Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redrosa

Cocomo Event Bydgoszcz

Polecane posty

Gość gość
Ciekawa jestem ile dostaja osoby które piszą te pozytywne komentarze. Nie oszukujmy sie cocomo to naciągacze i wyzyskują drugiego człowieka. Moja przyjaciółka tam pracowala jako promotorka i zaluje do dzis. Musisz wejścia zrobić i nikogo to nie interesuje nawet w desczu gdzie nikt nie chodzi. Podpisala dwie umowy w czasie pracy a żadnej nie dostala. Pieniędzy tez nie miesiąc pracy za lacznie 90 zl trochę smieszne ale wiekszosc tu pisze ze dobre zarobki :) na szczęście 18 kwietnia 2014 zglosila sie na komisariat w celu zlozenia doniesienia na ten oto club odziwo panowie z kryminalnego szybko się tym zajeli. :) Tego samego dnia pojechala do Niemiec i pracuje jako kasjer w sklepie budowlanym zarabia 2100 € i jest bardzo zadowolona i nie musi marznąć na dworzu ze śmieszna parasolka i nie jest pod ciagla kontrola i telefoniczna i przez koordynatora jak to sie w klubie dzieje telefony na podsluchu :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna19888
ja pracuje w Bydgoszczy i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkacc
Skad Ty masz takie informacje? ja pracuje jako promotorka od 5 msc*****erwszy raz slysze,zeby jakakolwiek dziewczyna od nas dostała 90zł za msc pracy, chyba 90zł za dzień pracy to już prędzej. I co takiego policja zrobiła? Doniesienie o czym? o niczym...bezsensu piszesz o czymś o czym nie masz bladego pojęcia a poza tym skoro to nie ty pracowałaś tylko twoja kolezanka to dlaczego ona się nie wpisuje tylko Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka931
Z resztą jak ktoś ma jakieś wątpliwości to codziennie zapraszam po godzinie 20:00 na ul.stary rynek 20 (koło pubu Amsterdam) - znajdziesz nas, dziewczyny z różowymi parasolkami. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, rozwiejemy wątpliwości. Wiadomo na forum może pisać każdy co mu ślina na język przyniesie, a od nas dostaniesz informacje z pierwszej ręki ;) Jak jakaś dziewczyna nie będzie w stanie Wam na coś odpowiedzieć to szukajcie Ani - pracuję tu od grudnia ( tak jak wcześniej pisałam) czyli wiem o tym miejscu już praktycznie wszystko. Akurat szukamy promotorek, jak któraś chcę znaleźć sobie fajną, lekką pracę chociażby na wakacje to zapraszam. Tak naprawdę jeśli ktoś nie ma jakiś szczególnych oporów, aby pogadać z ludźmi na ulicy to można na swojej otwartości zarobić fajne pieniążki :D Ja właśnie planuję kupno samochodu i nie będzie to mój pierwszy większy wydatek, potrafię się sama utrzymać, a jestem studentką ;) Fajnie uniezależnić się finansowo :D Wiadomo hajs musi się zgadzać ! :D Każdy na początku ma pewne obawy i problem z przełamaniem się, aby rozmawiać z obcymi. Spokojnie! Przez pierwsze kilka dni towarzyszysz bardziej doświadczonym dziewczynom, można powiedzieć, że bierzemy Cię pod swoje skrzydła ;) Co do warunków pracy - tworzymy wszyscy jedną wielką zgraną paczkę, serio :D Na parasolce jest zawsze wesoło :D wygłupiamy się razem i śmiejemy, jak jest mi naprawdę wesoło to czasami "tańczę" z tą parasolką i koordynatorka patrzy na mnie z delikatnym zażenowaniem, a ludzie widząc uśmiechnięte dziewczyny, które cieszą się ze swojej pracy chętniej wchodzą do klubu z czego masz jeszcze większą satysfakcję i wiadomo pieniążki :D :D takie perpetum mobile. Wiadomo - wszystko zależy od Twojego nastawienia do pracy, jak ktoś widzi, że emanujesz dobrą energią będzie Ci z taką samą życzliwością odpowiadał. Jak w każdej pracy z ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka931
A no i od tego chodzenia można sobie fajnie nogi wyrobić - polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I trochę ciekawych rzeczy posłuchać od ludzi na temat Cocomo.Sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka931
Szczerze ? za tym entym razem kiedy w kółko słyszysz to samo to Ci to po prostu nie robi, a wręcz nudzi. W Bydgoszczy o dziwo zdarzają się obcokrajowcy. U mnie wyglądało to tak, że przychodząc z angielskim, określę to komunikatywnie dukającym, nabrałam lekkości w mówieniu. Wiadomo, że czasem (?) brakuję słówek, ale przełamywanie oporu w mówieniu przyda się nawet w przyszłości. Jak ktoś nie potrafi rozmawiać po angielsku to firma zapewnia Ci lekcję języka angielskiego :D Ja nie wiem, mi się praca bardzo podoba. Mogę zrozumieć, że nie każdy byłby w stanie rozmawiać z obcymi, ale jak dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze można przyjść na szkolenie. Jak się komuś nie spodoba to może bez przeszkód zrezygnować w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli2
DO BYŁEJ PRACOWNICY Nikt nie mówi, że jest łatwo, ponieważ są to godziny nocne, jednak zmęczenie się odczuwa... ale za taką kasę się opłaca, do tego czas leci szybko i nawiązuje się wiele znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaxxx
