Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redrosa

Cocomo Event Bydgoszcz

Polecane posty

Gość inga1232
atmosfera jaka panuje w zespole jest rewelacyjna, ludzie są super i są to normalni ludzie na poziomie, nie ma w tym nic złego że ktoś pracuje w klubie gogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój to nie jes tpraca dla tzw. porządnych dziewczyn, nie masz chłopaka, nie chcesz mieć meża to pracuj w tym pseudo burdelu ale chwalić się nie będziesz bo na pewno ojciec i matka ze wstydu przed światem by płakali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankax3
O co tyle szumu, zwykły taniec na rurce, klub go go jak każdy inny klub tego typu z ta róznica, że na głównym rynku a nie w ciemnej uliczce i to tyle zamieszania robi, śmieszne!!! Ludzie ogarnijcie się! Mamy 21 wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1x
Zgadzam się z moją poprzedniczka, o co tyle szumu. Ja sobie smigam za barem w Bydgoszczy od 4 msc i jestem mega zadowolona, a co inni mówia mam gdzieś. Ja mam pieniądze a oni tylko narzekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula1112
Nie wiem dlaczego ostatnio uczepili się tylko Cocomo, żadnego innego klubu nie. Ja pracuje w tej firmie od ok. pół roku i u mnie na klubie żadnych incydentów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokuratura sprawdza, czy nie doszło do przestępstwa w olsztyńskim klubie go-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrykxc
Nie rozumiem o co się czepiają, pewnie te stare dziadki maja problem ze na głównych ulicach jest klub go go, najlepiej zamknąć się w domu. No i co z tego, wszędzie za granicą są kluby i nikt o to nie robi problemu, ja tam chodzę i jest bardzo przyjemnie i z całą pewnością z klasą. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad pracą w Bydgoszczy , czy ktoś może mi powiedzeć jaka tam jest w tej chwili sytuacja w cocomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznańscy urzędnicy chcą odebrać klubowi go-go Cocomo zezwolenie na sprzedaż alkoholu za podawanie drinków nietrzeźwym. Nocne kluby Cocomo działają w kilkunastu polskich miastach, zwykle w reprezentacyjnych miejscach. W Poznaniu to Stary Rynek, gdzie Cocomo prowadzi dwa kluby. Ich znakiem rozpoznawczym są dziewczyny z różowymi parasolkami, które spacerują przed wejściem i werbują klientów. Dwa miesiące temu ujawniliśmy, że klubami interesuje się policja. Do poznańskiej komendy zgłosiło się ponad 20 klientów, którzy po wizycie w Cocomo obudzili się z wyczyszczonymi rachunkami bankowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenika2s
Sytuacja w Cocomo taka jak zawsze stabilna :) nigdy nie było źle tylko zazdrośni ludzie nagłośnili sprawę o nic i tyle a w środku w firmie było zawsze bez zmian, zawsze stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promotorka
Pracowalam 3 miesiace w cocomo w Bydgoszczczy. Przyjeli mnie odrazu z tym ze umowy nie dostalam odrazu ze niby do glownej siedzimy musza wyslac i mialam potem dostac. Z tym to bylo oszustwo poniewaz od dnia podpisania nie dostalam swojego egzemplarzu. Zarobki owszem duze sa . Miesiac bylo ok a pozniej juz same problemy z wyplata odciagaja sobie niewiadomo za co mialam zarobione 1750 zl sprawdzajac wszystko po pracy u selekcjonerki na liscie i osobno na swojej a dostalam tylko smieszne 700 a gdzie reszta??? atmosfera nieciekawa kazda promotorka walczy o klienta i przez to jest ogolna spina. W kazdym badz razie odradzam prace w tym klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka1234
przecież to normalne, że każda promotorka walczy o klienta, taka praca... mnie się dobrze pracuje na tym stanowisku, dobrze zarabiam a pracuję w granicach 5 godzin dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelneraa
Ja aplikowalam na ogloszenie kelnerka/barmanka boa kurat to sa oba stanowiska gastronomiczne i oba były wolne, na rozmowie z osoba prowadzącą rozmowę stwierdziłyśmy ze lepsze bedzie stnowisko kelnerki bo jestem wygadana i mialam doswiadczenie w obsludze klienta. Prace polecam, nie zlauje tego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka931
