Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annnabelll

WYWOŁYWANIE PORODU czy komus się udało

Polecane posty

Gość Annnabelll

chodzi mi o metody dozwolone np. sprzątanie mieszkania, chodzenie po schodach, gorąca kąpiel, herbatki z liści malin, seks, masturbacja... czy którejś z was się udało wywołać poród i w którym to było tygodniu ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sys
Spacery, chodzenie po schodach, mycie podlog, dlugie zakupy sex, nawet zaczelam laktatorem podrazniac sutki i po chyba 2-3 dn odeszly mi wody, pojechalam do szpitala ale brak skurczy. 2 x przebili mi wody, 2 x kroplowka z oxy, 4 czopk, straszny bol, urodzilam po 27 h i na dodatek uzyto vaccum ;( Przy drugiej ciazy nie bede ingerowac w nature, do tej pory mam uczucie, ze sama sila wyciagnelam swoje dzieciatko na swiat bo moj synek za nic nie chcial wspolpracowac i sie nam pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie udało, jestem na patologii ciąży 8 dni po terminie. Dzisiaj założyli mi cewnik foleya, nic nie pomógł, tylko zaczęłam krwawic, a dziecku spadło tetno do 80. Teraz jest ok, jutro będę wiedziała rano czy będą mnie ciąć czy urodze normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam własnie 38 tc i chciałabym już urodzić, ciężko mi się funkcjonuje, już mi się dłuży ciąża, dzisiaj prałam firany, sprzątałam, seks i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poród jak ma przyjśc to przyjdzie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sys
dziewczyny naprawde nie wywolujcie same porodu, nie ingerujcie, ja tez wtedy bylam w 38tc, tez mi bylo ciezko, tez chcialam miec juz przy sobie dzidzie i przez te moje "bo juz chce" omal bym swojej dzidzi nie zobaczyla, bo bylo zagrozenie zycie bo zbyt dlugo rodzilam, maly nie byl gotowy, szyjka wcale, zostawcie wszystko naturze i cierpliwie czekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 38tyg, w piatek bedzie 39. Od tyg mam 2cm rozwarcia, gin twierdzi ze powinnam urodzic w tym tygodniu, jak nic sie nie ruszy to mam wypic olejek rycynowy. A jutro zabieram sie za sprzatanie, mam w planie dlugi spacer i moze jakies zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pomógł olej rycynowy. Wypiłam łyżkę bo więcej nie dałam rady. Jest paskudny!!! Efekt przeczyszczający prawie natychmiastowy. Bóle zaczęły się po 2 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×