Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkoholiczka 1982

Alkohol zrujnowal mi zycie Nie wiem juz kim jestem Trzezwieje Alkoholiczka

Polecane posty

Gość gość
obie ręce daję sobie uciąć, że wysmarował to jakiś nawiedzony kretyn w czarnej sukienusi do kostek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo_zielone
No tak, tylko alkholik zrozumie alkoholika. Wstyd się przyznać, ale ja też kiedyś nierozumiałam i za małolata wyśmiewałam się z żuli z pod sklepu :O a teraz jestem taka sama jak oni, niczym się nie różnimy mamy tą sama chorobę. Moim zdaniem to wcale nie jest tak, że tylko głupcy nie potrafią przestać pić. W alkoholizm wpadają ludzie mądrzy, głupi, bogaci, biedni, nie ma żadnej reguły...Nie wiem czemu tak jest, że jednym się udaje innym nie, na pewno nie zależy to od inteligencji. Wiadomo, że większość tu z nas nie jest głupia i zdaje sobie sprawę co to jest alkohol, jak szkodi zdrowiu, jakie krzywdy wyrządzamy itp. każdy to wie a mimo to niektórzy nie potrafią przestać, to jest silniejsze :( A Ty uczestniczysz w jakichś terapiach? AA? Czy probujesz sam?Ja póki co na terapię nie chodzę, ale chciałabym się wybrac na AA. Pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja maestro, wiadomo nie można się zologowac przynajmnie ja miałem kilka terapii nieukoczonych i wiele lat w AA co do inteligencji to ja akurat mam IQ karaczana jak widzę flaszkę i mam chcicę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo_zielone
Ja nie wiem co sie dzieje z tym tematem... czy inne działają wam normalnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo_zielone
No tak w takich sytuacjach to zrozumiałe :) ale chyba nie jestes głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi nie jestem, jeno GUPI :classic_cool: hahhaa inne tematy też się pierniczą ps. picie czy nie picie to jak ustaliliśmy nie kwestia IQ, albowiem są alkoholicy profesorzy i alkoholicy o profesjach powiedzmy mniej wymagających to jest choroba dotycząca wszystkich warstw społecznych co do żuli spod sklepu, wielu alkoholików nie dożywa tego etapu, zwyczajnie wykańcza się wcześniej a to w wypadkach, a to z powodu zawałów itd. nie od razu stajesz się bezdomnym, na to trzeba sobie zapracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo_zielone
W zaleceniach jest chyba o ile dobrze pamiętam, że alkoholik powinien unikać coli oraz napojów energetycznych. Czy wytytłumaczy mi ktoś dlaczego? Ja pije tigery codziennie 1,2 znalazłam sobie taki jakby "zamiennik" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo_zielone
W ogóle nie widzę Twoich wpisów. teraz dopiero się pojawiły. Mam takie samo zdanie jak Ty w tym temacie, jednak uważam, że większość ludzi myśli całkiem odmiennie, a zwłaszcza ci "zdrowi" oraz ci którzy nie mieli w rodzinie alkoholika. No, ale to już nie mój problem i każdy może myśleć co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo_zielone
Zeżarło mi znów wpisa, nie wiem czy się pojawił czy nie. Ide sobie bo mnie to strasznie wku..... będę później pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kofeina w coli czy też kofeina i tauryna w energetykach to substancje psychoaktywne i można się uzależnic pobudzają itd. a powinnaś byc wyciszona generalnie nawet mocna herbata czy kawa może byc unikana ale z drugiej strony nie dajmy się zwariowac , chyba że będziemy żyli bardzo zdrowo tj biały serek, woda, mleko i żadnych wynalazków typu energetyk jest to jakiś pomysł bo niektóre napoje mogą działac pewnie jak wyzwalacze..głodu alkoholowego od coli i energetyków można się uzależnic, energetyki szkodzą na serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy na głód...jest Kruczek:D Zapraszam:)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co chwile mi pokazuje ze jest tylko 14 stron za chwile ze jest 16" może masz omamy ? :-P Z naszą przypadłością nigdy nie wiadomo ale tak na poważniaka to ciężko się tu pisze ostatnio :-( Jak nie trolling to spier.... doling czyli kafeteria made in china :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to znaczy-odezwij sie na maila siostrzyczko... . Ja cos spac nie mogę.....czytam ale odpisuje czasami ze względu na "tsunami" jakie przechodzi przez topik. Zapraszam do rozmowy na temat problemow związanych z alkoholem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach! jak wy kochacie to gadanie o chlaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci, którym nie staje też w kółko gadają o bzykaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kieliszeczek mocnej zmrożonej wódeczki i twardziutki chrupiący ogóreczek kiszony mniam ;) :):) ślinka cieknie , mocna zimna wódka ze szronem auuuu :) macie ochotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię te ciepełko po wódeczce odprężenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie najważniejsze,że widzisz i zauważasz