Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Hej dziewczyny!:) Wczoraj miałam gorszy dzień, ale się nie poddałam, choć słodkie mnie tak kusiło;( Dałam radę i nie zjadłam !:)Przepraszam, że tak mało pisałam ale byłam strasznie zajęta, a jak już wracałam do domu to prosto do wyra. dziś rano jajecznica z 3 jajek na cebuli + bułka z pełnego ziarna + zielona herbata. Niedługo biorę się za mel b:) Całusy:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) gość witamy:) Lucy Watson u nas każda nowa osoba jest zauważana więc nikt nie zostaje w tyle:) Witamy:) Lola a nooo, teraz tez to zauważyłam:) może "L" okaże się dla nas szczęśliwe:) Tez uważam, że niewazne co pokazuję waga, tylko centymetr:) Ja ostatnio się mierzyłam biodra90, udo53, talia 65, biust,hm tu mam problem:) Mam małe cycki, jezeli schudnę, to nie będę miała ich w ogóle:P Ale co tam:P lumena, zazdroszczę, też bym chciała na łyżwy, byłam raz, i tak się poobijałam że masakra. Więcej nie próbowałam:) Justynka mnie tez kusi, ale zawsze mam pod ręka suszone owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny witam mialam nie jesc dzis chleba to zjadlam 2 duze kromki i w ten sposob nigdy mi ten wstretny brzuchol nie spadnie. juz nie wiem co robic, chleb i slodycze , ciasta , to moja zmora moze od jutra sprobuje i i sie uda z wasza pomoca i wsparciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka kurczę sorki, ale Cie przeoczyłam! Wybacz!:) Witamy, kurcze dużo schudłaś, jestem pełna podziwu:) Oby i tym razem Ci się udało:) gość a próbowałaś zastapic chleb np. tutaj dziewczyny polecały to chrupkie pieczywo waza? Może tego spróbuj. Zacznij sobie planowac dzien wczesniej co zjesz na sniadania, np. zupkę, do której nie musisz jeśc chleba. Wymyślaj takie sniadania, do których nie będziesz musiła jeśc pieczywa. Czyli proponowana juz tutaj przez Lolę np. owsianke:) A słodycze odstawiaj stopniowo, jezeli Ci od razu trudno z nich zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanka26
Czesc dziewczyny.no i zaczęła sie dietka:-) wlasnie jestem po sniadaniu,zjadlam serek wiejski,do tego pół jablka i marchewke:-) na obiad udko bez skorki oczywiscie, na podwieczorek jogurt owocowy light i druga polowke jabłka na kolację w domciu zrobie Sb placek dukanowski z otrab owsianyc,takie moje menu dzisiejsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeta
Witam...ja tez zaczelam dziś. Godzine temu wypilam szklanke cieplej wody z sokiem z cytryny, pieprzem cayenne i syropem klonowym. Taka miksture pije się w czasie głodu. Dzis wystartowałam, obym tylko dala rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszczuplutka
witajcie:) no i zaczal sie pierwszy dzien dietki. Narazie zjadlam: -- dwie kromki chleba z jajecznica z 2 jajek plus kubek herbaty Teraz pije kawke bez slodkiego:):) mam nadzieje ze dam rade i nie bede sie opychac... Milego dnia:) dzis bede w ruchu mam troche sprzatania a wieczorkiem cwiczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po godzince bujania na łyżwach. ale fajnie na świeżym powietrzu. hmmm....te cm to super sprawa. muszę się pomierzyć i też wrzucę na stopkę. ja zaś odwrotnie. ogromne piersi. jak tyje to jeszcze się powiększają. makabra....więc jakbym chociaż miała miseczkę C to bym dużo szczuplej wyglądała. Kochane ile macie lat? Bo myślę, że to też ma bardzo duże znaczenie. czy jakieś wspomagacze? no ja wierze w działanie figury1 ale może pasowałby sobie jakiś błonnik kupić czy kwas jabłkowy? kurde tylko,że nie chce kombinować z lekami bo mam aktualnie na serce i nie chce tego łączyć. no sypie się trochę:( na śniadanie owsiankę z danon bo to najłatwiej chociaż pewnie niezdrowo. teraz musli