Pracuję w Bydgoszczy już 4 miesiące i jakoś nie zamierzam stamtąd odchodzić. Najpierw pracowałam jako promotorka, teraz zamierzam pójść wyżej- na koordynatora. (I nie, nie uważam, że rozdawanie ulotek i opowiadanie o klubie go go to coś strasznego albo poniżającego jak większość mówi, pisze. A te wszystkie artykuły to kompletna bzdura.) Założę się, że gdyby chociażby część z tych osób, które negatywnie wypowiada się na temat tego lokalu poszła tam pracować to na pewno by została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka931
Do promotorka. Agnieszko z tego co pamiętam to pracowałaś jako promotorka tylko parę dni, bo to ja pracuję tam już ponad 4 miesiące hehe. Więc proszę nie pisz takich bzdur. Bo jeśli ktoś stoi i jęczy non stop, narzeka na każdą pracę jaką ma to chyba z nim coś nie tak, a nie z pracą. Pamiętam, że rozmawiałyśmy, sama narzekałaś na każdą poprzednią pracę. Skoro w Cocomo zapłacili Ci tylko tyle to dlaczego nigdzie tego nie zgłosiłaś? Przecież należą Ci się pieniądze za wypracowane dni? Dla mnie to śmieszne, bo byłam również świadkiem tego jak odchodząc tak źle się czułaś, nakrzyczałaś na wszystkich, bo nie chciało Ci się stać z parasolką na dworze. Sory, ale bądźmy poważnymi ludźmi a nie dziećmi:) A Tobie życzę powodzenia, może znajdziesz w końcu pracę, w której zostaniesz dłużej niż tydzień;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) Wypłaty sa regularneco tydzien, w każdym klubie w polsce. Umowa zlecienie :) i ubezpieczenie, jak masz jakie pytania pisz do działu rekrutacji oni odpowiedza na kazde Twoje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1234
Dzisiaj zadzwoniono do mnie w sprawie pracy na stanowisko kelnerki i idę jutro na rozmowę. Tak czytam Wasze opinie, a może ktoś mi powie czy trzeba mieć jakieś większe doświadczenie na tym stanowisku? Bo nie ukrywam, że zależy mi na pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina3678
Doświadczenia nie trzeba mieć, firma gwarantuje szkolenie wewnętrzne, także wszystkiego się nauczysz na szkolenie, które swoją droga jest w porządku :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaxx3
Hej, ja pracuję na klubie i powiem Ci, że nie musisz mieć doświadczenie, ja go nie miałam, firma oferuje pakiet szkoleń. Bardziej im zależy na osobach z predyspozycjami i zapałem do pracy niż z doświadczeniem. :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaPrawdęWierzyłem
Klub działa jak sprawnie działająca firma. Wszystko jest dobrze zorganizowane. Wiem coś o tym :) kolana, Metro, Shisha, kontuzja, Mam talent. Tequilabezsoli@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie fajna atmosfera :) jak w gastronomii bywa :) jedna wielka rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera1234
aż tak fajnie?? :D coś mi tu nie pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaPrawdęWierzyłem
Wszystko się zgadza :) wielka rodzina - dobrze powiedziane :) kolana, Metro, Shisha, kontuzja, Mam talent. Tequilabezsoli@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam kiedyś w Cocomo w bdg jako hostessa i nie żałuje Było na prawdę fajnie można zarobić i świetnie się przy tym bawić. a atmosfera na klubie baajka :) pozdrawiam was moje wariatki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie na tym forum tym
musi być tam naprawdę kiepsko skoro zatrudniają ludzi do pisania jak u nich fajnie. praca marzenie stanie z parasolem i naganianie klientów do klubu w którym są szprycowani narkotykami i okradani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana hostessa
byłam w zeszłym miesiącu na rozmowie jako hostessa i początkowo trochę mnie to przeraziło :) nie spodziewałam sie że to chodzi konkretnie o ten klub miałam sie zastanowić i nastepnego dnia pani od rekrutacji miała dzwonić czy chce pracować czy nie.... zdecydowałam sie przepracowałam jak na razie 3 tygodnie i z czystym sumieniem mogę stwierdzić że---> nie żałuje!! tak jak piszą tu inni atmosfera jest na prawdę fajna ojj jest wesoło no i nawet jako początkująca hostessa można zarobić :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile Tobie płacą za pisanie pochwał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitadd
Jak zawsze znajda się na forach tacy co nie pracowali dla Cocomo, nie byli,ale najwięcej maja do powiedzenia. Ile placa za pisanie pochwal a Tobie ile placa za pisanie bzdur? co ciężko uwierzyć, ze można w Polsce dobrze zarobić, no coz to Ty się dziw dalej a ja będę zarabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×