Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkoholiczka 1982

Alkohol zrujnowal mi zycie Nie wiem juz kim jestem Trzezwieje Alkoholiczka

Polecane posty

:D:D:D dodaj jeszcze że 24h/7 tu jesteśmy ciebie za to rajcuje włażenie tutaj bez absolutnie żadnego przekazu istotnego dla tematu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzezinka czytałeś ? niby nie pijesz :-) rozgryźli cię. dobranoc, życzę więcej pogody ducha tym wszystkim co nas tak szczerze kochają :-) i zwyczajnie..zajęcia się swoimi własnymi 4 rema literami :-P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na koniec, mnie nawet nie dziwią słowa podłe takie jak te że urodziliśmy się by krzywdzic za to niezmiernie mnie dziwią osobniki którym takie słowa się podobają. :-) a ci co akurat o 23 pragną się z nami podzielic tym że odmierzają nasz czas na kefetrii to chyba powinien się zając ktoś w domu bez klamek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bandziorek
Akurat po tygodniu ciezkiej pracy...tak pracy, bo my żule tez pracujemy:). Mam prawo sobie robic co chcę ze swoim wolnym czasem:) i nikomu nie liczę ile i gdzie ktoś przesiaduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja bandziorek
I miło mi iż spedzilas z nami cala niedzielę pieprzac o chlaniu i szydzac:). Ty to dopiero nie masz zycia:). Zajmij sie swoimi bliskimi zamiast cala niedziele siedziec tutaj z popaprancami i ujadac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie swoimi bliskimi zamiast cala niedziele siedziec tutaj z popaprancami i ujadac xxx ja weszłam tu po południu na 15 minut i teraz - a wy pijackie szmaty z melin siedzicie tu całą niedzielę co widać po waszych wpisach - idźcie się w końcu napić z zamknijcie te nienachlane mordy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś bardziej chora niż ja...szczerze Ci współczuję...i Twoim bliskim. Miec kogos tak toksycznego obok siebie to na prawdę straszne:o I nie wyganiaj mnie pic, bo ja nie piję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim wybije dwunasta to podpowiem tej nawiedzonej zeby sprawdziła dokładnie w jakich godzinach i odstępach pisaliśmy :-) a i podpowiem że nie jest jasnowidzem i nie ma pojęcia co w przerwach w pisaniu tutaj robiliśmy Zadziwia tylko jedna rzecz. Ktoś zakłada topa i prosi o pomoc. Tą pomoc mniej lub bardziej udolną otrzymuje. A znajdują się tacy którym to przeszkadza. Jak smutni to muszą byc ludzie skoro niszczą coś co komuś pomaga. smutna to refleksja niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
von Birkenau Ty jesteś bardziej chora niż ja...szczerze Ci współczuję...i Twoim bliskim. Miec kogos tak toksycznego obok siebie to na prawdę straszne xxx ha ha ha ha ha! zapita menda, która zniszczyła swoją rodzinę dowartościowuje się wmawiając mi toksyczność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rodzina ma się bardzo dobrze:). Ciekawe jak Twoja:). Siedzisz tu w nocy i ujadasz jak burek zamiast sie zajac rodzina:). I nie jestem zapita menda...gdyz nie pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja rodzina ma się dobrze, bo już z tobą nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja nie musze sie dowartosciowywac w przeciwienstwie do Ciebie:). Wiem ile jestem wart:) a Ty???...dowartosciowujesz sie wyzywajac alkoholikow na forum:) Doprawdy jestes zalosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
von Birkenau A co Ty mozesz wiedziec o mojej rodzinie xxx tyle ile sam napisałeś alkoholiku rozwodniku! wreszcie mają spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie drzyj tak tej mordy bo nikt nie bedzie tego tolerowal:). Dziewczyna założyła swoj topik wiec jej tu nie sraj. Zaloz sobie swoj i tam szczekaj und ujadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
von Birkenau I nie drzyj tak tej mordy bo nikt nie bedzie tego tolerowal xxx nikt czyli ty? no tak, ty to faktycznie nikt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość też jesteś rozwiedziony, mądralo? 26.01.14 [zgłoś do usunięcia] Ajfluks von Birkenau tak usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- zniszczyłem swoje zycie, zycie bliskich...ale to naprawiłem i naprawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne dlatego, że nie potrafiła zrozumieć na jakiego to "wspaniałego" mężczyznę trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takim bylem s********m ze mam pelne prawa do dzieci bez zadnych ograniczen a zonka mi rozwodu nie chciala dac do samego konca:). Takim bylem lotrem:) Dobranoc:) i nie do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty wolałeś zostawić ją i dzieci, byleby ci nikt nie przeszkadzał w delektowaniu się "wychodzeniem z nałogu" delektujesz się z resztą tą całą otoczką do tej pory i w kółko o tym gadasz - w twoim zrytym wódą baniaku już nie ma miejsca na rodzinę i żadne inne uczucia - jest tylko ciągłe pieprzenie chlaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robię dziewczynie syfu - niech czyta co się dzieje z takimi co im odpieprzyło w drugą stronę! przyda jej się to, jako przestroga, żeby unikać takich jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha:) To podobnie jak Ty:) tez masz zryty łeb od chlania?:). Wybacz ale wyzywanie przez pół niedzieli goscia ktorego sie nie zna i chlapanie ozorem o jego piciu nie jest normalne:). Idz do rodziny:) jest pierwsza w nocy:)hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty idź do swojej rodziny - na kolanach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×