Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alkoholiczka 1982

Alkohol zrujnowal mi zycie Nie wiem juz kim jestem Trzezwieje Alkoholiczka

Polecane posty

Gość frugo_zielone
Ja dzis nie pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie :) miejmy nadzieje, ze inni tez nie pija. bylam w kinie na "pod mocnym aniolem" maskara :o zenua.pl :o nie bylo dużo ludzi,ale oni sie śmiali :o przez caly film zastanawialam sie jak mozna sie z czegoa takiego smiac. Do kina na taki film wiecej nie pójdę, wole obejrzeć w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo_zielone
Wpis powyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo_zielone
Wpis powyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie w swojej masie ( a więc nie wszyscy za to większośc) to bezmyślne pacynki bez głębszej refleksji , dopóki ich coś nie dotknie osobiście albo kogoś bliskiego, nie potrafią wykazac minimum zrozumienia dla problemu :-) rozumiem że zażerali się pop cornem popijali colę i rechotali również w drugiej części filmu ? BO z tego co wiem to nie cały film jest w tonacji "zabawowej" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz może jak oceniasz film , a nie tylko zachowanie gawiedzi ;-) dobry film ? porównywalny z WJCH czy szalikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co to znaczy
do-ja jestem nadzieja-wielkie dzięki, jakoś to przeoczyłam :)..pozdrawiam wszystkich z zasypanej śniegiem Małopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Nie pije jakoś się trzymam.Mam dużo zajęć maz ma przestój z powodu mrozów.Goscie juz odjechali.Czuje sie nawet dobrze.Nie myślę o piciu po prostu nie pije. Warto zobaczyć ten film? pozdrawiam wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Film bardzo dobry moim zdaniem. Warto obejrzeć ku przestrodze :) jeśli chodzi o porownanie do WJCH i do zoltego szalika to jest wg mnie rownie dobry. Mimo iż oba filmy dotyczą tego samego, jest to przedstawione w calkiem inny sposób. Dlatego nie chce porównywać, ktory film lepszy. W pod mocnym aniolem skutki picia zostaly przedstawione w ze tak powiem brutalny sposób, czasem nawet niesmaczny, ale taka niestety jest prawda. I każdego z nas (pijacego) to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również pozdrawiam z malopolski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze że tak pokazano :-) Szalik jest wręcz poetycji, WJCH wyposrodkowany a ten naturalistyczny. Sam ostatnio wysmażyłem posta w którym nie owijałem w bawełne, jest na poprzedniej stronie. Czasem trzeba dosanie coś ukazac czy napisac bo tu nie ma miejsca na dyplomację i słodkie słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo_zielone
Szkoda tylko, ze nie do każdego to dociera i ze wiekszosc myśli, a nawet są przekonani, ze ich to nie dotyczy, ze ich to nigdy nie spotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo prawdą jest że wielu nie dotyczy :-) ale też prawdą jest że wielu się może zdziwic. Już za moich czasów licealno studenckich ludzie chlali na wariata teraz jest jeszcze gorzej i jeszcze większa dostępnośc alko- Częśc z tych ludzi nadużywających na bank będzie miała problemy. Tym bardziej że cała sfera społeczna, gospodarcza itp. temu sprzyja, młodzi nie mają pracy, a jak mają to na śmieciówce, jest ogólna depresja w narodzie, bo wciąż jest do d...y pomimo zapewnień że idziemy jako kraj do przodu. A piją coraz młodsi. Im młodszy organizm tym szybciej sie uzaleznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest WJCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajvena zapytajcie on się posra ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, mi chodziło bardziej o tych, którzy juz maja problem z alkoholem, a twierdza, ze nigdy nie doprowadza się doo takiego stanu jak Np.bohater "pod mocnym aniolem" i uwazaja, ze nigdy nie będą na dnie. tez tak kiedyś myslalam :o teraz są takie czasy ze malolaty chleja na potęgę. 15latki każda impreza = alko. Moja 16 letnia kuzynka ma przyzwolenie od matki na picie piwa, wodki nie moze :o. ja siedziałam na bezrobolu ponad pól roku i moje picie w tym czasie przeksztacilo sie z picia w weekendy na picie codziennie. Mialam sie ogarnąć jak pójdę do pracy, prace znalazlam i sie nie ogarnęłam, przychodzilam na kacu a czasem nawet pijana. WJCH - wszyscy jesteśmy chrystusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwko? Piwsko se można chlapnąc :classic_cool: przecież to nie alkohol. A co ma tam kilka procent etanolu ? Nie wierzę :-O ps. ci sami durni rodzice, będą potem te dzieci wyrzucac z domu jak się stoczą, ci sami rodzice będą potem narzekali że ich dzieci są wyrodne, zdegenerowane itd., społeczeństwo zadowolone z siebie że alkohol sprzedawany jest na kazdym rogu i reklamowany będzie na takiego młodego pluło jaki to niedomyty, bezdomny żul :-) , a Państwo surowo karało za przestępstwa pod wpływem alkoholu. Nic to że kiedyś ktoś nie puknął się w głowę i zaczął takiemu gówniarzowi pozwalac na niewinne piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rum burak? Kiedyś czytałam takiego bloga. Ciekawy był hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ta smutna minka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutny ten topik, nikogo nie ma, autorki nie ma, wszyscy piją czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zapilam.W piątek od rana jak odwiozlam dziecko do szkoly i wiedzialam ze maz je odbierze bo kończy wcześniej a wieczorem ma przyjść kolezanka z ktora czesto pilysmy od lat w weekendy.Zaczelam juz po 8 rano.W sklepie kupilam 10 piw.Pierwsze wypilam duszkiem jak oranżadę bardzo mi smakowalo tesknilam za tym smakiem nawet nie wiedzialam ze aż tak.Reszte piw saczylam do wieczora.Nie przewracalam sie ale miala niezle w czubie.Przy mężu udawalam prawie trzeźwa.Przyszla kolezanka z kolejnymi piwami.Siedzialysmy do 22.Nie wiem ile wypilam ale dużo z 14 będzie przez caly dzien.Juz kolo poludnia nam zerwane filmy i nie wiem jak kolezanka wyszla.Rano wstalam i zaczal sie koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRATULUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudzil mnie potworny lęk walenie serca bylam cala spocona nie wiedzialam co sie dzieje.Do tych piw spalilam 3 paczki papierosów To bylo straszne.Nawalilam sie gorzej niż ostatnio.Bralo mnie na wymioty zawroty Glowy drzwi sie ruszaly a dywan falowal.Myslalam ze oszaleje.Probowalam zasnąć ale budzily mnie szarpniecia calego ciala chcialam juz wezwac pogotowie.Napilam sie wody wzielam witaminy i troszkę zelzalo...Wyrzuty sumienia zlosc na siebie i bezradność wobec alkoholu nie pozwolilami nawet spojrzec w lustro.Dopiero dzis odwazylam sie wziasc kąpiel.Morda opuchnieta szum w uszach zaburzenia równowagi.Dobrze chociaz ze nie zrobilam wczoraj klina. To jest straszna choroba nie mam sily poddaje sie....nie umiem przestac pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany boskie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×