaniaczków, którzy robią z siebie "ofiary nałogów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mitingach takich cwaniaczków jak ja nie uczą technik manipulacji:). Uczą żyć, przyznać się do błędów. Nie znam alkoholika z AA który by cwaniaczył, oszukiwał i się wybielał:). Nie znam ani jednego takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli na prawdę masz bardzo mało znajomych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na ignorowanie takich wpisów jak ktoś nie potrafi uszanowac czyjegoś topa i nie może założyc swojego bo kto mu broni, to trudno :-) nie wiem też co ajven czy ja zrobiliśmy tej osobie :-) ale przyzwyczaiłem się do wariactwa na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyżej top dla osób współuzależnionych :-) niestety...ja też tam czasem jestem :classic_cool: i jątrzę, celowo źle doradzam by ludziom krzywdę zrobic :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem też co ajven czy ja zrobiliśmy tej osobie xxx nic nie zrobiliście - po prostu piszecie bzdury, usiłujecie się wybielać i bagatelizować wasz udział w niszczeniu życia innym, a na koniec jeszcze się obrażacie - to wszystko! od tej pory ignoruj moje wpisy - prawda jak zawsze boli i w/k/u/r/w/i/a - a sorry zapomniałam, prawda płynie tylko z waszych wpisów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż post w ktorym sie wybielam lub bagatelizuje?. Pisalem dzis o nawiedzonuch trzezwiejacych ze jeszcze bardziej utrudniaja zycie rodzinom. Wiec nie rozumiem o.co Ci chodzi. Dziewczyna zalozyla topik to z łaski swojej nie wtracaj sie tutaj ze swoimi frustracjami, skoro gardzisz nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pamietaj ze Twoja prawda nie jest jedyna prawda...to sa po czesci brednie. Ponieważ wrzucasz wszystkich do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna założyła topik a wy jak sępy z dobrymi radami. Ja wam mówię to ajven założył ten topik bo mu przeszkadza że tamten padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocałuj Ajvena w dope:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajven jej nie wystarczy że przyznasz jej rację co do nawiedzenia ;-) ta nienawiśc "krwi" wymaga że tak napiszę :-) stąd konieczne leczenie ale dośc już, proponuję naprawdę już nie reagowac zresztą nie zdziwie się jak autorka odpuści sobie topa po takich wpisach tu po prostu co założysz jakiś temat o ludzkich problemach zawsze zleci się albo hołota albo niezrównoważona częsc społeczeństwa :-( jako "pozytywny" akcent na koniec proponuję cytat " urodziliście się tylko po to, żeby niszczyć życie sobie, a przede wszystkim innym!!! " tego nawet nie idzie skomentowac :-) ale zrozumiec można :-) szkoda tylko że workiem do bicia jest ktoś kto nie ma związku z krzywdą tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mowa o sępach to właśnie takie wpisy " o sępach" są oznaką tego że ktoś jest zwyczajnie NIKIM bo niszczy to co ktoś stworzył aby sobie pomóc. W tym przypadku jest to temat na forum. Sępy czekają tylko na wartościowy temat aby go zniszczyc i kota ogonem odwracają że ci co chcą pomóc są sępami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownie rycząca czterdziecha
" urodziliście się tylko po to, żeby niszczyć życie sobie, a przede wszystkim innym!!! " XXXXXXXXXXXX a to zdanie akurat jest trafione w dziesiątkę! pozdrówka dla tej laski co zrównała was z ziemią! brawko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja klaszczę już od godziny aż mnie ręce bolą grunt to osądzac innych :-) akurat pisaliśmy dzisiaj bardzo powsciągliwie wykazaliśmy więcej zrozumienia dla drugiej strony niż tzw. zdrowa osoba ;-) no ale brawo, brawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis ja potrzebuje wsparcia
mam kaca, przez ostatnie dni trochę wypilam, kaca leczylam i klina gonil klin.. dzisiaj juz koniec, musze sir przemeczyc ale jeju jaka to meczarnia, spac sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to "ochlej" się wodą i zażyj magnez nie wykluczone jakieś koszmary senne :-) albo nieprzespana noc coż...same atrakcje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfluks von Birkenau
Plus strzyga na klacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis ja potrzebuje wsparcia
no magnez sie skonczyl. wody duzo pije i pilam kilka razy magiczny trunek na kaca: woda soda ocet:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfluks von Birkenau
Super trunek:D dorobilem sie od niego nadzerek w żołądku:)...powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje też kwestia czy to zwykły kac czy już zespół odstawienia w tym drugim przypadku sprawa jest poważniejsza :-) z magnezem trzeba uważac bo można przedawkowac lepiej jest z witaminą B co do picia wody to jest to dobre bo uzupełnia minerały i powoduje latanie do wc czyli oczyszczanie krwi z toksyn alkoholowych a jako ciekawostkę podam że jakiś facet wypił kiedyś tyle wody że miał obrzęk chyba mózgu i...wykitował. A to ciekawe bo wydawałoby się że woda nawet w nadmiarze groźna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfluks von Birkenau
Widocznie miał cos z nerkami pewnie skoro az tak wody nabrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale was żule niby nie pijące rajcuje ten temat! całą niedzielę siedzą i pieprzą - nie szkoda wam czasu? bliskimi, których skrzywdziliście się zajmijcie - zróbcie coś dla nich a nie tylko w kółko siedzieć tu i gadać o chlaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×