z jogurtem . później planuję pieczeń i trochę sałatki, a wieczorem? Jogurt? nie mam pomysłu...zobaczę jeszcze. W ogóle jestem Asia i mam 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Wy jesteście? Jak minął Wam dzień? ja się trzymam. chociaż ciężko bo w głowie ciągle słyszę - tego nie tego nie... myślę, że to minie z czasem. muszę się pomierzyć. postaram się dziś. na kolacje tylko activia i teraz już tylko herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem! Właśnie spaliłam trochę kalorii z moim partnerem...:* I od razu chudsza!:) Ja się trzymam, choć dzisiaj jak bym miała w domu coś słodkiego to bym się na to rzuciła! Moj facet, tak mnie wkurzył! Czy tylko ja mam takiego bałaganiarza w domu?? No cholera, gorzej niż z dzieckiem. Zgadnijcie gdzie dzisiaj znalazłam jedo skarpetkę...? W doniczce:O No masakra, ale ładnie mnie przeprosił pózniiej i obiecał poprawę!:) Ja mam 22lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze,że i na skarpetke można coś zaradzić. hehehe. a w łóżku podobno sporo kalorii leci. ja dziś nie ćwicze. zupełnie nie mam siły. głowa mnie strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszczuplutka
witam wieczorkiem:) właśnie siedzę przy kubku zielonej herbaty. W sumie dziś wypiłam: 2,5 litra zielonej plus jeden kubek zwykłej herbaty plus kubek kawy. Śniadanie: dwie kromki chleba z jajecznica Obiad: jeden malutki ziemniak, jedna mała roladka z mięsa wieprzowego(karkówka) i trochę kiszonej kapusty(surowej, nie doprawionej) Kolacja: 3 kromki chleba i dwie plasterki szynki. Dzień bez słodyczy- juuupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ :) __ Ja doslownie na sekunde, z wieczora zajrze na dluzej :) __ fajnie, ze wczoraj trzymalyscie sie. U mnie tez bez grzechow, wszystko wg planu :) __ Moj wiek zdradza nick ;) Jestem wiec najstarsza i moge powiedziec, ze metabolizm po 30tce nieco siada i trudniej chudnie sie. __ Milej niedzieli i do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny,czy możecie mi powiedzieć czemu waga stoi?Od listopada schudłam 6 kg,prawidłowo według mnie,ale od tygodnia waga stoi ,nawet nie drgnie.Nadal jem to co jadłam więc nie ma mowy o przytyciu,jednak czemu nie ma spadku.Mierzę obwody cm i również nic.Ehh nie chcę się załamać i poddać.Aha mam 169 cm,obecna waga 56 i lat 39.Proszę o niepisanie w stylu,nie masz problemu bo co to jest 2 kg do zgubienia.Od początku mojego odchudzania a było kilka etapów zgubiłam 25 kg.Nigdy nie było zastoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne, to tzw. zastoj, w ktorym najczesciej nachodzi czlowieka rezygnacja z diety, bo nic sie nie dzieje. Ale to normalny stan, trzymaj sie swego i zaraz waga znowu ruszy. Moze byc tez tak, ze waga juz jest dosc niska,. a z takiej zawsze chudnie sie wolniej niz z wysokiej. Poza tym kwestia tego jak wygladala Twoja dieta? Przy niskokalorycznych dietach czasem pojawia sie tzw. spowolnienie metabolizmu i nawet gdy po czasie dostarczasz niewiele kcal organizm je magazynuje myslac, ze wiecej juz nie dostanie. Taki paradoks, jesz malo i nie chudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzyłam się i się załamałam. rany do czego ja się doprowadziałam. Ale wiecie co? jestem cholernie głodna. Same zobaczcie- wyniki w stopce....:(:(:(BUUUUU:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwilę, moja sylwetka z dnim dzisiejszym, zobaczymy jak się będzie rezentowac za kilka tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi linka to nawet nie wiem co to:) Kurcze, gdzie ja?? Znaczy się moja sylwetka?