to,co dzieje się z Tobą i w Tobie.Mam tu na myśli Twoją psychikę,rozumowanie i sposób myślenia jak i zmiany,które dokonują się w Twoim organiźmie. I naprawdę żal mi ludzi,którzy wchodzą na forum tylko po to,by napisać komuś,że jest zwykłym śmieciem lub,że co "ważniejsze" najlepiej spóścić komuś wpier... a z pewnością wszelkie problemy i dolegliwości znikną.Ale jak to sie mówi "Kozak w necie FRAJER w świecie".;) Wiesz sama najlepiej co robisz dobrze a co ściąga Cię w dół. Z resztą doskonale wiem o czym mówię. Jeśli będziesz miała chęć porozmawiać napisz,podaj maila. Może uda nam się wzajemnie sobie w jakiś sposób pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja cos spac nie mogę.....czytam ale odpisuje czasami ze względu na "tsunami" jakie przechodzi przez topik." Pobudzenie ? Niepokój ? A wcześniej mogłaś spac jak popijałaś ? Generalnie to układ nerwowy pewnie swoje w d... dostał stąd teraz musi się przyzwyczaic do sytuacji "nie ma nie ma wódy na pustyni " ;-) Nie ma tsunami w sumie. To właśnie zalezy też od nas. Nie reagujemy teraz i nie jest źle. A jak tak będziesz czekac to się nie doczekasz bo raz na jakiś czas na pewno pojawi się "głupi " wpis. Pozwólmy ludziom wyrażac siebie :-P nawet poprzez głupotę, szyderstwo, złośc, nienawiśc, przecież wówczas okazują jak są słabi i jak nie radzą sobie z otaczającą rzeczywistością bo "muszą" komuś dowalic. ;-) internet daje wielkie możliwości jako wentyl przez który uchodzi ludzka frustracja do potęgi milionowej, kazde prawie otwarte forum czy tutaj czy na onecie czy gdzie indziej to festiwal terapii poprzez bluzganie :-) :-P przecież w realu tak zaraz nikomu w mordę nie dadzą za to tutaj agresja werbalna uchodzi na sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli chodzi o mnie najważniejsze,że widzisz i zauważasz to,co dzieje się z Tobą i w Tobie.Mam tu na myśli Twoją psychikę,rozumowanie i sposób myślenia jak i zmiany,które dokonują się w Twoim organiźmie." A to jest ciekawe zagadnienie i ważne. Bo pewne rzeczy zauważysz a pewnych rzeczy nie zauważysz. Przykład ? Zauważasz u siebie stany lękowe,niepokoju, depresji, czy też jakieś objawy fizjologiczne np bóle głowy itp. Co do rozumowania i sposobu myslenia jak ktoś ma wysoko rozwinięty "instynkt samoanalizy" to owszem niejedno zauwazy. Ale większośc ludzi potrzebuje jednak przewodnika jakim jest psycholog i który różne rzeczy w rozumowaniu i psychice zauważy. A co do rzeczy których nie sposób zauwazyc : pijesz latami, przyzwyczaiłaś się do pewnego scenariusza - zapijasz jest fajnie, potem się meczysz , kończysz picie na dzień , dwa czy tydzień, masz kaca lub co gorsze masz zespół odstawienia aż tu nagle .... pojawiają się objawy jakich nie było wcześniej o których nie miałaś pojęcia że mogą wystąpic u Ciebie - otóż nie wiedziałaś że już masz zmiany w mózgu powodujące na przykład psychozy. Po prostu pewnego pięknego dnia po odstawieniu zaskakuje cię zupełnie nowy rodzaj dolegliwości: omamy wzrokowe, słuchowe itd. I myślisz sobie: to już tak daleko to zaszło ? Przegapiłam / em jakiś moment ? Tylko że nie sposób uchwycic kiedy to następuje. Tak więc niestety wielu rzeczy nie zaobserwujesz ale możesz o nich poczytac****przewidziec że może cię to spotkac. A kwestie psychoz poalkoholowych to już insza inszośc w zestawieniu ze "zwykłym" lękiem po odstawieniu, wymiotami, bólem głowy, czy drżeniem rąk. Kto nie poczuł na swoich plecach dreszczu przerażenia przed śmiercią czy zbzikowaniem ( po odstawieniu ) dla tego to jest abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zapraszam do rozmowy na temat problemow związanych z alkoholem...." W gruncie rzeczy to często rozmowa na temat TRAGEDII związanych z alkoholem. A może przede wszystkim. :-( Bo czy nie jest tragedią że na przykład młoda inteligentna dziewczyna, kobieta, raczy się wódką, piwem czy innym "narkotykiem" wiele lat na czym cierpi jej uroda, flaki jej gniją , psychika wysiada ? Brutalne ale prawdziwe. Można o tych sprawach mówic mniej dosadnie ale ta choroba nie jest dyplomatyczna jeśli chodzi o to jak obchodzi się ze swoją ofiarą. Poniewiera, g***** godnośc, pozbawia poczucia wartośc***pcha do niegodnych czynów, robi z ciebie lwa, potem małpę a na końcu świnie. dobranoc , wódeczka i ogóreczek na noc :-O :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co to znaczy
hello, ja też rzadko tu wpisuję, bo denerwują mnie te trolle obrzydliwe!!! myśle o Tobie, jak sobie dajesz radę? i jest mały problem-jak mam odpisac na meila, nie znam go :( {taka trochę niezdara jestem w tym necie :(!}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna milicjo obywatelska do sonsiada spod ósemki tego co wolnej europy słucha przyszet listonosz z dużą paczką z amerykańską flagom uwarzam że władza powinna byc dobrze poinformowana podpisano: Życzliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×