zarobić można naprawdę nieźle na kelnerce, ja w tym miesiącu odbieram 4 tysiączki :) firma naprawdę oferuje dobre zarobki, nie ma co czytac forów tylko wziąć się do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenad
Czy jest możliwość pracy na innym mieście ? ja chciałabym pracować jako kelnerka lub barmanka,ale na innym mieście, a moje drugie pytanie naprawdę można tyle zarobić na kelnerce? bo słyszałam, że 3 - 4 tysiące i więcej....to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaxxx
Prawda, ale żeby zarobić taką kasę musisz od czasu do czasu zatańczyć czy wypolerować berło. Nic strasznego, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 1119
To fajnie bo ja lubię polerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulonaaa
Teraz jak ciepło to ja bym mogla na ulotkare isc. Moja kuzynka tam pracuje i mowi ze zle nie jest. zima bylo najgorzej ale niw eim czy te przelozone w olsztynie sa ok. Pracuje ktos? prosze o szczere opinie, nie chce trafic na mine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia19900
Hej dziewczyny. ja pracuje jako kelnerka i jest super, na poczatku sie bałam, wiadomo ale teraz bardzo sie ciesze ze zaczelam prace w cocomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinjaddd
jak długo pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_młoda
Hej, ja pracuję od 3 miesięcy jako Promotorka. Bardzo sobie chwalę tę pracę. Moim zadaniem jest zaproszenie gości do klubu, chodzi o to, żeby klient dzięki mnie odwiedził Nasz lokal:) Pracuję po 5 godzin dziennie i bardzo fajne mam wypłaty!!! Polecam wszystkim dziewczynom szukającym pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinjaddd
jak mogę do nich aplikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w trojmiescie wiec moge polecic w 100% prace jestem kelenrka od roku i jest super - ciesze sie bo moge zapewnic sobie dobry byt i oszczedzic sporo kasy. byłam na szkoleniu z dziewczynami na bydgoszcz sa rewelacyjne i do teraz pracuja :) tez sie im na maxa podoba :) wiec smiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaa
byłam na rozmowie w bdg na hostessę w zeszłym tygodniu i tak nie pewnie ale stwierdziłam co mi tam spróbuje :) byłam już na 3 nockach i muszę wam powiedzieć że nie żałuje!!! tryb nocny jakoś do przyzwyczajenia no i przez te trzy dni już całkiem fajnie zarobiłam :) :) pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylkauik
Czy wiecie czy potrzebują jeszcze promotorki? strasznie potrzebuje kasy !!!! a wiem, ze można tam z 1000zł wyciągnąć w tygodniu. czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pociągniesz to wysiągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiech na sali wiadomo że nie będą płacić ci 1000 tyg za pracę promotorki pracodawcy wiedzą ile mogą zaproponować za takie stanowiko dużo mniej pieniędzy a i tak będą chętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patysia1990
Praca dla promotorek zawsze jest, jest to praca raczej dorywcza, w której dziewczyny chcą sobie dorobic ale zdążają sie i takie, które pracuja dłużej. Zarobki- szczerze, realnie mozna na tym stanowisku zarobic około 1000 zł to tylko zależy od twoje zaangazowania i tak naprawde ilu klinetów nakóonisz do odwiedzenia klubu. Prowizje sa wysokie, także warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej siedzieć w domu i pieniadze same przyjdą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniasx
podjęłam pracę i jestem zadowolona. naprawdę pełen szacunek. legalna, uczciwa praca, dla osob wygadanych i pewnych siebie. jestes wizytowką i opowiadasz o ofercie klubu. pieniazki niezle, bo stawka + atrakcyjne prowizje. wszystko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta wwa
Powiedzcie czy w tym kraju ktoś wypowiedział sie w mediach pozytywnie na temat klubu gogo? Jeśli ktoś coś się wpowiedział, zaraz został stłumiony. Ja uważam, że wszytsko jest dla ludzi i jeśli sie komuś nie podoba to niech się nie wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuniaasx
W Bydgoszczy jest bardzo fajna atmosfera, wszyscy są dla siebie mili, taka jedna wielka rodzina....spędzamy ze sobą wiele godzin na klubie i stworzyliśmy fajny klimat... Jeżeli chodzi o zarobki to potwierdzam wypowiedź mojej koleżanki, nie zarobisz tak nigdzie w Bydgoszczy.... Jak najbardziej wypłaty na czas i to nie małe. Z całą pewnością firma godna polecenia usmiech.gif Jak masz pytania to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilusia
Ja też pracuję w Tym klubie i potwierdzam zadanie koleżanki. A tak btw która to pisała?? Kaśka warjatko to pewnie Ty!!!:*:* u nas jest naprawdę fajnie i miło, uwielbiam Was dziewczynki:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinab
Sytuacja w Cocomo taka jak zawsze stabilna usmiech.gif nigdy nie było źle tylko zazdrośni ludzie nagłośnili sprawę o nic i tyle a w środku w firmie było zawsze bez zmian, zawsze stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szukacie kelnerek aktualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×