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, nie ma co dramatyzowac. Dasz sobie rade, uwierz w siebie. Zeby jadlo nie kusilo, trzeba sobie wymyslic rozne czasochlonne zajecia ;) -- Lunka, przydaloby sie jeszcze zdjecie z tylu i z przodu :P :D :) Moim zdaniem jest calkiem niezle z Toba :) __ Moje menu z dzisiaj: p1: owsianka p2: 2 male kluski 50g, schab pieczony 150g, olej slonecznikowy 5g, salata p3: kawalek ciasta domowej roboty :O nie byl wazony, ale na oko ok. 50g p4: makrela 80g, warzywa na patelnię 220g, oliwa z oliwek 3g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź lunka. Ty to super wyglądasz. jak zrobić takie zdjęcie? tzn gdzie go umieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie jem activie do picia. więc dziś zupełnie nie jestem głodna. dziś w ogóle sobie pojadłam. ale w granicach normy i bez słodyczy. rano owsianka z danona, później zupka żurek z jajkiem, pół kotlecika i sałatkę. no i teraz tą activie więc chyba niezbyt wiele a u Was? nie byłam dziś na łyżwach bo strasznie padało:( ale 30 minut na rowerku zawsze coś...co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, pewnie,z ze 30min rowerka zawsze cos :) Niby tluszcz spalac sie zaczyna po 30min, ale nie wiem czy to prawda. Na pewno dobrze, ze pojezdzilas :) Ja dzis nie cwiczylam, bo dzien zabiegany, a teraz boli mnie glowa. Plan jest taki, ze : wtorek, czwartek, niedziela silownia, a pozostale dni w domu cwiczenia. Co do silowni to nie obawiam sie, ale nie wiem czy wydole w domu z cwiczeniami. Oby chociaz na rower sie wdrapac ;) Zaczynam znow prace od jutra i luty zapowiada sie wyjatkowo pracowicie :O __ Lumi, a nie myslalas o tym, zeby jednak samej zrobic owsianke? wtedy nie bedziesz miala w niej zbednego Ci cukru i innych ulepszaczy, E itd. Rozwaz to :) Taka ciepla owsianka zimowa pora to cos przepysznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano bede zalatana, wiec nie zmienie stopki, zrobie to we wtorek pewnie. Postaram sie tez wstawic tutaj swoje zdjecia, abyscie mialy rozeznanie z czym walcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, jesli moglabym Ci cos doradzic, jedz wiecej warzyw (chocby na patelnie) i bialka (indyk, piers z kurczaka, makrela, tunczyk, soja, mintaj, losos) zamiast jogurtow czy tej gotowej owsianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pewnie nawet lepsza. ale chwilowo nie mogę mleka takiego zwykłego. przetwory jogurty tak. ale lekarz zakazał zwykłego mleka bo coś tam mi się dzieje. spróbuje z tymi zdjęciami chociaż sama nie wiem czy chcę to oglądać.... ja wiem, że po 30 min zaczyna spalać się tłuszczyk. ale od czegoś trzeba zacząć. będę zwiększać czasy po trochu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, ja w ogole nie uzywam mleka, nawet do kawy, bo od razu mam biegunke :D :) Wiec owsianke robie na wodzie :) A w zwiazku z tym, ze nie moge mleka, nie moge takze: jogurtow, serkow wiejskich i twarogow :) :D :D I dobrze, bo nie wiem czy wiesz, ale zawieraja one mnostwo krowich estrogenow, ktore m.in przyczyniaja sie do cellulitu. Sprawdzone na wlasnych udach - w okresach wielkiej nietolerancji na nabial, moje nogi wygladaja nieporownywalnie lepiej. Natomiast nabial robil z nich galaretke. I z d**y tez :P :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do roweru, tak trzymaj :) Ja strasznie sie nudze na tym rowerze i musze cos ogladac w tv zawsze podczas jazdy :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda leniwcem jestem ale jak tą owsiankę robić? może się uda? jezzzzuuu zrobiłam zdjęcia. nie wiedziałam, że jest aż tak źle...:( najwyższa pora coś z tym zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No gdyby nie mój odstający brzuszek to i może niezle bym wyglądała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×